Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze masážního křesla Luca Bessoni Paloma

2. 2. 2022 aktualizováno

levné masážní křeslo Luca Bessoni Paloma recenze

Příjemná relaxace po náročném dni? Relaxační a masážní křeslo Luca Bessoni Paloma nabídne vyhřívané opěradlo, taburet pro nohy a základní masáž s regulací intenzity. Cena přitom nepřekračuje 10 000 Kč. Ovlivnila nízká cenovka kvalitu? Jaké funkce relaxační křeslo nabízí? Vše vysvětlíme v naší recenzi.

Porovnat křeslo Paloma s konkurencí můžete v našem žebříčku masážních křesel.

Hodnocení Luca Bessoni Paloma

7.9

Velmi dobré

Dostupné relaxační a masážní křeslo s jednoduchým ovládáním. Podporu nohám poskytne samostatný taburet, účinky masáže posílí vyhřívané sedadlo. Potěší kvalitní zpracování a nízká cena. Vhodný model nejen pro seniory.

Zpracování a vzhled
8.5
Konstrukce
8
Výbava a funkce
6
Ovládání
9
Klady
  • Dostupná cena
  • Vyhřívané sedátko
  • Jednoduché ovládání (vhodné pro seniory)
  • Variabilní intenzita a rozsah masáže
  • Lze používat během práce
  • Velikost srovnatelná s běžným křeslem
Zápory
  • Pouze základní masážní program
  • Žádné pokročilejší funkce
  • Ruční polohování
  • Lacině působící dálkové ovládání

Zpracování a vzhled

Recenzované elektrické polohovatelné křeslo Paloma nabízí tři základní barevné variace. Světle šedou, tmavě šedou a černou. Univerzální barvy, které se hodí do každého interiéru. Design křesla vychází z běžných konferenčních křesel. Spoléhá na jednoduchou a účelnou eleganci.

levné relaxační křeslo Paloma recenze

 

Potah tvoří umělá polyuretanová textilie imitující kůži. Výhodou je odolnost a snadná údržba. Většinu nečistot stačí setřít suchým ubrouskem. Masážní křeslo dobře zapadne do kanceláře, obývacího pokoje i ložnice. Bez potíží zastane také funkci pohodlného pracovního křesla.

Levně působí pouze dálkové ovládání. Plastovým designem rozhodně neoslní a kazí jinak výborný dojem z celkového pojetí relaxačního křesla. Naštěstí jej lze schovat mimo dohled do postranní kapsy. Lépe šlo vyřešit také kabel spojený s ovladačem. Buďte opatrní při úklidu, abyste jej náhodou nevytrhli z portu na spodní straně křesla.

Konstrukce

Základní kostru tvoří chromovaná ocel doplněná litinovým podstavcem. Zpracování je bytelné, pevné a odolné. Mohutné litinové bloky zajišťují výbornou stabilitu jak samotného křesla, tak opěrky pro nohy. Počítat musíte jen s vyšší váhou.Výhodné relaxační křeslo Paloma recenze

Sedák je otočný. Pojezd přirozeně chybí. Masážní křeslo musí zůstat statické s ohledem na možnosti polohování. Opěradlo lze sklopit takřka do vodorovné polohy. Uvolníte tím tlak na páteř a zlepšíte účinnost masáže. Nejedná se ovšem o plnohodnotný Gravity Free program.

Pozor

Při sklápění opěradla se ujistěte, že za křeslem máte dostatek prostoru.

Sedák vyplňuje měkká pěna. Díky ní je sedadlo pohodlné a příjemné i při delším sezení. Maximální nosnost dosáhla na 120 kg. Složené křeslo měří na výšku 107,5 cm, na šířku 77 cm a 83 cm na délku. Taburet pro nohy měří 53 × 56 cm.

Výbava a funkce

Hodnocené relaxační křeslo Paloma nabízí pouze jeden typ základní masáže. Masírovat lze krk, záda a nohy. Nechybí regulace intenzity a nastavení doby masáže. Program je velmi jednoduchý. Můžete při něm relaxovat, číst nebo sledovat televizi.

masážní křeslo s vyhříváním Paloma recenze

Křeslo nenabídne integrovaný audiosystém ani další pokročilé vybavení v podobě nabíječky nebo komplexního motorického ovládání. S ohledem na koncepci a cenu křesla ovšem nejde o zásadní nevýhodu. Potěší vyhřívaný sedák. Vyhřívání přitom můžete využívat nezávisle na masážním programu.

 

Ovládání

Nastavení masážního křesla zajišťuje jednoduchý dálkový ovladač. Laciný vzhled naštěstí neovlivnil srozumitelné rozmístění tlačítek a intuitivní volbu programů pomocí stavových diod. Popisky jsou v angličtině, ale rychle se v nich zorientují i lidé bez znalosti anglického jazyka. Ovladač obsahuje také malý číslicový displej s časem masáže.

elektrické masážní křeslo Paloma recenze

Polohování křesla není elektrické a musíte jej nastavit ručně s pomocí klasických otočných šroubů. Mechanika se podobá běžným kancelářským židlím. Pokud hledáte vhodné masážní křeslo pro seniory, ujistěte se, že jim bude ruční nastavování vyhovovat.

Technické parametry

Luca Bessoni Paloma
Parametry
Typ Masážní křeslo
Druhy masáží
1
Počet programů
1
Potah
Umělé vlákno
Vyhřívání
Ano
Hlasové ovládání
Ne
Zero Gravity
Ne
Audiosystém Ne
Nosnost 120 kg
Rozměry 108 × 83 × 77 cm

TOP masážní křesla podle uživatelů Heureky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (24 hlasů)

Autor recenze

Milan Boháček
Milan Boháček

Technologický nadšenec se zvláštní zálibou v letectví a astrofyzice. Nemůže se dočkat dalšího letu Starship. Ve volných chvílích sleduje sci-fi seriály a baví se hraním šachu. Stres odbourává při vaření. Díky 3D tiskárně si plní dětské sny, takže modely raket, vetřelců a dinosauřích koster začínají pomalu přetvářet jeho byt v pravé nerdí doupě. Můj Facebook.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář