Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Nejlepší matrace Dormeo – srovnávací test a recenze

Spánek tvoří velmi podstatnou část našeho života. Špatná matrace může ovlivnit nejen kvalitu našeho spánku, ale i náš pracovní výkon a společenský život. V rámci velkého testu matrací jsme vybrali nejlepší matrace Dormeo, které si můžete dnes koupit. Vítězem se stala oboustranná matrace Dormeo 8v1 iMemory S Plus s možností volby tvrdosti.

Pozor

Dormeo produkty jsou v současné chvíli nedostupné (září 2023) a firma se potýká s velkými problémy ohledně skladových zásob. Proto by jsme Vám rádi doporučili některého z jiných prodejců kvalitních matrací. O matracích máme několik speciálních článků:

Zdravotní matrace

Molitanové matrace

Pružinové matrace

Latexové matrace

Nejlepší matrace Dormeo

Recenze oboustranné matrace 8v1 iMemory S Plus – nejprodávanější matrace Dormeo

oboustranná matrace 8v1 porovnani Pro náročné

Materiál jádra: Ecocell + Octaspring + paměťová pěna | Antibakteriální: ano | Materiál potahu: paměťová pěna | Pratelný potah: ano | Tvrdost: všech 5 úrovní tvrdosti | Výška: 20 cm | Zóny jádra: 3 | Přibližná cena: od 8 990 Kč dle velikosti

Klady
 • Přizpůsobitelná tvrdost a opora
 • Oboustranné jádro
 • Antibakteriální a hypoalergenní úprava
 • Výborná prodyšnost
 • Matrace pro alergiky a astmatiky
Zápory
 • Žádné jsme nezjistili

Dormeo matrace 8v1 iMemory S Plus se řadí k nejprodávanějším a nejoblíbenějším matracím. Rozhodně tím největším důvodem je možnost zvolit si ze všech úrovní tvrdosti tu vaši ideální. Jádro matrace je oboustranné, tudíž jde matrace otočit na měkčí nebo tvrdší stranu. Perfektní odvětrávací systém zaručuje skvělou prodyšnost matrace. Díky speciální úpravě je matrace vhodná pro osoby s alergiemi a astmatem.

Recenzovaná Dormeo matrace disponuje snímatelným potahem, jednoduše ji tedy vyperete v pračce a zbavíte se tak nežádoucích bakterií. Díky své vyšší váze skvěle sedí i celistvá matrace. Můžete si tak užít klidného spánku bez přenosu nežádoucího pohybu od vašeho partnera.

Jestliže si nejste jistí koupí matrace Dormeo, můžete využít 60 zkušebních dnů. Kdykoli v této době můžete matraci vrátit. Velmi lákavá je také záruční doba v délce 15 let. Dle Dormeo recenzí však můžete být bez obav. Nemalé množství zákazníků již tuto matraci ohodnotilo na výbornou. Máte-li problémy s bolestmi zad, tak určitě neváhejte a udělejte něco pro své zdraví.

Recenze matrace Ergo Comfort – perfektní ergonomická matrace

matrace ergo comfort porovnani Zlatý střed

Materiál jádra: Ecocell + Ergo | Antibakteriální: ano | Materiál potahu: paměťová pěna | Pratelný potah: ano | Tvrdost: z jedné strany měkčí a z druhé tvrdší | Výška: 20 cm | Zóny jádra: 3 | Přibližná cena: od 7 990 Kč dle velikosti

Klady
 • Nejlepší ergonomická matrace
 • Inspirovaná Kosmodiskem
 • Antibakteriální a antialergická úprava
 • Ideální pro osoby trpícími bolestmi páteře
Zápory
 • Lze zvolit pouze měkčí nebo tvrdší stranu matrace.

Ergonomická matrace Ergo Comfort byla navržena tak, aby co nejvíce ulevila vašim zádům. Přináší vašemu tělu perfektní oporu, fyziologické zakřivení páteře a odlehčuje tlakovým bodům. Jádro matrace obsahuje speciální Ergo vrstvu, která byla inspirovaná Kosmodiskem.

Díky vzduchovým kanálkům a Ecocell pěně je matrace provzdušněná a svěží. Perfektní oporu pro vaši páteř zajišťují 3 zóny komfortu. Antialergická a antibakteriální úprava umožňuje používání matrace všem osobám s alergií či astmatem. Potah Dormeo matrace lze jednoduše sundat, zbavíte se tak nežádoucích pachů, roztočů a bakterií.

Ergonomické vlastnosti matrace Ergo Comfort byly testovány v laboratoři v Německu a byly tedy ověřeny její skvělé účinky na lidskou páteř. Jako pro ostatní matrace Dormeo zde také platí 60 denní zkušební doba s možností vrácení produktu. Stejně tak záruční lhůta po dobu 15 let.

Jedinou nevýhodu uvedené matrace Dormeo spatřujeme v nemožnosti navolit si optimální tvrdost. Máte zde možnost otočit matraci na měkčí či tvrdší stranu. Dle uživatelských recenzí matrace Dormeo jsou ale naše obavy zbytečné. Existuje již mnoho zákazníků, kterým Ergo Comfort ulevila od bolesti zad.

Recenze matrace Fresh Prima Hero – matrace s revitalizační úpravou

matrace fresh prima porovnani Levný základ

Materiál jádra: Ecocell + Octaspring | Antibakteriální: ano | Materiál potahu: paměťová pěna | Pratelný potah: ano | Tvrdost: Středně tvrdá | Výška: 18 cm | Zóny jádra: 3 | Přibližná cena: od 7 490 Kč dle velikosti

Klady
 • Revitalizační úprava
 • Vyniká svou prodyšností
 • Antibakteriální a hypoalergenní úprava
 • Matrace pro alergiky a astmatiky
Zápory
 • Pouze jedna úroveň tvrdosti

Velmi oblíbená matrace Fresh Prima Hero vyniká oproti ostatním matracím Dormeo jednou významnou novinkou. Jedná se o revitalizační ošetření. Tato speciální úprava je aplikována přímo na povrch matrace. Jakmile je tělo v kontaktu s matrací, dochází k posílení metabolismu těla. Krevní oběh člověka se poté zvýší a dochází ke zlepšení kvality spánku. Tělo dostává potřebnou energii, rychleji se nastartuje a mnohem lépe se zrelaxuje.

Ostatními parametry je matrace Fresh Prima Hero na podobné úrovni jako jiné Dormeo matrace. Matrace vyniká svojí prodyšností. Oporu páteři přináší 3 zóny spánku. Potah matrace je pratelný, lehce se tedy zbavíte nežádoucích parazitů. Díky speciální úpravě je Dormeo matrace vhodná pro všechny alergiky a astmatiky. Jako předešlé matrace i zde máte možnost vyzkoušet po dobu 2 měsíců. Protože je matrace velmi kvalitní, záruční doba je stanovena na 15 let.

Jediné negativum spatřujeme pouze ve stupni tvrdosti matrace. Matrace je středně tvrdá. Jedná se tedy o takový kompromis mezi tvrdým a měkkým typem. Pokud nad koupí váháte, přečtěte si některé recenze od spokojených uživatelů.

Porovnání a test matrací Dormeo

8v1 iMemory Ergo Comfort Fresh Prima Aloe Vera Air + Comfort Air + Select
Oboustranná matrace 8v1 iMemory S Plus - recenze a test Pro náročné Matrace Ergo Comfort - recenze Zlatý střed Recenze matrace Fresh Prima Hero Levný základ recenze matrace Aloe Vera recenze Matrace Air+ Comfort Oboustranná matrace 8v1 iMemory S Plus - recenze a test
Přibližná cena 8 990 Kč 7 990 Kč 7 490 Kč 4 990 Kč 11 390 Kč 14 390 Kč
Materiál jádra Ecocell
Octaspring
Paměťová
pěna

Ecocell
Ergo

Ecocell
Octaspring
Ecocell
Přírodní materiály
Ecocell
Octaspring
Taštičky
Ecocell
Octaspring
Taštičky
Antibakteriální ano ano ano ano ano ano
Potah Paměťová pěna Paměťová pěna Paměťová pěna Polyester

Polyester
Modal
Elastan

Paměťová pěna
Pratelný potah ano ano ano ne ano ano
Tvrdost Všechny Středně tvrdá Středně tvrdá Velmi tvrdá Středně tvrdá Nastavitelná
Výška 20 cm 20 cm 18 cm 16 cm 27 cm 27 cm
Zóny jádra 3 3 3 3 5

Jak vybrat matraci Dormeo

Společnost Dormeo nabízí celou řadu různě zaměřených matrací. Záleží pouze na vašich preferencích či potížích, kterým směrem se vydáte. Celkově by vám měly být Dormeo matrace nápomocny od bolestivých zad a hlavy.

Jestliže žádnými potížemi netrpíte, jistě je pro vás i tak kvalita spánku důležitá. V následující sekci se dozvíte nejen o materiálech nabízených společností Dormeo, ale také komplexně o všech komponentech Dormeo matrací a především vám zodpovíme otázku, jak vybrat matraci.návod jak vybrat matraci Dormeo

Druhy matrací dle použitého materiálu

Při výběru matrace Dormeo se zaměřte zejména na materiál, z kterého je vyrobena. Na své si přijde opravdu každý. Všechny Dormeo matrace jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a odlišují se například tvrdostí, antibakteriálními vlastnostmi či použitím recyklovatelného materiálu. V následujícím rozdělení se budeme věnovat jednotlivým materiálům podrobněji.

Pružinová matrace

Matrace Dormeo obsahující pružiny patří mezi dobře odvětrávané matrace. Díky použití vzdušnějšího materiálu neobsahují tolik roztočů. Technologicky dodává matraci Dormeo vyšší kvalitu zabudování pružin do malých taštiček. Takové matrace se nazývají taštičkové. I po několikaletém užívání neuslyšíte žádné vrzání pružin.

Dalším velkým bonusem jsou výborné ortopedické vlastnosti Dormeo matrace. Nelze říci, jestli vám z hlediska spánku bude více vyhovovat matrace pružinová nebo taštičková. Ostatně jako u většiny výrobků je vhodné si matraci přijít vyzkoušet do kamenné prodejny.

Ecocell matrace

Ecocell je tvrdá, ale přitom dokonale elastická pěna. Svůj tvar si udržuje i při působení vysokého tlaku. Velké výhody této matrace tkví v její recyklovatelnosti. Na své si tedy přijdou všichni milovníci přírody. Matrace Dormeo vyniká i svojí nízkou váhou a snadnou údržbou. Trojrozměrná buněčná struktura umožňuje perfektní provzdušnění celé matrace. Spánek je tak svěží, zdravý a velmi pohodlný.

Pěnová matrace

Paměťová pěna vyniká svou schopností reagovat na aktuální teplotu lidského těla. V praxi to znamená, že matrace se tvaruje dle vašeho těla. Díky tomu je vaše hmotnost rozložena po celé délce matrace. Pěnová matrace Dormeo vám tedy může významně pomoci v boji proti bolestem zad a případným proleženinám. Perfektní pěnová matrace vzniká propojením několika pěnových materiálů, přičemž každý splňuje jinou funkci. Pružnost a stálost tvaru zajišťuje PUR pěna. Pevnost, vzdušnost a odvod tepla dodává matraci Dormeo HR pěna. MEF pěna skvěle odvádí teplo a je zodpovědná za otisk těla do Dormeo matrace a její následné navrácení do původního stavu. Celkově všechny zmíněné materiály bojují proti zvýšenému výskytu parazitů.

Matrace z přírodních materiálů

Zde můžeme zařadit matrace Dormeo, jejichž tkanina je obohacena o Aloe Vera. Jádro matrace nebo její svrchní část bývá napuštěna extraktem z Aloe vera. Tato rostlinka má bezesporu několik účinků blahodárných k našemu zdraví. Díky této látce bude tkanina Dormeo matrace jemná a hebká. Jistým způsobem látka matrace regeneruje a dodává jí krásu a měkkost. Matrace Dormeo s Aloe vera je také vhodná pro alergiky. Díky speciální impregnaci chrání matraci před roztoči. S přírodní matrací Dormeo tedy dosáhnete kvalitního a nerušeného spánku.

Další přírodní materiál, který je hojně využíván, je bambus. Bambusová vlákna velmi dobře vstřebávají vlhkost, dokonce lépe než bavlna. Tím pádem vytváří matrace obohacená bambusem suché prostředí pro váš zdravější spánek. Dalším velkým pozitivem bambusu jsou jeho antibakteriální vlastnosti.

Tvrdost matrace

Jakou tvrdost matrace Dormeo si vyberete, záleží čistě na vás. Většinou si můžete vybrat z 5 stupňů tvrdosti.

Výběr matrace se liší například z důvodu zdravotních obtíží, kde je dobré volit matrace zdravotní. Alergici by se měli zaměřit na správnou volbu potahu. Při vyšším pocení je na místě zvolit matraci s dobře odvětrávaným jádrem. Také osoby s vyšší hmotností by měly volit tvrdší matraci Dormeo.Tvrdost matrace - informace

 • Tvrdost č. 1 – Nejměkčí matrace, které se přizpůsobí vašemu tělu. Ze zdravotního hlediska napomáhají k uvolnění svalů a působí blahodárně na vaši pokožku. Měkké matrace jsou zpravidla jasnou volbou pro ženy, starší osoby či osoby se zdravotními obtížemi. Zde můžeme zařadit matrace ze studené pěny a latexu.
 • Tvrdost č. 2 – Tzv. střední matrace. Jedná se o jakýsi mezi stupeň mezi měkkou a tvrdou matrací. Platí zde to stejné, jako u matrací předešlého stupně. Je zde pouze lehce obměněn materiál matrací. Matrace ze studené pěny přetrvávají a přidávají se k nim pružinové matrace či z polyuretanu.
 • Tvrdost č. 3 – Vyhledávaná tvrdost zejména pro osoby středního věku, pro muže nebo osoby s vyšší tělesnou hmotností. Do tvrdosti třetího stupně můžeme zařadit například pružinové matrace, matrace z polyuretanu s pěnou vyšší tvrdostí nebo studenou pěnu vyšší hustoty.
 • Tvrdost č. 4 – Téměř nejvyšší tvrdost matrace vyhledávají zejména muži nebo osoby s vyšší tělesnou hmotností. Oporu pro tělo zajišťuje matrace například ze studené pěny. Kromě podpory páteře, která zůstává v rovině, je zodpovědná také za dobré prokrvení pokožky.
 • Tvrdost č. 5 – Velmi tvrdá matrace pro osoby s významnou nadváhou. Vyrábí se pouze ojediněle.

Vhodnost matrace podle věku uživatele

Při výběru matrace Dormeo se řiďte především podle vašeho pohodlí, protože každému z nás vyhovuje něco jiného. Přesto je dobré se předem informovat, v jakém věku je která tvrdost matrace vhodná.

 • Děti by měly mít středně tvrdou matraci bez zón. Zóny nám totiž mění tuhost v různých částech matrace.
 • Lidé mladí a v produktivním věku volí často matrace tvrdší. Zde se výběr liší také dle pohlaví.
 • Muži preferují tvrdší matrace než ženy.
 • Starší osoby uvítají matrace měkčí, které jsou pro ně pohodlnější a elastičtější. Měkčí Dormeo matrace také působí blahodárně na naši páteř.

Nosnost matrace

U každé matrace Dormeo najdete v technických parametrech produktu nosnost výrobku. Dle nosnosti byste si měli vybírat správnou matraci. Tato informace je důležitá zejména pro osoby s vyšší hmotností. I přes veškeré uvedené informace byly všechny Dormeo matrace testovány pro zátěž 140 kg a všechny tuto zátěž vydržely. Nepatrně větší zatížení by tedy podle slov společnosti Dormeo nemělo matraci nijak uškodit.

Nosnost matrace - informace

Rozměry matrace

Matrace Dormeo jsou vyráběny pro děti, mladistvé, osoby v produktivním věku, starší osoby či lidi s různou tělesnou hmotností. Vybírat si můžete ze všech možných dostupných rozměrů a samozřejmě i dle vašeho jakkoli atypického přání. Jestliže vám bude vyráběna matrace na míru, musíte počítat se zhruba tříměsíční čekací dobou.

Kromě délky a šířky se můžete setkat i s různou výškou matrace Dormeo, která hraje pro vaše pohodlí velmi důležitou roli. Výška matrace se zpravidla pohybuje u dospělých osob od 13 cm do 25 cm. Obecně se udává, že matrace by měla mít v ideálním případě výšku od 17 cm do 22 cm. Neboli čím vyšší, tím lepší. Pro osoby s vyšší hmotností to platí dvojnásob. Jestliže budete mít hodně vysokou matraci, bude pro vás pohodlnější. Také podklad neboli rošt nemusí být tolik kvalitní jako u nižší matrace.

Samozřejmě udávané rozměry neplatí pro malé děti. Dětská matrace Dormeo bývá vysoká zhruba 10 cm. Zde se zaměřte zejména na kvalitní výplň pro lepší spánek vašeho dítěte.

Matrace na dvojpostele

S koupí velké/manželské postele vám jistě vyvstala otázka, zda je vhodné koupit dvě jednotlivé matrace nebo jednu velkou. Když pomineme preferenci každého člověka, pojďme se na tento problém podívat podrobněji. Ani jedna varianta není špatná, ale bezesporu existují fakta vhodná neopomenout.

Celistvá matrace neboli jedna matrace na celou postel

Hlavní výhodu spatřujeme v tom, že nemusíte řešit středový předěl, který běžně odděluje dvě jednotlivé matrace. Také spousta z nás má ráda ten pocit, že je někdo blízko vás. Středová čára v nás navozuje pocit, že si každý z páru leží na své části postele, tedy odděleně. Na druhou stranu pro jednoho člověka je celistvá matrace ideální, protože může spát uprostřed.

Jestliže pořizujete do manželské postele jednu velkou matraci, pojďte se podívat na podstatné nevýhody. Povlak matrace se vám bude nejen špatně sundávat, ale i špatně prát. Jednou za čas se doporučuje matraci otočit, což by v tomto případě mohlo být poměrně náročné. S rozdílnou hmotností partnerů také vyvstává otázka, jakou tvrdost matrace zvolit. Není ojedinělé, že je mezi partnery rozdíl několika desítek kilogramů. Samozřejmě i preference tvrdosti matrace bývá u žen a mužů odlišná. Nakonec tedy při této volbě musíte zvolit nějaký kompromis.

Dělené matrace

S oddělenými matracemi se dá jednoduše manipulovat. Pokud tedy chcete matrace otočit, případně vyprat povlak, je pro vás práce jednodušší. Každý z partnerů zvolí tvrdost matrace dle své preference. Jestliže se v noci často otáčíte, váš partner tyto pohyby neucítí. Zdali se chystáte k pořízení polohovatelného roštu, je pro vás koupě oddělených matrací nutnost. Při koupi stejně vysokých a kvalitních matrací dochází téměř k úplné eliminaci středové čáry. Kvalitní potah předěl ještě více eliminuje.

Výhody koupě celistvé matrace se v případě dělených matrací stávají nevýhodami. Středový předěl, ač jakkoli znatelný, tam prostě vždy bude. Také pocit odloučení od partnera je zřejmý, jelikož si většinou každý hlídá svoji půlku postele.

Materiály matrací Dormeo

 • Ecosoft – je napodobenina přírodní kůže, která obsahuje polyuretanovou vrstvu. Materiál je rozložitelný, nepropustí vodu, skvěle se udržuje a čistí. Přes veškeré kvality tohoto materiálu je Ecosoft poměrně levný.
 • Ecogreen pěna – zajišťuje perfektní proudění vzduchu a skvělou oporu pro páteř. Jedná se o náhradu klasické pěny za přírodní. Pěna je velmi lehká, recyklovatelná a elastická.
 • Paměťová pěna iMemory – je vysoce elastická, pohlcuje pachy, reguluje teplotu a ničí bakterie.

K hojně využívaným přírodním materiálům patří například luxusní hedvábí, praktická a odolná bavlna či vlna.

Dormeo nabízí kromě matrací i doplňky jako například povlaky na matrace, polštáře či přikrývky. Povlak matrací Dormeo bývá obohacen o uhlíkové vlákno, které má antistatické účinky. Chladivé prostředí a perfektní odvětrávání vlhkosti způsobují vlákna Climalite, na které taktéž můžete narazit v povlaku matrace. Nakonec například antibakteriální funkci zajišťuje postříbřené vlákno.

Údržba a čištění

Doporučujeme na každou matraci Dormeo pořídit ochranný potah. To znamená, že jej můžete pravidelně prát. Díky tomu se vyhnete nežádoucím skvrnám na vaší matraci. Povlak bývá z boku matrace spojen zipem a skládá se ze dvou částí. Na štítku u každého potahu byste se měli dozvědět, zda se dá váš potah prát a na kolik stupňů.

Pro udržení matrace Dormeo v dobré kondici co nejdéle doporučujeme její pravidelné otáčení zhruba v půlročních intervalech. Matraci otáčíme vodorovně i svisle.

Samozřejmě existují ještě další aspekty, které nám pomohou udržet delší životnost Dormeo matrace. Do postele chodíme vždy v čistém oblečení. Nepouštíme do ní naše domácí mazlíčky a často místnost větráme.

Zdraví

Matrace Dormeo prošly za dobu své působnosti na trhu mnohými testy. Nyní se dozvíte, že koupí matrace Dormeo děláte pro své zdraví opravdu to nejlepší.

Několik nezávislých institucí dospělo k množství vynikajících závěrů. Užíváním matrace Dormeo po dobu 15 let snížilo její výšku pouze o pár milimetrů. Také tvrdost se pouze nepatrně snížila. Dormeo matrace se dokáží skvěle přizpůsobit lidské páteři, dobře odvádět vlhkost a regulovat teplotu. Suché a svěží prostředí matrací společně s antibakteriálními vlastnostmi uvádějí matrace Dormeo mezi jasnou špičku mezi matracemi. Největšího ocenění dosáhly matrace Dormeo certifikátem OKO TEX®. Certifikát dokazuje, že Dormeo matrace neobsahují toxické látky pro člověka a životní prostředí.Zdraví spánek - jak na to

O společnosti Dormeo

Značka Dormeo je na trhu již od roku 2002. O něco později se jejich sortiment rozšířil natolik, že v nynější době je Dormeo mezinárodní. Sortiment společnosti nabízí zhruba 300 výrobků. Nejsou to jenom matrace, ale i povlaky, přikrývky, polštáře a kompletně vše, co je pro kvalitu našeho spánku nejdůležitější.

Dormeo logo

Jestliže vás produkty společnosti Dormeo zaujaly, neváhejte navštívit jejich stránku Dormeo.cz a případně si nechat poradit v online poradně. Můžete také navštívit některou z jejich kamenných prodejen. Velkou výhodou pro vás je záruční doba 15 let a 60 denní zkušební doba, po kterou můžete matraci vyzkoušet.

Cena matrací Dormeo

Cena matrace Dormeo se odvíjí od použitých materiálů, výrobní technologie či nákladech spojených s celkovým vývojem této matrace. Vše se udává od toho, jaký rozměr matrace si přejete. V následujícím orientačním cenovém přehledu se zaměříme na matrace rozměrem vhodné pro jedno lůžko. Pokud tedy sháníte matraci na manželskou nebo větší postel, cena bude samozřejmě vyšší.

Cena do 6 000 Kč

Zde můžeme zařadit ty nejlevnější Dormeo matrace. Přesto od matrace můžete čekat slušnou kvalitu. Jedná se například o matraci Siena, která disponuje antibakteriální úpravou či pratelným potahem. Další cenově vyhovující matrace je matrace Aloe Vera. Obě pěnové matrace jsou přírodní a s pevnou oporou těla.

Cena od 6 000 do 10 000 Kč

Námi doporučené tři nejlepší pěnové matrace můžeme zařadit právě do této kategorie. Získáte tedy absolutně vše, co pro kvalitní spánek potřebujete. Antibakteriální úpravu, pratelný potah, kvalitní jádro, záruku na 15 let, plus samozřejmě různá další privilegia dle zvoleného typu matrace. Do uvedeného rozpětí spadá většina nabízených matrací Dormeo.

Cena nad 10 000 Kč

V poslední a nejvyšší cenové skupině nalezneme matrace Air + Comfort. Prvotřídní Dormeo matrace s výškou 27 cm doplněné o technologii Octaspring a super měkký potah. Těmto matracím zkrátka už nechybí vůbec nic.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (81 hlasů)

Autor článku

Tereza Nováčková
Tereza Nováčková

Tereza ráda čte, cvičí power jógu a hraje deskové hry. Vystudovala VŠ pedagogickou a momentálně se věnuje svému synovi na mateřské dovolené. Ve volných chvílích doučuje žáky český jazyk a matematiku. Facebook

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář