Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Archivy pro Petr Jaroněk

Petr Jaroněk – redaktor

Petr Jaroněk

Mé jméno je Petr Jaroněk a na webu Testado.cz najdete řadu mých článků o zajímavých výrobcích a o tom, jak vybírat s rozumem. Psaní se věnuji prakticky celý život. Z toho už 15 let profesionálně – jako copywriter, content writer, redaktor anebo i jako spisovatel.

Zatím můžete na pultech knihkupectví najít tři mé knihy. Historické fantasy romány Ospalá slovanská díra, Běsi z temného hvozdu a Theomachia. Psaní je tedy mou prací i koníčkem a ani po tolika letech mě neopouští radost z tohoto řemesla.

Kromě toho se věnuju historii, což úzce souvisí s mou knižní tvorbou, mám rád cestování a sport – konkrétněji teď provozuji kalisteniku, nebo chcete-li street workout, a v minulosti jsem tíhnul k bojovým sportům, jako je box. Na to už ale začínám být trochu starý. A taky mám rád hudbu, zejména pak klasickou kytaru.

Odbornost a zkušenosti:

Content writing

Copywriting

Literatura

Spolupráce: Chytrývýběr.cz

Vzdělání a certifikace:

Gastronomická škola ve Zlíně – Maturita

Univerzita Karlova – Nedokončené studium na filozofické fakultě

Kontakty:

LinkedIn

Facebook