Cena / kvalita

Recenze Samsung UE40J5100 (série J5100)

Televizor Samsung UE40J5100 nabízí nadstandardní obraz, snadné ovládání a nastavení a vynikající poměr cena/kvalita. K dokonalému zvukovému zážitku je však nutné si dokoupit soundbar. Pokud vám nevadí, že TV nemá přijímač DVB-T2, jedná se o vynikající volbu.

KLADY:
  • Kvalita obrazu
  • Poměr cena/kvality
  • Snadnost používání

ZÁPORY:
  • Zvuku trošku něco chybí
  • Nemá DVB-T2 tuner

Uživatelské recenze na Amazon.co.uk – 9/10

alaTest shromáždil a zhodnotil 50 uživatelských recenzí Samsungu 40″ J5100, které pocházejí z internetového obchodu Amazon.co.uk. Průměrné hodnocení tohoto produktu je 4,5/5, ve srovnání s průměrem kategorie televizí, které je 4,3/5. Názory na použitelnost a životnost jsou jenom pozitivní. Dobré komentáře si vysloužili i zvuk a kvalita obrazu. Celkově je 94% recenzí kladných.

Klady: Cena, kvalita obrazu, zvuk, použitelnost, životnost

Uživatelské recenze na directtvs.co.uk – 9,4/10

Ze 65 uživatelských recenzí na directtvs.co.uk, je průměrné skóre této televize 9,4/10. Uživatelé oceňují snadné použití a kvalitu obrazu. Řada uživatelů též oceňuje dobrý poměr cena/výkon. Rozporuplné názory jsou na kvalitu zvuku.

Klady: Obraz, zvuk, cena, snadnost ovládání

Zápory: Kvalita zvuku

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 9,6/10

Z 84 recenzí na argos.co.uk jich je 100% pozitivních. 19 uživatelů hodnotí televizi Samsung UE40J5100 4 hvězdičkami a 65 uživatelů 5 hvězdičkami.  Nejlépe se vyjadřují o kvalitě obrazu a výhodném poměru cena/kvalita. Pár komentářů zmiňuje, že zvuk není zcela dokonalý.

Klady: Obraz, poměr cena/kvalita

Zápory: K dokonalému zvuku je třeba si dokoupit soundbar

Uživatelské recenze na reevoo.com – 9,1/10

Průměrné hodnocení 432 recenzentů na reevoo.com je 9,1/10. Uživatelé si nejvíce chválí vynikající Full HD obraz. nadšení jsou rovněž ze vzhledu a přívětivé ceny. Zvuk je poměrně dobrý, ale nijak nenadchne.

Klady: Skvělý HD obraz, pěkný design, snadná instalace, skvělá cena

Zápory: Trochu divný stojan, průměrný zvuk

9.3 Celkové hodnocení
Vynikající

Televizor Samsung UE40J5100 nabízí nadstandardní obraz, snadné ovládání a nastavení a vynikající poměr cena/kvalita. K dokonalému zvukovému zážitku je však nutné si dokoupit soundbar. České zákazníky bohužel nepotěší nepřítomnost tuneru DVB-T2.

Uživatelé Amazon.co.uk
9
Uživatelé directtvs.co.uk
9.4
Uživatelé argos.co.uk
9.6
Uživatelé reevoo.com
9.1
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte