Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Nejlepší knihy – recenze, hodnocení a tipy

Datum 22.6.2020 Petr Smejkal Petr Smejkal

Čtení knih je stejně důležité jako porozumění cizímu jazyku. Knihy nás baví, vzdělávají a učí soustředění. Recenzní portál Testado.cz proto vybral 100 nejlepších knih napříč nejoblíbenějšími žánry pro rok 2020. Jsou mezi nimi i nejčtenější knihy uplynulých let.

  Nejlepší knihy napříč žánry

  NázevShrnutí
  TOP 10 knih napříč žánry
  1.Hra o trůny - tipHra o trůnyŽánr: fantasy
  Autor: George R. R. Martin
  Počet stran: 800
  Zjistit cenu >>
  2.Harry Potter a Kámen mudrců tipHarry Potter a Kámen mudrcůŽánr: knihy pro děti
  Autor: Joanne K. Rowlingová
  Počet stran: 336
  Zjistit cenu >>
  3.Sama sebou nejlepší romantické knihySama sebouŽánr: romantické knihy
  Autor: Jojo Moyesová
  Počet stran: 456
  Zjistit cenu >>
  4.šem klukům, které jsem milovala knihy pro dívky Všem klukům, které jsem milovalaŽánr: knihy pro dívky
  Autor: Jenny Hanová
  Počet stran: 320
  Zjistit cenu >>
  5.Outsider nejlepší detektivkyOutsiderŽánr: detektivky
  Autor: Stephen King
  Počet stran: 500
  Zjistit cenu >>
  6.100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! nejlepší motivační knihy100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme životŽánr: motivační knihy
  Autor: Dušan Kadlec
  Počet stran: 224
  Zjistit cenu >>
  7.Začít znovu nejlepší knihy pro ženyZačít znovuŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Mona Kasten
  Počet stran: 432
  Zjistit cenu >>
  8.erotické rományPadesát odstínů šediŽánr: erotické knihy
  Autor: E. L. James
  Počet stran: 608
  Zjistit cenu >>
  9.nejlepší historický románKřišťálový klíč I – Falknovská huťŽánr: historický román
  Autor: Vlastimil Vondruška
  Počet stran: 455
  Zjistit cenu >>
  10.Stranger Things: Temný experiment nejlepší sci fi knihaStranger Things: Temný experimentŽánr: sci-fi knihy
  Autor: Gwenda Bond
  Počet stran: 320
  Zjistit cenu >>

  Recenze Hra o trůny – nejlepší fantasy kniha

  Hra o trůny - tip

  Mezi nejlepší fantasy knihy současnosti patří Hra o trůny. Epická sága od George R. R. Martina popisuje zápletky mezi desítkami postav napříč poutavým vyprávěném plným zvratů. Děj se odehrává na fiktivních kontinentech Západozemí a Essosu, kde spolu soupeří znepřátelené rody Sedmi království. Těšit se můžete na vynikající dialogy, vtip a epické boje o Železný trůn. Příchodem zimy udeří armády nemrtvých a Nočního krále. Titul Hra o trůny proslavil veleúspěšný americký dramatický seriál televize HBO. Díky tomu ji řadíme mezi nejlepší fantasy knihy roku 2020. Právoplatně se tak řadí mezi nejčtenější knihy současnosti.

  Recenze Harry Potter a Kámen mudrců – nejlepší kniha pro děti

  Harry Potter a Kámen mudrců tip

  Mezi nejlepší knihy pro děti a nejlepší knihy všech dob patří oblíbená série Harry Potter od Joanne K. Rowlingové, která se prakticky ihned po vydání stala světovou celebritou. První díl Harry Potter a Kámen mudrců pojednává o jedenáctiletém chlapci, jenž si myslel, že je obyčejný kluk jako každý jiný. Zvrat nastane po doručení dopisu, který malého Harryho láká ke studiu na škole čár a kouzel v tajemných Bradavicích. Chlapec výzvu přijme a brzy si najde spoustu kamarádů, s nimiž prožije neuvěřitelná dobrodružství. Harry Potter a Kámen mudrců řadíme mezi vynikající dětské knihy, které by vaše ratolest neměla minout. A konec konců čtivo je to zajímavé také pro dospělé. První díl již řadu let patří mezi nejčtenější knihy vůbec.

  Recenze Sama sebou – nejlepší romantická kniha

  Sama sebou nejlepší romantické knihy

  Milujete romantické knihy? Pak nesmíte minout bestseller Sama sebou od vynikající spisovatelky Jojo Moyesové. Roztomilá Louisa Clarková řeší spoustu problémů všedního dne. Například oplétačky jejího nového zaměstnavatele, před nímž něco skrývá manželka. Velkou výzvu představuje soužití s partnerem Samem, jež nepatří mezi idylické. Fascinující a nesmírně poutavý příběh Sama sebou řadí tuto knihu mezi nejlepší romantické knihy dneška. Můžete očekávat spoustu zvratů a nervy drásajících konců. Pero Jojo Moyesové se tady vyřádilo naplno.

  Recenze Všem klukům, které jsem milovala – nejlepší kniha pro dívky

  šem klukům, které jsem milovala knihy pro dívky

  Knihy pro dívky musí být napsány s citem a určitým poselstvím. Něčím takovým je výborná kniha Všem klukům, které jsem milovala od Janny Hanové. Příběh zajímavého dívčího románu pojednává o mladinké Laře, jejíž srdce se zatím žádnému chlapci neotevřelo. Nikdy se vlastně nezamilovala, své pocity a touhy ale napsala do dopisů. Jejich znění mělo být navždy skryto před cizíma očima, jednoho dne ale krabice s dopisy prostě zmizela. Neznámý „nálezce“ je poté rozeslal. Jak se Lara zachová a co jí takové dějství přinese? Nejen o tom vypráví fascinující kniha Všem klukům, které jsem milovala, kterou řadíme mezi nejlepší knihy pro dívky a teenagery.

  Recenze Outsider – nejlepší detektivka

  Outsider nejlepší detektivky

  Mistrem detektivek, napětí a hororu je uznávaný spisovatel Stephen King, na kterého jsme při hodnocení knih nemohli zapomenout. Svoji roli pomyslného krále znovu stvrdil vynikajícím dílem Outsider. Příběh napínavé detektivky vypráví o vraždě malého chlapce v městském parku. Za viníka je svědky označen trenér Terry Maitland, do té doby milovaný muž nyní truchlící rodiny. Do vyšetřování se zapojí detektiv Ralph Anderson, jehož stopy dovedou až do Texasu. Důkazy původně označovaného vraha očišťují, protože Maitland nemohl být na dvou místech současně. Podle čtenářů patří Outsider mezi nejlepší detektivky roku. Je plný děsivých odpovědí, napětí a zvratů. Nejen proto na Outsidera nezapomněly ani naše recenze knih pro rok 2020.

  Recenze 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život – nejlepší motivační kniha

  100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! nejlepší motivační knihy

  Čas od času chybí motivace každému. Pro správné „nakopnutí“ doporučujeme přečtení 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život – …a jak s tím přestat!, kterou řadíme mezi nejlepší motivační knihy poslední doby. Na 224 stránkách se dočtete zajímavé informace o kvalitě života, štěstí a spokojenosti. Nechybí ani důležité uvědomění, inspirace a pozitivní energie. Autor se zabývá vztahy, zdravím a financemi. Jedná se o velkou srdcovku z pera Dušana Kadlece, která slaví velkých úspěch nejen u nás, ale také u slovenských sousedů. 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život je vynikající motivační kniha pro každého.

  Recenze Začít znovu – nejlepší kniha pro ženy

  Začít znovu nejlepší knihy pro ženy

  Mezi nejlepší knihy pro ženy se vyšvihl titul Začít znovu od Mony Kastenové. Poutavý román pro ženy vypráví o Allie Harperové, která se stěhuje do Woodshillu, kde hodlá také studovat. Ačkoli se těší na samotu a nový začátek, původní plány zhatí arogantní grázlík Kaden White. Jeho potetované tělo a chování Allie příliš nevyhovuje, byť je Kaden pohledný klučina. Vzájemná přitažlivost na sebe nenechá dlouho čekat a začnou první pohledy a jiskření. Allie se přitom zařekla, že se svým spolubydlícím nikdy neskončí v posteli. Jak všechno dopadne se dozvíte na 432 stranách této fascinující knihy pro ženy.

  Recenze Padesát odstínů šedi– nejlepší erotická kniha

  erotické romány

  Rádi erotické knihy? Pak jste určitě slyšeli o světovém bestselleru Padesát odstínů šedi, který si čtenáři prostě zamilovali a patří mezi nejlepší knihy všech dob. Kniha a poutavý příběh se vám nesmazatelným písmem vryjí pod kůži snad napořád. Vskutku netradiční erotický román se opírá o život dvaadvacetileté studentky literatury Anastasie, která se během pohovoru seznámí s bohatým podnikatelem Christianem Greyem. Během chvíle začne mladičkou studentku tento šarmantní a chytrý podnikatel něčím přitahovat. Nakonec k sobě cestu skutečně najdou – ovšem za podmínek, které by Anastasia jen těžko předvídala… Kniha Fifty Shades of Grey: Padesát odstínů šedi je považována za nejlepší erotický román všech dob. Tomu říkáme erotická kniha, jak má být!

  Recenze Křišťálový klíč I – Falknovská huť– nejlepší historický román

  nejlepší historický román

  Jak recenze knih řadu let dokazují, Vlastimil Vondruška patří mezi přední české autory kvalitní literatury. Své spisovatelské dovednosti předvedl v historickém románu Křišťálový klíč I – Falknovská huť, jehož příběh se odehrává v době od třicetileté války až do roku 1848. Historická sága začíná vyprávěním o osudech rodu Heřmanů na území severních Čech. Název knihy nastiňuje rodinné tajemství předávané z generaci na generaci. Falknovská huť vypráví o ostrém sporu s majitelem hutě. Během příběhu se objeví řada zápletek a rozuzlení. Dojde také na nucené manželství a dohody. První díl skvělé ságy řadí tuto knihu mezi nejlepší historické romány dneška. Skvělý tip na knihu pro náročnější čtenáře.

  Recenze Stranger Things: Temný experiment – nejlepší sci-fi kniha

  Stranger Things: Temný experiment nejlepší sci fi kniha

  Chcete tip na knihu pro milovníky scifi? Tak se podívejte na tohle… Panují letní dny roku 1969. Celý svět se mění, probíhá válka ve Vietnamu a protesty v americkém Washingtonu. Děj sci fi knihy Stranger Things: Temný experiment se točí kolem mladičkého studenta Terryho Ivese, který studuje na univerzitě v Indianě. Světové dění chlapce ale příliš nezajímá, proto se přihlásí jako testovací subjekt do experimentu MKULTRA. Hluboko v amerických lesích probíhají tajemné experimenty, jež mění lidskou mysl. Součástí vládních testů je velké tajemství, které se snaží mladičký Terry rozlousknout. Takový úkol ale sám nezvládne, proto začne spolupracovat s dívkou oplývající nadpřirozenými vlastnostmi s číslem 008. Tato zápletka se právem řadí mezi nejlepší sci fi knihy poslední doby.

  Nejlepší fantasy knihy

  Milovníkům magie, kouzel a čár doporučujeme fantasy knihy, ve kterých se pravidelně objevují různé bájné bytosti, duchové a bohové. Příběh se často vymyká kontrole, čímž se čtenářova fantasie může naplno rozvinout. Naše recenze knih pro vás vybraly ty nejlepší.

  NázevShrnutí
  TOP 10 fantasy knih
  1.Hra o trůny - tipHra o trůnyŽánr: fantasy
  Autor: George R. R. Martin
  Počet stran: 800
  Zjistit cenu >>
  2.Silní - Kniha první: Zajatec Železné hory nejlepší fantasy knihySilní – Kniha první: Zajatec Železné horyŽánr: fantasy
  Autor: Henry Lion Oldie
  Počet stran: 448
  Zjistit cenu >>
  3.Zaklínač I. Poslední přání fantasyZaklínač I. Poslední přání Žánr: fantasy
  Autor: Andrzej Sapkowski
  Počet stran: 344
  Zjistit cenu >>
  4.Nikdynoc fantasyNikdynocŽánr: fantasy
  Autor: Jay Kristoff
  Počet stran: 448
  Zjistit cenu >>
  5.Mořeplavec fantasy knihaMořeplavecŽánr: fantasy
  Autor: Diana Gabaldon
  Počet stran: 1 104
  Zjistit cenu >>
  6.Hobit fantasy knihaHobitŽánr: fantasy
  Autor: J. R. R. Tolkien
  Počet stran: 256
  Zjistit cenu >>
  7.Strom lží fantasyStrom lžíŽánr: fantasy
  Autor: Frances Hardinge
  Počet stran: 352
  Zjistit cenu >>
  8.Střet králů fantasyStřet králůŽánr: fantasy
  Autor: George R.R. Martin
  Počet stran: 884
  Zjistit cenu >>
  9.Bouře mečů nejlepší fantasy knihaBouře mečůŽánr: fantasy
  Autor: George R.R. Martin
  Počet stran: 1 127
  Zjistit cenu >>
  10.Hraničářův učeň - Rozvaliny Gorlanu fantasy knihy - tipyHraničářův učeň – Rozvaliny GorlanuŽánr: fantasy
  Autor: John Flanagan
  Počet stran: 198
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší knihy pro děti

  Dětské knihy jsou samozřejmě určeny mladým čtenářům, pro které je obsah knížek upraven. Autor vždy dbá na mentální úroveň dětí, přičemž pozadu nezůstávají ani barvy a zábavné upoutávky. Níže jsme vybrali nejlepší dětské knihy za poslední dobu.

  NázevShrnutí
  TOP 10 knih pro děti
  1.Harry Potter a Kámen mudrců tipHarry Potter a Kámen mudrcůŽánr: knihy pro děti
  Autor: Joanne K. Rowlingová
  Počet stran: 336
  Zjistit cenu >>
  2.Malý princ dětské knihyMalý princŽánr: knihy pro děti
  Autor: A. de Saint-Exupéry
  Počet stran: 96
  Zjistit cenu >>
  3. Prolistujte knihu Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky kniha pro dětiPříběhy na dobrou noc pro malé rebelkyŽánr: knihy pro děti
  Autor: E. Favilli, F. Cavallo
  Počet stran: 224
  Zjistit cenu >>
  4.Léto nejlepší kniha pro dětiLétoŽánr: knihy pro děti
  Autor: R. S. Bernerová
  Počet stran: 14
  Zjistit cenu >>
  5.Noc kniha pro dětiNocŽánr: knihy pro děti
  Autor: R. S. Bernerová
  Počet stran: 14
  Zjistit cenu >>
  6.Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky 2 knížky pro děti tipyPříběhy na dobrou noc pro malé rebelky 2Žánr: knihy pro děti
  Autor: E. Favilli, F. Cavallo
  Počet stran: 224
  Zjistit cenu >>
  7.Ema a kouzelná kniha pro děti četbaEma a kouzelná knihaŽánr: knihy pro děti
  Autor: Petra Braunová
  Počet stran: 136
  Zjistit cenu >>
  8.Peppa Pig - Pohádky do postýlky recenzePeppa Pig – Pohádky do postýlkyŽánr: knihy pro děti
  Autor: kolektiv
  Počet stran: 112
  Zjistit cenu >>
  9.Kuk pod okénko - Co je to hovínko? recenzeKuk pod okénko – Co je to hovínko?Žánr: knihy pro děti
  Autor: kolektiv
  Počet stran: 12
  Zjistit cenu >>
  10.Myš a Krtek, zbrusu nový den kniha pro dětiMyš a Krtek, zbrusu nový denŽánr: knihy pro děti
  Autor: Wong Herbert Yee
  Počet stran: 56
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší romantické knihy

  Romantické knihy jsou vyhraněny převážně ženám, které mezi řádky najdou cit a lásku. Takové čtení vám přinese do duše klid a pohodu. Kvalitní román si však rád přečte nejeden muž.

  NázevShrnutí
  TOP 10 romantických knih
  1.Sama sebou nejlepší romantické knihySama sebouŽánr: romantické knihy
  Autor: Jojo Moyesová
  Počet stran: 456
  Zjistit cenu >>
  2.Než jsem tě poznala romantické knihyNež jsem tě poznalaŽánr: romantické knihy
  Autor: Jojo Moyes
  Počet stran: 408
  Zjistit cenu >>
  3.Sedmilhářky nejlepší romantická knížkaSedmilhářkyŽánr: romantické knihy
  Autor: Liane Moriarty
  Počet stran: 440
  Zjistit cenu >>
  4.Tři přání recenze romantické knihyTři přáníŽánr: romantické knihy
  Autor: Liane Moriarty
  Počet stran: 368
  Zjistit cenu >>
  5.Poslední dopis od tvé lásky romantická knihaPoslední dopis od tvé lásky Žánr: romantické knihy
  Autor: Jojo Moyes
  Počet stran: 472
  Zjistit cenu >>
  6.Přesilová hra romantická kniha recenze a tipPřesilová hraŽánr: romantické knihy
  Autor: Danielle Steel
  Počet stran: 256
  Zjistit cenu >>
  7.Mlčenlivé ženy recenzeMlčenlivé ženyŽánr: romantické knihy
  Autor: Kerry Fisherová
  Počet stran: 304
  Zjistit cenu >>
  8.Lov romantická knihaLovŽánr: romantické knihy
  Autor: Elle Kennedy
  Počet stran: 392
  Zjistit cenu >>
  9.Bůh pláče potichu tip na romantickou knížkuBůh pláče potichuŽánr: romantické knihy
  Autor: Hana Repová
  Počet stran: 304
  Zjistit cenu >>
  10.Ty a já, navždy romantikaTy a já, navždyŽánr: romantické knihy
  Autor: Jill Mansellová
  Počet stran: 384
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší knihy pro dívky

  Mezi nejlepšími knihami pro dívky samozřejmě nesmí chybět dívčí romány. Zajímavý příběh, láska, city a lidské souznění… Na všechny tyto aspekty jsme v našem výběru dávali pozor. Tady jsou naše tipy na knihy pro teenagery.

  NázevShrnutí
  TOP 10 knih pro dívky
  1.šem klukům, které jsem milovala knihy pro dívky Všem klukům, které jsem milovalaŽánr: knihy pro dívky
  Autor: Jenny Hanová
  Počet stran: 320
  Zjistit cenu >>
  2.První recenze knihy pro dívkyPrvníŽánr: knihy pro dívky
  Autor: Kiera Cassová
  Počet stran: 280
  Zjistit cenu >>
  3.Rudá jako rubín recenze knihy pro dívkyRudá jako rubínŽánr: knihy pro dívky
  Autor: Kerstin Gierová
  Počet stran: 336
  Zjistit cenu >>
  4.Hvězdy nám nepřály nejlepší kniha pro dívkyHvězdy nám nepřályŽánr: knihy pro dívky
  Autor: John Green
  Počet stran: 240
  Zjistit cenu >>
  5.Jedna želva za druhou recenzeJedna želva za druhouŽánr: knihy pro dívky
  Autor: John Green
  Počet stran: 232
  Zjistit cenu >>
  6.Víš, že tě potřebuju? tip na knihu pro dívkuVíš, že tě potřebuju?Žánr: knihy pro dívky
  Autor: Estelle Maskame
  Počet stran: 320
  Zjistit cenu >>
  7.Odvrácená tvář lásky recenze knihy pro dívkuOdvrácená tvář láskyŽánr: knihy pro dívky
  Autor: Colleen Hooverová
  Počet stran: 288
  Zjistit cenu >>
  8.Modrá jako safír románModrá jako safírŽánr: knihy pro dívky
  Autor: Kerstin Gierová
  Počet stran: 352
  Zjistit cenu >>
  9.P. S. Stále Tě miluju tip na knihu pro dívkuP. S. Stále Tě milujuŽánr: knihy pro dívky
  Autor: Jenny Hanová
  Počet stran: 304
  Zjistit cenu >>
  10.Víš, že mi chybíš? tip na knihu pro dívkyVíš, že mi chybíš?Žánr: knihy pro dívky
  Autor: Estelle Maskame
  Počet stran: 312
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší detektivky

  Detektivky patří mezi nejoblíbenější žánry zábavné literatury a nejčtenější knihy obecně. O hlavní zápletku se většinou stará zločin. Na řadu poté přichází detektiv, který po kriminálníkovi pátrá. Název „detektivka“ pochází z latinského slova detegere, což znamená odkrývat či odhalovat. Mezi nejlepší detektivky jsme zařadili skutečné mistry oboru, jako je Stephen King či Dan Brown.

  NázevShrnutí
  TOP 10 detektivek
  1.Outsider nejlepší detektivkyOutsiderŽánr: detektivky
  Autor: Stephen King
  Počet stran: 500
  Zjistit cenu >>
  2.Dívka v ledu recenze detektivkyDívka v leduŽánr: detektivky
  Autor: Robert Bryndza
  Počet stran: 448
  Zjistit cenu >>
  3.Noční lov tip na detektivkuNoční lov Žánr: detektivky
  Autor: Robert Bryndza
  Počet stran: 432
  Zjistit cenu >>
  4.Sněhulák detektivka tip na knihuSněhulákŽánr: detektivky
  Autor: Jo Nesbø
  Počet stran: 520
  Zjistit cenu >>
  5.Netopýr recenzeNetopýrŽánr: detektivky
  Autor: Jo Nesbø
  Počet stran: 408
  Zjistit cenu >>
  6.Počátek nejlepší detektivka tip a recenzePočátekŽánr: detektivky
  Autor: Dan Brown
  Počet stran: 504
  Zjistit cenu >>
  7.Dívka, která kopla do vosího hnízda recenze knihyDívka, která kopla do vosího hnízdaŽánr: detektivky
  Autor: Stieg Larsson
  Počet stran: 688
  Zjistit cenu >>
  8.Smrtící tajnosti doporučujemeSmrtící tajnostiŽánr: detektivky
  Autor: Robert Bryndza
  Počet stran: 384
  Zjistit cenu >>
  9.Maminčin mazánek tip na nejlepší detektivkuMaminčin mazánekŽánr: detektivky
  Autor: Sarah Flint
  Počet stran: 274
  Zjistit cenu >>
  10.Dívka ve vlaku top detektivkyDívka ve vlakuŽánr: detektivky
  Autor: Paula Hawkins
  Počet stran: 328
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší motivační knihy

  Každý občas potřebuje nastartovat a posunout dopředu. Právě takovou úlohu plní motivační knihy, které nám prozradí, jak to udělat co nejefektivněji. Pokud chcete svůj život změnit k lepšímu, výběr nejlepších motivačních knih je určen právě vám.

  NázevShrnutí
  TOP 10 motivačních knih
  1.100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! nejlepší motivační knihy100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme životŽánr: motivační knihy
  Autor: Dušan Kadlec
  Počet stran: 224
  Zjistit cenu >>
  2.Kurvítka v hlavě - Proč i chytří lidé jednají hloupě recenzeKurvítka v hlavě
  Žánr: motivační knihy
  Autor: Ivo Toman
  Počet stran: 192
  Zjistit cenu >>
  3.Jsi prostě borec tip na motivační knihuJsi prostě borecŽánr: motivační knihy
  Autor: Jen Sincero
  Počet stran: 280
  Zjistit cenu >>
  4.Pozornost – Skrytá cesta k dokonalostiPozornost – Skrytá cesta k dokonalostiŽánr: motivační knihy
  Autor: Daniel Goleman
  Počet stran: 312
  Zjistit cenu >>
  5.Tajemství vysmáté kozy recenze a tipTajemství vysmáté kozyŽánr: motivační knihy
  Autor: S. Nix-Jonesová
  Počet stran: 276
  Zjistit cenu >>
  6.Rok s mnichem, který prodal své ferrari tipRok s mnichem, který prodal své ferrariŽánr: motivační knihy
  Autor: R. S. Sharma
  Počet stran: 366
  Zjistit cenu >>
  7.13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají recenze13 věcí, které psychicky silní lidé nedělajíŽánr: motivační knihy
  Autor: Amy Morinová
  Počet stran: 268
  Zjistit cenu >>
  8.Cesta k vnitřní síle nejlepší motivační knihaCesta k vnitřní síleŽánr: motivační knihy
  Autor: Barbara Bergerová
  Počet stran: 238
  Zjistit cenu >>
  9.Síla vašeho DuchaSíla vašeho Ducha Žánr: motivační knihy
  Autor: Sonia Choquette
  Počet stran: 184
  Zjistit cenu >>
  10.14 000 důvodů ke štěstí TOP motivační kniha14 000 důvodů ke štěstíŽánr: motivační knihy
  Autor: B. A. Kipferová
  Počet stran: 664
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší knihy pro ženy

  Naše recenze knih samozřejmě nesmí zapomenout ani na ženy. Výběr zahrnuje také romány, které považujeme za neméně zajímavé. Níže se podívejte na nejlepší knihy, které stojí za přečtení.

  NázevShrnutí
  TOP 10 knih pro ženy
  1.Začít znovu nejlepší knihy pro ženyZačít znovuŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Mona Kasten
  Počet stran: 432
  Zjistit cenu >>
  2.Hana nejlepší kniha pro ženyHanaŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Alena Mornštajnová
  Počet stran: 310
  Zjistit cenu >>
  3.Zlodějka knih knížka pro ženyZlodějka knihŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Markus Zusak
  Počet stran: 528
  Zjistit cenu >>
  4.Možná jednou čtení pro ženuMožná jednouŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Colleen Hooverová
  Počet stran: 392
  Zjistit cenu >>
  5.Zakázané ovoce recenzeZakázané ovoceŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Jojo Moyes
  Počet stran: 448
  Zjistit cenu >>
  6.Spolubydlící tip na knihuSpolubydlícíŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Christina Laurenová
  Počet stran: 352
  Zjistit cenu >>
  7.Milostná aféra zajímavá knížkaMilostná aféraŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Hooks S. J.
  Počet stran: 248
  Zjistit cenu >>
  8.Modrooký chlapec román pro ženuModrooký chlapecŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Danielle Steel
  Počet stran: 304
  Zjistit cenu >>
  9.Mister kniha určená ženámMister Žánr: knihy pro ženy
  Autor: E.L. James
  Počet stran: 500
  Zjistit cenu >>
  10.Když jsem tě ztratila zajímavá knihaKdyž jsem tě ztratilaŽánr: knihy pro ženy
  Autor: Kelly Rimmerová
  Počet stran: 384
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší erotické knihy

  Jestliže mezi řádky vyhledáváte smyslné vzrušení, erotické knihy vám můžeme vřele doporučit. Naše tipy na knihy vám nabízí desítku nejlepších erotických knih, které stojí za to. Přední autoři se postarají o vynikající ztvárnění lidské sexuality.

  NázevShrnutí
  TOP 10 erotických knih
  1.erotické rományPadesát odstínů šediŽánr: erotické knihy
  Autor: E. L. James
  Počet stran: 608
  Zjistit cenu >>
  2.Božský erotická knihaBožskýŽánr: erotické knihy
  Autor: Christina Laurenová
  Počet stran: 386
  Zjistit cenu >>
  3.Papírová labuť nejlepší erotická knížkaPapírová labuť Žánr: erotické knihy
  Autor: Attar Leylah
  Počet stran: 384
  Zjistit cenu >>
  4.Šéf erotické rományŠéfŽánr: erotické knihy
  Autor: Vi Keeland
  Počet stran: 288
  Zjistit cenu >>
  5.Alfa samec recenze erotické rományAlfa samecŽánr: erotické knihy
  Autor: Vi Keeland
  Počet stran: 288
  Zjistit cenu >>
  6.Darker stojí za přečteníDarkerŽánr: erotické knihy
  Autor: E. L. James
  Počet stran: 552
  Zjistit cenu >>
  7.Nightingale Way nejlepší erotické rományNightingale WayŽánr: erotické knihy
  Autor: Samantha Youngová
  Počet stran: 352
  Zjistit cenu >>
  8.Hračka recenze knihHračkaŽánr: erotické knihy
  Autor: Sylva Lauerová
  Počet stran: 296
  Zjistit cenu >>
  9.Omega recenze knížkyOmegaŽánr: erotické knihy
  Autor: Jasinda Wilderová
  Počet stran: 344
  Zjistit cenu >>
  10.Obnažená recenze erotické knihyObnaženáŽánr: erotické knihy
  Autor: Sylvia Day
  Počet stran: 344
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší historické romány

  Na seznamu nejoblíbenějších knih nesmí chybět ani historické romány, kterým nechybí napínavý děj, značné množství postav a historických faktů. Níže se podívejte, jaké jsou nej knihy daného žánru.

  NázevShrnutí
  TOP 10 historických románů
  1.nejlepší historický románKřišťálový klíč I – Falknovská huťŽánr: historický román
  Autor: Vlastimil Vondruška
  Počet stran: 455
  Zjistit cenu >>
  2.Cizinka nejlepší historické romány knihyCizinkaŽánr: historický román
  Autor: Diana Gabaldon
  Počet stran: 712
  Zjistit cenu >>
  3.Panský dům recenze knihPanský důmŽánr: historický román
  Autor: Anne Jacobsová
  Počet stran: 464
  Zjistit cenu >>
  4.Vikingové - Pomsta synů recenze historického románuVikingové – Pomsta synůŽánr: historický román
  Autor: Lasse Holm
  Počet stran: 416
  Zjistit cenu >>
  5.doporučené knihyChlapec, který rozdával snyŽánr: historický román
  Autor: Luca Di Fulvio
  Počet stran: 512
  Zjistit cenu >>
  6.Dítě, které v noci našlo slunce dobrá knihaDítě, které v noci našlo slunceŽánr: historický román
  Autor: Luca Di Fulvio
  Počet stran: 600
  Zjistit cenu >>
  7.Profesor a šílenec 100 nejlepších knihProfesor a šílenecŽánr: historický román
  Autor: Simon Winchester
  Počet stran: 288
  Zjistit cenu >>
  8.Cestující krátké knihyCestujícíŽánr: historický román
  Autor: U. A. Boschwitz
  Počet stran: 288
  Zjistit cenu >>
  9.Panský dům a jeho dědictví historický románPanský dům a jeho dědictví Žánr: historický román
  Autor: Anne Jacobsová
  Počet stran: 432
  Zjistit cenu >>
  10.Holanďanka nejoblíbenější knížkyHolanďankaŽánr: historický román
  Autor: Ellen Keithová
  Počet stran: 352
  Zjistit cenu >>

  Nejlepší sci-fi knihy

  Milujete dobrou knihu s vědecko-fantastickými příběhy? Jedním z populárních žánrů je science fiction – zkráceně sci-fi, kde se autor díla drží soudobých znalostí. Mezi řádky najdete spisovatelovu předvídavost a určitou dávku fantasy. Ani na tento druh naše recenze knih nezapomněly.

  NázevShrnutí
  TOP 10 sci-fi knih
  1.Stranger Things: Temný experiment nejlepší sci fi knihaStranger Things: Temný experimentŽánr: sci-fi knihy
  Autor: Gwenda Bond
  Počet stran: 320
  Zjistit cenu >>
  2.Nejlepší sci fi kniha ArtemisArtemisŽánr: sci-fi knihy
  Autor: Andy Weir
  Počet stran: 280
  Zjistit cenu >>
  3. Stopařův průvodce Galaxií 1. recenze scifi knihyStopařův průvodce Galaxií 1.Žánr: sci-fi knihy
  Autor: Douglas Adams
  Počet stran: 146
  Zjistit cenu >>
  4.Zajímavá kniha 19841984Žánr: sci-fi knihy
  Autor: George Orwell
  Počet stran: 254
  Zjistit cenu >>
  5.Metro 2033 nejlepší scifi knížkaMetro 2033Žánr: sci-fi knihy
  Autor: Dmitry Glukhovsky
  Počet stran: 472
  Zjistit cenu >>
  6.Výpadek systémů knížka pro mužeVýpadek systémůŽánr: sci-fi knihy
  Autor: Martha Wells
  Počet stran: 160
  Zjistit cenu >>
  7.recenze scifi knihy Temný les Temný lesŽánr: sci-fi knihy
  Autor: Liou Cch´-Sin
  Počet stran: 600
  Zjistit cenu >>
  8.tip na dobrou knihu BudoucnostBudoucnostŽánr: sci-fi knihy
  Autor: Dmitry Glukhovsky
  Počet stran: 648
  Zjistit cenu >>
  9.dobrá knížka Na odvrácené straněNa odvrácené straněŽánr: sci-fi knihy
  Autor: Anthony O´Neill
  Počet stran: 432
  Zjistit cenu >>
  10.Marťan fantasy kniha recenzeMarťanŽánr: sci-fi knihy
  Autor: Andy Weir
  Počet stran: 344
  Zjistit cenu >>
  Náš tipNáš tip

  Co se takhle při čtení hezky zahřát? Mrkněte na nejlepší termosky a termohrnky na trhu.

  Nejčtenější knihy

  Sdílejte článek

  Ohodnoťte článek

  Celkové hodnocení: 4.9 (8 hlasů)

  Autor článku

  Petr Smejkal
  Petr Smejkal

  Petr má rád nové technologie, historii, internet a zajímavé knihy. Obdivuje Elona Muska, působí jako externí redaktor Prima ZOOM a postupně proniká do tajů SEO. Více informací o nás >>

  Podobné články

  Diskuse u článku

  Přidat komentář

  Přidat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Odeslat komentář