Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze internetové televize T-Mobile TV

Datum 22.10.2020 Pavla Šindelářová Pavla Šindelářová

Recenze T-Mobile TV

Společnost T-Mobile je aktuální jedničkou na českém trhu. Nepůsobí však pouze u nás, je členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. Pokud tedy dáváte přednost službám od osvědčených firem s historií, T-Mobile je jednou z nich.

T-Mobile TV od společnosti se zvučným jménem se pyšní počtem programů i řadou moderních funkcí. Co dál odhalil náš test internetových televizí? O to se s vámi podělíme v recenzi.

Balíčky a jejich cena – 8/10

Internetová televize od T-Mobile je v porovnání s konkurencí dostupná za vyšší cenu, už v druhém nejmenším balíčku se ale můžete těšit na velký počet televizních stanic.

Balíček XS Balíček S Balíček M Balíček L
Počet programů
52 88 121 142
Počet HD programů
34 47 64 68
Cena za měsíc
149 Kč 399 Kč 499 Kč 599 Kč

Nejmenší balíček XS se od ostatních liší tím, že si ho můžete sjednat i bez smlouvy na dobu určitou. To oceňujeme, na druhou stranu tento balíček svou skladbou nepotěší náročnější uživatele. 52 programů není úplně oslňující počet, chybět vám bude například oblíbený Eurosport.

Balíček S obsahuje celkem 88 programů včetně Eurosportu či National Geographic. V balíčku M vám přibývají další sportovní programy nebo dokumentární pecka BBC Earth HD v češtině. Pro ty nezmlsanější filmové fanoušky je tady balíček L se 142 kanály. Měsíční poplatek už se ale také vyšplhá na 599 Kč. Ke všem balíčkům si můžete dokoupit tématické rozšíření o zahraniční kanály, případně o kanály pro dospělé.

Co se kvality týče, na špičkový obraz se můžete těšit zejména u HD kanálů. Problém jsme neměli ani se zvukem.

Náš tipNáš tip

Ke všem balíčkům si můžete přidat HBO základ za 249 Kč/měsíc nebo rovnou HBO komplet za 299 Kč/měsíc.

Funkce – 9,5/10

T-Mobile vás samozřejmě neochudí o všechny oblíbené funkce internetových televizí. Rozkoukaný film snadno přerušíte s funkcí pauza. Ve sledování poté budete pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Když náhodou nestihnete svůj oblíbený pořad, můžete si ho pustit zpětně ještě po 7 dnů.

T-Mobile TV také nabízí prostor pro nahrání až 60 hodin pořadů. Nahrávky vám zůstanou uložené po dobu 30 dnů. T-Mobile také vede bohatou videotéku, kterou využijete, když v televizi zrovna nic pořádného není. Přístup si musíte zaplatit, za 99 Kč/měsíc můžete sledovat neomezený počet filmů.

Podporovaná zařízení – 8,5/10

Pokud internetovou televizi chcete využívat s celou rodinou, T-Mobile TV vás v tomto ohledu nezklame. Současně ji totiž můžete sledovat až na 6 zařízeních (2 set-top boxech a 4 mobilech, tabletech, noteboocích či Smart TV). Počítejte s tím, že pro TV bez výpadků je třeba mít internet s min. rychlostí 5 Mbit/s. Pokud se vás připojí víc, tato rychlost samozřejmě musí být ještě o něco vyšší.

 • Ke sledování T-Mobile TV na obrazovce klasické televize potřebujete IPTV set-top box.
 • U chytré televize s operačním systémem Android TV či Tizen si stačí stáhnout aplikaci T‑Mobile TV GO. Žádný set-top box není potřeba.
 • V případě notebooku T-Mobile TV spustíte v prohlížeči Google Chrome, Firefox, Opera, Safari nebo Edge.
 • Přes mobilní telefon či tablet se připojíte pomocí aplikace T-Mobile TV GO. Aplikace pro iOs a Android v nedávné době prošla aktualizací a bohužel má zatím několik much, které je potřeba vychytat. Občas jsme měli problém se spuštěním, jindy nám nefungovalo nahrávání. Technická podpora na odstranění chyb ale už pracuje.

internetová televize T-Mobile TV Go

Podmínky – 8/10

Balíčky jsou u T-Mobile TV bez závazků. K tarifu máte možnost si pořídit Smart TV za zvýhodněnou cenu.

Pokud vlastníte klasickou televizi, neobejdete se bez set-top boxu. Jak T-Mobile upozorňuje, set-top box zakoupený u jiného dodavatele vám neumožní službu využívat. Pronájem T-Mobile set-top boxu vás vyjde na rozumných 50 Kč/měsíc.

Zákaznická podpora – 10/10

Jako velká společnost má T-Mobile zákaznickou podporu skvěle vyřešenou. Samozřejmostí jsou dobře zpracované odpovědi na nejčastější otázky. Pokud tedy máte jakýkoliv dotaz, jako první zamiřte právě do této sekce.

internetová televize T-Mobile TV zákaznická podpora

Na podporu se můžete obrátit například prostřednictvím sociálních sítí. Vyzkoušeli jsme to a do pár minut měli odpověď. Vyplnit můžete také kontaktní formulář nebo si hovor ze zákaznického centra T‑Mobile objednat na vámi vybraný čas. Přímo na webu společnosti jsme sice nenašli online chat, osobně jsme ho ale vůbec nepostrádali. Pro úplnost ještě zmíníme kamenná zákaznická centra, která najdete po celé republice.

Závěrečné hodnocení

Hodnocení8.8
Skvělá

T-Mobile TV můžete klidně sledovat na několika zařízeních současně, spolehnout se můžete na kvalitní zákaznickou podporu.

Balíčky a jejich cena
8
Funkce
9.5
Podporovaná zařízení
8.5
Podmínky
8
Zákaznická podpora
10
Klady
 • Tarify s možností smlouvy na dobu neurčitou
 • Zázemí silné společnosti
 • Velký počet programů
 • Vysoká kvalita HD
 • Nahrávání až 60 hodin
 • Sledování na více zařízeních
 • Kvalitní zákaznický servis
Zápory
 • Hůře fungující T-Mobile TV GO

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (65 hlasů)

Autor recenze

Pavla Šindelářová
Pavla Šindelářová

Často ji zastihnete na cestách či u notebooku. A vůbec nejčastěji na cestách s notebook v ruce. Před každým nákupem je zvyklá provést důkladnou rešerši, ráda vám to proto zjednoduší a informace o výběru všemožné elektroniky nabídne na jednom místě. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odeslat komentář