Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Archivy pro Adéla Švédová

Adéla Švédová – redaktorka

testado profil adéla

Ke copywritingu jsem poprvé přičichla na konci roku 2020. Zatímco celý svět spal, já jsem se snažila najít si takovou práci, kterou mohu vykonávat z domova a kde mohu využít toho, co už umím. A také toho, co mě baví. Psaní proto bylo jasnou volbou. Postupně se mi začaly otevírat dveře k novým pracovním příležitostem a nyní jsem součástí takto rozsáhlého recenzního webu.

Během studia na střední a vysoké škole jsem si pochopitelně vyzkoušela i jiné pozice. Byla to například výpomoc v restauraci, práce za barem, doučování mladších žáků, pomoc při inventurách, práce v obchodě s knihami a dokonce i v kině. Jednou z mých nejzajímavějších životních zkušeností ale bezpochyby byla pozice traťového komisaře během motokrosových závodů MXGP v Lokti, kterou jsem si zkusila několikrát.

S postupným rozvolňováním přísných pravidel, která vládla během pandemie, jsem se opět vydala pracovat mezi lidi, tentokrát do našeho nejnavštěvovanějšího lyžařského střediska. Detox od práce ve službách a i jakousi „duševní očistu“ jsem se poté vydala hledat do Nizozemí, kde jsem se stala součástí národnostně rozmanitého týmu, který pečoval o dýně, chřest, cukety, mrkve, pórek i zelí.

Odbornost a zkušenosti:

WordPress
Copywriting
Spolupráce na: ChytrýVýběr.cz, DobráVíla.cz, Světaznalec.cz

Vzdělání a certifikace:

Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni – obor Cizí jazyky pro komerční praxi v kombinaci angličtina a ruština (Bc.)
Obchodní akademie Karlovy Vary – obor Cestovní ruch (maturita)
ECDL a LCCI certifikáty

Zájmy:

Jóga
Pole dance
Cestování
Studium rodného jazyka i cizích jazyků
Několikakilometrové túry v horách i nížinách
… a taky antistresové omalovánky, když je potřeba 🙂

Kontakty

redakce@testado.cz
Facebook