Recenze Zanussi ZRB36104XA

Lednice s velkým mrazákem Zanussi ZRB 36104XA je ideální pro běžnou čtyřčlennou rodinu. Vyniká skvělým poměrem cena/výkon a dobrým vnitřním uspořádáním, přičemž potěší zejména dvojice šuplat na zeleninu a šuplík na maso a ryby. Na druhou stranu není vhodná do místnosti, kde se spí, protože je mírně hlučnější. Náročnější uživatele nepotěší téměř nulová vybavenost speciálními funkcemi.

KLADY:
  • Cena/výkon
  • Velký mrazák
  • Dobré vnitřní uspořádání

ZÁPORY:
  • Mírně hlučnější
  • Chybí automatické odmrazování

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,4/10

Průměrné hodnocení 19 uživatelů je 4,7 hvězdiček. Jedná se o skvělou lednici s velkým mrazákem a dobrým vnitřním uspořádáním. Pár lidí si stěžuje na vyšší hlučnost, ale nic hrozného.

Klady: Vzhled, dobře chladí i mrazí, velký mrazák, cena/kvalita, dobré vnitřní uspořádání, dva spodní šuplíky na zeleninu, jednoduché ovládání

Zápory: Mírně hlučnější

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,8/10

Průměr ze 41 hodnocení je 88%. Hezká a kvalitní lednice za dobrou cenu.

Klady: Cena, prostorný mrazák, 2 šuplíky na zeleninu, šuplík na maso, snadná změna směru otevírání dveří, poměrně tichá, nerez

Zápory: Chybí automatické odmrazování

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,4/10

Průměrné hodnocení 17 zákazníků je 4,7 hvězdiček. Lednice chladí a mrazí. Mrazák je velký, chladnička při svých rozměrech dostatečná. Hluk neruší.

Klady: Prostorná, relativně tichá, dobrá cena, dobré uspořádání

Zápory: Šuplíky se hůře vysunují

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,4/10

Průměrné hodnocení 14 uživatelů je opět 4,7 z 5. Zákazníci jsou se svojí volbou spokojeni. Nerezové provedení je pouze zepředu, z boku je lednice stříbrná. Způsob otevírání nemusí vyhovovat každému.

Klady: Nerezové dveře, šuplík SuperFresh, cena/výkon

Zápory: Horší náhled do šuplíků v mrazáku, do dveří se nevejdou velké lahve

Zákaznické recenze na okay.cz – 9,4/10

29 zákazníků hodnotí lednici Zanussi ZRB36104XA v průměru 94%. Za dobrou cenu nabízí veliký mrazák, hezký vzhled a dobré vnitřní uspořádání. Kvůli mírnější hlučnosti se však nehodí do místnosti, kde se spí.

Klady: Příjemný vzhled, příznivá cena, dobrá ergonomie vnitřního prostoru, dva boxy na zeleninu, velký mrazák 

Zápory: Hluk

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

Zanussi ZRB 36104XA je kvalitní lednice s velkým mrazákem, vhodná pro normální čtyřčlennou rodinu. Z dobře rozmístěných polic potěší zejména dvojice šuplat na zeleninu a šuplík na maso a ryby. Je sice trochu hlučnější a postrádá nadstandardní funkce, ale za cenu kolem 9 000 je to skvělá koupě.

Zákazníci datart.cz
9.4
Zákazníci heureka.cz
8.8
Zákazníci kasa.cz
9.4
Zákazníci mall.cz
9.4
Zákazníci okay.cz
9.4
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte