Recenze Zopo Speed 7 (ZP951)

Zopo je jedna z mnoha čínských značek smartphonů, kterým se daří prorazit do světa. Jejich model Speed 7 nadchne nízkou cenovkou, za kterou dostanete parádní výkon v podobě osmijádrového procesoru a 3 GB RAM. 5 palcový Full HD displej rovněž nemá žádnou chybu a společně s Androidem 5.1 nabízí vynikající uživatelský zážitek. Telefon je na svou velikost poměrně lehký a snadno se tak ovládá jednou rukou. Samotné konstrukční zpracování už ale taková sláva bohužel není. Mobil je z měkkého plastu a občas trochu vrže. Nijak nenadchne ani průměrná výdyž na jedno nabití či nevýrazné fotoaparáty.

KLADY:
  • Parádní výkon
  • Ergonomický design
  • Full HD displej

ZÁPORY:
  • Průměrná výdrž
  • Horší fotoaparáty
  • Plastové zpracování

Recenze na gizchina.cz – 6,5/10

Zopo ZP951 Speed 7 je průměrný telefon střední třídy, přičemž “průměrný” rozhodně není nadávka. Z vlastností zaujme především dobrý výkon, pěkný vzhled, odladěná ROM a podpora LTE. Naopak trochu zklame kvalita zvuku, měkká plastová konstrukce a výdrž baterie.

Klady: Solidně odladěná ROMka, slušný výkon, na danou cenu slušné specifikace

Zápory: Měkké a vrzavé plastové provedení, výdrž baterie, video a zvuk do sluchátek i z hlasitého reproduktoru

Recenze na techmagnifier.com – 7/10

Díky 3 GB RAM a báječnému osmijádrovému procesoru je Zopo Speed 7 jedním z nejvýkonnějších telefonů své třídy. Má lehké tělo, které se snadno drží jednou rukou, a citlivá dotyková obrazovka poskytuje za danou cenu jeden z nejlepších uživatelských zážitků s Androidem Lollipop. Zklamáním jsou naopak oba fotoaparáty.

Klady: Nejlevnější 3 GB smartphone, skvělý výkon, ergonomický design

Zápory: Fotografie jsou příliš zrnité, konstrukční kvalita není nic moc

Recenze na digit.in – 6,7/10

Zopo Speed 7 se jeví jako velmi dobrý telefon, který má pěkný design, displej, slušný výkon a ucházející fotoaparát. Je stejně dobrý jako kterýkoli jiný telefon této cenové kategorie, a přidává tak další možnost pro zákazníky na trhu telefonů nižší třídy.

Klady: Dobrý displej, dobrý vzhled, uspokojivá výdrž baterie

Zápory: Fotoaparát by mohl být lepší

Recenze na indianexpress.com – 6/10

Zopo Speed  rozhodně není špatný telefon. Ale Lenovo K3 Note je lepší a levnější, neboť má  krásný Full HD displej a statnou 3000 mAh baterii, která vydrží alespoň jeden den.

Klady: Fotoaparát, kompaktní rozměry a malá hmotnost, velmi dobrý výkon

Zápory: Kluzký zadní kryt, výdrž baterie

Recenze na gadgetbridge.com – 7,2/10

Zopo Speed 7 je nepochybně určený pro masy zákazníků. Kvalita hovoru je velmi dobrá. Dále máme rádi stylový design telefonu, stejně jako některé skvělé funkce a aplikace.

Klady: Cenově dostupný, slušný výkon, 3 GB RAM

Zápory: Při hraní her se zahřívá, průměrná výdrž baterie, slabý fotoaparát při horších světelných podmínkách

6.7 Celkové hodnocení
Dobrý

Zopo Speed 7 drží čest svému jménu a nabízí skvělý výkon za dobrou cenu. K tomu si přidejte povedený kompaktní design a výborný displej a máte kvalitní zařízení určené pro širokou masu uživatelů. Na druhou stranu má tento smartphone i několik větších nedostatků, které ho v nabité konkurenci trochu shazují. Jde zejména o slabší výdrž a průměrné fotoaparáty.

gizchina.cz
6.5
techmagnifier.com
7
digit.in
6.7
indianexpress.com
6
gadgetbridge.com
7.2
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Testado.cz je recenzní online magazín. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte