Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Internetové a satelitní televize

Recenze internetové Telly TV

Telly TV nejlepší internetová televize

Patříte mezi fotbalové fandy a nenecháte si ujít jediný zápas Premier League? Pak možná víte, že od roku 2010 ji u nás můžete sledovat díky DIGI TV. V roce 2020 se této internetové televizi její vlastníci rozhodli dát nový kabátek – a Telly TV byla na světě.

Telly TV nabízí kvalitní příjem televizního signálu, spoustu HD kanálů a kompatibilitu s moderními zařízeními. Pochlubit se může silnou zákaznickou základnou. Prošla proto i naším testováním a my vám nyní přinášíme souhrn našich poznatků.

Náš tip

Pokud nevíte, jak přesně IPTV funguje, navštivte náš článek o nejlepších internetových televizích.

Balíčky a jejich cena – 10/10

Telly TV vás nezklame počtem nabízených programů. Pokud zvolíte největší balíček, získáte jednu z nejobsáhlejších nabídek na trhu. Srovnání najdete v tabulce.

Malý balíček Střední balíček Velký balíček
Počet programů
67 106 121
Počet HD programů
46 75 85
Cena za měsíc
250 Kč 450 Kč 650 Kč

Nejmenší balíček je určený pro nenáročné uživatele, kteří si vystačí se základní nabídkou programů. Pokud rádi sledujete sport či dokumenty, lepší volbou pro vás bude střední balíček s Eurosportem, National Geographic či Disney kanálem. Pro ty nejnáročnější je tady nadupaný velký balíček, v němž vám opravdu nic nebude chybět.

Osobně nám nejzajímavější připadá zlatá střední cesta, která je dostupná za rozumnou cenu, přitom už nabídne pořádnou porci různorodých kanálů. Pokud IPTV chcete sdílet třeba s rodinou, máte jistotu, že si každý bez ohledu na věk najde něco zajímavého.

Náš tip

Ke všem balíčkům si za 250 Kč můžete přiobjednat programy HBO.

Vyjádřit se musíme také ke kvalitě obrazu a zvuku je totiž opravdu ukázková. Obraz je živý a ostrý, zvuk je perfektní při sledování filmových, sportovních i hudebních stanic. Nemáme jedinou výtku.

Funkce – 9/10

Využívat můžete nejrůznější moderní funkce. Kromě živých pořadů je možné sledovat programy všech stanic až 7 dní po odvysílání. Když si něco pustíte, vysílání máte možnost kdykoliv stopnout a libovolně přetočit. Na 30 dní si pak můžete nahrát až 100 hodin filmů.

Pokud pořad sledujete přes mobilní data, využít můžete nižší rozlišení obrazu pro úsporu. S Telly TV si tak vychutnáte plný komfort. Bod srážíme kvůli porovnání s konkurencí – někteří poskytovatelé nabídnou ještě větší prostor pro nahrání pořadů, jiní zase delší období pro zpětné přehrání.

internetová televize Telly TV zpětné přehrání

Podporovaná zařízení – 10/10

Internetovou televizi plánuje sledovat celá rodina? Telly TV se vám trefí do vkusu, protože ji můžete využívat až na 4 zařízeních najednou a zároveň maximálně na dvou set-top boxech. Podmínkou je stabilní internetové připojení o rychlosti min. 6 Mbps. Podle naší zkušenosti je tato hodnota opravdu nutné minimum, osobně bychom doporučili internet s rychlostí alespoň 8 Mbps.

 • Ke sledování Telly TV na obrazovce klasické televize potřebujete IPTV set-top box, televizor se vstupem HDMI a síťový kabel.
 • U Android TV, Apple TV a Samsung Smart TV žádný set-top box nepotřebujete, pořady budete sledovat přes aplikaci. V blízké budoucnosti bychom se měli dočkat i aplikace pro smart TV značky LG.
 • V případě notebooku Telly jednoduše spustíte v prohlížeči Firefox, Opera, Edge či Chrome.
 • Samozřejmostí je také připojení přes smartphone či tablet. Aplikace pro iOs a Android je přehledná a intuitivní. Oceňujeme jednoduchý posun v rámci pořadu i možnost vlastního řazení kanálů. Stream přes Chromecast nám na Androidu fungoval bez problému.

internetová televize Telly TV aplikace

Podmínky – 10/10

Uzavřít můžete smlouvu na dobu neurčitou či určitou (24 měsíců). Aktivace služby pro nové zákazníky je zdarma. Standardní instalace satelitního kompletu vás jinak vyjde na 1 000 Kč. Společnost Telly je transparentní, na webu snadno najdete aktuální ceník i obchodní podmínky.

Pokud budete sledovat vše přes klasickou televizi, můžete si od Telly pronajmout set-top box za 90 Kč / měsíc. Případný nájem CA modulu (který lze použít namísto set-top boxu) + dekódovací karty vás pak vyjde na 50 Kč / měsíc. Pokud set-top box nepotřebujete, přístupové údaje vám přijdou e-mailem či SMS zprávou.

Zákaznická podpora – 10/10

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, u Telly TV není těžké dopídit se k řešení. Na webu společnosti naleznete moc pěkně zpracované odpovědi na nejčastější dotazy, případně také srozumitelné návody.

internetová televize Telly zákaznická podpora

Když i poté tápete, na zákaznickou podporu se můžete obrátit přes Messenger, e-mail či telefon. Vyzkoušeli jsme to a spokojení jsme byli jak s rychlostí, tak kvalitou servisu. Dokonce i o víkendu jsme odpověď obdrželi bleskově, pouze jednu technickou drobnost si podpora musela ujasnit s technikem.

Zákaznická podpora telly recenze testado

Závěrečné hodnocení

9.8

Perfektní

Telly TV je současnou špičkou. Nabídne zajímavý počet televizních kanálů za rozumnou cenu. Pořady můžete sledovat až na 4 zařízeních, obraz a zvuk je v každém případě špičkový. Chválíme i spolehlivou podporu.

Balíčky a jejich cena
10
Funkce
9
Podporovaná zařízení
10
Podmínky
10
Zákaznická podpora
10
Klady
 • Velký počet programů
 • Skvělý obraz i zvuk
 • Sledování až na 4 zařízeních
 • Přehledná aplikace
 • Smlouva bez závazku
 • Kvalitní zákaznický servis
Zápory
 • Bez zásadních nedostatků

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (34 hlasů)

Autor recenze

Pavla Šindelářová
Pavla Šindelářová

Často ji zastihnete na cestách či u notebooku. A vůbec nejčastěji na cestách s notebook v ruce. Před každým nákupem je zvyklá provést důkladnou rešerši, ráda vám to proto zjednoduší a informace o výběru všemožné elektroniky nabídne na jednom místě. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Michal Spirik (24. 2. 2024 21:02)

Nemohu najít Nova Sport 5 F1. Děkuji.

Odpovědět
Uživatel
Bohumil Rosička (4. 3. 2024 07:03)

Dobrý den, Nova Sport 5 F1 byla spuštěna 29.2.2024, je součástí balíčku Sport.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář