Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze masážního polštáře TrueLife RelaxBack B6

Truelife Relaxback recenze

Jako někdo, koho často trápí bolest zad a šíje, jsem se na testování masážního polštáře TrueLife RelaxBack B6 opravdu těšila. Co tato přenosná dobíjecí mašinka umí a zda opravdu funguje, se dočtete v následující recenzi.

Hodnocení masážního přístroje TrueLife RelaxBack B6

8.1

Skvělý

S dobíjecím masážním polštářem Truelife RelaxBack B6 si můžete v pohodlí domova vychutnat jak relaxační, tak zdravotní masáž. Dvě velké hlavy disponují celkem 8 masážními uzly, které věrně imitují hnětení rukou. Masáž je opravdu důkladná a pomůže vám zbavit se bolavých a zatuhlých svalů. Obsluha je velice snadná díky ovládacímu panelu na úchytech pro ruce. Plusem je automatická změna směru, regulace rychlosti i praktická cestovní taška.

Obsah balení
8
Konstrukce a design
8
Funkce a ovládání
8.5
Zkušenosti s používáním
8
Hmotnost :1,5 kg
Výdrž baterie:2 h
Doba nabíjení:4,5 h
Klady
  • 8 masážních uzlů
  • Pro celé tělo
  • Ovládání na úchytu
  • Výdrž baterie
  • Cestovní taška
Zápory
  • Slabší vyhřívání

Obsah balení

V kartonové krabici s praktickým uchem pro snadné přenášení najdete prostornou cestovní tašku v elegantní černé barvě. V ní se nachází jak masážní polštář, tak dobíjecí kabel. Kromě návodu v balení nic dalšího nenajdete, což není nutně na škodu. K užívání přístroje totiž nic dalšího nepotřebujete. Šikovnou tašku, která si rozhodně zaslouží pochvalu, využijete nejen na cestách, ale je perfektní i pro bezpečné uložení přístroje v domácích podmínkách. Přestože se nejedná o žádný kolos, masážní polštář je trochu větší a s ohledem na dlouhé držáky na ruce není příliš skladný. Cestovní taška tak dozajista přijde vhod.

recenze Truelife RelaxBack B6

Konstrukce a design

Dobíjecí masážní polštář TrueLife na první pohled působí velice bytelně až masivně. Jeho větší rozměry i vyšší hmotnost možná při skladování a manipulaci příliš neoceníte, avšak při masáži vám rozhodně přijdou vhod. Masážní polštář se skládá ze 3 hlavních částí: límce a dvou držáků na ruce. Vnější strana límce je opatřena prošívanou syntetickou kůží pro vyšší odolnost a snadnou údržbu. Kožený vzhled polštáři opravdu sluší a díky němu působí přístroj elegantním až luxusním dojmem. Spodní strana, jež se dotýká kůže, je potažena látkovou síťovinou, díky níž i při masáži může vaše pokožka volně dýchat.

Recenze Truelife RelaxBack B6

Masážní polštář je opatřen odnímatelným potahem na zip. Pod potahem se ukrývá motor přístroje, baterie a celkem 2 masážní hlavy. Na každé z nich se nachází 2 velké a 2 menší uzly, dohromady vás tedy bude masírovat celkem 8 masážních uzlů. Citlivé a křehké součásti strojku chrání bytelný, avšak lehký skelet z materiálu, jenž se podobá polystyrenu. Konektor pro připojení nabíjecího adaptéru má podobu krátkého kabelu, který díky praktickému zipu můžete schovat pod povlak. Ačkoliv povlak lze z přístroje sundat, rozhodně jej nezkoušejte prát v pračce. Pro údržbu postačí, když látku otřete vlhkým hadříkem.

Zkušenosti a hodnocení Truelife RelaxBack B6

Funkce a ovládání TrueLife RelaxBack B6

Přestože je polštář poměrně velký a váží zhruba 1,5 kg, příjemně mě překvapilo, že manipulace s ním je opravdu snadná. Polštář jednoduše položíte funkční stranou k místu, které chcete masírovat, v případě potřeby zasunete ruce do držáku a přístroj zapnete. Ovládací panel se 4 tlačítky je velice šikovně umístěný na jednom z držáků na ruce. Prvním tlačítkem přístroj zapnete či vypnete, druhé slouží pro změnu směru otáčení, třetí ovládá rychlost otáčení a posledním tlačítkem zapínáte vyhřívání.

test a recenze Truelife RelaxBack B6

Velkou výhodou je bezesporu bezdrátová konstrukce. Masážní strojek TrueLife RelaxBack B6 je vybaven dobíjecí baterií s výdrží až 2 hodiny. Pokud budete polštář používat každý den na 15 minut, baterie vám vydrží 8 dní. Nabíjení je opravdu jednoduché. Na jednom z úchytů pro ruce najdete krátký kabel s konektorem, k němuž snadno připojíte dobíjecí kabel s USB koncovkou. Červená kontrolka indikující nabíjení se při plném nabití rozsvítí zeleně, a vy tak na první pohled poznáte, že je polštář připraven k použití. Celková doba nabíjení činí zhruba 4,5 hodiny.

Zkušenosti masážní polštář Truelife RelaxBack B6

Masážní polštář TrueLife RelaxBack B6 disponuje celkem 8 masážními uzly. Jejich pohyb opravdu věrně imituje hnětení, díky čemuž přístroj dokáže efektivně rozmasírovat i ztuhlé a bolavé svaly. Jak se masážní hlavy otáčí, polštář se samovolně pohybuje, tudíž si snadno namasírujete například celá záda. Pokud chcete, aby vás polštář masíroval pouze na jednom místě, postačí, když přístroj budete přidržovat pomocí úchytů na ruce. Ty vám poslouží také v případě, že chcete zvýšit tlak masáže.

masážní polštář Truelife RelaxBack B6 test

Praktický tvar límce je vhodný pro použití na celé tělo. S jeho pomocí si tak můžete dopřát nejen masáž šíje a zad, ale vyzkoušet jej můžete také na břicho, stehna, hýždě ale třeba i na chodidla. Masírování je opravdu účinné, proto byste to s užíváním neměli přehánět. Výrobce doporučuje jednu partii masírovat maximálně 4 × denně, a to nejdéle 30 minut v kuse. Stopky při masáži však zapínat nemusíte, díky automatickému režimu se přístroj sám vypne po 15 minutách.

masážní polštář Truelife RelaxBack B6 recenze

Náš tip

Milujete masáže? Pak se podívejte na recenze masážních křesel, které vás budou hýčkat a rozmazlovat v pohodlí vašeho domova.

Zkušenosti s používáním TrueLife RelaxBack B6

Moje věčně bolavé a ztuhlé trapézy se na masážní polštář TrueLife RelaxBack B6 opravdu těšily. S ohledem na přehledný manuál a snadné ovládání jsem se s přístrojem seznámila poměrně rychle. Již z výroby byl polštář z části nabitý, tudíž jsem na první masáž nemusela čekat příliš dlouho. Přestože mě zprvu poněkud zarazily větší rozměry polštáře, manipulace byla nakonec vskutku jednoduchá. Pochválit musím i praktické umístění ovládacího panelu, který máte vždy na dosah ruky.

Hodnocení Truelife RelaxBack B6

Při masírování problematické partie se mi z počátku zdál tlak příliš silný. Polštář masíruje a hněte opravdu důkladně, tudíž jsem poměrně silně cítila, když masážní hlava narazila na zatuhlý sval. Ačkoliv se nejednalo o velkou a nesnesitelnou bolest, příjemné to nebylo. Nicméně masážní uzly si se ztuhlými svaly poradily velmi dobře a po chvilce masírování bolest odezněla. Další masáže již nebyly bolestivé ani trochu. Také tlak mi již nepřišel vůbec silný. Ba naopak, při použití na vybraných místech jsem tlak zvyšovala přitažením za držáky na ruce. Při masírování jsem si velice pochvalovala také automatickou změnu směru, k níž dochází každou minutu.

recenze Truelife RelaxBack B6

Co jsem si skutečně užívala, byla masáž chodidel. Nejen po celodenním chození na vysokých podpatcích taková masáž rozhodně přijde vhod. Dobrých výsledků jsem dosáhla také při použití na bedra. Velkou výhodou je, že polštář lze používat takřka kdekoliv. V autě při řízení jsem jej sice nezkoušela, ale masírování jsem si užívala například v posteli, na gauči anebo na židli u počítače.

S masážním polštářem TrueLife RelaxBack B6 jsem byla skutečně spokojena. Jeho výkon je opravdu slušný, a hodí se proto nejen na relaxační masáž, ale zastane i zdravotní masáž od profesionálů. Jediné, co mohu vytknout, je slabší vyhřívání. Možná jsem až příliš teplomilná, ale vyhřívání mi přišlo nedostatečné. Dále bych také ocenila nějaké pevné upnutí, aby bylo možné přístroj používat i bez držení.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (11 hlasů)

Autor recenze

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář