Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze internetové televize Lepší.TV

Lepší.TV logo

Ryze česká společnost na trh před 19 lety vstoupila s nejkomplexnějším televizním programem. V roce 2014 pak zprovoznila službu online nahrávání televizních pořadů a od té to byl jen krůček ke spuštění vlastní internetové televize.

Lepší.TV se pyšní zejména bohatou nabídkou televizních kanálů, které jsou díky velice nízké cenovce dobře dostupné všem domácnostem. Má to háček? O naše poznatky se podělíme v recenzi.

Náš tip

Pokud vybíráte IPTV, neměli byste minout náš test internetových TV.

Balíčky a jejich cena – 9/10

Lepší.TV za velmi nízkou cenu nabízí pořádně nadupané balíčky, u kterých si můžete vybrat až mezi 153 televizními stanicemi. Vedle třech základních balíčků nabízí Lepší.TV také HBO tarif.

Balíček  Max Balíček Klasik Balíček mini Balíček HBO
Počet programů
158 144 70 6
Přehrávání nazpět
100 dní 30 dní 10 dní
Počet filmů k dispozici
2 513 filmů 1 450 filmů 393 filmů 1764
Cena za měsíc
299 Kč 249 Kč 139 Kč 219 Kč

Základní balíček se hodí pro méně náročné diváky. Kromě menšího počtu stanic, filmů k přehrání a kratší doby pro zpětné zhlédnutí programu má ještě jedno omezení; nahrát lze maximálně 20 pořadů. U dražších balíčků není tento počet omezený. Max i Klasik balíčky mají téměř srovnatelnou nabídku programů. Liší se vzájemně především časem zpětného přehrání a videotékou.

Lepší tv nabídka programů recenze testado

Balíček Klasik v našem testu hodnotíme jako ideální volbu pro většinu zákazníků a také jako nejvýhodnější nabídku od Lepší TV. Obsahuje rovných 144 programů. To je počet, který konkurenční dodavatelé nabízejí až v mnohem dražších balíčcích. Těšit se můžete na širokou nabídku českých, filmových, sportovních i hudebních stanic. Pozor ale na to, že část zabírají polské, maďarské, ukrajinské a německé kanály, z nichž mnohé pro běžného diváka nejsou zrovna atraktivní. Jinými slovy – programů je hodně, ne vždy vás ale zrovna oslní kvalitou.

Kvalita obrazu i zvuku je spíše průměrná, některé z testovaných internetových televizí si vedly lépe. Do většiny domácností dostačující, náročného detailistu však nezaujme.

Funkce – 10/10

Pokud v něčem Lepší.TV skutečně vyniká, pak je to komfort při sledování. Nabízí vám totiž nejdelší zpětné zhlédnutí pořadů, a to až 100 dní v nejdražším balíčku. Dokonce i střední cenová třída s 30 dny patří k nadprůměru na trhu. Máte tak jistotu, že vám nikdy nic zajímavého neunikne. TV pořady pak můžete nahrávat neomezeně (krom již zmíněného nejlevnějšího balíčku). Touto možností Lepší.TV drtivě poráží konkurenci, která nahrávání většinou omezuje na určitý počet hodin. Samozřejmostí je možnost filmy libovolně stopovat a přetáčet. Navštívit také můžete archiv a vybrat si z tisíců filmů a seriálů.

Podporovaná zařízení – 8/10

Lepší.TV můžete v jednu chvíli sledovat pouze na jednom zařízení. Za případné každé další zařízení musíte počítat s poplatkem 99 Kč/měsíc. To cenu služby nepříjemně zvyšuje, obzvlášť pokud internetovou televizi plánujete využívat s celou rodinou. Naopak oceňujeme, že Lepší.TV nezatěžuje připojení. HD si můžete užívat už s rychlostí od 3 Mb/s. Máme vyzkoušeno, že taková rychlost skutečně stačí. I domácnosti s pomalejším internetem tedy mohou tuto službu využívat bez problémů.

 • Pokud vaše televize neumožňuje instalaci aplikace Lepší.TV, neobejdete se bez IPTV set-top boxu.
 • U Smart TV i Google Chromecast žádný set-top box nepotřebujete, pořady budete sledovat přes aplikaci.
 • V případě notebooku Lepší.TV jednoduše spustíte v prohlížeči Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge nebo Safari.
 • Samozřejmostí je také připojení přes smartphone či tablet. U aplikací pro iOs a Android oceňujeme přehledné prostředí i jednoduché ovládání. Bohužel jsme ale zažili pár výpadků, méně uživatelsky příjemné je také vybírání pořadů v programu.

Lepší.TV aplikace

Podmínky – 9/10

Líbí se nám, že je služba bez závazku a máte právo ji kdykoliv ukončit. Zvolit můžete roční předplatné, kdy celkově něco málo ušetříte. Pokud si nejste jisti, že o sledování Lepší.TV budete mít zájem po celý rok, platit můžete jednotlivě za každý měsíc. Je možné využít platby kartou, klasický převod, složenku nebo platbu mobilem.

Zákaznická podpora – 8/10

Společnost Lepší.TV má moc hezky zpracovanou sekci k nejčastějším dotazům. Líbí se nám přehledné rozdělení podle témat, odpovědi jsou většinou krátké, ale zcela dostatečné.

Často kladené dotazy lepší tv

Pokud nenajdete odpověď na svou otázku a potřebujete pomoc od zákaznické podpory, kontaktovat ji můžete přes online chat. Může se stát, že si na odpověď chvíli počkáte, přes víkend není servis k dispozici vůbec. Podpora se ale snaží být maximálně nápomocná. Na webu najdete uvedené i telefonní číslo, to ale primárně neslouží pro tyto účely a ani my jsme ho proto nezkoušeli.

Závěrečné hodnocení

8.8

Skvělá

Lepší.TV vyniká datovou nenáročností, bohatým archivem i možností zpětného zhlédnutí po dlouhých 30 dní. Těšit se můžete na velký počet stanic za nízkou cenu.

Balíčky a jejich cena
9
Funkce
10
Podporovaná zařízení
8
Podmínky
9
Zákaznická podpora
8
Klady
 • Nízká cena balíčku
 • Velký počet programů
 • Neomezené nahrávání
 • Zpětné zhlédnutí až po 30 dní
 • Bohatý archiv
 • Nízká datová náročnost
Zápory
 • Sledování na více zařízeních za poplatek
 • Průměrná kvalita obrazu

Naše zkušenost s LepšíTV z roku 2017

Pozor

Následujícíc text nebyl aktualizován.

Televizní vysílání za posledních několik krátkých let zaznamenalo obrovské změny. Některé byly k horšímu a jiné zase k lepšímu. Pokud jde o obrat k lepšímu, mezi asi největší pozitiva patří výskyt digitálních televizních služeb, které mohou náročnějším divákům jejich sledování usnadnit a zefektivnit. Jedna taková se nám dostala na stůl. Řeč je o multifunkční internetové televizi Lepší.TV, kterou si lze pořídit za cenu 189 Kč měsíčně.

Danou službu jsme po dobu jednoho měsíce vyzkoušeli a nyní vám přinášíme naše postřehy. Hlavně nás zajímalo, jak si stojí v porovnání s tvrdou konkurencí, která na mobilním a televizním trhu vládne řadu let.

Obsah balení

Pokud si Lepší.TV objednáte, domů vám dorazí papírová krabice, ve které se nachází TV box (přijímač), napájení do sítě, dálkový ovladač + baterie, HDMI kabel a uživatelský manuál v češtině. Spolu s tímto balením k nám doputoval také internetový kabel, který jsme ovšem nevyužili pro jeho krátkost. Je nicméně podstatné, kde máte umístěn svůj internetový router – pokud blízko, kabel samozřejmě přijde vhod.

Lepší.TV

Datový tok Lepší.TV sice lze “živit” také po Wi-Fi, nicméně jak sám poskytovatel upozorňuje, bezdrátový přenos musí být dostatečně silný a spolehlivý, aby služba dobře fungovala. Všichni dobře víme, jak to s tímto typem připojení vlastně je, tudíž je nejlepší počítat s drobnou dírou ve zdi a menší investicí do několikametrového internetového kabelu. Za trochu úsilí budete náležitě odměněni spolehlivým přenosem.

První spuštění

Po zapojení TV boxu do sítě, propojením s internetovým kabelem a s televizí pomocí HDMI kabelu, se celá služba automaticky spustí sama. V prvních okamžicích služba nabízí možnost volby připojení a případně doladění okrajů obrazovky. Nic složitého, digitální televizi spustí skutečně i začínající uživatel.

Obrovskou výhodou Lepší.TV je možnost sledovat své oblíbení filmy nejen na televizi, ale také na počítači, tabletu a mobilním telefonu. Netřeba nic zdlouhavě instalovat ani ladit, jednoduše jsem si na každém přístroji zašel na stránku Lepsi.TV, kde jsem se přihlásil na svůj účet – a bylo hotovo. Služba byla ihned k dispozici – kdekoliv a kdykoliv.

Bezproblémový chod na jakémkoliv místě a mimo domov je skutečně výhoda všech výhod. Svůj oblíbený pořad nebo film si tak můžete prohlédnout cestou do zaměstnání, do školy nebo prostě někde venku během nudných chvil. Lepší.TV tedy volila cestu budoucnosti, kdy nebude potřeba žádných drahých a otravných přijímačů a kabelů, ale jednoduše si uživatel vystačí s internetovým připojením.

Televizní stanice a přehrávání

Za paušální částku 189 Kč měsíčně je k mání více než šedesátka programů, mezi nimiž jsou zastoupeny klasické stanice typu ČT1, ČT2, NOVA, NOVA CINEMA, Prima a třeba Prima COOL. Mezi filmovými stanicemi najdete JOJ Cinema, Filmbox Premium, HOROR Film a třeba CS Film. Nechybí ani dětské stanice, trojice programů pro dospělé s lechtivou tématikou, slovenské programy, hudební a zpravodajské stanice včetně rádií. Dokumentární stanice jsou zastoupeny programy Prima ZOOM a KinoSvět, na čemž by mohl provozovatel lehce zapracovat a daný sortiment rozšířit o několik dalších. Je i skvělé, že se v nabídce nachází několik prémiových stanic a ve videotéce zase kolem 400 “nejlepších” filmů v ceně.

lepsitv

Jednotlivé programy lze sledovat s odstupem 7, 14 až 30 dní. Vždy záleží na dané stanici. Kromě zpětného sledování můžete vybraný pořad přetáčet a pozastavovat. To divákovi ušetří spoustu času, kterou by jinak strávil sledováním otravných reklam. Tato výhoda navíc eliminuje, aby vám nějaký film či pořad unikl. A pokud vám zazvoní telefon, pořad „pauznete“, hovor si v klidu vyřídíte a svůj oblíbený film můžete pohodlně sledovat přesně tam, kde jste skončili.

Obrovskou výhodou této služby je také možnost si vámi vybrané filmy nahrávat a kdykoliv si je s odstupem času spustit. Jednoduše zmáčknete tlačítko a poté se můžete nerušeně koukat. Nahraný pořad se automaticky přesune do sekce s nahrávkami, kde budete mít všechny filmy na jednom místě – přehledně a kdykoliv k dispozici. A je jedno, kde dáte pokyn k nahrávání, podívat se na něj můžete na jakémkoliv zařízení s internetovým připojením. Prostě se přihlásíte a službu naplno využíváte.

Co se týče kvality zobrazení, jedná se spíše o průměr. Zde Lepší.TV za některou konkurencí ještě zaostává a má co dohánět. Pokud jste milovníci sebemenších detailů a titěrností, tato služba pro vás zřejmě vhodná úplně není, neboť výstupní kvalita není úplně kvalitní.

Elektronický programový průvodce

Během používání Lepší.TV budete využívat přehledného programového průvodce, který je hezky graficky zpracován. Na horní straně lišty je k vidění časová osa, vlevo jednotlivé stanice a vpravo od nich zase vybrané pořady. Po trošce cviku se budete velice rychle orientovat a filmový výběr vám zabere jen několik krátkých okamžiků.

Vybráním pořadu se na spodní části obrazovky zobrazí informativní lišta, která diváka seznámí s celkovým procentuálním hodnocením pořadu, jeho celým názvem a třeba délkou. Po spuštění začne automaticky ubíhat grafický indikátor, který vás v aktuálním čase informuje o době přehrávání a času do konce vysílání.

Programový průvodce nabízí skutečně mnoho užitečných informací, osobně bych ale uvítal větší přehlednost. Dalo mi docela dost úsilí, abych se ve všech těch barvách, kolonkách, číslech a popiscích orientoval. Nejde však o nic zásadního, ale o trochu trpělivosti a zvyku.

Dálkový ovladač

Pomocí přiloženého dálkového ovladače můžete pohodlně ovládat celé digitální vysílání. Mezi tlačítky se nachází mimo zapnutí TV boxu také standardní nabídka pro přetáčení a pozastavení, nahrávání, informace o pořadu, krok zpět, skok na domovskou obrazovku a třeba i číslice, s jejichž pomocí si můžete jednotlivé programy vybírat.

Lepší.TV

TV box

Přiložená “chytrá krabička” neslouží pouze k přehrávání vybraných pořadů, ale dokáže zajistit podporu i mnoha jiných funkcí. Jedná se vlastně o jakýsi miniaturní počítač s operačním systémem Android, který nabízí mnoho zábavy. Přes TV box si můžete stáhnout tisíce her přes službu Google Play Store, brouzdat po internetu přes prohlížeč Google Chrome, listovat v galerii, poslouchat hudbu nebo třeba sledovat kanál YouTube.

Valnou většinu úkonů  zvládnete pomocí přiloženého dálkového ovladače, nicméně mnoho her se (logicky) s jednoduchými tlačítky hrát nedá. I na tuhle skutečnost ale služba Lepší.TV pamatuje a do TV boxu lze přes USB port zapojit vaši klávesnici a myš. Na bočních stranách TV boxu totiž nenajdete pouze klasický ethernetový port a HDMI zdířku, ale také dvojici USB portů a zdířku pro vložení SD/MMC.

A pokud si chcete dopřát maximální pohodlí, stačí si pořídit bezdrátový HW a vše ovládat z gauče i na větší vzdálenost. Nikdo vám v ničem bránit nebude. Kladně hodnotím také miniaturní velikost TV boxu, jejíž přítomnost vám nebude v obývacím pokoji narušovat celkový design místnosti. Možná přítomné diody svítí až moc, ale to je prostý detail.

Lepší.TV

Závěrečné zkušenosti a hodnocení

Po měsíci zkoušení mohu obecně říci, že jsem byl se službou Lepší.TV spokojen. Kladně hodnotím především pestrou nabídku programů, nadupanou filmovou videotéku, možnost si pořady nahrávat a libovolně přetáčet a pozastavovat. Výborná je i možnost službu využívat na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu, kdykoliv a kdekoliv v republice. Navíc jsem se během měsíce nikdy nesetkal s výpadkem nebo nějakým technickým problémem, který by mi ve sledování televize nějak bránil. Solidní snůška pozitiv za paušální částku 189 Kč měsíčně. Výborná je i garance vrácení peněz v případě, že nebudete s Lepší.TV spokojeni.

Negativně naopak hodnotím horší kvalitu zobrazení, která by zejména náročnějšímu divákovi vadit přece jen mohla. Provozovatelům bych také doporučil zjednodušit a zpřehlednit uživatelské rozhraní k přehrávání filmů, kde by mohl začínající uživatel mírně znejistit.

Za zapůjčení děkujeme lepsi.tv.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (36 hlasů)

Autor recenze

Pavla Šindelářová
Pavla Šindelářová

Často ji zastihnete na cestách či u notebooku. A vůbec nejčastěji na cestách s notebook v ruce. Před každým nákupem je zvyklá provést důkladnou rešerši, ráda vám to proto zjednoduší a informace o výběru všemožné elektroniky nabídne na jednom místě. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Marek Šott (4. 4. 2024 08:04)

Zaplacení předplatného z aplikace přes Gpay nebo kartou - nemožné - aplikace se nespojila s platební bránou. Zaplacení platebním příkazem s pomocí QR kódu - šest dní a pořád službu nemám. Poslal jsem dotaz e-mailem s potvrzením banky - nic. Zavolal jsem na podporu a mám čekat až to milostivě dohledají. Zrušit a vrátit platbu, abych si zaplatil jinou - nelze. Takže jsem jim "věnoval" skoro tři tisíce na ročním předplatném a službu nemám. Už nikdy více tihle podnikavci.

Odpovědět
Uživatel
JP (2. 3. 2024 22:03)

FYI. Standardne ma LTV moznost bezet pouze na 1 zarizeni, ale za poplatek 99 muzete vyuzivat LTV az na 3 zarizenich najednou s tim, ze live vysilani Primy a myslim ze i Novy je omezeno pouze na 2 zarizeni ve stejny okamzik. Z archivu, nebo z jine skupiny ovsem muzou bezet klidne 3 streamy najednou za jeden poplatek. Tuhle zmenu provedli celkem tise, ale je to uz vic nez rok, co to plati a jeste jsem nenarazil na omezeni pri sledovani. Dalsi vec, kterou na LTV ocenuji je moznost preskakovani reklam skupiny Prima za nenizsi poplatek. Sledovani filmu bez reklam je opravdu jak z jineho sveta. Klidne bych si to zaplatil i na programech Novy :-).

Odpovědět
Uživatel
Kristýna Končelová (5. 2. 2024 10:02)

Lepší TV byla super služba do doby, kdy zjistíte, že jste jim podepsala něco co ani netušíte a není možné TV zrušit i přesto, že ji nevyužíváte. U žádné jiné platformy jsem se s tímto nesetkala. Chtěli jsme zrušit TV krátkodobě, ale po této zkušenosti již nikdy více a ani ji nebudu doporučovat dále jako doposud. Nyní doplatím více jak 2 tisíce korun za něco, co nechci a raději budu koukat na anténu, než podporovat tento přístup k dlouhodobým uvazetelům.

Odpovědět
Uživatel
Pavel (27. 8. 2022 09:08)

Kvalita a servis je super. Nabídka též. Ale pře nedávnem se u většiny programů pokrátila doba pro zpětné přehrávání ze 100 na 7 dní, což mě neskutečně vytočilo, takže hledám jiného poskytovatele

Odpovědět
Uživatel
oldin (9. 3. 2022 04:03)

mam od zacatku

Odpovědět
Uživatel
Vlčák (24. 2. 2021 08:02)

Recenze vcelku dobrá, ale přehlíží jednu dost podstatnou věc, a to uživatelské rozhraní, prostředí aplikace. To je totiž u Lepší TV naprosto bezkonkurenční. Uznávám, že hodnocené parametry jsou podstatnější, ale pokud máte IPTV s naprosto šíleným prostředím a ovládáním (např. Vodafone TV), tak tuhle vlastnost položíte na první místo :-) Jinak obrazová kvalita je výborná při nastavení na FULL HD, které zatím bohužel nefunguje u prohlížečů pod Windows, všude jinde ano. Datový tok se ovšem mírně zvedne. Za mě nejlepší IPTV, jen mi tam chybí některé kanály (Natgeo, AXN...)

Odpovědět
Uživatel
Jana (10. 2. 2021 09:02)

Dobrý den, ty jo jak to tak čtu, tak nevím zda máme stejnou LepšíTV, protože já jsem spokojená. Nic se mi neseká, používáme ji i na jiných zařízeních a vše běží jak má :))) Takže za mě super. Předtím jsme měli UP... a to byl teprve děs, pořád se to sekalo, samé výpadky a na helpdescu sam nepříjemný blb. TAKŽE JÁ DĚKUJI ZA LEPŠÍTV. :))))

Odpovědět
Uživatel
Soňa Krátká (8. 2. 2021 14:02)

Zatím jsem s jejich službami velice spokojená, vše funguje jak má - jak na tv, tak na telefonu.

Odpovědět
Uživatel
Jan Lekys (23. 1. 2021 08:01)

Fachčí to dobře akorát ten obraz není HD , ale nějakém horším rozlišení ! Když je blízko dobrá WIFI tak taky to jde ! Výhodou je ovšem kabelové připojení přes JS 45 ! Dá se sledovat všude a na zřízeních s Abroidem ! Zkoušel jsem to . Mohu doporučit !

Odpovědět
Uživatel
J. Weissmiller (22. 1. 2021 08:01)

Dnes to spustili . Včera jsem zaplatil 199 Kč . Můžu doporučit . Jde to na všech zařízeních s Androidem . Nemusíte mít ani ten jejich box . Já jsem to zkoušel na Smart Android Boxu 4K-UHD , Tesla TEH 500 4K UHD a všude to funguje . Podmínkou dobrého signálu je připojení přes kabel od internetu . Musíte mít kvalitní aktivní rozbočovač dat ! U mně dobrý !

Odpovědět
Uživatel
Martina (11. 11. 2020 12:11)

Za mě velká spokojenost! Dlouho jsem rozmýšlela o takovéto službě, jenže jsem nevěděla jakou. Lepší.TV byla na první dobrou, moje první zkušenost s IPTV a už jsem u ní i zůstala, vše šlape jak má, vše co chci si nastavím nebo vyfiltruji. Nejvíce jsem si zamilovala zpětné přehrávání, i když jsem 14 dní se seriály ve skluzu, tak to nevadí, má až 30denní zpětné zhlédnutí. Za mě 1*. Jinou nechci ani zkoušet.

Odpovědět
Uživatel
Lenka (14. 7. 2020 12:07)

Spokojenost! Taky jsem si zařídila Lepší Tv, kterou mám už půl roku a zatím jsem teda měla problém jen se sekáním obrazu asi 3 měsíce zpět a po restartu zatím všechno běží jak má. Co se týkalo nějaké technické závady, tak jsem napsala do chatu na jejich stránkách a vše bylo vyřízeno. HBO jsem sledovala jen první měsíc za 1,-Kč a pak si člověk musí pohlídat, aby mu další měsíc, pokud chce zůstat u Lepší Tv, nestrhli i částku za HBO, která je automaticky v předvolbě. Za mě cena/výkon jen za samotnou Lepší TV je přímo úměrná.

Odpovědět
Uživatel
Helena (15. 5. 2020 14:05)

Dobrý den, prosím Vás, nenaleťte této společnosti jako my! Po zaplacení nešlo nic spustit, podpora na telefonu nepomůže, mají jen jedno telefonní číslo, na které se dovolat je pro silné nervy. A pozor!!! Po zaplacení souhlasíte automaticky s tím, že Vám budou automaticky z karty ztrhávat peníze jak za tv programy plus za HBO!!!!!!! Kdyby to alespoň fungovalo! Nechápu, jak společnost Samsung může dát doporučení do svých aplikací.

Odpovědět
Uživatel
Petr Michálek (19. 11. 2018 21:11)

Zdravím Vás, rád bych věděl, zda se problém se opožděním zvuku vyřešil, nebo je to dle recenzí stále stejná písnička. Také i co se týká mizerné HD kvality. Nabízí je vodafone, tak by snad do takového paktu nešel... Ikdyž u nás je možné všechno...

Odpovědět
Uživatel
Václav Nedbal (26. 10. 2018 10:10)

Já jsem maximálně spokojen,jak v televizi přes jejich set top box,tak v mobilu přes aplikaci. Mám dokonce zaplaceno sledování na více zařízeních najednou. Set top box reaguje, neseká se, problém se zvukem již dávno vyřešen.Pristup zákaznické podpory velmi dobrý. Za mě ok.

Odpovědět
Uživatel
jouda (10. 9. 2018 12:09)

fandim jim, ale vše má své limity. Zákaznická péče, kvalita HW, kvalita vysílání. U každé položky jsou nejhorší na trhu. Něco se bude muset změnit.

Odpovědět
Uživatel
Z.Malcharová (5. 8. 2018 08:08)

Dobrý den,dnes pro jistotu vypnuli TV úplně,jejich webové stránky nefungují.Proto jsem jim napsala e-mail a chci smlouvu vypovědět.Jsem zvědavá, co mi odepíšou.Pokud bude odpověď ve smyslu výhružek a nebudou reagovat k mé spokojenosti budu posílat stížnost na ČTÚ.Za svoje peníze si opravdu představuji lepší a kvalitnější služby.

Odpovědět
Uživatel
Marek (11. 7. 2018 14:07)

By mě zajímalo, zda je vůbec někdo spokojený a pookud ano, tak jak je možné, že já (a podle reakcí nejen já) mám na denním pořádku posunutý zvuk, hlavně u kanálů ČT, ale občas i jiné kanály. To jako ostatním nevadí?? Nebo to přehlíží?? Přece se to musí projevovat všem, ne? Každopádně za sebe konstatuji, že jsem hrubě nespokojen a končím s touto službou.

Odpovědět
Uživatel
Jakub Pepp (11. 7. 2018 12:07)

LEPŠÍ.TV bez problémů nedodržuje to k čemu se zavázala, není pravdou, že si můžete nahrát a stáhnout 200 pořadů, poté to bez oznámení klientům změnila na 100, nyní zrušila i těch 100, nelze se dívat zpětně 30 dnů, na urgence managment nereaguje nebo tak, že tomu nerozumíte, je li tento podnik v rukou Čecha, pak nové přísloví ČECH OKRÁDÁ ČECHA je naplněno ve 100% míře

Odpovědět
Uživatel
vedro (29. 6. 2018 23:06)

Nejsem vůbec spokojený. Den co den posunutý zvuk. Teď zrovna ČT1, několikrát se i stalo, že nahrávky měly taky posunutý zvuk a tudíž pořad byl nesledovatelný. Lepší tv je lepší na oko, ale jinak velmi nekvalitní.

Odpovědět
Uživatel
Ciza (29. 6. 2018 21:06)

Dobrý den. Platím už druhý měsíc tuto službu. Poprvé po zaplacení poplatku 199kc mi v nabídce vyběhli i HBO,1,2,3. Tyto kanály jsem si ale neobednal. Tuto službu využívám druhý měsíc po zaplacení druhého měsíce veškeré HBO zmizelo. Appku využívám v TV smart jako aplikaci, bez smlouvy ani žádného podpisu apod. Bojím se že jsem naletěl a někdo se za nějakou dobu ozve že jsem 1 měsíc měl HBO. Hrozí mi něco? Mám se připravit? Děkuji za radu.

Odpovědět
Uživatel
Petr Smejkal (2. 7. 2018 13:07)

Dobrý den, těžko říci. Záleží, zdali jste někde uzavíral nějakou smlouvu apod. Každopádně pokud Vám zprostředkovatel služby dal omylem nějaké kanály navíc, který jste si nezaplatil, nikdo po Vás žádné peníze navíc chtít nemůže, protože to není Váš problém.

Odpovědět
Uživatel
Spacil (2. 6. 2018 10:06)

To, co tato sluzba predvadi za poosledni tydny je tragedie. Vypadavani obrazu, posunuty zvuk den co den. Jsou jako normalni to nabizet lidem?? Ta sluzba by se mela uplne od zakladu upgradovat a teprve potom ji nabizet lidem... Hruza. Zkusil jsem a koncim.

Odpovědět
Uživatel
Stark (10. 6. 2018 17:06)

To je pravda,poslední dobou je posunutý zvuk každou neděli,ale i jindy a střídá se to na různých programech.Opravdu se to jen horší,než aby se to zlepšovalo!!!

Odpovědět
Uživatel
Karlík (8. 5. 2018 20:05)

Katastrofa. Jak služba, tak i jednání. Kvalita kanálů není příliš dobrá. Dle mého názoru se nejedná o full HD. Je to horší HD. Skoro každý den posunutý zvuk na nějakém kanálu. Nebo sekání, kostičkování... Komunikace je v podstatě možná pouze přes FB, na telefon se nedovoláte. Satelit je lepší nebo zdarma T2.

Odpovědět
Uživatel
Jarda (21. 4. 2018 14:04)

Bohužel se službou také nejsem spokojen. Problémy začali již při dodání, neměl jsem ani měsíc na vyzkoušení, jelikož krabička mi přišla poštou, kde mi ji odmítli vydat bez podepsání smlouvy, prý mají své instrukce, takže na poště jsme můj balíček rozbalili, vytáhli papíry, a podepisovali je, zatímco za mnou rostla fronta. Dálkový ovladač je jistě čínský šmejd bez dosahu, a ani jiné univerzální ovladače se s tímto boxem nechtějí spojit. Obraz je nic moc, stává se, že zvuk neladí s obrazem. Žádal jsem o odstoupení od smlouvy, vysvětlil jsem jim, i jak to bylo s jejím uzavřením,, avšak to je nezajímá. Zaplacenou službu mám mít každého 28, mám nastavený na bance trvalý příkaz na 20 tého, ale každý měsíc mně na televizi již asi od 15 tého otravuje nápis, zaplaťte službu lepší tv. Kdo chce odejít, nezapomeňte-služba se musí vypovědět 3 měsíce před koncem smlouvy, Bohužel tedy budu platit ještě rok, a zdrhám ....

Odpovědět
Uživatel
Brunetka67 (10. 5. 2018 14:05)

Šílené,takhle náletet...pryč od nich.

Odpovědět
Uživatel
evžen (18. 4. 2018 11:04)

Mám jsem již čtvrtou službu TV, jak přes satelity, tak i nyní přes internetovou lepší tv, ale bohužel musím konstatovat, že tato služba je nejhorší. Neustále se to seká, zvuk předchází obraz, přitom jsem zrušil mobilní signál internetu 20Mb/s a přešel jsem na pevnou linku - 50 Mb/s a neomezená data, ale nic se nezlepšilo. Prostě hrůza. Počkám až vyprší smlouva a půjdu zpět na satelit.

Odpovědět
Uživatel
Martin (10. 4. 2018 15:04)

Bohuzel nejsem moc spokojeny. Sluzba se casto seka a obden ma nejaky kanal posunuty zvuk. Dnes treba napriklad Prima Max. Uz jsem pres facebook asi 6x upozornoval na tento problem. Vzdy ho vyresili, ale druhy den opet posunuty zvuk na treba jinem kanale. Porad dokola. Co se tyce HD kvality tak nic moc. K druhe telce jsem koupil DVBT2 set top box a HD u ČT je absolutni spicka. Dokonce lepsi nez na satelitu. U ostatnich kanalu sice HD neni, ale skoro. Takze technicky vychazi lepe T2. No z Lepsi.tv nejsem moc nadseny.

Odpovědět
Uživatel
longrif (8. 4. 2018 13:04)

Chci se zeptat, jestli má někdo uloženou písemnou komunikaci s LepšíTV a byl-li by ochoten se připojit se stížností na služby tohoto poskytovatele k ČTÚ. Myslím si, že jsou si moc jisti a spokojeni sami se sebou. Nemělo by jim to jen tak projít.

Odpovědět
Uživatel
Stark (31. 3. 2018 11:03)

Dobrý den,souhlasím s předchozím článkem,sekání snad každou desátou vteřinu a posunutý zvuk,že se na to nedá koukat.Připojení mám min.150mb/s a nedělá to jen na Tv,ale i na pc,notebooku.To nebude asi problém se zařízením...Momentálně se to tak zhoršilo,že i já uvažuji o odstoupení,ale doufám že s tím něco udělají.Do teď jsem byl celkem spojený,až na občasné seknutí,ale tohle je už opravdu moc.

Odpovědět
Uživatel
Vladimír Saska (30. 3. 2018 22:03)

Dobrý den, pokud bude mít program takové výpadky jako dnes a ještě stále přetrvávají, přestanu Vám platit a zruším s Vámi smlouvu. Sledovat televizní noviny s přerušením každých několik sekund, je naprosto neúnosné. Pokud to budete svádět na mé internetové připojení, tak mám takovou rychlost, která přesahuje třikrát Váš požadavek a stále stabilní. Dejte si do pořádku Váš příjem ze satelitu a to vím, o čem mluvím, pracoval jsem v Nově na satelitním přenosovém voze. Budu Váš nedostatek reklamovat u ČTÚ. Vladimír Saska.

Odpovědět
Uživatel
Stark (31. 3. 2018 16:03)

I mě to nejde a seká se to,včera (30.3.2018)+ je posunutý zvuk a na to se nedá koukat!!!

Odpovědět
Uživatel
Honza M. (23. 2. 2018 12:02)

Má zkušenost je bohužel podobná :-( Měl jsem možnost službu vyzkoušet na TV Samsung, kde běžela přímo v aplikaci televize. Tam vše fungovalo poměrně dobře, kvalita obrazu sice byla o něco horší než klasické DVBT HD vysílání i než připojená T-Mobile TV, ale pořád byla dostačující. Objednal jsem tedy TV Box k mé starší Full HD Plasma TV LG 50". První co nefungovalo je dálkový ovladač...zadání přihlašovacích údajů mi trvalo pět minut, když jsem měl ovladač půl metru od IR přijímače (když používají externí IR přijímač, asi nějaký problém bude, nikde jinde jsem takovou věc neviděl). Horší je to s kvalitou obrazu, která i přes vybranou Vysokou kvalitu je u HD programů na úrovni obyčejného vysílání DVBT. Zkusil jsem kontaktovat podporu e-mailem, ale bez odezvy. Zkusil jsem chat na jejich stránkách, což zafungovalo, ale jediné co jsem se dozvěděl, že mám vyměnit baterie v ovladači. Když jsem se zeptal jaký je s těmi ovladači známý problém, dostal jsem odpověď že žádný (kdyby nebyl, proč by v FAQ měli jako jeden z mála bodů nefunkční dálkové ovládání - kontaktujte podporu). Když to shrnu, jsem opravdu docela zklamaný a ani nemám chuť se pouštět do nabízené reklamace, ale rovnou zařízení vrátím... Doufám, že si nezažiji ještě zkušenost s vymáháním těch 2000 Kč za TV box... Tak uvidíme...

Odpovědět
Uživatel
Jan (10. 2. 2018 22:02)

Sluzba me na prvni pohled zaujala, ale po podrobnejsim zkoumani jsem skepticky. V castych otazkach tvrdi, ze nepodepisujete smlouvu, ale ejhle, pri objednavani najednou smlouva je. Tvrdi, ze muzete zaplatit i prevodem nebo slozenkou, ale pri objednavce je jedina moznost platba kartou a jeste navic je povinne zatrzeno, ze povolujete pravidelne strhavani platby. Pritom tvrdi, ze se k nicemu nezavazujete. Reakce podpory na zaslane dotazy je starsi vic, nez tyden. Kdyz k tomu pridam nektere zdejsi reakce, tak tomu uz moc naklonen nejsem...

Odpovědět
Uživatel
Václav (8. 2. 2018 18:02)

Již několik měsíců používám Lepší TV a zde jsou plusy a mínusy: Plusy: - neomezené nahrávání pořadů (v nízké kvalitě) - výběr filmů dle hodnocení Mínusy: - špatné jednání se zákazníkem, nevstřícnost (typičtí hulváti z Ostravy) - tragické smluvní podmínky - absolutně strašný setup box (malý dosah dálkového ovládání, tragicky pomalý - nějaký čínský bazmek; posílám na reklamaci protože se rozpadá obraz při zahřívání) - nevyladěný software (pomalé, chybové hlášky hned po vybalení, špatná ergonomie ovládání, nefunguje čeština na USB klávesnici, menu se týká telefonu, jiné aplikace (prohlížeč, Youtube ...) nejsou optimalizované na ovládání klávesnicí nebo dálkovým ovladačem a tak jsou v praxi dost nepoužitelné. - nic moc kvalita obrazu - při rychlých pohybech cukání obrazu Hlavní problém mám s nekvalitou setup boxu ve spojení s absolutní nevstřícností.Takový hovádka by člověk pohledal a jednání s nima je za trest.

Odpovědět
Uživatel
Jozef (27. 1. 2018 10:01)

Pozor na LepsiTV!!!!! Lakaju na garanciu vratenia penazi, co je klamstvo!!! Zaplatil som si sluzbu na 1 mesiac a po 3 tyzdnoch som ziadal pre nekvalitny obraz vratenie penazi. Doteraz mi ziadne peniaze neposlali, no po 2,5 mesiaci mi poslali odstupenie od zmluvy so sankciou 3 nasobku mesacneho poplatku s vyhrazanim sa ze budem musiet zaplatit aj sudne trovy a naklady na pravne sluzby. Seriozna firma sa takto neprezentuje. POZOR na LepsiTV!!!

Odpovědět
Uživatel
Jakub (2. 1. 2018 16:01)

Dobrý den nedoporučuji mám to už půl roku aplikace v tv se seká to je to nejmenší po dvou měsících přidaly kanály HBO na měsíc zdarma po uplynutí toho měsíce jsem najednou platil místo 200 asi 430 korun a to jsem to zasrany HBO nechtěl nechápu jak vám můžou dát kanály navíc bez domluvy a bez objednání. Na infolinku se nedá pořádně dovolat.odstoupil jsem tedy od smlouvy zaplatil jsem za 3 měsíce 1200 i s tím HBO a přijdu domů kouknu na lepsitv a HBO nikde takže zase volání na info a tam mi řekl pan tak já vám to teda zapnu to je vše.zlodejna jak prase nebrat stejně tam nic nedavaj.

Odpovědět
Uživatel
Spoock (28. 12. 2017 14:12)

Dneska jsem to objednal na zkousku, vypada to, ze dvvt davam vale, za ty prachy jsem ochoten to platit, narozdil od konkurentu. Doufam, ze si to tu cenovku udrzi. Obraz by mohl byt lepsi, zvlast u hd programu. Snad to jeste vylepsi

Odpovědět
Uživatel
Jan (6. 12. 2017 18:12)

Mám lepšítv již druhý měsíc a nezbývá mi než souhlasit s uvedeným článkem.Zatím jsem velmi spokojen.

Odpovědět
Uživatel
longrif (8. 4. 2018 13:04)

Jane, spokojenost velmi brzy "přejde". Až se stane to, že vypnou bez varování třetinu zaplaceného paketu a ještě se s vámi budou drze dohadovat, že jim zaplacená částka celá náleží bez ohledu na to, jestli máte či nemáte možnost sledovat to, co jste si zaplatil. Co se HBO týče, před první platbou si to musíte vypnout v objednávce, jinak mají za to, že jim chcete přispívat na nevysílané kanály... Co se týče TV boxu, můžete si z Google Play do libovolného Android TV boxu nainstalovat aplikaci LepšíTV. Nefunguje jim spouštění programu s časovým posunem, žádaný program se spustí buď v půlce předešlého nebo v půlce požadovaného programu, musíte si začátek najít "ručně", způsobem pokus-omyl a zdá se mi celá aplikace být "uživatelsky nepřátelská". Zatím jsem se rozhodl tuto "novou dimenzi TV" opustit, na trhu je i jiná alternativa této služby od jiného poskytovatele za cca 100 Kč/měsíc v lepší kvalitě.

Odpovědět
Uživatel
Pitri (5. 9. 2017 07:09)

LEPSI TV PROMO KÓD : Pitrygo6414 U objednávky zadáte do formuláře https://www.lepší.tv/objednavka/ a neplatíte poštovné. Se službou velká spokojenost, kvalita obrazu není vůbec špatná!

Odpovědět
Uživatel
Nina (3. 2. 2018 20:02)

Největší sračka co je kvalita žádna nic tam nedávají furt to samé dokola a ještě vam účtujou HBO ktedy sem chtěla jen na měsíc oni to účtují porad 200 na vis ale pecka je to ze to nefunguje tak pozor!!

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář