fbpx
Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Nejlepší knihy 2021 – recenze, hodnocení a čtenářské tipy

Datum 21.5.2021 Petr Smejkal Petr Smejkal

Knihy nás baví, vzdělávají a učí soustředění. Recenzní portál Testado.cz proto vybral 100 nejlepších knih napříč nejoblíbenějšími žánry pro rok 202120. Jsou mezi nimi i nejčtenější knihy uplynulých let.

Název Shrnutí
TOP 10 knih napříč žánry
1. Hra o trůny - tip Hra o trůny Žánr: fantasy
Autor: George R. R. Martin
Počet stran: 800
Zjistit cenu
2. Harry Potter a Kámen mudrců tip Harry Potter a Kámen mudrců Žánr: knihy pro děti
Autor: Joanne K. Rowlingová
Počet stran: 336
Zjistit cenu
3. Sama sebou nejlepší romantické knihy Sama sebou Žánr: romantické knihy
Autor: Jojo Moyesová
Počet stran: 456
Zjistit cenu
4. šem klukům, které jsem milovala knihy pro dívky Všem klukům, které jsem milovala Žánr: knihy pro dívky
Autor: Jenny Hanová
Počet stran: 320
Zjistit cenu
5. Outsider nejlepší detektivky Outsider Žánr: detektivky
Autor: Stephen King
Počet stran: 500
Zjistit cenu
6. 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! nejlepší motivační knihy 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život Žánr: motivační knihy
Autor: Dušan Kadlec
Počet stran: 224
Zjistit cenu
7. Začít znovu nejlepší knihy pro ženy Začít znovu Žánr: knihy pro ženy
Autor: Mona Kasten
Počet stran: 432
Zjistit cenu
8. erotické romány Padesát odstínů šedi Žánr: erotické knihy
Autor: E. L. James
Počet stran: 608
Zjistit cenu
9. Heather Morrisová kniha Tatér Tatér z Osvětimi Žánr: historický román
Autor: Heather Morrisová
Počet stran: 248
Zjistit cenu
10. Stranger Things: Temný experiment nejlepší sci fi kniha Stranger Things: Temný experiment Žánr: sci-fi knihy
Autor: Gwenda Bond
Počet stran: 320
Zjistit cenu

Nejlepší knihy napříč žánry

Recenze Hra o trůny – nejlepší fantasy kniha

Hra o trůny - tip

Mezi nejlepší fantasy knihy současnosti patří Hra o trůny. Epická sága od George R. R. Martina popisuje zápletky mezi desítkami postav napříč poutavým vyprávěném plným zvratů. Děj se odehrává na fiktivních kontinentech Západozemí a Essosu, kde spolu soupeří znepřátelené rody Sedmi království. Těšit se můžete na vynikající dialogy, vtip a epické boje o Železný trůn. Příchodem zimy udeří armády nemrtvých a Nočního krále. Titul Hra o trůny proslavil veleúspěšný americký dramatický seriál televize HBO. Díky tomu ji řadíme mezi nejlepší fantasy knihy roku 2021. Právoplatně se tak řadí mezi nejčtenější knihy současnosti.

Recenze Harry Potter a Kámen mudrců – nejlepší kniha pro děti

Harry Potter a Kámen mudrců tip

Mezi nejlepší knihy pro děti a nejlepší knihy všech dob patří oblíbená série Harry Potter od Joanne K. Rowlingové, která se prakticky ihned po vydání stala světovou celebritou. První díl Harry Potter a Kámen mudrců pojednává o jedenáctiletém chlapci, jenž si myslel, že je obyčejný kluk jako každý jiný. Zvrat nastane po doručení dopisu, který malého Harryho láká ke studiu na škole čár a kouzel v tajemných Bradavicích. Chlapec výzvu přijme a brzy si najde spoustu kamarádů, s nimiž prožije neuvěřitelná dobrodružství. Harry Potter a Kámen mudrců řadíme mezi vynikající dětské knihy, které by vaše ratolest neměla minout. A konec konců čtivo je to zajímavé také pro dospělé. První díl již řadu let patří mezi nejčtenější knihy vůbec.

Recenze Sama sebou – nejlepší romantická kniha

Sama sebou nejlepší romantické knihy

Milujete romantické knihy? Pak nesmíte minout bestseller Sama sebou od vynikající spisovatelky Jojo Moyesové. Roztomilá Louisa Clarková řeší spoustu problémů všedního dne. Například oplétačky jejího nového zaměstnavatele, před nímž něco skrývá manželka. Velkou výzvu představuje soužití s partnerem Samem, jež nepatří mezi idylické. Fascinující a nesmírně poutavý příběh Sama sebou řadí tuto knihu mezi nejlepší romantické knihy dneška. Můžete očekávat spoustu zvratů a nervy drásajících konců. Pero Jojo Moyesové se tady vyřádilo naplno.

Recenze Všem klukům, které jsem milovala – nejlepší kniha pro dívky

šem klukům, které jsem milovala knihy pro dívky

Knihy pro dívky musí být napsány s citem a určitým poselstvím. Něčím takovým je výborná kniha Všem klukům, které jsem milovala od Janny Hanové. Příběh zajímavého dívčího románu pojednává o mladinké Laře, jejíž srdce se zatím žádnému chlapci neotevřelo. Nikdy se vlastně nezamilovala, své pocity a touhy ale napsala do dopisů. Jejich znění mělo být navždy skryto před cizíma očima, jednoho dne ale krabice s dopisy prostě zmizela. Neznámý „nálezce“ je poté rozeslal. Jak se Lara zachová a co jí takové dějství přinese? Nejen o tom vypráví fascinující kniha Všem klukům, které jsem milovala, kterou řadíme mezi nejlepší knihy pro dívky a teenagery.

Recenze Outsider – nejlepší detektivka

Outsider nejlepší detektivky

Mistrem detektivek, napětí a hororu je uznávaný spisovatel Stephen King, na kterého jsme při hodnocení knih nemohli zapomenout. Svoji roli pomyslného krále znovu stvrdil vynikajícím dílem Outsider. Příběh napínavé detektivky vypráví o vraždě malého chlapce v městském parku. Za viníka je svědky označen trenér Terry Maitland, do té doby milovaný muž nyní truchlící rodiny. Do vyšetřování se zapojí detektiv Ralph Anderson, jehož stopy dovedou až do Texasu. Důkazy původně označovaného vraha očišťují, protože Maitland nemohl být na dvou místech současně. Podle čtenářů patří Outsider mezi nejlepší detektivky roku. Je plný děsivých odpovědí, napětí a zvratů. Nejen proto na Outsidera nezapomněly ani naše recenze knih pro rok 2021.

Recenze 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život – nejlepší motivační kniha

100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! nejlepší motivační knihy

Čas od času chybí motivace každému. Pro správné „nakopnutí“ doporučujeme přečtení 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život – …a jak s tím přestat!, kterou řadíme mezi nejlepší motivační knihy poslední doby. Na 224 stránkách se dočtete zajímavé informace o kvalitě života, štěstí a spokojenosti. Nechybí ani důležité uvědomění, inspirace a pozitivní energie. Autor se zabývá vztahy, zdravím a financemi. Jedná se o velkou srdcovku z pera Dušana Kadlece, která slaví velkých úspěch nejen u nás, ale také u slovenských sousedů. 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život je vynikající motivační kniha pro každého.

Recenze Začít znovu – nejlepší kniha pro ženy

Začít znovu nejlepší knihy pro ženy

Mezi nejlepší knihy pro ženy se vyšvihl titul Začít znovu od Mony Kastenové. Poutavý román pro ženy vypráví o Allie Harperové, která se stěhuje do Woodshillu, kde hodlá také studovat. Ačkoli se těší na samotu a nový začátek, původní plány zhatí arogantní grázlík Kaden White. Jeho potetované tělo a chování Allie příliš nevyhovuje, byť je Kaden pohledný klučina. Vzájemná přitažlivost na sebe nenechá dlouho čekat a začnou první pohledy a jiskření. Allie se přitom zařekla, že se svým spolubydlícím nikdy neskončí v posteli. Jak všechno dopadne se dozvíte na 432 stranách této fascinující knihy pro ženy.

Recenze Padesát odstínů šedi – nejlepší erotická kniha

erotické romány

Rádi erotické knihy? Pak jste určitě slyšeli o světovém bestselleru Padesát odstínů šedi, který si čtenáři prostě zamilovali a patří mezi nejlepší knihy všech dob. Kniha a poutavý příběh se vám nesmazatelným písmem vryjí pod kůži snad napořád. Vskutku netradiční erotický román se opírá o život dvaadvacetileté studentky literatury Anastasie, která se během pohovoru seznámí s bohatým podnikatelem Christianem Greyem. Během chvíle začne mladičkou studentku tento šarmantní a chytrý podnikatel něčím přitahovat. Nakonec k sobě cestu skutečně najdou – ovšem za podmínek, které by Anastasia jen těžko předvídala… Kniha Fifty Shades of Grey: Padesát odstínů šedi je považována za nejlepší erotický román všech dob. Tomu říkáme erotická kniha, jak má být!

Recenze Tatér z Osvětimi – nejlepší historický román

Heather Morrisová kniha Tatér

Kniha Tatér z Osvětimi od Heather Morrisové patří mezi nejlepší historické romány posledních dvou let. Dramatický příběh se odehrává v táboře Osvětim, kde mezi tisíci vězni žije slovenský Žid Lale Sokolov. Ten tetuje čísly nové vězně a prožívá neuvěřitelný příběh, který by nechtěl okusit žádný člověk na světě. Pokud je vám téma holokaustu blízké, Tatér z Osvětimi vás nepochybně zaujme. Nepřímým pokračováním je Cilčina cesta.

Recenze Stranger Things: Temný experiment – nejlepší sci-fi kniha

Stranger Things: Temný experiment nejlepší sci fi kniha

Chcete tip na knihu pro milovníky scifi? Tak se podívejte na tohle… Panují letní dny roku 1969. Celý svět se mění, probíhá válka ve Vietnamu a protesty v americkém Washingtonu. Děj sci fi knihy Stranger Things: Temný experiment se točí kolem mladičkého studenta Terryho Ivese, který studuje na univerzitě v Indianě. Světové dění chlapce ale příliš nezajímá, proto se přihlásí jako testovací subjekt do experimentu MKULTRA. Hluboko v amerických lesích probíhají tajemné experimenty, jež mění lidskou mysl. Součástí vládních testů je velké tajemství, které se snaží mladičký Terry rozlousknout. Takový úkol ale sám nezvládne, proto začne spolupracovat s dívkou oplývající nadpřirozenými vlastnostmi s číslem 008. Tato zápletka se právem řadí mezi nejlepší sci fi knihy poslední doby.

Nejlepší fantasy knihy

Milovníkům magie, kouzel a čár doporučujeme fantasy knihy, ve kterých se pravidelně objevují různé bájné bytosti, duchové a bohové. Příběh se často vymyká kontrole, čímž se čtenářova fantasie může naplno rozvinout. Naše recenze knih pro vás vybraly ty nejlepší.

Název Shrnutí
TOP 10 fantasy knih
1. Hra o trůny - tip Hra o trůny Žánr: fantasy
Autor: George R. R. Martin
Počet stran: 800
Zjistit cenu
2. Silní - Kniha první: Zajatec Železné hory nejlepší fantasy knihy Silní – Kniha první: Zajatec Železné hory Žánr: fantasy
Autor: Henry Lion Oldie
Počet stran: 448
Zjistit cenu
3. Zaklínač I. Poslední přání fantasy Zaklínač I. Poslední přání Žánr: fantasy
Autor: Andrzej Sapkowski
Počet stran: 344
Zjistit cenu
4. Nikdynoc fantasy Nikdynoc Žánr: fantasy
Autor: Jay Kristoff
Počet stran: 448
Zjistit cenu
5. World of Warcraft 1 kniha World of Warcraft 1 Žánr: fantasy
Autor: Simonson, Lullaby
Počet stran: 176
Zjistit cenu
6. Hobit fantasy kniha Hobit Žánr: fantasy
Autor: J. R. R. Tolkien
Počet stran: 256
Zjistit cenu
7. Strom lží fantasy Strom lží Žánr: fantasy
Autor: Frances Hardinge
Počet stran: 352
Zjistit cenu
8. Střet králů fantasy Střet králů Žánr: fantasy
Autor: George R.R. Martin
Počet stran: 884
Zjistit cenu
9. Bouře mečů nejlepší fantasy kniha Bouře mečů Žánr: fantasy
Autor: George R.R. Martin
Počet stran: 1 127
Zjistit cenu
10. Hraničářův učeň - Rozvaliny Gorlanu fantasy knihy - tipy Hraničářův učeň – Rozvaliny Gorlanu Žánr: fantasy
Autor: John Flanagan
Počet stran: 198
Zjistit cenu

Nejlepší knihy pro děti

Dětské knihy jsou samozřejmě určeny mladým čtenářům, pro které je obsah knížek upraven. Autor vždy dbá na mentální úroveň dětí, přičemž pozadu nezůstávají ani barvy a zábavné upoutávky. Níže jsme vybrali nejlepší dětské knihy za poslední dobu.

Název Shrnutí
TOP 10 knih pro děti
1. Harry Potter a Kámen mudrců tip Harry Potter a Kámen mudrců Žánr: knihy pro děti
Autor: Joanne K. Rowlingová
Počet stran: 336
Zjistit cenu
2. Malý princ dětské knihy Malý princ Žánr: knihy pro děti
Autor: A. de Saint-Exupéry
Počet stran: 96
Zjistit cenu
3.  Prolistujte knihu Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky kniha pro děti Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky Žánr: knihy pro děti
Autor: E. Favilli, F. Cavallo
Počet stran: 224
Zjistit cenu
4. Léto nejlepší kniha pro děti Léto Žánr: knihy pro děti
Autor: R. S. Bernerová
Počet stran: 14
Zjistit cenu
5. Kdo a co je ve škole - kniha pro děti Kdo a co je ve škole Žánr: knihy pro děti
Autor: Pospíšilová, Trsťan
Počet stran: 120
Zjistit cenu
6. Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky 2 knížky pro děti tipy Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky 2 Žánr: knihy pro děti
Autor: E. Favilli, F. Cavallo
Počet stran: 224
Zjistit cenu
7. Ema a kouzelná kniha pro děti četba Ema a kouzelná kniha Žánr: knihy pro děti
Autor: Petra Braunová
Počet stran: 136
Zjistit cenu
8. Peppa Pig - Pohádky do postýlky recenze Peppa Pig – Pohádky do postýlky Žánr: knihy pro děti
Autor: kolektiv
Počet stran: 112
Zjistit cenu
9. Drak do kapsy - Clarke Ed Drak do kapsy od Clarke Ed Žánr: knihy pro děti
Autor: Clarke Ed
Počet stran: 232
Zjistit cenu
10. Kuchařka pro děti - Bezva recepty krok za krokem Kuchařka pro děti Žánr: knihy pro děti
Autor: Karmelová Annabel
Počet stran: 128
Zjistit cenu

Nejlepší romantické knihy

Romantické knihy jsou vyhraněny převážně ženám, které mezi řádky najdou cit a lásku. Takové čtení vám přinese do duše klid a pohodu. Kvalitní román si však rád přečte nejeden muž.

Název Shrnutí
TOP 10 romantických knih
1. Sama sebou nejlepší romantické knihy Sama sebou Žánr: romantické knihy
Autor: Jojo Moyesová
Počet stran: 456
Zjistit cenu
2. Než jsem tě poznala romantické knihy Než jsem tě poznala Žánr: romantické knihy
Autor: Jojo Moyes
Počet stran: 408
Zjistit cenu
3. Sedmilhářky nejlepší romantická knížka Sedmilhářky Žánr: romantické knihy
Autor: Liane Moriarty
Počet stran: 440
Zjistit cenu
4. kniha Hana Hana Žánr: romantické knihy
Autor: Alena Mornštajnová
Počet stran: 310
Zjistit cenu
5. román pro ženy - Hotýlek Hotýlek Žánr: romantické knihy
Autor: Alena Mornštajnová
Počet stran: 319
Zjistit cenu
6. Jak přežít svého muže - román, kniha Jak přežít svého muže Žánr: romantické knihy
Autor: Jana Bernášková
Počet stran: 352
Zjistit cenu
7. Mlčenlivé ženy recenze Mlčenlivé ženy Žánr: romantické knihy
Autor: Kerry Fisherová
Počet stran: 304
Zjistit cenu
8. Lov romantická kniha Lov Žánr: romantické knihy
Autor: Elle Kennedy
Počet stran: 392
Zjistit cenu
9. Bůh pláče potichu tip na romantickou knížku Bůh pláče potichu Žánr: romantické knihy
Autor: Hana Repová
Počet stran: 304
Zjistit cenu
10. Ty a já, navždy romantika Ty a já, navždy Žánr: romantické knihy
Autor: Jill Mansellová
Počet stran: 384
Zjistit cenu

Nejlepší knihy pro dívky

Mezi nejlepšími knihami pro dívky samozřejmě nesmí chybět dívčí romány. Zajímavý příběh, láska, city a lidské souznění… Na všechny tyto aspekty jsme v našem výběru dávali pozor. Tady jsou naše tipy na knihy pro teenagery.

Název Shrnutí
TOP 10 knih pro dívky
1. šem klukům, které jsem milovala knihy pro dívky Všem klukům, které jsem milovala Žánr: knihy pro dívky
Autor: Jenny Hanová
Počet stran: 320
Zjistit cenu
2. První recenze knihy pro dívky První Žánr: knihy pro dívky
Autor: Kiera Cassová
Počet stran: 280
Zjistit cenu
3. Rudá jako rubín recenze knihy pro dívky Rudá jako rubín Žánr: knihy pro dívky
Autor: Kerstin Gierová
Počet stran: 336
Zjistit cenu
4. Hvězdy nám nepřály nejlepší kniha pro dívky Hvězdy nám nepřály Žánr: knihy pro dívky
Autor: John Green
Počet stran: 240
Zjistit cenu
5. Jedna želva za druhou recenze Jedna želva za druhou Žánr: knihy pro dívky
Autor: John Green
Počet stran: 232
Zjistit cenu
6. Víš, že tě potřebuju? tip na knihu pro dívku Víš, že tě potřebuju? Žánr: knihy pro dívky
Autor: Estelle Maskame
Počet stran: 320
Zjistit cenu
7. recenze knihy Výzva od Elle Kennedy Výzva Žánr: knihy pro dívky
Autor: Elle Kennedy
Počet stran: 368
Zjistit cenu
8. Modrá jako safír román Modrá jako safír Žánr: knihy pro dívky
Autor: Kerstin Gierová
Počet stran: 352
Zjistit cenu
9. P. S. Stále Tě miluju tip na knihu pro dívku P. S. Stále Tě miluju Žánr: knihy pro dívky
Autor: Jenny Hanová
Počet stran: 304
Zjistit cenu
10. Víš, že mi chybíš? tip na knihu pro dívky Víš, že mi chybíš? Žánr: knihy pro dívky
Autor: Estelle Maskame
Počet stran: 312
Zjistit cenu

Nejlepší detektivky

Detektivky patří mezi nejoblíbenější žánry zábavné literatury a nejčtenější knihy obecně. O hlavní zápletku se většinou stará zločin. Na řadu poté přichází detektiv, který po kriminálníkovi pátrá. Název „detektivka“ pochází z latinského slova detegere, což znamená odkrývat či odhalovat. Mezi nejlepší detektivky jsme zařadili skutečné mistry oboru, jako je Stephen King či Dan Brown.

Název Shrnutí
TOP 10 detektivek
1. Outsider nejlepší detektivky Outsider Žánr: detektivky
Autor: Stephen King
Počet stran: 500
Zjistit cenu
2. Dívka v ledu recenze detektivky Dívka v ledu Žánr: detektivky
Autor: Robert Bryndza
Počet stran: 448
Zjistit cenu
3. Noční lov tip na detektivku Noční lov Žánr: detektivky
Autor: Robert Bryndza
Počet stran: 432
Zjistit cenu
4. Sněhulák detektivka tip na knihu Sněhulák Žánr: detektivky
Autor: Jo Nesbø
Počet stran: 520
Zjistit cenu
5. Netopýr recenze Netopýr Žánr: detektivky
Autor: Jo Nesbø
Počet stran: 408
Zjistit cenu
6. Počátek nejlepší detektivka tip a recenze Počátek Žánr: detektivky
Autor: Dan Brown
Počet stran: 504
Zjistit cenu
7. Dívka, která kopla do vosího hnízda recenze knihy Dívka, která kopla do vosího hnízda Žánr: detektivky
Autor: Stieg Larsson
Počet stran: 688
Zjistit cenu
8. Smrtící tajnosti doporučujeme Smrtící tajnosti Žánr: detektivky
Autor: Robert Bryndza
Počet stran: 384
Zjistit cenu
9. recenze detektivky Ústav od Stephen King Ústav Žánr: detektivky
Autor: Stephen King
Počet stran: 500
Zjistit cenu
10. Dívka ve vlaku top detektivky Dívka ve vlaku Žánr: detektivky
Autor: Paula Hawkins
Počet stran: 328
Zjistit cenu

Nejlepší motivační knihy

Každý občas potřebuje nastartovat a posunout dopředu. Právě takovou úlohu plní motivační knihy, které nám prozradí, jak to udělat co nejefektivněji. Pokud chcete svůj život změnit k lepšímu, výběr nejlepších motivačních knih je určen právě vám.

Název Shrnutí
TOP 10 motivačních knih
1. 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! nejlepší motivační knihy 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život Žánr: motivační knihy
Autor: Dušan Kadlec
Počet stran: 224
Zjistit cenu
2. Laurent Gounelle - kniha Muž, který chtěl být šťastný Žánr: motivační knihy
Autor: L. Gounelle
Počet stran: 152
Zjistit cenu
3. Jsi prostě borec tip na motivační knihu Jsi prostě borec Žánr: motivační knihy
Autor: Jen Sincero
Počet stran: 280
Zjistit cenu
4. Pozornost – Skrytá cesta k dokonalosti Pozornost – Skrytá cesta k dokonalosti Žánr: motivační knihy
Autor: Daniel Goleman
Počet stran: 312
Zjistit cenu
5. Tajemství vysmáté kozy recenze a tip Tajemství vysmáté kozy Žánr: motivační knihy
Autor: S. Nix-Jonesová
Počet stran: 276
Zjistit cenu
6. Rok s mnichem, který prodal své ferrari tip Rok s mnichem, který prodal své ferrari Žánr: motivační knihy
Autor: R. S. Sharma
Počet stran: 366
Zjistit cenu
7. 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají recenze 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají Žánr: motivační knihy
Autor: Amy Morinová
Počet stran: 268
Zjistit cenu
8. Cesta k vnitřní síle nejlepší motivační kniha Cesta k vnitřní síle Žánr: motivační knihy
Autor: Barbara Bergerová
Počet stran: 238
Zjistit cenu
9. Síla vašeho Ducha Síla vašeho Ducha Žánr: motivační knihy
Autor: Sonia Choquette
Počet stran: 184
Zjistit cenu
10. Atómové návyky od James Clear Atómové návyky Žánr: motivační knihy
Autor: James Clear
Počet stran: 296
Zjistit cenu

Nejlepší knihy pro ženy

Naše recenze knih samozřejmě nesmí zapomenout ani na ženy. Výběr zahrnuje také romány, které považujeme za neméně zajímavé. Níže se podívejte na nejlepší knihy, které stojí za přečtení.

Název Shrnutí
TOP 10 knih pro ženy
1. Začít znovu nejlepší knihy pro ženy Začít znovu Žánr: knihy pro ženy
Autor: Mona Kasten
Počet stran: 432
Zjistit cenu
2. recenze knihy Tiché roky od Alena Mornštajnová Tiché roky Žánr: knihy pro ženy
Autor: Alena Mornštajnová
Počet stran: 296
Zjistit cenu
3. Zlodějka knih knížka pro ženy Zlodějka knih Žánr: knihy pro ženy
Autor: Markus Zusak
Počet stran: 528
Zjistit cenu
4. Možná jednou čtení pro ženu Možná jednou Žánr: knihy pro ženy
Autor: Colleen Hooverová
Počet stran: 392
Zjistit cenu
5. Zakázané ovoce recenze Zakázané ovoce Žánr: knihy pro ženy
Autor: Jojo Moyes
Počet stran: 448
Zjistit cenu
6. Spolubydlící tip na knihu Spolubydlící Žánr: knihy pro ženy
Autor: Christina Laurenová
Počet stran: 352
Zjistit cenu
7. Milostná aféra zajímavá knížka Milostná aféra Žánr: knihy pro ženy
Autor: Hooks S. J.
Počet stran: 248
Zjistit cenu
8. Modrooký chlapec román pro ženu Modrooký chlapec Žánr: knihy pro ženy
Autor: Danielle Steel
Počet stran: 304
Zjistit cenu
9. Mister kniha určená ženám Mister Žánr: knihy pro ženy
Autor: E.L. James
Počet stran: 500
Zjistit cenu
10. Když jsem tě ztratila zajímavá kniha Když jsem tě ztratila Žánr: knihy pro ženy
Autor: Kelly Rimmerová
Počet stran: 384
Zjistit cenu

Nejlepší erotické knihy

Jestliže mezi řádky vyhledáváte smyslné vzrušení, erotické knihy vám můžeme vřele doporučit. Naše tipy na knihy vám nabízí desítku nejlepších erotických knih, které stojí za to. Přední autoři se postarají o vynikající ztvárnění lidské sexuality.

Název Shrnutí
TOP 10 erotických knih
1. erotické romány Padesát odstínů šedi Žánr: erotické knihy
Autor: E. L. James
Počet stran: 608
Zjistit cenu
2. Božský erotická kniha Božský Žánr: erotické knihy
Autor: Christina Laurenová
Počet stran: 386
Zjistit cenu
3. Papírová labuť nejlepší erotická knížka Papírová labuť Žánr: erotické knihy
Autor: Attar Leylah
Počet stran: 384
Zjistit cenu
4. Šéf erotické romány Šéf Žánr: erotické knihy
Autor: Vi Keeland
Počet stran: 288
Zjistit cenu
5. Alfa samec recenze erotické romány Alfa samec Žánr: erotické knihy
Autor: Vi Keeland
Počet stran: 288
Zjistit cenu
6. Darker stojí za přečtení Darker Žánr: erotické knihy
Autor: E. L. James
Počet stran: 552
Zjistit cenu
7. Nightingale Way nejlepší erotické romány Nightingale Way Žánr: erotické knihy
Autor: Samantha Youngová
Počet stran: 352
Zjistit cenu
8. Hračka recenze knih Hračka Žánr: erotické knihy
Autor: Sylva Lauerová
Počet stran: 296
Zjistit cenu
9. Omega recenze knížky Omega Žánr: erotické knihy
Autor: Jasinda Wilderová
Počet stran: 344
Zjistit cenu
10. recenze knihy Rudá galerie Tiffany Reiszová Rudá galerie Žánr: erotické knihy
Autor: Tiffany Reiszová
Počet stran: 223
Zjistit cenu

Nejlepší historické romány

Na seznamu nejoblíbenějších knih nesmí chybět ani historické romány, kterým nechybí napínavý děj, značné množství postav a historických faktů. Níže se podívejte, jaké jsou nej knihy daného žánru.

Název Shrnutí
TOP 10 historických románů
1. Heather Morrisová kniha Tatér Tatér z Osvětimi Žánr: historický román
Autor: Heather Morrisová
Počet stran: 248
Zjistit cenu
2. Heather Morrisová, Cilčina cesta Cilčina cesta Žánr: historický román
Autor: Heather Morrisová
Počet stran: 336
Zjistit cenu
3. Cizinka nejlepší historické romány knihy Cizinka Žánr: historický román
Autor: Diana Gabaldon
Počet stran: 712
Zjistit cenu
4. Vikingové - Pomsta synů recenze historického románu Vikingové – Pomsta synů Žánr: historický román
Autor: Lasse Holm
Počet stran: 416
Zjistit cenu
5. doporučené knihy Chlapec, který rozdával sny Žánr: historický román
Autor: Luca Di Fulvio
Počet stran: 512
Zjistit cenu
6. Dítě, které v noci našlo slunce dobrá kniha Dítě, které v noci našlo slunce Žánr: historický román
Autor: Luca Di Fulvio
Počet stran: 600
Zjistit cenu
7. Profesor a šílenec 100 nejlepších knih Profesor a šílenec Žánr: historický román
Autor: Simon Winchester
Počet stran: 288
Zjistit cenu
8. recenze románu Listopád Listopád Žánr: historický román
Autor: Alena Mornštajnová
Počet stran: 303
Zjistit cenu
9. Panský dům a jeho dědictví historický román Panský dům a jeho dědictví  Žánr: historický román
Autor: Anne Jacobsová
Počet stran: 432
Zjistit cenu
10. Karin Lednická, Šikmý kostel Šikmý kostel Žánr: historický román
Autor: Karin Lednická
Počet stran: 400
Zjistit cenu

Nejlepší sci-fi knihy

Milujete dobrou knihu s vědecko-fantastickými příběhy? Jedním z populárních žánrů je science fiction – zkráceně sci-fi, kde se autor díla drží soudobých znalostí. Mezi řádky najdete spisovatelovu předvídavost a určitou dávku fantasy. Ani na tento druh naše recenze knih nezapomněly.

Název Shrnutí
TOP 10 sci-fi knih
1. Stranger Things: Temný experiment nejlepší sci fi kniha Stranger Things: Temný experiment Žánr: sci-fi knihy
Autor: Gwenda Bond
Počet stran: 320
Zjistit cenu
2. Nejlepší sci fi kniha Artemis Artemis Žánr: sci-fi knihy
Autor: Andy Weir
Počet stran: 280
Zjistit cenu
3.  Stopařův průvodce Galaxií 1. recenze scifi knihy Stopařův průvodce Galaxií 1. Žánr: sci-fi knihy
Autor: Douglas Adams
Počet stran: 146
Zjistit cenu
4. recenze knihy Věk supernovy Liou Cch'-sin Věk supernovy Žánr: sci-fi knihy
Autor: Liou Cch‘-sin
Počet stran: 463
Zjistit cenu
5. Metro 2033 nejlepší scifi knížka Metro 2033 Žánr: sci-fi knihy
Autor: Dmitry Glukhovsky
Počet stran: 472
Zjistit cenu
6. Frank Herbert, Duna Duna Žánr: sci-fi knihy
Autor:Frank Herbert
Počet stran: 640
Zjistit cenu
7. recenze scifi knihy Temný les Temný les Žánr: sci-fi knihy
Autor: Liou Cch´-Sin
Počet stran: 600
Zjistit cenu
8. tip na dobrou knihu Budoucnost Budoucnost Žánr: sci-fi knihy
Autor: Dmitry Glukhovsky
Počet stran: 648
Zjistit cenu
9. dobrá knížka Na odvrácené straně Na odvrácené straně Žánr: sci-fi knihy
Autor: Anthony O´Neill
Počet stran: 432
Zjistit cenu
10. Marťan fantasy kniha recenze Marťan Žánr: sci-fi knihy
Autor: Andy Weir
Počet stran: 344
Zjistit cenu

Další zajímavé knihy můžete najít zde.

Nejčtenější knihy

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.6 (10 hlasů)

Autor článku

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád nové technologie, historii, internet a zajímavé knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM, pátým rokem se naplno věnuje Testádu a postupně proniká do tajů SEO. Obdivuje Elona Muska, rád si zacvičí a občas proběhne. Po večerech začal psát knihu o Osvětimi. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář