Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze dětských chytrých hodinek Forever IGO JW-100

Forever IGO JW-100 – zkušenosti a recenze

Hledáte inteligentní gadget pro své dítě, který ho bude celý den doprovázet, ale nechcete utratit zbytečně moc peněz? Darujte mu Forever IGO JW-100. S tímto modelem může vaše dítě sportovat a také se dobře bavit

Dětské chytré hodinky Forever IGO JW-100 působí sportovním dojmem a rozhodně vás potěší i svou nízkou cenou. Jaké mají parametry a jak dopadly v naší recenzi?

Hodnocení Forever IGO JW-100

8.6

Skvělé

Pokud vaše dítě touží po vlastních chytrých hodinkách pro podporu sportu nebo pro zábavu, rozhodně vám můžeme Forever IGO JW-100 doporučit. Svou nízkou cenou, moderním designem a velkou nabídkou funkcí se stanou vhodnou alternativou hodinek pro dospělé. Bohužel nemá tento model GPS, takže nemůžete své dítě zkontrolovat v případě potřeby. Testovaný model tedy doporučujeme starším dospívajícím dětem, nikoliv prvňáčkům.

Design a zpracování
9
Displej a ovládání
9
Kompatibilita a trackování
7
Výbava a funkce
8
Výdrž baterie a nabíjení
10
Klady
  • Nízká pořizovací cena
  • Hodinky vhodné pro větší děti
  • Slušná nabídka funkcí
  • Kvalitní dotykový displej
  • 4 barevné varianty
  • Výdrž baterie 7 dní
  • Hodinky v českém jazyce
Zápory
  • Absence GPS
  • Chybí slot na SIM kartu

Obsah balení

V krabičce na vaše dítě čekají dětské smart hodinky Forever IGO JW-100, návod v českém jazyce, záruční list a také nabíjecí USB kabel.

Design a zpracování – 9/10

Velkou výhodou dětských smart hodinek Forever IGO JW-100 je pestrá škála barev. Vaše dítě si může vybrat jeden ze 4 designů podle svých preferencí. Pro milovníky her je připraveno modré provedení s herním řemínkem „game over“, slečny ocení čistě růžové nebo oranžové hodinky s květinovým řemínkem. A nechybí ani univerzální černé provedení.

recenze dětských hodinek Forever jw-100

Tento model je vyroben z odolného plastu a řemínek tvoří příjemný silikonový pásek s funkcí easy-click. Díky této funkci lze řemínek snadno vyměnit za jiný.

Hodinky Forever IGO JW-100 jsou neuvěřitelně lehké – váží krásných 28 g. Ale jejich velikost je poněkud větší. Díky svým rozměrům 36 × 36 × 10 mm se tento model hodí spíše pro větší děti.

Jak jsme psali v úvodu – Forever IGO JW-100 jsou vhodné pro sport, proto musí být odolné. Stupeň krytí IP68 zajišťuje prachuvzdorné provedení a odolnost vůči stříkající vodě. Podle výrobce můžete vaše dítě s těmito hodinkami klidně i plavat.

Displej a ovládání – 9/10

Hodinky se mohou pochlubit 1,3“ TFT LCD displejem s rozlišením 240 × 240 pixelů a českým rozhraním. Díky tomu je ovládání rychlé a jednoduché.

Forever JW-100 - Displej

Kompatibilita a trackování – 7/10

Recenzované dětské chytré hodinky Forever IGO JW-100 nemají GPS lokátor, takže můžete zapomenout na sledování trasy vašeho dítěte. Jak už jsme se jednou zmínili, model JW-100 je vhodný spíše pro větší děti, které jsou samostatnější.

Forever IGO JW-100 jsou kompatibilní se systémy Android 5.0+, iOS 9.0+, takže si přehlednou aplikace může vaše dítě nainstalovat nejenom do svého smartphonu s Androidem, ale také do iPhonu. Hodinky se k telefonu připojují pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.

chytré hodinky pro děti Forever jw-100 bez GPS

Výbava a funkce – 8/10

Model Forever IGO JW-100 se svými funkcemi podobá chytrým hodinkám pro dospělé. Děti je mohou propojit se svým chytrým telefonem a nechat si posílat notifikace z mobilního telefonu. Nechybí ani krokoměr, monitorování srdečního tepu, připomenutí nečinnosti, probuzení obrazovky pohybem ruky nebo výpočet spálených kalorií. Líbí se nám i praktické tréninkové funkce, které zahrnují měření vzdálenosti nebo stopky.

Značka Forever však myslí i na zdraví vašich dětí a zodpovědnost během vstávání. Proto do těchto hodinek přidala i funkci budíku, monitoring spánku nebo sledování hydratace. A každý, kdo má děravou hlavu, ocení také funkci vyhledávání telefonu, kterou často vyžadují i dospělí…

A vaše děti zaručeně potěší i dálkové ovládání fotoaparátu, hudby nebo předinstalovaná hra Basketbal. S tou si vaše dítě může zkrátit čas například v autobuse cestou do školy.

Forever jw-100 recenze hodinek pro děti

Výdrž baterie a nabíjení – 10/10

Efektivní baterie s kapacitou 160 mAh zajišťuje pohotovostní provoz hodinek až po dobu 7 dní. Samotné nabíjení přes USB kabel trvá přibližně 2 hodiny. Pokud je na hodinkách vaše dítě pečené vařené, tak počítejte s provozní dobou příložně 4–5 dní.

Alternativy k Forever IGO JW-100

Super alternativou jsou dětské hodinky CEL-TEC KT01 nebo model Helmer LK707 s GPS.

Nejlepší smart hodinky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Sabina Krejčová
Sabina Krejčová

Sabču zajímají nové technologie, deskové i PC hry, kultura a cestování. Ve volném čase se věnuje geocachingu, vaření nebo svému blogu. Jejím velkým vzorem je herečka Emilia Clarke. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář