fbpx
Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze cestovní kanceláře Exim Tours

Datum 12.5.2021 Petr Smejkal Petr Smejkal

Recenze a hodnocení cestovní kanceláře Exim Tours

Česká cestovní kancelář Exim Tours patří mezi oblíbené společnosti, které vám pomohou vybrat dovolenou snů. Můžete se vydat do nedalekého Chorvatska, nebo do daleké exotiky à la Kuba. Nabízí slušné ceny, služby navíc a přehledné internetové stránky.

Hodnocení Exim Tours

Hodnocení9.3

Cestovní kancelář Exim Tours patří mezi nejlepší české cestovky u nás. Nabízí skvělé dovolené za rozumné ceny, atraktivní destinace a služby navíc. Přívětivá stránka vám pomůže vybrat zážitek podle vašich představ.

Kvalita služeb
9.5
Cena
9
Podpora
9
Uživatelské prostředí
9.5
Klady
  • Velká nabídka dovolených včetně exotiky
  • Skvělé ceny
  • Nadstandardní služby navíc
  • Cestovka s letitou tradicí
  • Přehledné webové stránky
Zápory
  • Na online chatu nám nikdo neodpověděl
  • Nezahrnuje splátkový prodej

Kvalita služeb – 9,5/10

Cestovní kancelář Exim Tours působí na trhu již od roku 1993. Je zárukou vysoké kvality a a jistoty. V roce 2019 tato společnost koupila CK Fischer a stala se tak jedničkou na trhu. Cestovka Exim Tours se u nás těší velké oblibě a patří mezi vyhledávané kanceláře. Dovolenou si můžete zajistit online přes webové stránky nebo na kamenné pobočce, kterých je po celé ČR kolem 40.

Cestovní kancelář Exim Tours nabízí velké množství krásných dovolených. Nechybí oblíbené Řecko, Chorvatsko, Turecko, Itálie, Egypt, Tunisko, Španělsko, Portugalsko a další krásná místa. Z exotiky se můžete podívat na Island, Jamajku, Keňu, Maledivy, do Mexika, Tanzánie… Nechybí ani poznávací zájezdy. Termín dovolené si můžete samozřejmě vybrat libovolně, případně zkusit štěstí v sekci last minute a first minute.

Cestovka Exim Tours svým klientům zajišťuje nadstandardní služby. Konkrétně mluvíme o VIP službách pro vyšší komfort v letadle (bohatší catering aj.), parkování na letišti, Mango club pro děti, cestovní pojištění a pojištění proti úpadku.

Tady bychom snad jenom vytkli, že jsou tyto služby „schované“ ve spodní části webu. Na stránkách Fischer.cz je přímá záložka rovnou na hlavní liště, což je varianta přehlednější.

Cena – 9/10

Hledáte levnou dovolenou, nebo naopak luxusní, v jejímž případě nehledíte na korunu? V obou případech vás Exim Tours uspokojí na maximum. My se podíváme na oblíbené české klasiky.

Třeba 8denní dovolená v Egyptě, pětihvězdičkový hotel Royal Tulip Beach Resort, all inclusive, za 7 860 Kč za osobu.

Kromě Egypta často rádi dovolenkujeme v Řecku. I tam Exim Tours pořádá hezké dovolené. Například 8denní pobyt ve tříhvězdičkovém hotelu Fantasy s all inclusive za 11 480 Kč za osobu.

Jestli se letos chystáte do Chorvatska, můžete se vydat vlastním autem do tříhvězdičkového hotelu Labineca (Ex. Adriatiq) s all inclusive za 8 790 Kč za osobu.

*Ceny se samozřejmě průběžně mění.

Možnosti úhrady zájezdu

Pokud si vyberete dovolenou přes cestovní kancelář Exim Tours, můžete platit na některých ze 6 bankovních účtů. Placení funguje také prostřednictvím online platby platební kartou, není problém dovolenou zaplatit hotově na pobočce, dárkovým poukazem nebo formou benefitů Benefit a.s., Benefit Plus, Sodexo, Edenred, Up.

Exim Tours dovolené na splátky neposkytuje.

Uživatelské prostředí

Podpora – 9/10

Všechny dotazy můžete vyřídit telefonicky na čísle 255 787 787 v době Po až Ne: 08:00 – 18:00 hod. Rezervace a dotazy můžete směřovat také na e-mailovou adresu online@exim.cz, případně vyplnit kontaktní formulář.

Hodnocená cestovka Exim Tour provozuje také Facebook, kde je aktivní a můžete se v její skupině dočíst spoustu nových informací. Na webu má také online chat, na který jsme napsali ve středu 12. 5. 2021 v 10:00 hod. dotaz. Do 14:00 hod. nám však nebylo odpovězeno, byť jsme dotaz položili opakovaně. Tady letí bod dolů…

Uživatelské prostředí – 9,5/10

Hlavní domovská stránka Eximtours.cz jako by z oka vypadla webu Fischer.cz. Tady se příbuzenské vztahy opravdu nezapřou. Nic proti tomu ale nemám: když to funguje, tak proč dělat zásadní změny… Nabídka hlavního menu je však o něco střídmější – zde mi více vyhovoval Fischer. Pozorný čtenář však najde všechno, co k výběru budoucího zážitku bude potřebovat. Kupříkladu aktuální informace ohledně pandemie.

Během výběru dovolené si stačí vybrat oblíbenou destinaci, dopravu, termín a počet osob včetně dětí. Během okamžiku se objeví nabídka se spoustou dovolených. Řadit lze dle oblíbenosti, ceny a dalších parametrů. Filtr pamatuje také na kvalitu stravování, vzdálenost od moře, počet hvězdiček a další důležitosti. Jestliže si nejste jisti, kam vycestovat, prostě necháte výběr volný a Exim Tours vám zobrazí řadu skvělých nabídek.

Rozhodně se mi líbí maximální přehlednost, čistota a obecně grafická podoba stránek. Vždy jsem se snadno zorientoval. Internetové stránky vám zodpoví na časté otázky, podmínky cestování a vstupu do určitých destinací atd. Třeba se dozvíte, jaká bezpečností opatření platí v letadlech, jaké se vyplatí sjednat pojištění, jak je to s očkováním aj.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 2.8 (5 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád nové technologie, historii, internet a zajímavé knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM, pátým rokem se naplno věnuje Testádu a postupně proniká do tajů SEO. Obdivuje Elona Muska, rád si zacvičí a občas proběhne. Po večerech začal psát knihu o Osvětimi. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
stefan.dzurko (16. 8. 2021 16:08)

dobrý vecer letos jsme jeli poprvé na dovolenou od cestovní kanceláře exim tour a mohu říct že i v kamenné pobočce jsem byl velice spokojen všechny papíry se mnou vyplnili i na Kretě jsme byli velice spokojeny s paní delegátkou Ponczovou a paní delegátka Ponczová mi pomohla se spojit pruvodkiní paní Danuškou která mi pomohla s věcí kterou nemusela a zato jí a všem velky dík s pozdravem stefan. dzurko

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář