Cena / kvalita

Recenze Zanussi ZWQ 61215WA

Pračka s vrchním plněním Zanussi ZWQ 61215 WA patří mezi ty, které za nízkou cenu nabízejí hodně muziky. Je vybavena dotykovým displejem s jednoduchým ovládáním. Stejně tak snadný je i přístup a následná údržba. Nevýhodou jsou pouze dvě nastavitelné nožičky, které znamenají, že na nerovné podlaze budete muset pračku něčím vypodložit.

KLADY:

  • Snadné ovládání a údržba
  • Poměr cena/kvalita
  • Bezpečnostní pojistka
  • Odložený start

ZÁPORY:
  • Pouze dvě nastavitelné nožičky

Uživatelské recenze na datart.cz – 8,4/10

9 zákazníků ohodnotilo tuto pračku průměrnou známkou 4,2/5. Nejlépe je hodnocen poměr cena/výkon a ovládání. O něco hůře je na tom hodnocení hlučnosti.

Klady: Možnost upravovat i přednastavený program, úsporná, dětská pojistka, snadné ovládání

Zápory: Mohla by být tišší

Uživatelské recenze na heureka.cz – 9,3/10

Analýza 45 hodnocení ukázala výslednou známku 93%. Pračku Zanussi ZWQ 61215WA doporučuje 100% recenzentů, kteří vyzdvihují dobrou cenu a snadné ovládání a údržbu. Názory na hlučnost se rozcházejí.

Klady: Cena, snadné ovládání a přístup, tichý chod, zvuková indikace s možností vypnutí, odložený start, digitální dotykový displej ukazuje zbývající dobu praní, jednoduché čištění filtru, 1200 otáček pro ždímání

Zápory: Pouze dvě nastavitelné nožičky

Uživatelské recenze na kasa.cz – 9/10

11 zákazníků kasa.cz dávají Zanussi ZWQ 61215WA hodnocení 4,5/5. Recenzenti hodnotí kladně přehledný ovládací panel. Naopak je překvapila vyšší hlučnost a divné nožičky.

Klady: Ovládání, cena

Zápory: Hlučnost, divné nožičky

Uživatelské hodnocení na mall.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 128 zákazníků mall.cz je 4,8/5.

Klady: Pere dobře, dostatečné programy, jednoduché ovládání

Zápory: Při 1200 otáčkách hlučnější

Uživatelské recenze na okay.cz – 10/10

Všichni 4 uživatelé okay.cz hodnotí pračku Zanussi ZWQ 61215WA sto procenty.

Klady: Snadno omyvatelný zásobník na prášek a aviváž, cena, jednoduchost, automatické přepočítávání času a teploty, hezký design

Zápory: Žádné

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

Pračka s vrchním plněním Zanussi ZWQ 61215 WA patří mezi ty, které za nízkou cenu nabízejí hodně muziky. Je vybavena dotykovým displejem a snadným ovládáním. Stejně tak snadný je i přístup a následná údržba. Nevýhodou jsou pouze dvě nastavitelné nožičky, které znamenají, že na nerovné podlaze budete muset pračku něčím vypodložit.

Zákazníci datart.cz
8.4
Zákazníci heureka.cz
9.3
Zákazníci kasa.cz
9
Zákazníci mall.cz
9.6
Zákazníci okay.cz
10
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii praček dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte