Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze masážního křesla inSPORTline Numana

InSPORTline Numana masážní křeslo recenze

Hledáte maximálně pohodlný relax? Pak pro vás bude správnou volbou masážní křeslo nejvyšší kvality inSPORTline Numana, které zvládá mnoho masážních programů i vyhřívání, pouštění hudby či čištění vzduchu ionizací. V naší recenzi se podíváme, co od něj můžete očekávat.

Na další zajímavé modely se můžete podívat v našem testu masážních křesel.

Hodnocení inSPORTline Numana

9.5

Perfektní

Masážní křeslo s vyšší cenovkou pro náročné zákazníky. Má kvalitní zpracování a robustní konstrukci. V naší recenzi chválíme široké možnosti programů, ve kterých nechybí ani vlastní nastavení. Kromě masáží umí inSPORTline Numana také vyhřívat pomocí infračervených vln, ionizovat vzduchu a pouštět hudbu po spárování s mobilním telefonem. Mezi chytré funkce se dále ředí ovládání hlasem.

Zpracování a vzhled
10
Konstrukce
9.5
Výbava a funkce
10
Ovládání
8.5
Klady
  • Kvalita zpracování
  • Pokrytí i nohou a rukou
  • Vyhřívání
  • Ionizace vzduchu
  • Hudební systém
  • Množství masážních programů + vlastní mód
  • Hlasové ovládání
Zápory
  • Ovládání hlasem jen v angličtině
  • Vyšší cena

Zpracování a vzhled

Model inSPORTline Numana vypadá jako křeslo z profesionálního relaxačního centra. Ačkoli svým poměrně atypickým vzhledem budí pozornost, má zároveň povedené designové zpracování a již na první pohled je vidět jeho pohodlnost. Díky velkému a mohutnému provedení se do něj po posazení kompletně zaboříte. Vajíčkovitý tvar je ze spodní části tvořený skořepinou s širokou nohou a zevnitř kompletně polstrovaný – žádné vyčnívající pevné části zde nenajdete.

konstukce inSPORTline-Numana

Vybírat můžete ze tří barevných provedení: šedé, hnědé a kombinace těchto dvou barev. Všechny jsou doprovázené postranním pruhem s modrým světlem. Jako materiál byla použitá syntetická kůže (polyuretan). Můžete se tak spolehnout na dlouhou životnost v kombinaci se snadnou údržbou.

Celkové zpracování je velmi kvalitní. Luxusnímu provedení a funkční výbavě zároveň ale také odpovídá vyšší pořizovací cena.

Konstrukce

Široká základna zajišťuje dobrou stabilitu. Na rozdíl od základních modelů má masážní křeslo inSPORTline Numana také speciální nástavce na nohy a na ruce. Pokryje tak doopravdy celé tělo.

Na jedné z rukojetí najdete přihrádku, tam můžete uložit svůj mobilní telefon, hlavní ovladač či jiné drobnosti. Kapsička je pevná a nenabízí příliš prostoru. Větší elekroniku nebo třeba pití sem neumístíte. Zato má u sebe ještě USB konektor pro nabíjení dalších zařízení. Na druhé opěrce se nachází základní vestavěný ovládací panel.  Po stranách jsou umístěné reproduktory. Pouštění hudby vám pomůže navodit pohodu a užít si relax. Pro spuštění stačí masážní křeslo propojit s chytrým mobilním telefonem.

Vespod najdete kolečka pro snadnější transport. Ty se budou opravdu hodit, protože masážní křeslo inSPORTline Numana není žádný drobeček. Váží 120 kg. Jeho nosnost je 150 kg a hodí se pro osoby s výškou do 190 cm. Vyšší uživatelé by měli nejprve relaxační křeslo vyzkoušet, aby zjistili, zda bude odpovídat i jejich potřebám. Šířka sedáku má dostatečných 50 cm. V běžné poloze je délka 140 cm, šířka 82 cm a výška 115 cm. Při natažení zabere přístroj 190 cm.

Výbava a funkce

Na masážním křesle inSPORTline Numana najdete 5 druhů masáže pomocí masážních hlavic (hnětení, poklepávání, současné hnětení a poklepávání a Shiatsu masáž). Vybírat si můžete z 8 přednastavených programů (rychlá masáž celého těla, pohodlná masáž celého těla, relaxační masáž celého těla, protažení oblasti pasu, zad a nohou, hluboká masáž celého těla, rekonvalescenční masáž pro uvolnění organismu, masáž krku a ramen a masáž zad a bederní oblasti) a 5 manuálních programů (bodová, lokální, celá oblast zad, horní část zad, oblast beder). Do toho se ještě nabízí 2 režimy vzduchové masáže horních a dolních končetin pomocí čtyřiceti vzduchových polštářků.

Nabídka je dostatečně široká. Pokud by vám ale přeci jen nestačila, můžete si nastavit individuální program. K jeho uložení máte v paměti dvě volná místa. Možnost personalizace v našem testu velmi chválíme, jelikož už se jedná o doopravdy nadstandardní funkci.

Samotnou masáží nabídka možností zdaleka nekončí. Křeslo inSPORTline Numana disponuje režimem Zero Gravity, který vás sklopí do „beztížné polohy“, kde je vaše tělesná váha rozprostřená tak, aby co nejvíce ulevila vaší páteři a veškerou hmotnost neslo samotné relaxační křeslo, nikoliv vaše tělo. Dále inSPORTline Numana umí spustit vyhřívání, jenž funguje na základě dlouhovlnného infračerveného záření, které proniká hluboko do svalů. Teplota zádové opěry dosahuje 40 °C až 50 °C. Masírování v kombinaci s teplem je příjemnější a také účinnější.

V neposlední řadě se všichni uživatelé mohou těšit na ionizaci vzduchu, která zápornými náboji čistí vzduch a odstraňuje z něj škodliviny.

inSPORTline-Numana reproduktory

Ovládání

Manuální ovládání je řešené dvěma způsoby. Základní možnosti najdete integrované přímo na křesle v opěrce. Další možnosti pak nastavíte přes ovladač s displejem, který připomíná přepínač, který máte k televizi. Jeho používání je snadné a intuitivní. Drtivá většina ovládacích prvků je řešená pomocí symbolů, nikoliv popisků. V případě nepoužívání padne ovladač hezky do opěrkové kapsy.

Zajímavou funkcí je ovládání hlasem. Pokud se vám nechce sahat po ovladači, stačí stisknout na křesle symbol mikrofonu a zadat povel. Asistent se jmenuje Alice. Pro jakékoliv nastavení začínáte větu vždy slovy „Hi, Alice“ a následně zadáte příkaz. Přesný seznam přednastavených frází najdete v manuálu. Menší nevýhodou je, že inSPORTline Numana používá jen angličtinu a české hlasové ovládání není k dispozici.

V případě potřeby lze pozastavit program. Pauza se hodí pro případ, kdy se chcete na chvíli vzdálit a následně budete pokračovat v masáži. Díky konstrukci Zero Space se nemusíte obávat náklonu dozadu. Masážní křeslo se nezaklání dozadu, ale sveze se a položí. Stačí ho tudíž umístit jen 5 cm ode zdi.

Technické parametry

inSPORTline Numana Parametry
Typ Masážní křeslo
Druhy masáží 5
Počet programů 8 + 2 vlastní
Potah Syntetická kůže
Vyhřívání Ano
Hlasové ovládání Ano
Zero Gravity Ano
Audiosystém Ano
Nosnost 150 kg
Hmotnost 120 kg
Rozměry délka 140 cm, šířka 82 cm, výška 115 cm

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (10 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář