Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test elektrokoloběžky inSPORTline Aucklando 6,5

28. 9. 2020 aktualizováno

Recenze a test elektrické koloběžky inSPORTline Aucklando 6,5

Test elektrokoloběžek porovnal řadu skládacích modelů, z nichž vybral jako nejlepší v poměru ceny a výkonu inSPORTline Aucklando 6,5. Recenzovaný stroj je vysoce kompaktní, lehký a skladný. Má dokonce reproduktor. Náročnějším jezdcům doporučujeme výkonnější model Powero City s dojezdem až 40 kilometrů!

Hodnocení elektrokoloběžky inSPORTline Aucklando 6,5

5.8

Velmi dobrá

Hledáte lehkou, skladnou a šikovnou elektrokoloběžku do města? Recenzovaný model inSPORTline Aucklando 6,5″ představuje ideální volbu za skvělou cenu. Malá kola zajišťují obratnou jízdu, vestavěný reproduktor zábavu navíc.

Konstrukce a design
7
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
4.5
Výdrž baterie a nabíjení
6
Klady
  • Lehká skládací elektrokoloběžka
  • Kvalitní konstrukce
  • Slušná výdrž a dojezd (dle velikosti)
  • Hlasitý reproduktor
  • Atraktivní cena
Zápory
  • Slabší výkon
  • Malá kola = horší překonávání překážek
  • Menší nosnost

Konstrukce a design

Skládací elektrokoloběžka inSPORTline Aucklando váží pouhých 11 kilogramů, tudíž ji snadno přenesete z místa na místo. Nosnost se pohybuje do 100 kg, tudíž uveze i těžšího řidiče.

Konstrukce je vybavena elektronickou zadní brzdou, světlometem a zadním světlem. Rám je hliníkový. Velkou zajímavostí je vestavěný bluetooth reproduktor, který přehrává hudbu z vašeho mobilu. Jde slyšet až na několik metrů daleko. Pro posezení s partou přátel skvělá věc!

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

S přihlédnutím na cenu a charakter elektrické koloběžky není maximální rychlost (20 km/h) a dojezd (20 km/h) kdovíjak vysoké. Pro cestování městskými ulicemi jsou ale takové parametry stále dobré.

Lehká konstrukce je osazena 6,5″ kolečky, tudíž je e-koloběžka skutečně obratná a hravá. Do terénu se ale nehodí – tam je ideální terénní elektrokoloběžka. O pohodovou jízdu se stará motor s výkonem 250 W.

Náš tip

Není pro vás skladný typ inSPORTline Aucklando 6,5 vyhovující? V takovém případě si přečtěte test elektrokoloběžek.

Výdrž baterie a nabíjení

Baterie s kapacitou 5,2 Ah dokáže elektrickou koloběžku inSPORTline Aucklando 6,5″ pohánět až 20 kilometrů na jedno nabití. Nižší výdrž zachránilo nabíjení trvající 2-3 hodiny, které považujeme za rychlé.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 20 km/h
Výkon 250 W
Dojezd 20 km
Kapacita baterie 5,2 Ah
Rychlost dobíjení 2-3 hod.
Hmotnost 11 kg
Nosnost 100 kg
Průměr kol 6,5″

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (42 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář