Bestseller

Recenze Sony MDR-ZX110

Sluchátka Sony MDR-ZX110 vypadají dobře a esteticky, což z nich činí oblíbenou volbu, nicméně kvalita zpracování poněkud pokulhává. Působí levně a člověk se bojí, aby je nepoškodil, nicméně zvuk je za danou cenu zcela uspokojující.

KLADY:
  • Cena
  • Pohodlí

ZÁPORY:
  • Chatrná konstrukce
  • Zvuk odpovídá ceně

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.com – 8,3/10

alaTest shromáždil a zanalyzoval 1714 uživatelských recenzí na Amazon.com a dle nich mají sluchátka Sony MDR-ZX110 průměrné hodnocení 4,2/5, co je o něco více než průměr v dané kategorii, který odpovídá 3,9/5. Lidé mají velmi rádi použitelnost a odolnost těchto sluchátek. Rovněž oceňují dobrý komfort a cenu. Názory na kvalitu zvuku a spolehlivost se však rozcházejí. Celkově je pozitivních 87% recenzí.

Klady: Cena, komfort, odolnost, použitelnost 

Shrnutí uživatelských recenzí na Amazon.co.uk – 8,7/10

Ze 797 uživatelských recenzí na amazon.co.uk, jich je dle alaTestu 93% pozitivních. Průměrné hodnocení Sony MDR-ZX110 je 4,4/5, což je více než průměrné hodnocení v kategorii sluchátek 4,0/5. Názory na použitelnost a odolnost jsou veskrze pozitivní. Příznivě jsou zmiňovány i komfort a zvuk.

Klady: Cena, zvuk, komfort, použitelnost, odolnost

Recenze na gadgets.ndtv.com – 7/10

Jedny z nejlevnějších a nejpopulárnějších sluchátek od Sony, model ZX110 nabízí poutavý zvuk za přijatelnou cenu.

Klady: Pohodlný design, dobrá odezva, robustní kabel, plný a strhující zvuk

Zápory: Chatrná konstrukce, slabé středy a výšky

Shrnutí uživatelských recenzí na bestbuy.com – 8,8/10

Z 2 382 uživatelských recenzí na bestbuy.com vychází průměrné hodnocení sluchátek Sony MDR ze série ZX na 4,4/5 a 95% zákazníků tento produkt doporučuje. Uživatelé nejvíce oceňují nízkou cenu a pohodlí. Kvalita zvuku dle názorů odpovídá ceně produktu.

Klady: Pohodlné, levné

Zápory: Působí levně a chatrně

Vývoj cen Sony MDR-ZX110

8.2 Celkové hodnocení
Skvělé

Sluchátka Sony MDR-ZX110 poskytují skvělý poměr cena/kvalita. Za nízkou cenu nabízejí uspokojivý zvuk. Kvalita zpracování však trošku pokulhává.

Uživatelé amazon.com
8.3
Uživatelé amazon.co.uk
8.7
gadgets.ndtv.com
7
Uživatelé bestbuy.com
8.8
Uživatelské hodnocení: 2.5 (2 hlasů)

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte