Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze satelitní televize Skylink

27.10.2020 Pavla Šindelářová Pavla Šindelářová

satelitní TV Skylink

Skylink je provozovaný lucemburskou společností M7 Group. Dlouhodobě se jedná o největšího poskytovatele satelitního vysílání v ČR i na Slovensku. Jako takový nabízí 100% pokrytí. Ať už tedy bydlíte v kterémkoliv koutě republiky, Skylink můžete využívat. Stojí za to?

Náš tip

Pokud chcete zjistit víc o výhodách satelitní televize, navštivte náš článek o nejlepších satelitních televizích.

Balíčky a jejich cena – 9/10

Oceňujeme, že Skylink nabízí hned několik balíčků tak, aby si mohl vybrat skutečně každý. Ať už je tedy vaší prioritou nízká cena, nebo naopak velký počet televizních stanic, satelitní televize Skylink vás nezklame.

Smart Flexi Multi Kombi Komplet
Počet programů
94 63 + 10 109 121 129
Počet HD programů
44 dle výběru 51 56 58
Cena za měsíc
259 Kč 299 Kč 339 Kč 409 Kč 1 100 Kč

Líbí se nám, že máte možnost volit mezi již kompletně sestavenými balíčky a personalizovaným Flexi balíčkem. Ten vám sice nabídne spíše menší počet programů, 10 si jich ale vyberete vy sami. Zbytečně se tak nemusíte proklikávat přes stanice, jaké vás nezajímají. Zaujal nás také balíček Multi, který je optimálním kompromisem mezi nadupanou výbavou a stále ještě přijatelnou cenou.

Možná jste někde četli o satelitní televizi zdarma. Jedná se o Skylink Digital TV osvobozenou od měsíčního poplatku za balíček. Zcela bezplatné to ale mít nebudete, nevyhnete se totiž servisnímu poplatku, pozor na to. Vzhledem k tomu, že přístup budete mít jen k menšímu počtu programů, z nichž velká část je u pozemního vysílání dostupná zdarma, nás tato varianta moc nezaujala.

Náš tip

Základní nabídku si můžete rozšířit o doplňkové balíčky jako například HBO za 235 Kč/měsíc.

Cenově programové balíčky od satelitní televize Skylink představují zlatou střední cestu. Nejsou nejlevnější, ale rozhodně ani nejdražší. V čem ještě Skylink musíme pochválit, to je stabilita signálu a vysoká kvalita obrazu, zejména u HD programů.

Doplňky – 10/10

Set-top boxy Skylink umožňují nahrávání na externí uložiště. Televizi Skylink je možné sledovat živě nebo až 7 dní zpětně díky Skylink Live TV. Už nikdy tak nepřijdete o žádný ze svých oblíbených pořadů. Využít můžete také videotéku s 500 tituly, přístup do ní vás vyjde na 99 Kč/měsíc.

Spíše zajímavostí je magazín Skylink TV pro iOs a Android, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm články i televizní program. Myšlenka se nám moc líbí, aplikace by bohužel potřebovala ještě vychytat. Články si přečtete dobře, problém jsme ale měli se zobrazením programu. Vzhledem k tomu, že ten by měl být tím hlavním lákadlem, je to spíše zklamání.

Možnosti sledování – 9/10

K satelitu máte zdarma ještě internetovou televizi Skylink Live TV. Tu je možné sledovat až na 4 zařízeních najednou. Každý člen rodiny si tak snadno pustí to, co ho zajímá. Jaká zařízení je možné využívat?

 • Aplikaci Skylink Live TV spustíte na vybraných smart televizích.
 • U klasických televizí potřebujete set-top box Tesla.
 • V případě notebooku či stolního PC televizi snadno spustíte přímo v prohlížeči.
 • Na tabletu a mobilním telefonu využijete aplikaci pro iOs a Android. Aplikace obecně bohužel není uživatelsky úplně přívětivá a orientace v ní je složitější. Běží vesměs svižně, občas ale může zamrznout.

Podmínky – 7,5/10

Satelitní TV Skylink můžete sledovat bez závazku či se závazkem (12 či 24 měsíců). Předplatné na delší dobu je cenově o něco výhodnější, na druhou stranu tam máte závazek a smlouvu není tak snadné ukončit.

Co se instalace týče, při uzavření smlouvy na 24 měsíců ji máte za symbolickou 1 Kč. To je samozřejmě výhodné, znovu ale upozorňujeme na závazek a případnou pokutu při předčasném ukončení. Pravděpodobně navíc zaplatíte o něco víc než avizovanou 1 Kč, připlácet totiž budete například za dojezd technika na místo.

satelitní televize Skylink smlouva

Pokud to chcete mít bez závazku, čeká vás nákup satelitního kompletu za 1 999 Kč (TV se satelitním tunerem) či 3 999 Kč (všechny TV). Instalace je na vás, případně vám ji za přiměřených 999 Kč provede odborník. Myslete také na to, že při registraci nové karty se vás bude týkat jednorázový poplatek ve výši 999 Kč.

Zákaznická podpora – 9/10

S něčím si nevíte rady? Jako první doporučujeme zamířit do přehledné sekce nejčastějších dotazů. Jednotlivé otázky jsou rozřazené podle tématu, odpovědi jsou dostatečně obsáhlé i srozumitelné. Na většinu našich otázek jsme odpověď našli již zde a ani bychom dál nemuseli kontaktovat zákaznickou podporu Skylink. Hodně užitečná může být také tzv. Rychlá pomoc.

satelitní televize skylink podpora

Pokud budete něco potřebovat přímo o zákaznické podpory, obrátit se můžete na infolinku nebo odeslat kontaktní formulář. Doporučujeme využít druhou možnost vyberete si formulář přímo vašemu problému na míru, díky tomu se fundované odpovědi dočkáte poměrně brzy. U infolinky nám chyběla nějaká přesnější informace o tom, kdy je servis k dispozici. Lehce zamrzí i absence bleskového online chatu.

Závěrečné hodnocení

8.9
Skvělá

Satelitní televize Skylink má největší zákaznickou základnu a dobře se zapsala i u nás. Chválíme vysokou kvalitu obrazu i širokou nabídku programových balíčků. Nenechte se ale zmást marketingem a satelitní televizí bez poplatků“.

Balíčky a jejich cena
9
Doplňky
10
Možnosti sledování
9
Podmínky
7.5
Zákaznická podpora
9
Klady
 • Největší poskytovatel
 • 100% pokrytí signálem
 • Balíček programů pro každého
 • Vysoká kvalita obrazu
 • V ceně Skylink Live TV
 • Sledování až na 4 zařízeních
 • Dobře zpracovaná Rychlá pomoc
Zápory
 • Instalace za 1 Kč jen při úvazku na 24 měsíců
 • Servisní poplatek u bezplatného balíčku

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 1.5 (15 hlasů)

Autor recenze

Pavla Šindelářová
Pavla Šindelářová

Často ji zastihnete na cestách či u notebooku. A vůbec nejčastěji na cestách s notebook v ruce. Před každým nákupem je zvyklá provést důkladnou rešerši, ráda vám to proto zjednoduší a informace o výběru všemožné elektroniky nabídne na jednom místě. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář