Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Internetové a satelitní televize

Recenze internetové televize Kuki TV

kuki logo

Kuki internetová televize vás osvobodí od svázanosti televizním programem! Česká společnost SMART Comp internetovou televizi představila již v roce 2007, v té době ale využívala platformu od externího dodavatele. Vlastní televizní platformu společnost stvořila až o 7 let později, moderní Kuki pak existuje od roku 2020.

Kuki se může pochlubit slušnou nabídkou programů, kterých je nejen dostatek, ale které odpovídají vašim diváckým preferencím. Žádné upřednostnění kvantity před kvalitou. Podrobnosti a naše zkušenosti najdete v recenzi.

Náš tip

Zjistěte o IPTV co nejvíc a navštivte náš článek o nejlepší internetové televize online.

Balíčky a jejich cena – 8/10

Jak už jsme naťukli v úvodu, Kuki má širokou nabídku kvalitních programů. Ovšem u dražších balíčků si za jejich pestrou nabídku připlatíte. Nechybí ale ani volba pro minimalisty, kteří si vystačí s menším počtem stanic, zato za dobrou cenu. Základní přehled balíčků najdete v tabulce, víc si vysvětlíme pod ní.

Kuki S Kuki M Kuki L Kuki XL
Počet programů
47 (pevně danné) 48 (výběr z 96) 76 (výběr z 154) 159
Počet HD programů
36 63 101 106
Cena za měsíc
190 Kč 290 Kč 490 Kč 990 Kč

Výtku v nabídce programů bychom měli přístupu k reklamně na velké množství kanálů. Pokud zabrousíte na web Kuki, může se na první pohled zdát, že například balíček L obsahuje 154 programů. To je ovšem jen množství, ze kterého můžete vybírat. Ve skutečnosti má tento tarif 76 programů, které si můžete z velké části vybrat podle svého. Pokud tak internetovou televizi Kuki vidíte poprvé a pořádně neprozkoumáte detaily, mohli byste se dočkat nepříjemného překvapení.

Ačkoliv je výsledná nabídka trošku menší a ačkoliv mnohé z nich jsou v nabídce automaticky a nelze je měnit, má tento systém i své výhody. Především si můžete navolit programy podle svých zájmů. Pokud vás nezajímá sport či třeba neplánujete koukat na dokumenty, nemusíte je zbytečně platit a nebudou vám překážet v seznamu kanálů. Namísto toho si vyberete to, co opravdu využijete.

Kuki L má větší možnost volitelných programů než Kuki M. Levnější z balíčků obsahuje 33 přednastavitelných a neměnných programů z celkového množství 48. Dražší Kuki L pak už mezi 76 programy má pevně daných jen 46. Základní tarif volbu programů neumožňuje vůbec a nejdražší balíček naopak není nijak omezený.

Mrzí nás malý počet sportovních kanálů. Naopak oceňujeme, že zahraniční kanály jsou zajímavé a jejich úkolem tak není pouze zvyšovat celkový součet nabízených programů.

Náš tip

Balíček menší a větší je možné vylepšit například o HBO (250 Kč/měsíc) či o Cinemax (50 Kč/měsíc).

Funkce – 8/10

Kuki telce samozřejmě nechybí nejrůznější funkce, které stojí za úspěchem internetové televize online. Sledovat tak může nejen živé vysílání, ale k pořadům budete mít přístup ještě 7 dní po jejich odvysílání. Výjimkou je nejlevnější balíček, kde je limit jen 24 hodin. Stejně tak si můžete nahrát až 50 hodin pořadů. Bohužel tomu tak opět není u nejlevnějšího balíčku Kuki S, který tím pro nás ztrácí onu přidanou hodnotu IPTV.

Prostor pro nahrání pořadů je dostatečně velký. Pokud by vám náhodou nestačil, můžete kapacitu nahrávek si můžete rozšířit o 50 či 100 hodin, jde ale o další platby navíc za 50 / 100 Kč. Co se nám naopak moc líbí, to jsou přehledné vlastní profily i možnost přizpůsobit si vzhled Kuki na míru svému vkusu.

internetová televize Kuki aplikace

Podporovaná zařízení – 9/10

Pokud zrovna nezvolíte nejmenší balíček Kuki start, internetovou televizi Kuki můžete sledovat na 2 fixních zařízení (klasická TV se set-top boxem nebo Smart TV) a 5 mobilních zařízení (notebook, mobil nebo tablet). To je pro rodinu běžně zcela dostačující. V tomto má u nás Kuki rozhodně palec nahoru.

 • Ke sledování Kuki TV na klasické televizi potřebujete IPTV set-top box Arris.
 • U Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG TV a konzole NVIDIA Shield se obejdete bez set-top boxu.
 • V případě notebooku Kuki jednoduše spustíte v prohlížeči, zatím je bohužel podporován pouze Firefox či Chrome.
 • Samozřejmostí je také připojení přes smartphone či tablet. Aplikace je dostupná pro iOs a Android. Stream přes Chromecast může trochu zlobit, stalo se nám, že aplikace spustí přehrávání a po chvíli přestane. Sama společnost ale upozorňuje, že zatím jde o zkušební režim, který je v procesu ladění.

Podmínky – 9/10

Smlouvu uzavřete na dobu neurčitou, můžete ji tedy kdykoliv ukončit i bez udání důvodu. Pozor pouze na to, že může být sjednána tzv. minimální doba trvání. Když byste se sledováním Kuki telky chtěli skončit ještě v minimální době trvání, bude vám vyměřena pokuta.

Pokud nevlastníte Smart TV, ale sledování na televizní obrazovce se nechcete vzdát, budete potřebovat set-top box. Za ten jednorázově zaplatíte 2 400 Kč. Můžete zvolit i dražší variantu. Lehce zmatečné je, že teprve po objednání set-top boxu si objednáte Kuki balíček s programy.

Zákaznická podpora – 8/10

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, jako první vám doporučujeme navštívit hezky zpracovanou sekci nejčastějších dotazů. Vše je přehledné, odpovědi jasné a vyčerpávající.

Kuki internetová televize online

S konkrétními dotazy a problémy vám poradí zákaznická podpora. Obrátit se na ni můžete přes e-mail, kontaktní formulář či telefon. Pro úplnost dodáme, že navštívit můžete i 2 pobočky (Praha, Brno). My jsme vyzkoušeli podporu přes e-mail. Na odpověď jsme si bohužel chvíli museli počkat a ani její obsáhlost nás příliš nepotěšila. Dali jsme tomu ale ještě šanci a internetovou televizi Kuki jsme oslovili podruhé. To jsme se už dočkali nápomocné reakce. Je škoda, že společnost zatím nemá rychlý online chat.

Závěrečné hodnocení

8.4

Skvělá

U internetové televize Kuki nebudete mít desítky televizních kanálů, zato si ale vyberete stanice odpovídající vašim zájmům. Cena je příznivá, případné příplatky ji ale nepříjemně zvedají. Výhodou je možnost využití TV na několika zařízeních zároveň.

Balíčky a jejich cena
8
Funkce
8
Podporovaná zařízení
9
Podmínky
9
Zákaznická podpora
8
Klady
 • Personalizované programy
 • Sledování na více zařízeních
 • Přehledný web
 • Moderní vzhled
 • Smlouva bez závazku
Zápory
 • Málo sportovních kanálů
 • Pouze 10 hodin nahrávání
 • S doplňky vyšší cena

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (21 hlasů)

Autor recenze

Pavla Šindelářová
Pavla Šindelářová

Často ji zastihnete na cestách či u notebooku. A vůbec nejčastěji na cestách s notebook v ruce. Před každým nákupem je zvyklá provést důkladnou rešerši, ráda vám to proto zjednoduší a informace o výběru všemožné elektroniky nabídne na jednom místě. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář