fbpx
Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze internetové Telly TV

Datum 21.10.2020 Pavla Šindelářová Pavla Šindelářová

Telly TV nejlepší internetová televize

Patříte mezi fotbalové fandy a nenecháte si ujít jediný zápas Premier League? Pak možná víte, že od roku 2010 ji u nás můžete sledovat díky DIGI TV. V roce 2020 se této internetové televizi její vlastníci rozhodli dát nový kabátek – a Telly TV byla na světě.

Telly TV nabízí kvalitní příjem televizního signálu, spoustu HD kanálů a kompatibilitu s moderními zařízeními. Pochlubit se může silnou zákaznickou základnou. Prošla proto i naším testováním a my vám nyní přinášíme souhrn našich poznatků.

Náš tipNáš tip

Pokud nevíte, jak přesně IPTV funguje, navštivte náš článek o nejlepších internetových televizích.

1Balíčky a jejich cena – 10/10

Telly TV vás nezklame počtem nabízených programů. Pokud zvolíte největší balíček, získáte jednu z nejobsáhlejších nabídek na trhu. Srovnání najdete v tabulce.

Malý balíček Střední balíček Velký balíček
Počet programů
69 107 129
Počet HD programů
35 59 76
Cena za měsíc
200 Kč 400 Kč 600 Kč

Nejmenší balíček je určený pro nenáročné uživatele, kteří si vystačí se základní nabídkou programů. Pokud rádi sledujete sport či dokumenty, lepší volbou pro vás bude střední balíček s Eurosportem, National Geographic či Disney kanálem. Pro ty nejnáročnější je tady nadupaný velký balíček, v němž vám opravdu nic nebude chybět.

Osobně nám nejzajímavější připadá zlatá střední cesta, která je dostupná za rozumnou cenu, přitom už nabídne pořádnou porci různorodých kanálů. Pokud IPTV chcete sdílet třeba s rodinou, máte jistotu, že si každý bez ohledu na věk najde něco zajímavého.

Náš tipNáš tip

Ke všem balíčkům si za 250 Kč můžete přiobjednat programy HBO.

Vyjádřit se musíme také ke kvalitě obrazu a zvuku je totiž opravdu ukázková. Obraz je živý a ostrý, zvuk je perfektní při sledování filmových, sportovních i hudebních stanic. Nemáme jedinou výtku.

2Funkce – 9/10

Využívat můžete nejrůznější moderní funkce. Kromě živých pořadů je možné sledovat programy všech stanic až 7 dní po odvysílání. Když si něco pustíte, vysílání máte možnost kdykoliv stopnout a libovolně přetočit. Na 30 dní si pak můžete nahrát až 30 hodin filmů.

Pokud pořad sledujete přes mobilní data, využít můžete nižší rozlišení obrazu pro úsporu. S Telly TV si tak vychutnáte plný komfort. Bod srážíme kvůli porovnání s konkurencí – někteří poskytovatelé nabídnou ještě větší prostor pro nahrání pořadů, jiní zase delší období pro zpětné přehrání.

internetová televize Telly TV zpětné přehrání

3Podporovaná zařízení – 10/10

Internetovou televizi plánuje sledovat celá rodina? Telly TV se vám trefí do vkusu, protože ji můžete využívat až na 4 zařízeních najednou. Podmínkou je stabilní internetové připojení o rychlosti min. 6 Mbps. Podle naší zkušenosti je tato hodnota opravdu nutné minimum, osobně bychom doporučili internet s rychlostí alespoň 8 Mbps.

 • Ke sledování Telly TV na obrazovce klasické televize potřebujete IPTV set-top box, televizor se vstupem HDMI a síťový kabel.
 • U Android TV, Apple TV a Samsung Smart TV žádný set-top box nepotřebujete, pořady budete sledovat přes aplikaci. V blízké budoucnosti bychom se měli dočkat i aplikace pro smart TV značky LG.
 • V případě notebooku Telly jednoduše spustíte v prohlížeči Firefox, Opera, Edge či Chrome.
 • Samozřejmostí je také připojení přes smartphone či tablet. Aplikace pro iOs a Android je přehledná a intuitivní. Oceňujeme jednoduchý posun v rámci pořadu i možnost vlastního řazení kanálů. Stream přes Chromecast nám na Androidu fungoval bez problému.

internetová televize Telly TV aplikace

4Podmínky – 10/10

Uzavřít můžete smlouvu na dobu neurčitou či určitou (24 měsíců). Aktivace služby pro nové zákazníky je zdarma. Společnost Telly je transparentní, na webu snadno najdete aktuální ceník i obchodní podmínky.

Pokud IPTV budete sledovat na klasické televizi, od Telly si můžete pronajmout (90 Kč/měsíc) či zakoupit set-top box Arris (2 500 Kč). Set-top box vám za poplatek 200 Kč přiveze kurýr, v balení najdete také návod na připojení a přístupové údaje. Pokud set-top box nepotřebujete, přístupové údaje vám přijdou e-mailem či SMS zprávou.

5Zákaznická podpora – 10/10

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, u Telly TV není těžké dopídit se k řešení. Na webu společnosti naleznete moc pěkně zpracované odpovědi na nejčastější dotazy, případně také srozumitelné návody.

internetová televize Telly zákaznická podpora

Když i poté tápete, na zákaznickou podporu se můžete obrátit přes Messenger, e-mail či telefon. Vyzkoušeli jsme to a spokojení jsme byli jak s rychlostí, tak kvalitou servisu. Dokonce i o víkendu jsme odpověď obdrželi bleskově, pouze jednu technickou drobnost si podpora musela ujasnit s technikem.

6Závěrečné hodnocení

Hodnocení9.8
Perfektní

Telly TV je současnou špičkou. Nabídne zajímavý počet televizních kanálů za rozumnou cenu. Pořady můžete sledovat až na 4 zařízeních současně, obraz a zvuk je v každém případě špičkový. Chválíme i spolehlivou podporu.

Balíčky a jejich cena
10
Funkce
9
Podporovaná zařízení
10
Podmínky
10
Zákaznická podpora
10
Klady
 • Velký počet programů
 • Skvělý obraz i zvuk
 • Sledování až na 4 zařízeních
 • Přehledná aplikace
 • Smlouva bez závazku
 • Kvalitní zákaznický servis
Zápory
 • Nahrávání jen 30 hodin

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 2.6 (5 hlasů)

Autor recenze

Pavla Šindelářová
Pavla Šindelářová

Často ji zastihnete na cestách či u notebooku. A vůbec nejčastěji na cestách s notebook v ruce. Před každým nákupem je zvyklá provést důkladnou rešerši, ráda vám to proto zjednoduší a informace o výběru všemožné elektroniky nabídne na jednom místě. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář