Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze bazénu Bestway Mickey Family Pool

Nafukovací bazén Bestway Mickey recenze

Mezi bazény na zahradu nesmí chybět ani dětská varianta. Jako nejlepší dětský nafukovací bazén jsme vybrali Bestway Mickey Family Pool protáhlého obdélníkového tvaru. Svými rozměry je ideální pro dvě až tři menší děti a natáhnout se v něm může klidně i maminka. Umístit lze i na větší balkon. Jeho parametry více zhodnotíme v podrobné recenzi. Body jsme udělovali v rámci kategorie dětských bazénů, která se od těch „dospěláckých“ v mnohém liší.

Hodnocení Bestway Mickey Family Pool

6.7

Dobrý

Nafukovací bazén Bestway Mickey Family Pool vyniká v kategorii dětských bazénků slušnými rozměry a velmi odolným materiálem. Pohodlně se v něm natáhne i dospělý. Hodnotíme jej jako výbornou volbu pro děti na zahradu nebo větší balkon.

Konstrukce a rozměry
9
Montáž a údržba
7
Příslušenství v ceně
4
Klady
  • Ideální pro malé děti
  • Pevný a odolný materiál
  • Obdélníkový tvar
  • Veselý dětský motiv
  • V ceně sada na drobné opravy
Zápory
  • Bez zásadních nedostatků (dané kategorie)

Konstrukce a rozměry

Dětský bazén Bestway Mickey Family Pool je nafukovací, se dvěma samostatnými vzduchovými komorami a pevnou fólií na dně. Je vyroben z třívrstvého vinylu testovaného na odolnost a zdravotní nezávadnost pro malé děti.

Rozměry jsou vhodné pro dvě až tři menší děti. Díky protáhlému obdélníkovému tvaru se v něm, na rozdíl od běžných dětských kruhových bazénků, může docela pohodlně natáhnout i maminka pro osvěžení. Umístit navíc lze i na větší balkon třeba v paneláku.

Líbí se nám veselý design s Disney motivem. Myšáka a jeho kamarády dobře znají a mají rády snad všechny děti, kluci i holky. Za nevýhodu považujeme žlutý pás v horní části nafukovacích boků. Sice vypadá sluníčkově, ale bohužel přitahuje hmyz.

Montáž a údržba

Montáž a údržba

Nafouknutí bazénu pro děti od Bestway pomocí pumpičky je rychlé a snadné. Pumpička bohužel není v ceně, pokud ji doma nemáte, doporučujeme přikoupit. Podobně jednoduše se bazén dá sklidit a skladovat (vždy na suchém místě v plusových teplotách).

K bazénu  Mickey Family Pool výrobce nepřidává žádnou filtraci (nebývá běžným doplňkem malých dětských bazénků), počítá se zde s tím, že vodu v bazénu pro malé děti budete častěji kompletně měnit. Prodloužit její průzračnost můžete přidáním malého množství bezchlórového chemického přípravku vhodného i pro děti a citlivé jedince. Doporučujeme přikoupit také síťku na sběr drobných nečistot na hladině.

Příslušenství v ceně

V balení najdete pouze jedinou položku navíc, a tou je sada na drobné opravy. V případě, že bazén Bestway Mickey Family Pool začne někde ucházet, můžete místo jednoduše vyspravit malou záplatou a prodloužit tak jeho životnost.

Vzhledem ke kategorii malých dětských nafukovacích bazénů jsme zde ani žádné velké příslušenství neočekávali, šikla by se však přiložená jednoduchá pumpička nebo sítko na sběr nečistot.

Klíčové vlastnosti Parametry
Rozměry (v × š × h) 2,62 × 1,75 × 0,51 m
Max. výška vody 0,36 m
Objem vody 778 l
Hmotnost 8,2 kg
Materiál  třívrstvý vinyl
Rychlost instalace 10 min nafouknutí (+ napouštění)

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (2 hlasy)

Autor recenze

Eliška Pechorová
Eliška Pechorová

Nadšená kuchařka a expertka na vše kolem beauty a zdravého životního stylu. Ráda cestuje a objevuje nové chutě. Ve volném čase cvičí jógu, čte historické romány a tráví čas se svojí malou dcerkou. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář