Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Televizory

Samsung 40 J5100 UE40j5100

6. 8. 2018 aktualizováno

Samsung UE40J5100

Samsung UE40J5100 je televizor, který prioritizuje jednoduchost a kvalitu obrazu nad širokou škálou funkcí. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivý a přitom cenově dostupný televizor s výbornou kvalitou obrazu.

Tento model již není delší dobu v prodeji. Připravili jsme pro vás recenze nejprodávanějších smart tv.

Největší předností tohoto televizoru je jeho Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů). V kombinaci s technologií Wide Colour Enhancer, která maximalizuje kvalitu barev a odhaluje skryté detaily, poskytuje Samsung UE40J5100 neuvěřitelně realistický a živý obraz. To vše přispívá k tomu, že sledování filmů a televizních pořadů je na tomto televizoru skutečným potěšením.

UE40J5100 také nabízí funkci ConnectShare Movie, která umožňuje sledování filmů a poslechu hudby přímo z externího USB zařízení. Stačí jej jednoduše zapojit do USB portu na televizoru a můžete okamžitě začít prohlížet své oblíbené multimediální obsahy.

Kromě toho disponuje televizor dvěma HDMI porty, které umožňují rychlý přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení současně. Ať už se chcete podívat na film, poslechnout hudbu, hrát hru nebo prohlížet fotografie, Samsung UE40J5100 vám to umožní bez problémů.

Nicméně, Samsung UE40J5100 je relativně základní model, který nedisponuje některými pokročilými funkcemi, jako je Smart TV nebo 4K rozlišení. Ale pokud nepotřebujete tyto extra funkce a místo toho hledáte televizor, který poskytuje vynikající obrazovou kvalitu za přijatelnou cenu, pak je UE40J5100 skvělou volbou.

Závěrem, Samsung UE40J5100 je skvělý televizor pro ty, kdo hledají kvalitní obraz a jednoduché ovládání za rozumnou cenu. Je to model, který nabízí vše, co potřebujete pro pohodlné sledování televize, aniž byste museli platit za funkce, které pravděpodobně nevyužijete.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (11 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář