Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze autokamery 70Mai 1S

7. 10. 2021 aktualizováno

Hodnocení autokamery 70Mai 1S

Potřebujete levnou autokameru s jednoduchým ovládáním a Full HD obrazem? Máme pro vás ideální model 70Mai 1S, který tyto požadavky splňuje. Dokonce umí komunikovat s chytrým mobilem a reaguje na hlasové příkazy. Nejen o tom se více dozvíte v této recenzi.

 • Další kamery do auta najdete v aktuálním žebříčku nejlepších modelů.

Hodnocení autokamery 70Mai 1S

7.4

Velmi dobrá

Recenzovaná autokamera 70Mai 1S představuje nejlevnější řešení, jaké si můžete do vašeho vozu pořídit. Očekávejte slušný Full HD obraz, možnost spárování s mobilem a vysoce kompaktní provedení. Na občasné vyjížďky doporučujeme.

Design a zpracování
8
Manipulace a ovládání
7.5
Funkce
6.5
Kvalita videí
7.5
Klady
 • Oblíbená levná kamera do auta
 • Full HD obraz od Sony
 • Wi-Fi, spárování s mobilem, hlasové příkazy
 • Automatické zapnutí, G-senzor
 • Vysoce kompaktní konstrukce
 • Přehledné třídění záznamů
 • Dlouhý kabel
Zápory
 • Absence Češtiny
 • Nemá displej

Design a zpracování

Kamera do auta 70Mai 1S patří mezi levné modely, které však mají co nabídnout. Záznam zvládne pořídit ve Full HD rozlišení, přičemž širokoúhlá 2Mpx čočka dokáže natočit celé dění před vozidlem ve 130 stupních. Hodnota světelnosti činí f/2.2.

Potěší hlasové ovládání a možnost ovládání pomocí chytrého mobilu. Má dokonce detekci pohybu a Wi-Fi. Díky kompaktním rozměrům ji snadno upevníte za zrcátko tak, aby vás během jízdy nerušila.

Kapacita baterie činí 240 mAh. Pro krizové řešení postačí, na delší nahrávání se ale nehodí.

Design a zpracování 70Mai 1S

Manipulace a ovládání

Nastavení a ovládání je snadné. Autokamera 70Mai 1S nemá displej, tudíž ji ovládáte pomocí tlačítek nebo hlasu. Majitelé si pochvalují dlouhý přívodní kabel. Upevnění probíhá mechanicky, nikoliv magneticky.

Funkce

Recenzovaná autokamera 70Mai 1S využívá několik užitečných funkcí. Mimo detekce pohybu potěší automatické zapnutí, bezdrátová technologie Wi-Fi a G-senzor.

Testovaný model pojme microSD kartu s kapacitou až 64 GB. Pokud dojde místo, umí staré záznamy automaticky mazat a nahrávat nové (smyčka). Záznam lze také uzamknout, čímž soubor uchráníte před smazáním. K uzamknutí dojde automaticky v případě nehody, resp. situace, kterou kamera takto vyhodnotí.

Autokameru lze propojit s mobilním telefonem, přes který ji můžete ovládat – čili fotit nebo natáčet videa. V případě nutnosti si není problém záznamy prohlížet přímo na telefonu.

 • Snímač: Sony IMX307, 1 / 2,9” CMOS
 • Procesor: Mstar MSC8336D

Displej

Testovaný model nevlastní žádný displej. 70Mai 1S se ovládá mechanicky pomocí tlačítek nebo hlasovými povely.recenze levné autokamery 70Mai 1S

Kvalita videí

Hodnocená autokamera 70Mai 1S zvládá natáčet v maximální kvalitě Full HD při 30 snímcích za sekundu. Mluvíme o klasickém rozlišení 1 920 × 1 080 pixelů, které je pro potřeby dokazování stále ideální. Videa nezabírají na paměťové kartě tolik místa a poskytnou slušné detaily.

Pozorovací úhel činí 130 stupňů, takže je schopen dobře zachytit dění před automobilem během jízdy. Pro nahrávání za snížených podmínek 70Mai 1S využívá speciální noční režim.

Klíčové vlastnosti Hodnoty
Rozlišení 1 920 × 1 080 px
Displej ×
GPS modul ×
Rychlostní radary ×
Čeština ×
Pozorovací úhel 130 °
Kapacita baterie 240 mAh
Hmotnost 70 g

Nejprodávanější kamery do auta

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 1.0 (1 hlas)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář