Recenze Apple iPhone 6S Plus

Nejenom pro zapřisáhlé uživatele iOS je tu Apple iPhone 6S Plus. Mimo 5,5 palcovou, IPS obrazovku ve Full HD rozlišení potěší i příjemný design a kvalita fotek. Co ovšem nenadchne je u Apple již tradičně přemrštěná cena a chybějící slot pro SD kartu. Tuhle chybu se snaží firma aspoň částečně napravit rozšířením vnitřní paměti až na 128GB, za které si ovšem zákazník podstatně připlatí.

Testado radí: Přečtěte si naše velké srovnání mobilních telefonů a vyberte si ten s nejlepším poměrem cena/výkon. 
KLADY:
 • Vysoký výkon
 • Jasný a živý displej
 • Tenký
 • Příjemný design
 • Nová technologie 3D Touch

ZÁPORY:
 • Snad až příliš velký
 • Cena
 • Chybí možnost rozšířit vnitřní paměť

Recenze na notebookcheck.net – 8,7/10

Větší a lepší, není jen slovní hříčka, ale dokonalý popis nového Apple iPhone 6S Plus. Tento poslední kousek od Apple je celý založen na doteku, jako součást nového ovládacího konceptu zvaného 3D Touch. Poslední model S je rychlejší, má lepší fotoaparát a také rychlejší komunikační moduly. V porovnání se svým předchůdcem je sice o něco těžší, ale pořád je to výborný smartphone.

Klady: Extrémně vysoký výkon, bezvadná kvalita, vysoká stabilita, vyhovující displej, rychlé komunikační moduly, vynikající GPS modul, dostačující výdrž baterie,dva kvalitní fotoaparáty doplněné zajímavými funkcemi

Zápory: NFC nejde využít softwarem třetích stran, iOS 9 má ještě mouchy, vnitřní paměť nelze zvětšit, průměrný výkon fotoaparátu při slabém osvětlení, velice vysoká cena

Recenze na cnet.com – 9/10

IPhone 6S Plus má pár klíčových výhod, které přilákají především zanícené uživatele iPhone, ale jeho velké tělo nemusí mnoha lidem vyhovovat.

Klady: Rychlejší, lepší fotoaparáty, Siri je neustále aktivní, 3D Touch displej je citlivější na dotek než loňský u 6 Plus, o něco delší výdrž baterie, větší obrazovka s vyšším rozlišením, optická stabilizace obrazu

Zápory: Opravdu velký, baterie nemá takovou kapacitu jako u jiných telefonů velikosti phabletu

Recenze na techradar.com – 8/10

Apple oživilo svůj phablet bez změny celého konceptu díky nové chytré 3D Touch technologii a přidáním více výkonu pod kapotu. Není to sice vylepšení ve které někteří z nás doufali, ale buďme rádi aspoň za to.

Klady: Jasný a živý display, bezproblémový fotoaparát, 3D Touch má zajímavý potenciál

Zápory: Velký a těžký, drahý, pár softwarových kazů

Recenze na digitalspy.com – 10/10

IPhone 6S Plus, druhý super velký smartphone od Apple, je všeho všudy nadupanější 6 Plus. S  vylepšeným tělem, kvalitnějším foťákem, neočekávaně zlepšeným displejem a rozhraním, naplněný celou řadou nových funkcí, ho můžeme směle nazvat vlajkovou lodí Apple.

Klady: Hezký vzhled,  fotoaparát je viditelně vylepšen, 3D Touch je opravdu perfektní, velká výdrž baterie

Zápory: Cena, těžší než loňské modely,  nepodporuje multitasking při rozdělené obrazovce

Recenze na macworld.co.uk – 10/10

IPhone 6s Plus je nejnovější vrcholový phablet od Apple. Velký 5,5 palcový smartphone se super rychlým procesorem a novou dotykovou obrazovkou.

Klady: Velká obrazovka, překvapivě tenký a lehký (přestože je těžší než 6 Plus), brilantní schopnost 3D Touch

Zápory: 3D Touch může být zezačátku nepřehledný, “live“ fotografie naplní paměť velmi rychle

9.1 Celkové hodnocení
Perfektní

Spolehlivý a výkonný, to jsou dva hlavní atributy Apple iPhone 6s Plus, který zdárně posunul rodovou linii iPhone o krok kupředu. Napomohla mu k tomu nejenom nová technologie 3D Touch, ale i drobná vylepšení chyb jeho předchůdce. Pokud přehlédneme drobný rozdíl ve hmotnosti oproti 6 Plus,  jedinou jeho zápornou vlastností je velký nepoměr cena/výkon.

notebookcheck.net
8.7
cnet.com
9
techradar.com
8
digitalspy.com
10
macworld.co.uk
10
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Testado.cz je recenzní online magazín. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte