Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze Kurzyproradost.cz

Datum 1.4.2020 Petr Smejkal Petr Smejkal

Recenze Kurzyproradost.cz

Stránka Kurzyproradost.cz vznikla již v roce 2013. Na svém webu nabízí nepřeberné množství kurzů, které zaujmou širokou škálu zájemců z různých oborů. Jaká je nabídka kurzů, jejich kvalita a cena? To vše prozradí naše recenze.

  Přehlednost stránky – 10/10

  Stránka Kurzyproradost.cz je obecně přehledná a jednoduchá. Po pár chvílích se člověk zorientuje a později přesně ví, kde a co najde. Na horní straně nechybí nabídka menu s kategoriemi, dárkovými poukazy nebo informacemi o webu či rychlé vyhledávání. Ke členství zdarma se dostanete jediným kliknutí v horní třetině stránky. Registrace vám zabere pouhou minutu.

  Spodní část stránky je určena doporučeným kurzům. Ihned vidíte lektora a o jaký kurz se jedná. Ve spodní části najdete reference zákazníků, blog, kontakt a například i časté dotazy. Web je přehledný také na mobilním telefonu. Vlastní aplikaci ale Kurzyproradost bohužel nenabízí. Na mobilu však funguje stránka dobře a kurzy se hezky přehrávají.

  Celkově vzato se nám stránka líbí. Je přehledná, interaktivní a nový zájemce o kurz se jen tak neztratí.

  Nabídka online kurzů – 8/10

  Kurzyproradost jsou zaměřené na různé druhy činností. Na stránce najdete zaměření na kreativitu, technologie, byznys, osobní rozvoj, zdravý životní styl a kurzy pro děti a maminky. Osobní rozvoj zahrnuje například lekce ukulele, angličtiny či kreslení. V byznysu se dozvíte něco o Excelu či telefonování pro obchodníky. Kompletní nabídka zahrnuje celkem 72 kurzů.

  Každý kurz obsahuje krátké úvodní video, ze kterého se dozvíte, o co vlastně půjde. Zároveň se lehce seznámíte s lektorem, který vám buď bude sympatický nebo ne. Pod videem se dočtete popis kurzu a lekce. Pod informacemi jsou k náhledu zkušenosti lidí, jež daným kurzem prošli. U kurzu nechybí ani hodnocení a počet účastníků.

  Kvalita kurzů – 8,5/10

  Při testování stránky Kurzyproradost.cz jsem byl s kvalitou kurzů spokojený. Ačkoliv se nedostalo na žádná zvučnější jména, lektoři jsou povětšinou velmi sympatičtí, je jim rozumět a školené problematice očividně rozumí. Velmi zajímavý je například Kurz olejomalby, průvodce vyděláváním na internetu, jak fotografovat správně nebo třeba Paměťové metody.

  Je ovšem pravda, že většina kurzů spíše cílí na kreativitu. Chybí mi něco více zaměřené na programování, marketing a technologie obecně. Žádný kurz také nelze zakončit certifikátem.

  Ceny kurzů – 9/10

  Ceny online kurzů se drží na nízké hladině. U každého kurzu si můžete pustit několik prvních lekcí zdarma, přičemž pokud se vám bude líbit, můžete si kurz koupit celý. Cena se většinou pohybuje kolem 500 Kč. Kurzy za tisícovku a více jsou spíše výjimakou. Zcela zdarma bohužel není ani jedna výuka.

  Proč Kurzyproradost.cz

  Daná stránka vám nabídne spoustu zajímavých kurzů, z nichž je většina cílena na kreativitu, osobní rozvoj a zdraví. Kurzy jsou vysvětlovány pozvolna, metodicky a srozumitelně. Osobně postrádám větší pestrost a tématickou rozmanitost. Chybí také kurzy, které jsou zcela zdarma. Obecně se však jedná o skvělý web plný naučných videí, jež vás posunou o krok kupředu. Stačí jeden klik a můžete se začít vzdělávat.

  Kurzyproradost.cz recenze

  Závěrečné hodnocení

  Hodnocení8.9
  Skvělé

  Kurzyproradost.cz nás zaujaly svojí přehledností, srozumitelností a tématickou pestrostí. Pokud se chcete posunout, nyní máte výbornou možnost něčeho dosáhnout. Přitom nenásilnou a zábavnou formou.

  Přehlednost stránky
  10
  Nabídka online kurzů
  8
  Kvalita kurzů
  8.5
  Ceny kurzů
  9
  Klady
  • Hezká a přehledná stránka
  • Zajímavé online kurzy
  • Vysoká míra srozumitelnosti
  • Nízké ceny kurzů
  Zápory
  • Bez certifikátu
  • Chybí kurzy zdarma
  • Málo IT témat
  • Bez mobilní aplikace

  Sdílejte článek

  Ohodnoťte recenzi

  Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

  Autor recenze

  Petr Smejkal
  Petr Smejkal

  Petr má rád nové technologie, historii, internet a zajímavé knihy. Obdivuje Elona Muska, působí jako externí redaktor Prima ZOOM a postupně proniká do tajů SEO. Více informací o nás >>

  Podobné články

  Diskuse u článku

  Přidat komentář

  Přidat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Odeslat komentář