Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Florea

Recenze a zkušenosti s FloreaNáš tipTestado.cz

Květiny patří mezi nejoblíbenější dárky mnoha žen. Aktuálně jsme vyzkoušeli služby online květinářství Florea.cz. Jak proběhlo doručení květiny? Odpovídá kvalita ceně? Nejen o tom se dozvíte v aktuální recenzi.

Hodnocení Florea.cz

9.8

Perfektní

Florea patří mezi špičková internetová květinářství, které nabízí pestrý výběr květin a doplňků. Oceňujeme skvělé vystupování kurýrů, krásné květiny a spolehlivost doručení. Přemýšlíte nad objednáním květin online? Florea je jasný TIP redakce!

Nabídka květin a doplňků
10
Ceny
9
Spolehlivost doručení
10
Úroveň kurýrů
10
Kvalita květin
10

Florea recenze květin

Nabídka květin

Nabídka je opravdu pestrá. Můžete si vybrat srdce z růží, míchané kytice, kytice 100 květů růží, luxusní kytice, růže v krabičce ve tvaru srdce, případně gerbery, hortenzie, hyacinty, lilie, tulipány a různé další.

U každého produktu je mimo ceny uvedeno také přesné složení. Přesně tedy víte, z kolika květin a dekorací se vámi vybraná květina skládá.

Florea myslí také na doplňky, které zahrnují dárkové krabičky, vázy a misky, mušle, aranžované hmoty a další drobnosti.

Rozvoz květin

Výsadou Florea je rozvoz květin, který funguje každý všední den zdarma nebo za 145 Kč. Doručení objednávky můžete sledovat online. Florea doručuje i do zapadlých vesniček na venkově. Mohu potvrdit, že doručení do obce v blízkosti Kuřimi (Brno-venkov) nebyl problém. Olomouc, Brno, Praha a další města tedy Florea samozřejmě pokrývá také.

Naše objednávka

Pro testování jsme zvolili doručení kurýrem se vzkazem. V prvním případě jsme vybrali kytici 100 růží, jako druhou objednávku jsme vyzkoušeli produkt Míchaná kytice 45 ks PRISCILA 40cm.

Florea recenze SMS doručení

Po vyřízení objednávky se nemusíte o nic starat. Jak můžete vidět na přiloženém výpisu SMS zpráv, dopředu vám přijde SMS zpráva s informací o doručení včetně kontaktu na kurýra. Po doručení objednávky obdržíte zprávu s informací o úspěšném doručení.

A jak dopadly naše objednávky? Obě objednávky byly doručeny včas a na správné místo.

Kvalita objednávky

V prvé řadě musím pochválit úroveň kurýrů. Obdarované ženy si pochvalovaly příjemné vystupování. Zároveň byly podrobně seznámeny o tom, jak se mají o květiny starat (kde seříznout, jak hnojit aj.). Pro službu Florea tedy vše nekončí pouhým doručením.

Kvalita obou květin byla na vysoké úrovni. Květiny krásně voněly, byly čerstvé a nádherně naaranžované. Květiny byly dobře zabaleny a nechyběly sáčky s hnojivem. I po pár dnech vypadaly stále jako nové, což svědčí o čerstvosti. Další komentář je asi zbytečný…

Kytice 100 růží

Florea recenze 100 růží

Kytice 100 růží

Míchaná kytice 45 ks PRISCILA 40cm

Florea recenze Florea recenze

Míchaná kytice 45 ks PRISCILA 40cm

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (102 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář