Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Jak vybrat mobil

Jak se bránit nevyžádaným hovorům? Stačí aplikace

25. 10. 2019 aktualizováno

Zbavte se nevyžádaných hovorů. Česká aplikace Můžu to zvednout je zablokuje za vás

Pojištění, slevy, průzkum veřejného mínění, nová kreditka nebo soutěž se „zaručenou“ výhrou. Šmejdi na telefonu jsou stále vynalézavější a vyhnout se jim je těžší a těžší. Aplikace z dílny českých vývojářů Můžu to zvednout vás nevyžádaných telefonátů snadno zbaví. Bezpečně a zdarma.

Zablokovat otravné číslo? Nic těžkého. Co ale takhle zablokovat ho ještě předtím, než vám poprvé zavolá? Jde to.

Právě tak funguje česká aplikace Můžu to zvednout pro Android, kterou dnes používají miliony lidí po celém světě. Dokáže automaticky rozeznat obtěžující nebo nevyžádaný telefonní hovor a zablokovat ho ještě předtím, než se vám dané číslo vůbec dovolá. Nebo, chcete-li, vás místo blokování „pouze“ varuje, a to přímo na obrazovce příchozího hovoru. Vy sami už se pak můžete rozhodnout, zda telefonát přijmout, nebo ne.

jak se bránit nevyžádaným hovorům

Vlastní databáze škodlivých čísel

Jak to funguje? Jednoduše. Aplikace Můžu to zvednout využívá vlastní, zcela unikátní databázi škodlivých čísel. Tu vytvářejí sami uživatelé aplikace a návštěvníci webu www.muzutozvednout.cz, kteří sdílejí své reálné zkušenosti s telefonáty z neznámých čísel. Databáze se tak denně rozroste přibližně o 30 000 nových reportů.

Kdykoliv vám zavolá neznámé číslo, aplikace se „podívá“ do této databáze, a pokud zjistí, že jde o obtěžující hovor, dá vám o tom sama vědět. Nebo číslo rovnou zablokuje.

Výhody aplikace Můžu to zvednout

Aplikace Můžu to zvednout je v současnosti jednou z nejpopulárnějších aplikací na blokování nevyžádaných hovorů nejen v Česku, ale i po celém světě. A to z mnoha důvodů.

1. Rychle reaguje na nové hrozby

Kdykoliv se objeví nový trend v telemarketingu nebo nová metoda telefonních šmejdů, je aplikace Můžu to zvednout schopná zareagovat téměř okamžitě – vždy stačí, aby dané číslo nahlásil byť jen jediný uživatel aplikace.

2. Je zcela anonymní

Aplikace Můžu to zvednout chrání vaše soukromí. Funguje na striktně anonymní bázi. Na rozdíl od jiných aplikací na blokování spamu ji nezajímají ani vaše uložené kontakty, ani vaše telefonní číslo. Tyto informace vždy zůstávají bezpečně skryté ve vašem mobilu. Aplikace Můžu to zvednout také nepotřebuje znát váš e-mail a dokonce ani vaši IP adresu.

3. Aplikace Můžu to zvednout je ve verzi pro Android zdarma

Jak samotní vývojáři říkají na svém webu, aplikaci vytvořili především proto, aby pomohli v boji proti nekalým praktikám a telefonním „šmejdům”. Proto mohou aplikaci Můžu to zvednout používat všichni uživatelé Androidu zdarma. Její provoz vývojáři financují z dobrovolných příspěvků uživatelů a z reklam na webu www.muzutozvednout.cz.

Aplikaci Můžu to zvednout pro Android si můžete kdykoliv zdarma stáhnout na Google Play.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (2 hlasy)

Autor článku

Inzerce
Inzerce

Recenze a články, které najdete na portálu Testado.cz, jsou poskytovány všem uživatelům zdarma. Jejich tvorba však něco stojí. Jedním ze způsobu financování webu jsou i občasné komerční články jako tento. Více informací >>

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář
Uživatel
Ludmila Brožíková (2. 3. 2023 08:03)

Stává se mi, že mne někdo volá, posledně moje lékařka a oba hovory utnulo červené HOVOR UMLČEN. Já žádné takové opatření nezařizovala.

Odpovědět
Uživatel
Petr Smejkal (7. 4. 2023 08:04)

Dobrý den, zkuste mobil restartovat. Pokud to nepomůže, zkuste tovární nastavení (zde pozor, dojde k vymazání všech dat včetně fotografií a videí). Pěkný den.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář