fbpx
Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze Kurzyproradost.cz

Datum 30.4.2021 Petr Smejkal Petr Smejkal

Recenze Kurzyproradost.cz

Stránka Kurzyproradost.cz vznikla již v roce 2013. Na svém webu nabízí nepřeberné množství kurzů, které zaujmou širokou škálu zájemců z různých oborů. Jaká je nabídka kurzů, jejich kvalita a cena? To vše prozradí naše recenze.

1Přehlednost stránky – 10/10

Stránka Kurzyproradost.cz je obecně přehledná a jednoduchá. Po pár chvílích se člověk zorientuje a později přesně ví, kde a co najde. Na horní straně nechybí nabídka menu s kategoriemi, dárkovými poukazy nebo informacemi o webu či rychlé vyhledávání. Ke členství zdarma se dostanete jediným kliknutí v horní třetině stránky. Registrace vám zabere pouhou minutu.

Spodní část stránky je určena doporučeným kurzům. Ihned vidíte lektora a o jaký kurz se jedná. Ve spodní části najdete reference zákazníků, blog, kontakt a například i časté dotazy. Web je přehledný také na mobilním telefonu. Vlastní aplikaci ale Kurzyproradost bohužel nenabízí. Na mobilu však funguje stránka dobře a kurzy se hezky přehrávají.

Celkově vzato se nám stránka líbí. Je přehledná, interaktivní a nový zájemce o kurz se jen tak neztratí.

2Nabídka online kurzů – 8/10

Kurzyproradost jsou zaměřené na různé druhy činností. Na stránce najdete zaměření na kreativitu, technologie, byznys, osobní rozvoj, zdravý životní styl a kurzy pro děti a maminky. Osobní rozvoj zahrnuje například lekce ukulele, angličtiny či kreslení. V byznysu se dozvíte něco o Excelu či telefonování pro obchodníky. Kompletní nabídka zahrnuje celkem 72 kurzů.

Každý kurz obsahuje krátké úvodní video, ze kterého se dozvíte, o co vlastně půjde. Zároveň se lehce seznámíte s lektorem, který vám buď bude sympatický nebo ne. Pod videem se dočtete popis kurzu a lekce. Pod informacemi jsou k náhledu zkušenosti lidí, jež daným kurzem prošli. U kurzu nechybí ani hodnocení a počet účastníků.

3Kvalita kurzů – 8,5/10

Při testování stránky Kurzyproradost.cz jsem byl s kvalitou kurzů spokojený. Ačkoliv se nedostalo na žádná zvučnější jména, lektoři jsou povětšinou velmi sympatičtí, je jim rozumět a školené problematice očividně rozumí. Velmi zajímavý je například Kurz olejomalby, průvodce vyděláváním na internetu, jak fotografovat správně nebo třeba Paměťové metody.

Je ovšem pravda, že většina kurzů spíše cílí na kreativitu. Chybí mi něco více zaměřené na programování, marketing a technologie obecně. Zatímco dříve žádný kurz nešlo zakončit certifikátem, nyní u každého kurzu mohou zákazníci získat certifikát o jeho absolvování.

4Ceny kurzů – 9/10

Ceny online kurzů se drží na nízké hladině. U každého kurzu si můžete pustit několik prvních lekcí zdarma, přičemž pokud se vám bude líbit, můžete si kurz koupit celý. Cena se většinou pohybuje kolem 500 Kč. Kurzy za tisícovku a více jsou spíše výjimkou. Zcela zdarma bohužel není ani jedna výuka.

5Proč Kurzyproradost.cz

Daná stránka vám nabídne spoustu zajímavých kurzů, z nichž je většina cílena na kreativitu, osobní rozvoj a zdraví. Kurzy jsou vysvětlovány pozvolna, metodicky a srozumitelně. Osobně postrádám větší pestrost a tématickou rozmanitost. Chybí také kurzy, které jsou zcela zdarma. Obecně se však jedná o skvělý web plný naučných videí, jež vás posunou o krok kupředu. Stačí jeden klik a můžete se začít vzdělávat.

Kurzyproradost.cz recenze

6Závěrečné hodnocení

Hodnocení8.9
Skvělé

Kurzyproradost.cz nás zaujaly svojí přehledností, srozumitelností a tématickou pestrostí. Pokud se chcete posunout, nyní máte výbornou možnost něčeho dosáhnout. Přitom nenásilnou a zábavnou formou.

Přehlednost stránky
10
Nabídka online kurzů
8
Kvalita kurzů
8.5
Ceny kurzů
9
Klady
  • Hezká a přehledná stránka
  • Zajímavé online kurzy
  • Vysoká míra srozumitelnosti
  • Certifikát o absolvování
  • Nízké ceny kurzů
Zápory
  • Chybí kurzy zdarma
  • Málo IT témat
  • Bez mobilní aplikace

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.0 (3 hlasy)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád nové technologie, historii, internet a zajímavé knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM, pátým rokem se naplno věnuje Testádu a postupně proniká do tajů SEO. Obdivuje Elona Muska, rád si zacvičí a občas proběhne. Po večerech začal psát knihu o Osvětimi. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář