Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Milan Boháček – redaktor

profilová fotka Milan Boháček

Jmenuji se Milan Boháček. Psaní a copywritingu věnuji převážnou část svého profesního života. Zkušenosti jsem nabrat psaním pro klasické noviny i internetové zpravodajské servery. Zájem o web a jeho fungování vyústil ve vytvoření a správu několika webových stránek.

Zajímám se o vědu a techniku všeho druhu. Od dětství patřím mezi vášnivé šachisty. Své znalosti z oboru mechaniky, elektroniky a programování prakticky testuji na 3D tiskárnách, laserových gravírkách a jednoduchých CNC frézkách, které ve volném čase navrhuji, stavím a upravuji.

Zájem o šachy a techniku se odrazil v dlouholeté spolupráci se střediskem volného času, kde vedu několik kroužků zaměřených na šachy, 3D tisk, 3D modelování či rozvoj logického myšlení. Jako zarytého introverta mi navíc výuka dětí i dospělých pomáhá lépe zvládat nástrahy každodenní lidské interakce.

Odbornost a zkušenosti:

Copywriting, práce s textem a tvorba obsahu
Správa a tvorba webových stránek
3D tisk, tvorba a příprava 3D modelů

Zájmy:

Šachy
Technika
Letectví a kosmonautika
Astrofyzika a kosmologie
Sci-fi

Kontakty:

Facebook