Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Knižní novinky a bestsellery – únor 2023

31.1.2023 Petr Smejkal Petr Smejkal

Čtenářům přinášíme zbrusu nový žebříček, který vám pomůže vybrat nejlepší knižní novinky. Aktuální žebříček zahrnuje nejnovější knihy od oblíbených autorů a žánrů. Jaké jsou nejčtenější knihy letošní zimy 2023? Tady je aktuální výběr!

Aktuální TIP –  Alena Mornštajnová – Les v domě.

Níže najdete doporučení knihkupců Knihy Dobrovský.

Název Shrnutí
TOP 10
nejprodávanějších knih
1. Recenze Les v domě Les v domě Žánr: beletrie
Autor: Alena Mornštajnová
Počet stran: 256
Zjistit cenu
2. Spare (anglicky) Prince Harry hodnocení knihy Spare Žánr: životopis
Autor: Prince Harry
Počet stran: 416
Zjistit cenu
3. Ready Player Two Ernest Cline Ready Player Two Žánr: sci-fi
Autor: Ernest Cline
Počet stran: 408
Zjistit cenu
4. Polib mě znovu Stella Tack Polib mě znovu Žánr: román pro ženy
Autor: Stella Tack
Počet stran: 408
Zjistit cenu
5. S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje Tom Felton S kouzelnickou hůlkou Žánr: životopisy
Autor: Tom Felton
Počet stran: 408
Zjistit cenu
6. Josef Mareš: Moje případy z 1. oddělení kniha Josef Mareš: Moje případy z 1. oddělení Žánr: kriminalistika
Autor: Martin Moravec
Počet stran: 344
Zjistit cenu
7. Recenze knihy Půlnoční knihovna  Půlnoční knihovna Žánr: fantasy
Autor: Matt Haig
Počet stran: 320
Zjistit cenu
8. Znamenitá mrtvola recenze knihy Znamenitá mrtvola Žánr: dystopie Postapo
Autor: Agustina Bazterrica
Počet stran: 256
Zjistit cenu
9. Recenze knihy Osudné svědectví Robert Bryndza Osudné svědectví Žánr: detektivky
Autor: Robert Bryndza
Počet stran: 384
Zjistit cenu
10. Recenze knihy Bílá Voda  Bílá voda Žánr: beletrie
Autor: Kateřina Tučková
Počet stran: 688
Zjistit cenu

Nejlepší knižní novinky 2023

Recenze Les v domě

Recenze Les v domě

Nová kniha od oblíbené Aleny Mornštajnové nese název Les v domě a vyjde na začátku května. Přesto se jedná o mimořádný bestseller už i v rámci předobjednávek, proto doporučujeme zajistit si předem váš vlastní výtisk a být tak mezi prvními ke komu se kniha dostane. Autorka předkládá další ze svých „lidských“ příběhu, tentokrát z ne zcela funkční rodiny, ve které chybí láska, empatie a vztahy v ní jsou narušené. V takové rodině pak ale nemůže vyrůst člověk, který by dokázal překonat hranice, které jej formovaly a ponese si toto dědictví v sobě celý život.

Recenze Spare

Spare (anglicky) Prince Harry hodnocení knihy

Jen výjimečně zde uvádíme knihy, které nejsou v češtině. Ale tato kniha je opravdu tou neobyčejnou výjimkou, protože vzpomínky prince Harryho jsou zatím k dispozici jen v angličtině, přesto je o ně i v Česku obrovský zájem. Kniha vyvolala po celém světě značnou kontroverzi, protože v ní Harry ze svého pohledu odhaluje tajemství a zákulisí královské rodiny a její fungování. Prezentuje své pohledy na její jednotlivé členy a boří tak tradiční obraz, který byl dlouhá desetiletí ukazován veřejnosti.

Recenze Ready Player Two

Ready Player Two Ernest Cline

Pokračování bestselleru Ready Player One, který se dočkal v roce 2018 i filmové verze, se jmenuje nepřekvapivě Ready Player Two a přináší ještě šílenější příběh a novou honbu za pokladem. Hlavní hrdina Wade Watts narazí na něco, co změní jeho osud a potažmo i osud celého lidstva. Objeví se totiž poslední velikonoční vejce, které změní celou virtuální realitu Oasis a navíc Wattsovi povstane i nový soupeř, který nebere ohledy na nic, jen na své potenciální vítězství.

Recenze Polib mě znovu

Polib mě znovu Stella Tack

Nový román pro ženy od autorky knihy „Polib mě“ přichází s ještě originálnějším příběhem z řady Osobní strážce. Hlavní hrdinka Silver, která se živí jako elitní bodyguardka, dostane nabídku chránit následníka trůnu Nového Skotska, prince Prescota. I přes prvotní předsudky jí Prescot začne připadat stále přitažlivější a Silver si uvědomuje, že musí chránit svého klienta nejen před nebezpečími zvenčí, ale i před sebou samotnou. Podaří se jí toho docílit?

Recenze S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje

S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje Tom Felton

Pokud patříte mezi fanoušky Harryho Pottera, pak je pro vás tato kniha doslova nutností. Poznejte zákulisí natáčení příběhů o nejznámějším čaroději, podívejte se na dosud nezveřejněné fotky a zjistěte jaké bylo dospívání hlavních hrdinů uprostřed natáčení, které trvalo dohromady více než 10 let. A během nějž se Harry Potter stal světovým fenoménem, jehož jméno zná snad úplně každý. Herec Tom Felton přináší svůj originální pohled na celou tuto mašinérii a prozradí mnoho zákulisních informací, které jste určitě ani netušili.

Recenze Josef Mareš: Moje případy z 1. oddělení

Josef Mareš: Moje případy z 1. oddělení kniha

Poznejte i vy Josefa Mareše, který je snad nejznámějším českým detektivem. Kromě jeho působení u policie na oddělení vražd je i autorem televizních seriálů Devadesátky a Případy 1. oddělení. V knize, která svým názvem k seriálu odkazuje, bude Josef Mareš vyprávět o případech, které vyřešil a nabídne i pohled do každodenních činností vyšetřovatele. Během třech desítek let práce u policie se toho nasbíralo opravdu hodně, takže se dočtete například o orlických vraždách, o lidech jako Jonák, Mrázek či Roubal a dozvíte se třeba i to, kam vrazi rádi ukrývají svoje mrtvoly.

Recenze Půnoční knihovna

Recenze knihy Půlnoční knihovna 

Knižní překvapení letošního roku se rychle dostalo mezi největší bestsellery. Kniha na pomezí fantasy a románů pro ženy, která již po celém světě sklidila velmi pochvalná hodnocení, trhá rekordy v prodejnosti i v Česku. Půlnoční knihovna vás spolu s hlavní hrdinkou Norou přenese na místo, v němž každá kniha reprezentuje jeden možný prožitý život, který si Nora může zkusit prožít. Ale podaří se jí takto objevit životní příběh, který by byl opravdu dokonalý a ideální? Nebo je taková představa jen iluzí?

Recenze Znamenitá mrtvola

Znamenitá mrtvola recenze knihy

Znamenitá mrtvola vypráví o světě, který je plný smrtícího virusu. Zákeřnou nemoc přenáší zvířata včetně domácích mazlíčků; ta musí být utracena a jejich maso se nesmí sníst. Vlády z celého světa se uchýlí k neuvěřitelnému kroku – uzákoní chov, porážku a konzumaci lidí. Svět se tak rozdělí na dvě skupiny: jedna lidské maso konzumuje, zatímco druhá je konzumována. Augustina Bazterrica nás svým perem zavede do těžko uvěřitelného světa, který snad reálně nikdy nepoznáme…

Recenze Osudné svědectví

Recenze knihy Osudné svědectví Robert Bryndza

Nový díl populární detektivní série s Erikou Fosterovou od oblíbeného Roberta Bryndzy. Erika se během procházky dostane na místo činu, kde došlo zrovna k vraždě ženy, která byla autorkou podcastů o aktuálních zločinech. Erika se k vyšetřování přidá a zjistí, že oběť právě pracovala na podcastu o sexuálním útočníkovi, kterému byla na stopě. A že ten jí pravděpodobně zavraždil, aby nebyl odhalen. Přesto věci nejsou tak jednoduché, jak vypadají a i o samotné autorce podcastů vyjde najevo mnoho překvapujících věcí.

Recenze Bílá Voda

Recenze knihy Bílá Voda 

Nové knihy musí pamatovat na úžasný, citlivě napsaný a do detailu propracovaný a skutečně prožitý příběh od autorky Žítkovských bohyň vás přenese do malé vesničky se jménem Bílá voda. Zde se hlavní hrdinka Lena přijede skrýt před svojí minulostí a objeví zde zbytek fungující komunity řeholnic. Postupně zjistí, že tyto sestry potkal nelehký osud se kterým se musely vyrovnat a jenž je posílil a změnil k lepšímu. Co toto setkání dá Leně a jak to změní její pohled na svět? Jedna z nejočekávanějších knih letošního roku, kterou si určitě musíte přečíst.

Doporučení knihkupců Knihy Dobrovský

Název Shrnutí
Doporučení knihkupců
Knihy Dobrovský
1. Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid Sedm manželů Evelyn Hugo Žánr: beletrie
Autor: Taylor Jenkins Reid
Počet stran: 440
Zjistit cenu
2. Drahá Avo kniha Drahá Avo Žánr: román pro ženy
Autor: Ilsa Madden-Mills
Počet stran: 328
Zjistit cenu
3. Recenze Ex na koštěti Erin Sterling Ex na koštěti Žánr: romány pro ženy
Autor: Erin Sterling
Počet stran: 280
Zjistit cenu
4. Recenze Host na večeři B.P. Walter Host na večeři Žánr: thrillery
Autor: B.P. Walter
Počet stran: 336
Zjistit cenu
5. Recenze Panství Loch Down kniha Panství Loch Down Žánr: historické romány
Autor: Beth Cowan-Erskine
Počet stran: 272
Zjistit cenu
6. Dvůr temnoty kniha Dvůr temnoty Žánr: fantasy
Autor: Victor Dixen
Počet stran: 408
Zjistit cenu
7. Láska ku*evská recenze Láska ku*evská Žánr: naučná literatura
Autor: Gary John Bishop
Počet stran: 392
Zjistit cenu
8. Recenze Dynastie Windsorů  Dynastie Windsorů Žánr: historie
Autor: Jean des Cars
Počet stran: 392
Zjistit cenu
9. Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco Hon na knížete Draculu Žánr: fantasy / horor
Autor: Kerri Maniscalco
Počet stran: 459
Zjistit cenu
10. Zdál se mi zase ten stejný sen 1 Yoru Sumino recenze knihy Zdál se mi zase ten stejný sen 1 Žánr: manga
Autor: Yoru Sumino
Počet stran: 184
Zjistit cenu

Recenze Sedm manželů Evelyn Hugo

Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Světová senzace od populární autorky Taylor Jenkins Reid konečně nyní i v češtině. Poznejte příběh Evelyn Hugo, hollywoodské hvězdy 60. let, která se rozhodně odhalit detaily svého neobyčejného života i tajemství sedmi manželství, ve kterých žila. Fiktivní příběh, v němž se prolíná minulost se současností, a ve kterém není nouze o pikantnosti, zákulisní boj o slávu i hledání skutečných hodnot. Příběh, který nemá v knižním světě obdoby.

Recenze Drahá Avo

Drahá Avo kniha

Od koho získá hlavní hrdinka tajný milostný dopis? Překvapivě je od někoho, koho Ava nenávidí, jen musí zjistit kdo přesně to je. Kniha Drahá Avo je napínavá a emotivní romance ze středoškolského prostředí, kde vládne skupina bohatých a vlivných Žraloků. Ava kdysi chtěla být součástí této skupiny, přesto ji tato snaha téměř zničila. Nyní se ale vše vrací, protože jeden ze Žraloků se rozhodl, že se stane Aviným tajným ctitelem.

Recenze Ex na koštěti

Recenze Ex na koštěti Erin Sterling

Jedinečná kombinace fantasy a románu pro ženy. Poznejte čarodějnici Vivienne Jonesovou a její trable s láskou i s jejím bývalým přítelem, na kterého původně seslala po rozchodu ničivou kletbu. Ale kletba žije vlastním životem a způsobí spoustu nečekaných situací, které můžou vést až k zániku jejich společného města. Vivienne tak musí hledat způsob, jak vše zase zrušit a dát do pořádku.

Recenze Host na večeři

Recenze Host na večeři B.P. Walter

Drsný thriller v němž hrají hlavní roli čtyři postavy, které se sejdou na společnou večeři. Jedna z nich ale nepřežije. Poznejte napětí a sváry mezi Titem, Matthewem, Charliem a Rachel ve skutečně nervy drásajícím příběhu z prostředí londýnské homosexuální rodiny. Autor pracuje s prvky klasických detektivek a s tajemstvím nejen u jednotlivých postav, ale i ohledně celého místa, kde se příběh odehrává.

Recenze Panství Loch Down

Recenze Panství Loch Down kniha

Skotsko 30. let minulého století, panství Loch Down, šlechtická rodina Inverkillenů. Šíří se zde tajuplná nemoc a nejvýznamnější člen rodiny je shodou okolností nalezen mrtev. Ačkoliv je to vyšetřovatelem označeno za nehodu, existují ohledně toho pochybnosti a podezřelými se stávají všichni obyvatelé domu. Pátrání po pachateli se ujme překvapivě hlavní hospodyně, která mimo jiné odhalí celou síť skrývaných lží, tajemství a podvodů.

Recenze Dvůr temnoty

Dvůr temnoty kniha

Upíři ve Versailles? Přesně to vás čeká v knize Dvůr temnoty. Král Slunce Ludvík XIV. se v roce 1715 (kdy ve skutečnosti zemřel) promění v nesmrtelného vampýra a od toho okamžiku vládne Francii již tři století jako Král Temnoty. Temnota ale neovládá jen jeho zemi, proniká i do světa okolo a na každém kroku se lze setkat s intrikami, nestvůrnostmi a krvavými obětmi. Hlavní hrdinka Johana musí čelit tomuto světu a v něm splnit svůj tajný úkol, pro který ale musí mnoho vytrpět. Kniha je prvním dílem fantasy ságy z alternativní historie Vampyria.

Recenze Láska ku*evská

Láska ku*evská recenze

Další kniha od autora oblíbených publikací z oblasti osobního rozvoje je zde. Gary John Bishop se zaměřuje na drsnou analýzu lásky a na to, díky čemu fungují a nefungují partnerské vztahy. A také se dívá na situaci, kdy láska přestane být slepá. Protože taková situace v každém vztahu jednou nastane. Kniha je určena jak těm, kteří v takovém vztahu jsou, tak i pro lidi bez vztahů či těm, kteří se zrovna ze vztahu dostávají. Nečekejte žádné idealistické vize či pochybné strategie, ale opravdu praktické rady a poučky pro to, aby váš vztah dobře fungoval.

Recenze Dynastie Windsorů 

Recenze Dynastie Windsorů 

Nová obsažná historická publikace, která se zaměřuje na britský královský rod, jenž je nyní po smrti královny Alžběty II. opět ve středu pozornosti. Přitom již po celé 20. století patřil v Evropě mezi ty nejvlivnější a nejviditelnější. V knize jsou podrobně sledovány dějiny této dynastie od doby, kdy král Jiří V. přijal jméno Windsorů, aby se odstřihl od německých předků. Najdete zde třeba mnohé o neslavném králi Eduardovi VIII. a jeho abdikaci kvůli sňatku. O tom, jak si vedl jeho bratr Jiří VI. během 2. sv. války a významná část je samozřejmě zaměřena na Alžbětu II. a její rodinu prakticky až do současnosti.

Recenze Hon na knížete Draculu 

Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Pokračování vysoce hodnoceného debutu Kerri Maniscalco, Po stopách Jacka Rozparovače, v němž se setkáme s dalšími bizarními vraždami, tentokrát v sídle Vlada III., též známého pod jménem Drákula. Hlavní hrdinka po odhalení pravé identity Jacka Rozparovače potřebuje utéct z Londýna a dostane se až do Rumunska, kde se nalézá jedna z nejlepších škol soudní medicíny. Ale ani zde nebude mít klid, protože Vlad III. je proslulý svojí krvežíznivostí. A Audrey se s ním chtě nechtě dostane do křížku.

Recenze Zdál se mi zase ten stejný sen 1

Zdál se mi zase ten stejný sen 1 Yoru Sumino recenze knihy

Pod novou nakladatelskou značkou GATE se nyní budete setkávat s manga komiksy, které mají za cíl být co nejvěrnější svým japonským originálům, včetně čtení odzadu dopředu a zprava doleva. Zdál se mi zase stejný sen je komiksovou verzí stejnojmenného románu z roku 2015. Jejímu kouzlu již propadlo obrovské množství čtenářů po celém světě a vyznačuje se kromě autentických ilustrací od bravurním zpracováním problémů dospívání, mezilidských vztahů či hledání smyslu života a hledání toho, co je opravdu důležité. Příběh bude pokračovat v dalších dílech, více o nich najdete zde a tady.

Dříve doporučované novinky a bestseller

Recenze Pavouk

Pavouk kniha

Detektivní série s vyšetřovatelem Joonou Linnou od Larse Keplera má nové pokračování. Pod názvem Pavouk se skrývá spletitý příběh, který sahá až do několik let staré minulosti. Tehdy dostala Saga Bauerová pohlednici s varováním, že Linnu čeká smrt bílou kulkou, a to nejen jeho. Nyní po třech letech je nalezeno tělo a u něj bílá nábojnice. Je jasné, že sériový vrah se rozhodl splnit svoje výhrůžky a policie je navíc postavena před sérii složitých hádanek, které je od vyšetřování a záchrany obětí zdržují. Koho stihne tento tajemný pavouk ulovit do svojí sítě?

Recenze Vesmírníček

Vesmírníček Petr Brož ilustrátor Lucie Škodová

Unikátní tuzemský projekt naučných příběhů pro děti před spaním, které odlehčeným způsobem vypráví planetární geolog Petr Brož s osobitými ilustracemi Lucie Škodové. Rodiče spolu se svými dětmi najdou odpovědi na otázky ohledně vesmíru a naší Sluneční soustavy. Zábavnou formou prozkoumáte povrch i nitra planet. Dále třeba zjistíte, jestli bychom mohli žít na Venuši, jak je to s životem na Marsu, a nebo jak to udělat, aby cesty do vesmíru mohly být dostupné téměř pro každého. Vesmírníček si vaše děti určitě zamilují a navíc se při tom i dozvědí spoustu nového.

Recenze Hrad ve Skotsku

Hrad ve Skotsku od Julie Caplinová, hodnocení knihy

Již devátý díl oblíbené série Romantické útěky nás tentokrát přivede do Skotska. Hlavní hrdinka Izzy zde totiž zdědí skutečný hrad, což s sebou nese nemalé starosti i náklady na údržbu. Navíc se objevují i další nečekané problémy a k tomu všemu se Izzy seznámí i s pohledným Rossem, který jí ještě víc zamotá hlavu a zkomplikuje život. Ale možná že taková komplikace za to stojí a že hrad jí přinese víc změn do života než vůbec tušila.

Recenze Aristokratka pod palbou lásky

Aristokratka pod palbou lásky

Nejnovější a možná i definitivně poslední díl oblíbené série od nejpopulárnějšího českého kastelána Evžena Bočka. A tentokrát bude plný milostných afér a zápletek. Z výletu do Nizozemí si naše aristokratka Marie III. Kostková přiveze milostnou šmodrchanici, která vyvrcholí s koncem celého příběhu a do osidel lásky spadne dokonce i kastelán Josef. Do toho se připlete i nizozemská televize nebo třeba Helena Vondráčková, takže o zábavu nebude ani tentokrát na zámku Kostka rozhodně nouze.

Recenze Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih

Recenze knihy Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih

Matthew Perry, hvězda ze seriálu Přátelé, odhaluje svůj život i detaily z natáčení oblíbeného sitcomu. Čtenáři zde tedy najdou dvě roviny, jednu profesní a druhou lidskou, která ukáže na Matthewův dlouhodobý boj se závislostí a zdravotními problémy. Kniha je ale i přesto napsaná vtipně a odlehčeně, ale přesto realisticky ukazuje tohoto herce i z těch stránek, o kterých běžní lidé ani netuší. Perryho upřímnost vás určitě dojme a jeho příběh si s ním prožijete, ať už patříte mezi zaryté fanoušky Přátel a nebo jej znáte jen z pár dílů.

Recenze Krysí ostrov a jiné povídky

Recenze Krysí ostrov a jiné povídky kniha

Sbírka povídek od mistra severských detektivek. Začtěte se do příběhů z nedaleké budoucnosti, jejichž společným rysem je to, že se v nich zhroutila naše tradiční a fungující civilizace. A spolehnout se v takové situaci dá nanejvýš na rodinu a nejbližší přátele. Přečtěte si příběh z Ameriky, která byla zasažena pandemií, o promyšleném střetu dvou zkušených zabijáků, děsivou zpověď vědce, jenž přišel s lékem proti stárnutí, o souboji mladíků o dívku či o boji syna a otce o dědictví. To vše si pro vás přichystal legendární Jo Nesbø v této knize.

Recenze Pověz včelám, že se nevrátím

Pověz včelám, že se nevrátím Diana Gabaldon recenze

Nový díl Cizinky, která si díky seriálovému zpracování získala miliony fanoušků (a hlavně fanynek) po celém světě, je konečně tady. Navíc poprvé v exkluzivním českém překladu. Tento díl je opět zasazený do období americké revoluce a přímo navazuje na předchozí události konce 18. století. Sledujte další napínavé příběhy Claire Randallové a Jamieho Frasera, ale i jejich dcery Brianny a jejího manžela Rogera a jejich dětí, kteří se dostanou do spárů války. Ta si nevybírá a její důsledky jsou viditelné na každém kroku i na americkém venkově. A osud každého, kdo se ocitne mezi dvěma armádami, je neustále na vlásku.

Recenze Tsunami Karin Krajčo

Tsunami Karin Krajčo - hodnocení

Česká režisérka, herečka, manželka populárního písničkáře a herce Richarda Krajča, Karin, dává najevo, že to se spisovatelskou kariérou myslí opravu vážně. Její nový román Tsunami sleduje hlavní hrdinku Emu, na jejíž blížící se narozeniny se chystá i jeden nezvaný host z minulosti. A s ním se jako tsunami objevují i zapomenutá, či spíše dobře ukrytá tajemství, spojená se vzpomínkami na jednu dovolenou v Thajsku. A tato tajemství můžou Emě i její rodině doslova rozmetat na kousky její dosavadní život.

Recenze Waldemar Matuška: Snům ostruhy dát

recenze knihy Waldemar Matuška: Snům ostruhy dát

První kompletní biografie další české hudební legendy zpracovaná ve velkoformátovém provedení (jako loňský knižní hit o Karlu Gottovi) nyní přichází. Vzpomínky, fotografie a dosud nezveřejněné informace. Poznejte detailně Waldemara Matušku a jeho životní příběh. Tato kniha, která vyšla k příležitosti nedožitých 90. narozenin zpěváka, boří existující mýty a přináší ucelený pohled na život i dílo této naší hvězdy.

Recenze Dům tajemných stínů

Dům tajemných stínů kniha

Královna hororu Darcy Coates je zpět s novým příběhem z oblíbené série o strašidelných domech. Mladá Sophia se kvůli zadlužení svojí rodiny musí vdát za bohatého cizince Josepha Argentona a přestěhuje se s ním do temného sídla v Northwoodu, daleko od civilizace. Zde se musí vyrovnat nejen s novým prostředím, ale i s podivným příbuzenstvem jejího manžela. Postupně také odhaluje, že v Northwoodu s nimi žijí i dva duchové – skutečné přízraky, které nyní začínají pronásledovat nejen ji, ale i Josepha.

Recenze Knihovna malých zázraků

Knihovna malých zázraků Sara Nisha Adams

Příběhy z knihoven mají své kouzlo a přitahují všechny milovníky knih jako máloco jiného. Na začátku byl starý seznam četby, zastrčený do knihy v jedné knihovně. Ten se stal inspirací pro neobyčejnou cestu do nových světů, které umožní nejisté teenagerce Alíše uniknout od svých osobních problémů. Do těchto světů postupně zasvětí i svého dědečka, se kterým založí vlastní čtenářský klub, a mohou tak prožívat zcela nová dobrodružství a situace, které spojí i je oba navzájem.

Recenze Zvrhlý král

Zvrhlý král

Kniha Zvrhlý král je prvním dílem eroticko-romantické trilogie o středoškolském tyranovy Aidenovi Kingovi. Ten je padouchem v pravém slova smyslu a není vůbec od věci označovat ho na jeho území za zvrhlého krále. Hlavní hrdinka této knihy ale přesto při pohledu na něj hned ví, že je ztracená. Že Aiden i přes veškerou temnotu dokáže přitahovat tak, jako nikdo jiný. Ale dokáže také zničit a nenávidět. A dokáže obrátit život ostatním naruby. Zejména dívkám, které po něm zatouží.

Recenze Její keřík

Její keřík Penelope Bloom hodnocení knihy

Recenze Tajemství pramenů

Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Recenze BreakAway

Recenze BreakAway 

Recenze Království z kostí

Království z kostí J. D. Kirk

Recenze Nové sliby

recenze Nové sliby Lilly Lucas

Recenze Tajemství v nás

hodnocení Tajemství v nás Anna Savas

Recenze Dítě z Osvětimi

Recenze Dítě z Osvětimi

Recenze Vypravěč 

Vypravěč Dave Grohl kniha

Recenze Neonoví bohové

Neonoví bohové Katee Robert

Recenze Nové sny

Recenze Nové sny 

Recenze Šepot v mlze

kniha Šepot v mlze Darcy Coates

Recenze Marné prosby mrtvých 

Marné prosby mrtvých Roxann Hill

Recenze Soumrak mužů

kniha Soumrak mužů Christina Sweeney-Baird

Recenze Pěšec

Pěšec Skye Warren

Recenze Kam se poděl můj sexuální život

recenze knihy Kam se poděl můj sexuální život od Kristen Bailey

Recenze Vše, co k tobě cítím

Vše, co k tobě cítím Nora Welling

Recenze Moje (tak trochu) fingovaná svatba

kniha Moje (tak trochu) fingovaná svatba Penelope Bloom

Recenze Všechno, co jsme měli Jennifer Bright

Všechno, co jsme měli hodnocení knihy

Recenze Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Tři drobné chybičky Nikki Sloane hodnocení

Recenze Ozvěny run

kniha Ozvěny run

Recenze Spálené mosty

Spálené mosty Tami Fischer - kniha

Recenze Billy Summers

Recenze knihy Billy Summers

Recenze Nepříliš šťastná rodina

Nepříliš šťastná rodina recenze knihy

Recenze Neklidná krev

Neklidná krev knihy, recenze

Recenze Výkřiky v temnotě

Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Recenze Zájezd snů

Zájezd snů Halina Pawlowská

Recenze Černý korál

Černý korál Andrew Mayne

Recenze Pán hor

Pán hor Kristýna Sněgoňová

Recenze Nečekané přiznání

Nečekané přiznání Lisa Reganová

Recenze Strašení v Rookwardu

Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Recenze Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie

Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie - hodnocení knihy

Recenze Aga

Legie - AGA Kristýna Sněgoňová, František Kotleta

Recenze Domek v Irsku

Recenze knihy Domek v Irsku

Recenze Chlorid sodný

Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Recenze Bridgertonovi – Vévoda a já

Bridgertonovi Vévoda a já

Recenze Lov

kniha Lov - hodnocení knihy

Recenze Nové začátky

Recenze knihy Nové začátky

Recenze Deník farářky

hodnocení knížky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Recenze Kolotoč

Recenze knihy Kolotoč

Recenze Uprdelismus

Recenze knihy Uprdelismus

Recenze Gump – filmový příběh

kniha Gump - filmový příběh

Recenze Profesor Sympaťák

Recenze knihy Profesor Sympaťák

Recenze Mé přítelkyně z Ravensbrücku

Recenze knihy Mé přítelkyně z Ravensbrücku

Recenze Druhá šance

Recenze knihy Druhá šance

Recenze Někdo jiný

Recenze knihy Někdo jiný

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (153 hlasů)

Autor článku

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil také jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Kromě toho, že se zajímá o SEO, komunikaci a angličtinu se už sedmým rokem naplno věnuje Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn

Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář