Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze generátoru ozonu Powermat PM-GOZ-36T

Powermat PM-GOZ-36T - generátor ozonu

Generátor ozonu Powermat PM-GOZ-36T vyniká svou nízkou cenou, při které dokáže nabídnout možná až překvapivě vysokou účinnost. Patří mezi nejvyhledávanější modely na trhu s generátory ozonu. Cena a účinnost budou hlavní důvody, ale ne jediné. Jednoduché použití slibuje například integrovaný časovač, kompaktnost i praktické madlo na přenášení. Nemá výraznější slabiny.

O výrobci

Polský výrobce Powermat se specializuje na oblast nářadí, svařovacích zařízení a dalšího podobného vybavení. Vizitkou firmy jsou funkční výrobky s nízkou cenovkou. A důkazem je právě i Powermat PM-GOZ-36T. Společnost zásobuje trh svými produkty od roku 1990.

Design a ovládání – 8,5/10

Generátor ozonu Powermat PM-GOZ-36T je nepřehlédnutelný model. Zatímco některá jiná zařízení vsázejí na nenápadnou bílou, tento generátor ozonu se rozhodl pro kombinaci černé a oranžové. Na rozdíl od některých dražších modelů zde nebyl až tolik kladen důraz na líbivost produktu. Konkrétní parametry týkající se rozměrů se nám bohužel nepodařilo zjistit. Hmotnost činí 2 kg (u verze 28T, viz níže).

Ačkoliv přesné rozměry nevíme, popis výrobku láká na kompaktnost. Ať už je to jakkoliv a váha by byla v porovnání s jinými modely vyšší, nebude vás to muset až tolik trápit. K dispozici máte totiž madlo, které značně usnadní transport a přenášení. Výrobek doplňují ještě čtyři podpěrné nohy, které mu dodávají patřičnou stabilitu.

Jednoduché ovládání je zajištěno dvěma fyzickými tlačítky. První z nich se nachází v zadní části zařízení a slouží k zapnutí a vypnutí přístroje. Druhé tlačítko je otočné a nachází se naopak v přední části. Již z prvního pohledu je zřejmé, že slouží k nastavení integrovaného časovače. Ten lze nastavit pouhým otočením tlačítka až do celkové délky 120 minut.

Powermat PM-GOZ-36T - design a ovládání - recenze

Účinnost – 8,5/10

Pojďme se nyní přesunout ke konkrétnějším parametrům. Powermat PM-GOZ je dostupný ve dvou označeních, a sice 36T a 28T. Tato dvě označení udávají, jaká je účinnost koncentrace ozonu u každého z nich. V případě 36T to činí 36 000 mg za hodinu (36 g), u označení 28T je to pak 28 000 mg za hodinu (28 g). V každém případě se tento model pyšní vysokou účinností.

Parametr příkonu je u obou verzí stejný a činí 120 W. Zařízení je díky využití ozonizace úspěšné v boji proti nežádoucím bakteriím a virům. Protože díky této vlastnosti pohlcuje i nepříjemné pachy, můžete jej využít také v interiéru automobilu. Kromě toho je vhodný také pro dezinfekci místností, které vyžadují sterilitu. Kromě bakterií a virů ničí i alergeny.

A s jakými pachy si tento přístroj poradí? Účinně vás zbaví například cigaretového kouře, zvířecích či zatuchlých pachů. Svou vysokou účinností se zařízení dotahuje i na značně dražší modely, které mohou rovněž slibovat téměř 100% účinnost. Má široké spektrum využití, protože s ním kromě automobilů a místností můžete vdechnout nový život také klimatizacím či některým spotřebičům a nábytku.

Powermat PM-GOZ-36T - účinnost - recenze

Závěrečné hodnocení

8.5

Skvělý

Sháníte účinný generátor ozonu, který využijete v místnosti i automobilu, je efektivní a zároveň nestojí příliš mnoho? V tom případě si Powermat PM-GOZ zamilujete. Verze 28T slibuje 28 000 mg/hod, model 36T pak až 36 000 mg/hod. A právě na ten jsme se v této recenzi zaměřili. A zjistili jsme, že u něj výraznější nedostatky zkrátka nenajdete.

Design a ovládání
8.5
Účinnost
8.5
Klady
  • Integrovaný časovač
  • Dezinfekce a pohlcování pachů
  • Vysoká účinnost
  • Kompaktnost
  • Madlo na přenášení
Zápory
  • Bez výrazných nedostatků

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (30 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Při psaní recenzních a srovnávacích článků zjistíte, kolik toho ještě nevíte. A to mě na této práci baví, cítím totiž potřebu se neustále vzdělávat. A co víc – být součástí webu, jako je Testado, je pro copywritera velkou příležitostí se posouvat dál.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář