Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Zahradní stroje

Recenze elektrického vertikutátoru Fieldmann FZV 4010-E

1. 3. 2022 aktualizováno

Hodnocení Fieldmann FZV 4010-E

Fieldmann FZV 4010-E patří mezi kvalitní vertikutátory, který osloví skvělým poměrem ceny a výkonu. Hodnocený model je kvalitně vyrobený, disponuje slušným výkonem a pracovním záběrem. Objemný je také sběrný koš a úroveň hluku je nízká.

Hodnocení Fieldmann FZV 4010-E

8.8

Skvělý

Fieldmann FZV 4010-E se předvedl jako kvalitní vertikutátor za slušnou cenu, který je vhodný pro údržbu menší nebo středně velké zahradní plochy. Líbí se nám hlavně kvalitní zpracování, slušný výkon a záběr. Pozornost si zaslouží také snadná obsluha a solidní objem sběrného koše.

Kvalita konstrukce
8.5
Výkon a objem koše
9
Klady
  • Nízká cena
  • Solidní konstrukce
  • Slušný výkon a záběr
  • Prakticky bezúdržbový (el. pohon)
  • Jednoduché ovládání
  • Výškově nastavitelná rukojeť
  • Ideální pro menší a středně velké plochy
Zápory
  • Menší rozsah pracovní hloubky
  • Vyšší hmotnost stroje

Kvalita konstrukce

Testovaný provzdušňovač trávníku Fieldmann FZV 4010-E si skvěle poradí na každé zahradě. Díky své konstrukci je schopen odstranit zbytky rostlin a travní plsť. Váš trávník dokonale provzdušní, čímž mu zajistí kvalitní růst a zdraví.Výkon a objem koše FZV 4010-E

Jak si můžete z fotografií povšimnout, hodnocený vertikutátor nese typické rysy značky Fieldmann. Nechybí zelená barva a žluté ovládací prvky. Pochvalu si zaslouží nízká úroveň hladiny hluku, která se pohybuje kolem 105 dB.

Výměna válců je u tohoto modelu naprosto jednoduchá. Vertikutační válec vyměníte za provzdušňovací typ během okamžiku. Opomenout nesmíme ani výškově nastavitelnou rukojeť. Tu si navolíte podle sebe jednoduchým otočením páčky.

Hodnocený model Fieldmann FZV 4010-E rozhodně patří mezi ty kvalitní. Zaujme svým vzhledem, kvalitou konstrukce a příjemným ovládáním.

Kvalita konstrukce Fieldmann FZV 4010-E

Výkon a objem koše

Elektrický vertikutátor Fieldmann FZV 4010-E disponuje vysokým příkonem 1 800 W. Ten společně se širokým záběrem 40 cm vykonává skvělou práci. Pohon je v tomto případě elektrický.

Stěžejním parametrem je také pracovní hloubka, která se pohybuje v rozmezí -15 až + 3 mm. Při práci uvítáte objemný koš, který disponuje kapacitou 55 litrů. Přesněji se jedná o dělený sběrný koš, jehož technologie zabraňuje postupu prachu.

Testovaný elektrický vertikutátor Fieldmann se dle výrobce hodí pro menší až středně velké pozemky do velikosti 1 000 m2.

Technické parametry

Fieldmann FZV 4010-E Parametry
Vhodný na plochy Menší a střední velikosti
Příkon  1 800 W
Pohon Elektrický
Záběr válce
40 cm
Pracovní hloubka
-15 až +3 mm
Výměnné válce 2 (vertikutační a provzdušňovací)
Objem koše
55 l
Výškově nastavitelná rukojeť
Hmotnost
15,5 kg
Návod zde

Nejprodávanější vertikutátory

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (36 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář