Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test elektrokoloběžky Bluetouch BT Kids

Bluetouch kids dětská elektrokoloběžka recenze

Test elektrických koloběžek vyhodnotil jako nejlepší levný model pro děti Bluetouch BT Kids, který doporučujeme mezi nejlepšími dětskými elektrokoloběžkami. Je lehký a snadno ovladatelný, ideální pro nejmenší děti i úplné začátečníky.

Vadí vám nižší rychlost a kratší dojezd? Co takhle vítěze testu dětských modelů Xiaomi Mi Electric Scooter Essential s rekuperací a podporou mobilní aplikace?

Hodnocení elektrokoloběžky Bluetouch BT Kids

4.3

Dobrá

Bluetouch BT Kids je elektrokoloběžka vhodná pro nejmenší děti. Je lehká a dobře ovladatelná i pro úplné začátečníky. Nízký dojezd i rychlost bude malým řidičům postačovat, na kopce a do terénu ale výkonem nestačí. Díky líbivému designu bude hitem každého dětského hřiště.

Konstrukce a design
6
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
4
Výdrž baterie a nabíjení
3
Klady
  • Levná
  • Lehká konstrukce
  • Hezká barevná provedení
  • Efektní osvětlení
  • Ideální pro začátečníky
Zápory
  • Nízký výkon
  • Malý dojezd
  • Menší konstrukce = pro menší děti

Konstrukce a design

Dětská elektrokoloběžka Bluetouch BT Kids je velmi lehká, vyrobená z hliníkové slitiny a plastových komponentů. Má líbivý design, buďto v černé barvě, nebo zářivém barevném provedení (modrém, zeleném, růžovém). Pohledy přitáhne barevné LED osvětlení na bocích nášlapu a na předním kole, které je zároveň bezpečnostním prvkem. Má široká gumová kolečka a jednoduché ovládání brzdy a plynu pomocí nášlapu, díky čemuž je vhodná i pro úplné začátečníky.

Koloběžka má nastavitelná řídítka potažená měkkou pěnou, která snadno přizpůsobíte výšce dítěte. Celkově je konstruována spíše pro menší děti (výrobce ji doporučuje už od 5 let), pro teenagery bude příliš malá i v nejvyšší možné poloze.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Testovaný model dosahuje ve své kategorii poměrně slušné rychlosti až 8 km/h. Koloběžka na jedno nabití ujede až 5-7 km v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Na výběr jsou tři (začátečník – standard – pokročilý). Její motor má bohužel malý výkon pouze 60 W. Koloběžka je ideální jako zábava do parku nebo na hřiště, nehodí se však na nerovný terén a moc dobře nezvládá kopce.

Vzhledem k těmto parametrům ji doporučujeme na jízdu po hladkých rovných površích pro menší děti. Pro větší a zkušenější děti radíme zvolit výkonnější model s větším dojezdem a celkově lepšími vlastnostmi.

Náš tip

Chcete se prohánět na elektrokoloběžce spolu s vaším dítětem? Najděte inspiraci ve velkém testu elektrických koloběžek.

Výdrž baterie a nabíjení

Elektrokoloběžka Bluetouch BT Kids v sobě ukrývá obyčejnou lithiovou baterii s kapacitou 2 Ah. Její dobíjení je rychlé, obvykle zabere pouze 2-3 hodiny. Po vybití baterie je možné koloběžku dál používat jako klasickou odrážecí, takže zábava může pokračovat.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 8 km/h
Výkon 60 W
Dojezd 5-7 km
Kapacita baterie 2 Ah
Rychlost dobíjení 2-3 hod.
Hmotnost 4,6 kg
Nosnost 50 kg
Průměr kol 5″

Oblíbené elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (65 hlasů)

Autor recenze

Eliška Pechorová
Eliška Pechorová

Nadšená kuchařka a expertka na vše kolem beauty a zdravého životního stylu. Ráda cestuje a objevuje nové chutě. Ve volném čase cvičí jógu, čte historické romány a tráví čas se svojí malou dcerkou. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář