Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze kulmy na vlasy BaByliss AS773E

2. 12. 2022 aktualizováno

Recenze kulmofénu BaByliss AS773E

Aktuálně jsme vyzkoušeli multifunkční kulmofén BaByliss AS773E, který je efektivní, výkonný a pohodlně se ovládá. Oceňujeme kvalitní zpracování a dlouhý otočný kabel. Nechybí dokonce iontová technologie pro lesklé vlasy bez krepatění.

Obsah balení

Základní balení obsahuje kulmu BaByliss AS773E a návod v českém jazyce s pokyny k údržbě. Potěší ochranný kryt na hlavu kartáče, který chrání štětiny před poškozením. Škoda, že výrobce nepřidal nějaký další nástavec.

test kulmofénu BaByliss AS773E

Konstrukce a design – 9/10

Na recenzovaný kulmofén BaByliss AS773E je radost pohledět. Světlý kabátek se stříbrnými prvky je slušivý a zároveň funkční. Ovládací prvky jsou na dosah palce, což přispívá k příjemné manipulaci během používání.

Ovládání je ostatně jednoduché a k pochopení toho tady moc není. K výběru máme dva teplotní stupně a chladný vzduch včetně polohy pro vypnutí kulmy (poloha nula). Na protější straně je (těsně pod kartáčem) situován světelný indikátor ionizace.

Vrchní část je opatřena multifunkčním rotačním kartáčem o průměru 50 mm. Bavíme se tedy o rotačním kulmofénu, díky čemuž můžeme ovládat samotnou hlavu kartáče. Stačí stisknout tlačítko doleva nebo doprava a podle zvoleného směru se bude rotační hlava kulmofénu otáčet.

BaByliss AS773E test

Mezi praktické prvky patří 2,5 m dlouhý otočný kabel, který nám umožní se v koupelně slušně pohybovat. Zadní část kulmy BaByliss AS773E je zakončena odnímatelným krytem filtru. Ten můžeme v případě potřeby (zachycené vlasy, nečistoty aj.) sejmout a vnitřní prostor vyčistit.

Kulma na vlasy BaByliss nejenže hezky vypadá, ale také působí bytelně. Ani po zatlačení nemají jednotlivé části tendence vydávat nelibé zvuky, podobně působí ovládací prvky.

Kvalita vysoušení a manipulace – 9/10

Testovaný model BaByliss AS773E patří mezi multifunkční rotační kulmofény. To znamená, že kulmu využijete pro vysoušení, uhlazování, narovnávání a dodávání objemu a tvaru vašich vlasů.

Pro předcházení krepatění je zde přítomen duální iontový systém The Advanced Plasma Technology, který kombinuje kladné a záporné ionty. Takové souznění vlasy hydratuje a zamezuje jejich poškození.

Při praktických testech si vedla kulma na vlasy BaByliss AS773E výborně. Po zapnutí okamžitě reagovala na výběr zvolené teploty a směr rychlosti. Hodnocená automatická kulma se bleskově zahřívá a odvádí dokonalé výsledky. Příkon 700 W je dostatečný. Tady není co řešit.

Také ovládání je intuitivní a snadné. Posuvný mechanismus má vůli “tak akorát”, což znamená, že vám pro přepínání stačí jedna ruka (respektive palec).

Údržba – 10/10

Aby zůstalo zařízení v co nejlepším stavu, stačí dodržet několik pokynů. Nejdůležitější je, aby do spotřebiče nepronikla voda. Běžnou údržbu potom zahrnuje odstraňování vlasů a nečistot z kartáče, přičemž nezapomínejte dle potřeby odstranit filtr v zadní části. Právě tam se mohou shlukovat další nečistoty.

Závěrečné hodnocení

9.3

Perfektní

BaByliss AS773E je kvalitní multifunkční kulma, která je opatřena otočným kartáčem se dvěma směry pohybu. Kulma se rychle zahřívá a zvládá také foukat studený vzduch. Při používání oceníte snadné ovládání jednou rukou a dlouhý otočný kabel.

Konstrukce a design
9
Kvalita vysoušení a manipulace
9
Údržba
10
Klady
  • Pěkné zpracování
  • Teplý i studený vzduch
  • Ionizátor
  • 2 rychlosti rotace
  • Snadné ovládání jednou rukou
  • Odnímatelný zadní filtr
  • Dlouhý otočný kabel
Zápory
  • Bez dalších nástavců

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (32 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář