Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Internetové a satelitní televize

Recenze internetové televize nejpripojeni.cz

internetová televize nejpripojeni

Služba nejpripojeni.cz je český zprostředkovatel internetu a poskytovatel internetové televize. V naší recenzi se zblízka povídáme, jaká je nabídka balíčků od Nej Připojení, jak funguje a jaké má výhody i nevýhody.

Náš tip

Pro více informací jsme pro vás připravili článek „jak funguje a co je internetová televize, kde najdete i recenze dalších poskytovatelů.

Balíčky a jejich cena – 8,5/10

V počtu nabízených televizních programů si internetová televize nejpripojeni.cz vede dobře a rozhodně vás nebude omezovat. Ve své nabídce má dva balíčky, které se odlišují podle množství kanálů. Levnější a menší balíček je pak ještě rozdělený podle počtu zařízení, přes které chcete internetovou televizi sledovat.

Nejpřipojení testado nabídka programů

Větší balíček nabízí 117 programů a se svou cenou se řadí k běžnému průměru mezi internetovými televizemi. Měsíční poplatek je zcela konečný. Tato nabídka obsahuje vše, co nejpripojeni.cz umí – o další kanály či jiné vychytávky ho již nelze rozšířit.

Menší balíček obsahuje 71 programů, což je stále dostačující počet. Pokud patříte mezi nenáročné zákazníky či chcete ušetřit a bude vám stačit přehrávání jen na jednom zařízení, vyjde vám tato internetová televize vstříc. Zároveň při sledování na čtyřech zařízení nejpripojeni.cz cenu na rozdíl od některé konkurence tak zásadně nenavyšuje. Oba menší balíčky patří mezi jedny z nejlevnějších na trhu.

Nejpřipojení testado programy

Pokud byste si chtěli jeden ze základních balíčků rozšířit o několik tematických programů, není problém. Za to má od nás internetová televize nejpripojeni.cz palec nahoru. Celkem můžete vybírat z:

 • TV Barrandov (zdarma)
 • Sportovní (195 Kč)
 • Filmový (75 Kč)
 • Český (55 Kč)
 • Dětský (55 Kč)
 • Dokumentární (155 Kč)
 • Speciální (165 Kč)
 • Lechtivý (75 Kč)

V dražším balíčku či v příplatkových rozšířeních najdete známé stanice jako National Geographic, Discovery, Film Box, Eurosport či Disney. Pro někoho může být překážkou, že nejpripojeni.cz nenabízí HBO. Hlavní stanice jsou samozřejmě v HD. U každého z nabízených programů máte v přehledné tabulce uvedeno, zda je ve vyšší kvalitě či nikoliv.

Nejpřipojení testado programy rozšířený balíček

Při nákupu levnějších balíčků internetové televize nejpripojeni.cz získáte na první tři měsíce všechny nabízené doplňky zdarma. Vaše nabídka programů tak bude stejná jako u dražšího balíčku. Po třech měsících se pak můžete rozhodnout, zda si necháte jen některé bonusové programy, nebo rovnou všechny a přejdete tak na dražší balíček, či zda kanály navíc vůbec nepotřebujete a raději budete platit za internetovou televizi nižší částku.

Přizpůsobitelná nabídka se cenově vyplatí, pokud chcete pouze několik rozšíření, popřípadě pokud vás zaujali ty levnější. Při nákupu většího počtu vyjde výhodněji již kompletní balíček se 117 programy.

Pokud za svou internetovou televizi zaplatíte na rok dopředu, dostanete slevu 10 % ve srovnání s měsíčními poplatky. Tato akce se nabízí jen u předplatného kompletního balíčku pro 4 zařízení. Ve výsledku vás tak 117 programů vyjde na 6 540 Kč / rok (545 Kč měsíčně namísto 585 Kč).

Funkce – 8/10

V každém z balíčku včetně toho nejlevnějšího se můžete těšit na archiv s možností zpětného přehrání po dobu 7 dní v kombinaci s nahráváním, díky kterému vám pořad vydrží uložený až 30 dní. Prostor k uložení je limitovaný. Internetová televize nejpripojeni.cz se sice chválí velikostí „až 1 200 minut“, což vypadá na první pohled hezky, po přepočtu na hodiny ale zjistíme, že prostor je „jen“ 20 hodin. Tato velikost úložiště patří k nejmenším na trhu, většina konkurence nabídne alespoň dvojnásobek, někdy i více než 100 hodin nebo vás neomezuje vůbec. Na druhou stranu i 20 hodin záznamu je pro běžné používání dostačující.

Mezi funkcemi nesmíme zapomenout zmínit drobnosti, které ve výsledku zpříjemňují sledování internetové televize. Mezi ně patří například denně aktualizované informace o pořadech, snadné vyhledávání či chytré nabízení podobných pořadů, které by se vám mohly líbit.

Podporovaná zařízení – 9,5/10

Pro správnou funkčnost NejPřipojení.cz doporučuje mít internet o rychlosti alespoň 10 Mb/s. Konkurence mnohdy uvádí nižší hodnotu, avšak vždy je lepší zvolit určitou rezervu než úplné provozní minimum. Zároveň dle instrukcí poskytovatele může bezdrátové připojení (parabola / talíř na střeše) být někdy nestabilní a způsobovat kostičkování obrazu. Doporučuje proto spíše připojení kabelem.

Jak již bylo výše zmíněno, u nejpripojeni.cz si lze zvolit levnou internetovou televizi jen pro jedno zařízení nebo balíčky, se kterými se připojíte až přes 4 zařízení. Hodí se tak pro nenáročné jednotlivce i pro celou rodinu.

 • Pokud nemáte chytrou televizi, budete potřebovat set-top box. Podporované set-top boxy jsou: Arris VIP4205, Arris 1113, Arris VIP1103, Arris 4302, Arris 5305, Albis SG 800, Albis 8073 a Motorola VIP1103 a veškeré set-top boxy se systémem Android.
 • Podporované značky smart TV jsou: Samsung (modely od roku 2018), LG (modely od roku 2016), HiSense (modely s VIDAA OS U5 a U6), Apple TV a Android TV.
 • Přes stejnou aplikaci jako u smart TV lze sledovat internetovou televizi také přes mobilní telefon nebo tablet.
 • Na Xbox vám bude nejpripojeni.cz fungovat přes aplikaci NejPřipojení.TV, kterou si stáhnete v Microsoft Store.
 • Přehrávat internetovou televizi lze také v prohlížečích Chrome, Safari, Opera, Firefox a Internet Explorer přes stránku tv.nejpripojeni.cz/#/login

Po objednání předplatného vám na email přijdou přihlašovací údaje do mobilní aplikace, kterou si stačí jen stáhnout a přihlásit se.

Podmínky – 9/10

Pokud máte doma vlastní set-top box, který odpovídá výše uvedeným kompatibilním typům, můžete ho bez problémů použít. Přehrání firmwaru vás vyjde na jednorázových 350 Kč. Pokud set-top box doma nemáte, lze zakoupit stoprocentně kompatibilní zařízení; nejnovější model značky Arris. Jeho cena je 2 499 Kč a opět se jedná o jednorázový poplatek. Na rozdíl o většiny internetových televizí nejpripojeni.cz nenabízí pronájem set-top boxů. Při dlouhodobém používání je to sice finančně výhodnější než platit každý měsíc poplatky, avšak ne každému se chce ihned zezačátku investovat vyšší částku.

Celé zprovoznění internetové televize je velmi rychlé a to i v případě, že si zakoupíte set-top box; ten bude nejpozději následující pracovní den od vytvoření objednávky zaslán poštou na vámi uvedenou adresu.

NejPřipojení.cz je zcela bez závazku. Objednání služby funguje formou předplatného na jeden měsíc dopředu nebo za výhodnější cenu na rok dopředu. Po uplynutí této doby nemusíte provoz své internetové televize dále prodlužovat. Zrušení snadno provedete přes svůj účet, ke kterému dostanete přístupové údaje při vytvoření objednávky. V případě zapomenutí hesla si samozřejmě můžete nechat vygenerovat nové.

zákaznický servis technický podpora nejpripojeni.czZákaznická podpora 10/10

V internetové prezentaci NejPřipojení.cz je věnovaná jen jedna webová stránka. Ta je zato velmi přehledná a najdete zde všechny potřebné informace. Podmínky jsou srozumitelně uvedené a nečekají na vás žádné nepříjemné chytáky.

Objednávka probíhá přes jednoduché webové rozhraní. Také ji můžete uzavřít na čísle 588 880 508 od 9:00 do 19:00.

Pokud byste si s čímkoliv nevěděli rady nebo by nastal nějaký problém, lze firmu kontaktovat hned několika způsoby. V první řadě máte přímo na webu rychlý chat, ve kterém vám zákaznická podpora během chvilky odpoví. Okamžitá technická podpora rovněž funguje přes telefon na čísle 588 880 506 (pozor, není stejný jako pro objednávku) o všední dny od 8:00 do 20:00 a o víkendech a přes svátky od 10:00 do 16:00. Dále se nabízí e-mail info@nejpripojeni.cz nebo webového formuláře. U něj najdete poznámku „Nemáme rádi spam a budeme respektovat Vaše soukromí“ – za to nejpripojeni.cz chválíme. Poslední možností spojení je osobní návštěva na adrese Dolní náměstí 55/33, Olomouc.

Závěrečné hodnocení

9

Svělá

Internetová televize nejpripojeni.cz svými základními balíčky udělá radost každému, kdo nechce platit příliš moc. Na své si přijdou i náročnější zákazníci a také každý, kdo by si chtěl přiobjednat jen určitý okruh programů. V naší recenzi chválíme jasné a přehledné podmínky, smlouvu bez závazku i dobře fungující zákaznický servis.

Balíčky a jejich cena
8.5
Funkce
8
Podporovaná zařízení
9.5
Podmínky
9
Zákaznická podpora
10
Klady
 • Levné balíčky pro nenáročné zákazníky
 • Částečná možnost výběru programů
 • Smlouva bez závazku
 • Přehledné podmínky
 • Dobrý zákaznický servis
Zápory
 • Menší kapacita pro nahrávky, jen 20 hod
 • Nenabízí pronájem set-top boxů, jen prodej

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.2 (14 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář