Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Cestování

Recenze cestovní kanceláře Fischer

hodnocení cestovní kanceláře Fischer

Cestovní kancelář Fischer považujeme za jednu z nejlepších cestovek u nás. Nabízí velké množství krásných dovolených za atraktivní ceny a nadstandardní služby. Na uživatelsky přívětivé stránce si snadno vyhledáte vaši vysněnou dovolenou. Naše zkušenosti s českou cestovkou Fischer popisuje aktuální recenze.

Hodnocení Fischer

9

Perfektní

Cestovní kancelář Fischer dopadla v našem hodnocení výborně. Líbí se nám pestrá nabídka klasických dovolených, luxusní exotické pobyty, zajímavé ceny a nadstandardní služby. Oceňujeme jednoduchou a uživatelsky přívětivou internetovou stránku, kde si online vyberete vaši vysněnou dovolenou. Podle nás nejlepší cestovka v ČR.

Kvalita služeb
9
Cena
9
Podpora
8
Uživatelské prostředí
10
Klady
  • Velká nabídka dovolených včetně exotiky
  • Atraktivní ceny
  • Nadstandardní služby navíc
  • Cestovka s letitou tradicí
  • Přehledné internetové stránky
  • Podpora + online chat
Zápory
  • Nezahrnuje splátkový prodej

Kvalita služeb – 9/10

Pokud sázíte na jistotu, letitou tradici, špičkový servis a maximální podporu, cestovní kancelář Fischer může být tou pravou. Na trhu existuje dlouhých 28 let. Za takovou dobu byla schopna poskytnout své služby 1,5 milionům klientů. Vaši dovolenou si můžete vybrat buď na internetových stránkách online, případně na 58 kamenných pobočkách v České republice.

S cestovní kanceláří Fischer můžete prožít přesně takovou dovolenou, jakou si budete jen přát. Na stránkách najdete rozřazení do logických kategorií: vyrazit můžete za exotikou, na tobogány, na pláže, wellness, za poznáním… Fischer myslí také na rodinné dovolené, zážitky bez dětí a na náročné zákazníky. Těm doporučí hotely s nadstandardními službami, bez přeplněných pláží a obsazených lehátek.

Výběr 150 destinací je rovněž skvěle rozdělen. Mimo Arktidy a Antarktidy se podíváte prakticky kamkoliv. Nechybí oblíbené Chorvatsko, Egypt, Řecko, Španělsko, Itálie, Turecko, ale také exotičtější Thajsko, Senegal, Bali, Kuba či Omán. Zemí, kde můžete strávit příjemnou dovolenou, je celkem 76.

Poskytované služby zahrnují cestovní pojištění, transfery na letiště, ubytování a parkování, rezervace míst v letadle či VIP servis. Díky němu získáte rozšířený catering na cestě tam i zpět, pestřejší nabídku nápojů, vyšší váhový limit a zajištění salónku v Praze, Brně nebo Ostravě.

Cena – 9/10

Ceny má Fischer výborné. Samozřejmě se odvíjí od žádaných služeb, typu ubytování, délky pobytu atd. A jaké dovolené se nám líbí?

Například 8denní dovolená v Egyptě, pětihvězdičkový hotel Mövenpick Waterpark Resort & Spa Soma Bay, all inclusive, za 13 990 Kč za osobu.

Nebo byste raději odletěli do Řecka? I do této destinace vás Fischer přepraví za skvělou cenu. Kupříkladu 8denní pobyt ve tříhvězdičkovém Sun Beach Lindos s all inclusive za 18 680 Kč za osobu.

Pokud dáte raději přednost klasice, tedy Čechy oblíbenému Chorvatsku, cestovní kancelář Fischer vám nabídce 97 hotelů od 15 584 Kč.

*Ceny se samozřejmě průběžně mění.

Možnosti úhrady zájezdu

Váš zájezd můžete zaplatit na bankovní účet, hotově na kterékoliv kamenné pobočce CKF, skrze platební bránu Fischer, fakturou, dárkovým poukazem CFK a různými benefity (Benefit Plus, Sodexo, EDENRED…). Fischer dovolené na splátky neposkytuje.

cestovní kanceláře Fischer - ceny zájezdů a dovolených

Podpora – 8/10

Pokud máte nějaký dotaz nebo zájem o dovolenou, cestovní kancelář Fischer můžete kontaktovat telefonicky na čísle 800 12 10 10. Operátoři jsou vám k dispozici zdarma v pracovní dny od 7.00 do 20.00 hod.

Můžete také napsat e-mail na adresu info@fischer.cz, případně vyplnit kontaktní formulář. Na stránkách je k dispozici také online chat. Tamní operátor na náš dotaz reagoval asi do 5 minut. Cestovka má také Facebook.

Uživatelské prostředí – 10/10

Webové stránky cestovní kanceláře Fischer hodnotím jako nejlepší ze všech, které jsem měl možnost navštívit. Jsou přehledné, logicky uspořádané a jednoduché. Pokud s výběrem dovolených nemáte zkušenosti, nebo se jen chcete inspirovat zajímavou nabídkou, Fischer.cz je k takovému účelu perfektní.

Na domovské stránce nechybí zajímavé tipy na letní dovolené, nápady a doporučení na krásné řecké ostrovy, ukázka luxusních dovolených v Emirátech a mnohé další zajímavosti. Hned níže je potom k vidění nejlepší nabídka cestovky, kde jasně vidíte datum odletu, počet nocí, cenu a cílovou destinaci.

Při výběru konkrétní dovolené si stačí vybrat lokalitu, způsob dopravy, termín (klidně červen až červenec), počet cestujících a zájezd poté vyhledat. A pokud nezadáte žádný parametr, i tak vám vyjede pěkná nabídka dovolených ve Španělsku, Řecku, Turecku, Itálii a dalších zemích.

Cestovka Fischer má také přehledně rozdělený výběr stravování, počet hvězdiček hotelu, vzdálenost od pláže a další informace. Při výběru se vám zároveň zobrazí mapa s destinací, kterou si právě prohlížíte. A byť podoba stránky nevypadá nejmoderněji a „trendy“, rozhodně patří mezi nejpřehlednější a nejpřívětivější. Nechybí FAQ.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (68 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Dalibor (19. 3. 2024 10:03)

Tato kancelář si takové hodnocení vůbec nezaslouží. V případě problému dává od všeho ruce pryč, reklamace řeší jen naoko, arogantně napíše zcela nepravdivé vyjádření a dále už vůbec nekomunikuje. Prodávat umí každý, ale zákazníků si neváží ani trošku.

Odpovědět
Uživatel
Dagmar koldova (2. 10. 2023 22:10)

Dobrý den, letos jsme si užili nejkrásnější dovolenou na Malorce, ale služba delegátky Veroniky spočívala v tom, že nás při výstupu z letiště na Malorce přivítala a nasměrovala do autobusu k hotelu- - což bylo od ní pěkníé -, ráno nám řtekla , že odlet zpět bude vyvěšen na nástěnce, když se nám něco přihodí ze zdravotního hlediska , tak máme volat do Čech, a abysme si šli objednat k ní zájezdy. Poté odešla a již jsme jí nespatřili. Neviděli jsme jí ani při odletu. Takové služby delegáta pro lidi, kteří přijedou do neznáme země, neznalých poměrů, jsou úplně k ničemu. Ale jinak jsme si dovolenou velmi užili i bez delegátky.

Odpovědět
Uživatel
Bohumil Rosička (3. 10. 2023 10:10)

Je nám líto, že jste měla takovou zkušenost se službami delegátky během vaší dovolené na Malorce a děkujeme vám za sdílení vašich postřehů.

Odpovědět
Uživatel
Jaroslava Eichnerová (20. 8. 2023 19:08)

Dobrý den letos jsme přes vaší CK Fischer letěli na dovolenou do Turecka Okulacar Hotel Murkanas Spa @resort chci Vám jménem celé rodiny poděkovat moc jsme si dovolenou užili delegát vstřícní služby v resortu supr opravdu dovolená na úrovni ještě jednou děkujeme moc Eichnerovi

Odpovědět
Uživatel
Věra Schönbaum (30. 6. 2021 08:06)

Dobrÿ den,dne 23.6. jsme přiletěli do Egypta do hotelu Arabia Azur. Na první schůzce s delegátem Aymanem Mohamedem nás velmi zarazilo chování jednoho klienta ze Slovenska. Když ho delegát vyzval,že si musí zaplatit testy,pán byl velmi rozhořčený a zlý,nadával,že to platit nebude a že si na testy zajde sám na kliniku. Na to mu delegát slušně řekl,že na to má právo. Pán byl velmi arogantní a křičel na delegáta,že celou noc nespal a že si bude stěžovat na CK. Delegáta jsme se zastali,protože se choval velmi slušně a profesionálně. Ve všem nám poradil a ochotně pomohl.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář