Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Eljet Double Drive

Ejet Double Drive recenze

Srovnání elektrických skateboardů a longboardů zařadilo mezi nejlepší výkonné modely elektrický longboard Eljet double Drive vybavený dvěma elektromotory o celkovém výkonu 1 800 W. Povozí vás rychlostí až 25 km/h a urazíte s ním až 30 km, což jsou v jeho cenové kategorii do 15 tisíc naprosto vynikající parametry. Podrobněji se na ně podíváme v recenzi.

Pokud hledáte vhodný elektroboard pro děti, přečtěte si naši recenzi modelu Skatey 150L.

Hodnocení Eljet Double Drive

9

Perfektní

Eljet Double Drive je výborný elektrický longboard pod 15 tisíc, který svým výkonem a maximální rychlostí 25 km/h uspokojí i náročnější jezdce. Oceňujeme super poměr ceny a výkonu. Užijete si s ním skutečně rychlou jízdu po městě s dojezdem až 30 km.

Konstrukce a design
9
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
9
Výdrž baterie a nabíjení
9
Klady
  • Skvělý výkon (dva motory)
  • Pro rychlé ježdění
  • Pohodlná široká deska
  • Šikovné madlo pro přenášení
  • Náhradní kolečka v balení
Zápory
  • Bez zásadních nedostatků

Konstrukce a design

Testovaný elektroboard Eljet Double Drive má jednoduchý šedo červený design bez křiklavých prvků. Grip je tak akorát zdrsněný a dobře chrání před uklouznutím. Materiál desky ze tří vrstev bambusu a dvou mezivrstev skelných vláken zaručuje dobrou flexibilitu a zároveň odolnost. Kolečka jsou menší a měkčí, ideální do města nebo do parků s minimem nerovností. Oceňujeme, že výrobce do balení rovnou přidává i sadu náhradních koleček.

Tvarem desky odpovídá longboardům typu drop-thru, který je vhodný pro zkušenější jezdce na rychlou jízdu. Délkou je spíše kratší, díky čemuž bude dobře ovladatelný i pro jezdce menší tělesné konstituce. Díky šikovnému madlu ve střední části desky se snadno přenáší v ruce.

Výrobce uvádí věkové doporučení už od 8 let, vzhledem k jeho rozměrům, hmotnosti a vyšší rychlosti jej však nepovažujeme za ideální volbu pro nejmladší školáky a obecně méně zkušené jedince, kteří si ovládání elektroboardu potřebují nejdříve bezpečně osvojit.

Elektrický longboard se dvěma elektromotory o výkonu 2x 900 W

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

S tímto výkonným e-longboardem si budete užívat parádně rychlou jízdu díky dvěma elektromotorům (celkově 1 800 W), které volitelně pohánějí přední i zadní kolečka. Rychlostní maximum je velmi slušných 25 km/h, hravě si poradí i s jízdou do kopce a sveze vás až na vzdálenost 30 km. Zde samozřejmě záleží na váze jezdce nebo na zvoleném režimu jízdy: nejrychlejší stupeň vybíjí baterii podstatně rychleji.

Rychlost a směr jízdy (vpřed/zpátečka) se ovládá pomocí bezdrátového ovladače (taktéž dobíjecí přes kabel), který si můžete zavěsit na zápěstí díky praktickému poutku.

Elektrický longboard Eljet jezdí nejlépe na hladkých městských površích a cyklostezkách. Do nerovného terénu jej nedoporučujeme. Rozhodně se nehodí ani na triky nebo ježdění po rampách, jako obecně všechny elektroboardy, jelikož tak hrozí poškození mechaniky motoru.

Výdrž baterie a nabíjení

Akumulátorová Li-ion baterie má velkou kapacitu 8,8 Ah a napětí 21 V. Do plna ji nabijete pomocí kabelu zhruba za 3 hodiny. Vzhledem k vyšší váze zařízení a odporu elektromotorů se po vybití příliš nedá využít jako klasický odrážecí longboard – jde to dost ztuha.

Klíčové vlastnosti Parametry
Rozměry desky (d × š) 95 × 28 cm
Max. rychlost 25 km/h
Výkon 1 800 W
Dojezd 30 km
Kapacita baterie 8,8 Ah (21 V)
Rychlost dobíjení 3 hod.
Hmotnost 7,8 kg
Nosnost 120 kg
Tvrdost koleček  78A (měkčí)
Věkové doporučení 8+

Oblíbené elektrické skateboardy a longboardy na Heureka

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor recenze

Eliška Pechorová
Eliška Pechorová

Nadšená kuchařka a expertka na vše kolem beauty a zdravého životního stylu. Ráda cestuje a objevuje nové chutě. Ve volném čase cvičí jógu, čte historické romány a tráví čas se svojí malou dcerkou. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář