Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze masážního křesla inSPORTline Scaleta II

2. 2. 2022 aktualizováno

Výhodné masážní křeslo Insportline Scaleta II recenze

Masážní křeslo inSPORTline Scaleta II nabízí atraktivní kombinaci funkcí a ceny. Ve výbavě nechybí audiosystém s prostorovým zvukem, elektrické polohování a promyšlený ovládací panel s intuitivním nastavením programů. Celkové zpracování zhodnotíme v naší recenzi.

Předem prozradíme, že testované elektrické masážní křeslo Scaleta II bodovalo v našem testu masážních křesel.

Hodnocení inSPORTline Scaleta II

9

Perfektní

Elektrické masážní křeslo se skvělým poměrem ceny a výbavy. Nabídne několik základních masážních programů, pokročilý audiosystém a intuitivní ovládání. Střídmý design se hodí do každého interiéru. Příjemnými detaily jsou držák nápojů a USB port pro nabití mobilního telefonu.

Zpracování a vzhled
9
Konstrukce
9
Výbava a funkce
9
Ovládání
9
Klady
  • Poměr cena/výbava
  • Kvalitní zpracování
  • Intuitivní ovládání
  • Elektricky ovládaná podnožka
  • Vyhřívání krku a ramen
  • Vzduchová masáž lýtek
  • Integrovaný audiosystém
Zápory
  • Chybí vyhřívání zad
  • Chybí funkce Zero Gravity

Zpracování a vzhled

Model inSPORTline Scaleta II spadá mezi střední třídu masážních křesel. Na první pohled se příliš neliší od standardního polohovatelného křesla. Netypické jsou pouze výrazné reproduktory v opěrce hlavy a ovládací panel v opěradle pro ruce. Lepší zpracování si zasloužila jen velká boční kapsa, která budí dojem odpáraného potahu.výhodné masážní křeslo inSPORTline Scaleta II recenze

Celé masážní křeslo je potažené syntetickou kůží. InSPORTline ji hojně využívá u celé řady modelů kvůli příjemnému povrchu, vysoké odolnosti a nenáročné údržbě. Nezanedbatelnou výhodu představuje také příznivá cena.

Hodnocené masážní polohovací křeslo inSPORTline Scaleta II existuje ve třech barevných provedeních. Dvě kombinují šedou a černou barvu, třetí nabídne hnědé sedadlo a béžové vnější části křesla. Ve všech případech jsou barvy decentní a nebudí příliš pozornosti.Masážní křeslo s bezdrátovými reproduktory insportline Scaleta II recenze

Zpracování je velmi kvalitní. Zaujme netradiční design reproduktorů i funkční detaily na ovládacím panelu. Efektní kombinace světle šedé a černé barvy se návrhářům opravdu povedla. Jednotlivá tlačítka s popisky jsou výrazně oddělená s jasným důrazem na funkčnost, přesto celek bezchybně zapadá do celkového stylu relaxačního křesla.

Konstrukce

Masáž zajišťují dvě dvojice masážních hlav, dále doplněné vzduchovými vaky. Polohu hlavic lze upravit dle potřeby. Posunují se od krku a ramen až po hýždě. Vzdušné airbagy masírují lýtka. Jsou umístěné v polohovatelné podnožce.

Detail masážního křesla Insportline Scaleta recenze

Opora nohou tvoří zajímavý konstrukční prvek. Lze ji skrýt uvnitř křesla. Nepřekáží, pokud o masáž nohou nestojíte. Během masáže stačí nohy pohodlně opřít do tvarovaného polstrování. Podnožku můžete sklopit nebo vyrovnat dle potřeby. Vše zajišťuje elektrický pohon.

Testado radí

Pokud chcete křeslo přestěhovat, dbejte pokynů výrobce. Při nesprávné manipulaci hrozí poškození masážního nebo polohovacího mechanismu vlivem přílišného namáhání.

Recenzované masírovací křeslo inSPORTline Scaleta II váží 53,3 kg s maximální nosností 150 kg. Sestavené křeslo měří na výšku 138 cm, na šířku 81 cm a 99,5 cm na délku. Vyžaduje zapojení do elektrické sítě. Spotřeba ovšem není velká. Příkon je nejvýše 60 W při zapnutém vyhřívání. Hlučnost závisí na zvoleném masážním programu. Maximum se pohybuje kolem 55 dB. Masáž zabere nejvýše 20 minut.

Výbava a funkce

Eektrické masážní křeslo Scaleta II dokáže simulovat hnětení, klepání a kombinaci obou technik. Horní sada masážních hlavic je optimalizována pro masáž krku. Lýtka masírují vzdušné vaky. Automatický režim zahrnuje tři hlavní programy, dva doplňkové pro konkrétní části těla a ukázkovou masáž.

Nabídka není příliš široká, ale zahrnuje základní techniky odpovídající dané třídě. Bohužel úplně chybí funkce Zero Space, která ideálně rozloží váhu těla a uvolní svaly i páteř.

Přednastavené masážní programy

Masáž
Popis
Automatická I Masáž celého těla
Automatická II Masáž krku a zad
Automatická III Masáž boků, hýždí a stehen
Krk a ramena Masáž krku a ramen
Vzduchová masáž Masáž lýtek a hýždí pomocí vzdušných vaků
Demo Rychlá ukázková masáž

Přestože inSPORTline Scaleta II patří k dostupnějším masážním křeslům, nechybí ve výbavě kvalitní audiosystém s podporou prostorového zvuku. Reproduktory nabídnou bezdrátové spojení s mobilním telefonem či tabletem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Zaujme jejich netradiční umístění z vnější strany opěradla.designové masážní křeslo insportline Scaleta recenze

Ovládací panel zahrnuje držák nápojů i USB vstup pro dobíjení elektroniky. Mobil pohodlně odložíte do nenápadné boční kapsy. Mezi standardní výbavu patří vyhřívání pomocí karbonových vláken. Bohužel slouží pouze pro zahřátí ramen a krku. Záda nahřívat nelze.

Ovládání

Ovládání všech funkcí se soustředí do elegantního voliče v boční opěrce pro ruce. Velkou výhodou jsou samostatná tlačítka. Nabízí pouze jeden typ funkce či nastavení. Ovládání masírovacích programů není komplikované a působí velmi intuitivně. Nevadí ani anglické popisky. Jejich význam si rychle zapamatujete i bez znalosti angličtiny. Vše doplňuje jednoduchý číslicový displej ukazující čas do konce masáže.

polohovatelné elektrické masážní křeslo Insportline Scaleta II recenze

Ovládací panel se dělí na tři části. Popisy jsou dobře čitelné a grafické rozvržení pomáhá jednotlivé ovládací prvky správně odlišit. Čtveřice tlačítek nastavuje individuální masáže krku nebo nohou a také typ masáže v případě manuálního nastavení.

Opakované stisknutí mění varianty vybrané masáže. Středový pruh zapíná vyhřívání a několik přednastavených voleb hlavních masáží. Větší plocha ve spodní části ovládacího panelu masážní křeslo zapíná. Umožňuje také přesné nastavení podnožky, případně posun masážních hlavic.

Technické parametry

inSPORTline Scaleta II
Parametry
Typ Masážní křeslo
Druhy masáží
3
Počet programů
6
Potah
Syntetická kůže
Vyhřívání
Ano
Hlasové ovládání
Ne
Zero Gravity
Ne
Audiosystém Ano
Nosnost 150 kg
Hmotnost 53,3 kg
Rozměry 138 × 81 × 99,5 cm

Nejpopulárnější masážní křesla podle Heureky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (33 hlasů)

Autor recenze

Milan Boháček
Milan Boháček

Technologický nadšenec se zvláštní zálibou v letectví a astrofyzice. Nemůže se dočkat dalšího letu Starship. Ve volných chvílích sleduje sci-fi seriály a baví se hraním šachu. Stres odbourává při vaření. Díky 3D tiskárně si plní dětské sny, takže modely raket, vetřelců a dinosauřích koster začínají pomalu přetvářet jeho byt v pravé nerdí doupě. Můj Facebook.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář