Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze cestovní kanceláře Blue Style

11.5.2021 Petr Smejkal Petr Smejkal

cestovka Blue Style

Hledáte spolehlivou cestovní kancelář s tradicí a dobrým jménem? Pak vám doporučujeme Blue Style, která v našem testu cestovních kanceláří dopadla výborně. Nabízí spoustu krásných dovolených v atraktivních destinacích za příznivé ceny. Více čtěte v aktuální recenzi.

Hodnocení Blue Style

9.5

Perfektní

Cestovní kancelář Blue Style patří mezi nejlepší v České republice. Pyšní se letitou tradicí, pestrým výběrem krásných dovolených, skvělými cenami a řadou služeb navíc.

Kvalita služeb
9.5
Cena
9.5
Podpora
10
Uživatelské prostředí
9
Klady
  • Pestrá nabídka dovolených včetně exotiky
  • Příznivé cenové nabídky
  • Vlastní programy
  • Cestovka s letitou tradicí
  • Platba i na splátky bez navýšení
  • Podpora + online chat
Zápory
  • Chybí Chorvatsko
  • Místy zmatečný filtr dovolených

Kvalita služeb – 9,5/10

Blue Style patří mezi oblíbené cestovní kanceláře. Tato rodinná firma se pyšní dvacetiletou tradicí. Svoji vytouženou dovolenou si můžete najít prostřednictvím internetových stránek, případně na některé ze 41 kamenných poboček. Cestovní kancelář Blue Style spolupracuje se spoustou zahraničních partnerů. Co se týče spolehlivosti a kvality, tady nemusíte mít žádné obavy.

Cestovní kancelář Blue Style nabízí klasické letní dovolené, multigenerační dovolené, golfové dovolené, dovolené bez dětí a třeba exotické dovolené. Základní rozdělení nám jasně napovídá, jak je daný pobyt zaměřený.

Výběr destinací je pestrý. Vycestovat můžeme do Egypta, Řecka, Itálie, Bulharska, Turecka, Tuniska a dalších nádherných zemí. Při výběru si lze snadno navolit, do jaké destinace chceme cestovat. V případě Egypta je to Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Kromě řekněme tradičnějších zemí cestovka nabízí také exotičtější Zanzibar či Maledivy.

Blue Style vám vyřídí soukromý transfer z letiště do hotelu, zajistí parkování na letišti v Praze, Brně a Ostravě, případně vyřídí rezervaci míst v letadle. Blue Style poskytuje také dárkové šeky, v některých destinacích provozuje klubové hotely Blue Club a Croco Club.

Cena – 9,5/10

Výše ceny se logicky odvíjí od počtu hvězdiček hotelu, servisu, požadavků a doby, kdy hodláte vycestovat. Ceny se v případě cestovní kanceláře Blue Stylu drží obvyklé výše. Není problém vycestovat například do pětihvězdičkového hotelu v Egyptě na 4 dny za 9 490 Kč, případně na týden za 7 990 Kč.

Pokud přemýšlíte nad Řeckem, tak třeba 8denní pobyt se snídaní ve tříhvězdičkovém hotelu Apollon stojí 9 290 Kč. Je ale škoda, že cestovní kancelář Blue Style nenabízí dovolené v Chorvatsku, kde Češi tak rádi tráví svoji letní dovolenou.

*Ceny se samozřejmě průběžně mění.

Možnosti úhrady zájezdu

Vybranou dovolenou můžete uhradit tradičním způsobem online platební kartou, převodem nebo na některé z poboček Blue Style. Dovolenou si můžete koupit také na splátky. Stačí pouze dva doklady.

Blue Style cestovka

Podpora – 10/10

Cestovní kanceláře Blue Style se můžete zeptat na cokoliv na tel. čísle +420 226 036 036 v době Po-Pá 8:00 – 20:00 hod., So-Ne 10:00 – 20:00 hod. Pokud nechcete telefonovat, můžete svůj dotaz poslat na e-mailovou adresu [email protected], případně vyplnit formulář.

Na internetové stránce kanceláře funguje také online chat. Ten jsme vyzkoušeli a odpověď jsme dostali asi do jedné minuty. Blue Style má také Facebookovou stránku, která je pravidelně aktualizována. Podle komentářů je administrátor hodně aktivní.

Uživatelské prostředí – 9/10

Abych byl upřímný, stránka cestovky Blue Style by potřebovala trošku doladit. Hlavně úvodní vyhledávání na mne působí lehce zmatečně a uživatelsky nepřívětivě. Proč musím nutně vybírat odkud poletím? Mnohem raději bych si vybral dovolenou podle parametrů a až poté bych řešil odvoz na letiště do Prahy nebo Brna. Stejně tak mi nedává smysl, že musím vyplnit datum odletu. Uvítal bych možnost např. červen až červenec atd.

Další výběr dovolených je už přívětivější. O každé destinaci a hotelu se dozvíte důležité informace, lze si prohlédnout fotografie, mapu a recenze uživatelů. Jednoduchý přehled zobrazuje termín konání dovolené, způsob stravování, typ pokoje a tak dále. Na webu najdete také spoustu důležitých informací v sekci FAQ.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (74 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář