Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze pojištění psa Generali Česká pojišťovna

recenze pojištění zvířat generali

Pojištění psů Generali České pojišťovny jsme vybrali jako zajímavou variantu pro každého, kdo chce co nejjednodušší a nejpřehlednější službu s možností úpravy dle vlastních představ. Další zajímavé nabídky cílící na jiné kategorie zákazníků pak najdete v našem srovnání nejlepších pojištění psů.

Hodnocení pojištění psa Generali Česká pojišťovna

8.5

Skvělé

Pojištění psů Generali Česká pojišťovna má jednoduché podmínky. Patří mezi oblíbené služby zejména díky své přehlednosti. Vše zařídíte snadno on-line. Výše plnění je standardní. Velkým plusem je, že si můžete vybrat, jaké situace chcete pojistit a také si zvolit nezávisle pro každou z nich výši plnění. Někoho jistě zaujme nízká cena u základního balíčku nebo nulová účast při pojištění odpovědnosti.

Krytí různých situací
9
Podmínky uzavření a vyplácení
9
Výše plnění
8.5
Cenová výhodnost
7.5
Klady
  • Jednoduché podmínky
  • Možnost kombinace pojistek různých situací
  • Snadné on-line sjednání
  • Dobrá cena u levnějšího balíčku
  • Žádná spoluúčast při pojištění odpovědnosti
Zápory
  • Pro velké psy pojistka jen do 4 let
  • Vyšší cena s vyšším plněním

Krytí různých situací – 9/10

Pojištění zvířat od Generali České pojišťovny nabízí pojištění veterinárních nákladů a pojištění zodpovědnosti. Také si můžete pojistit případný úhyn zvířete. Všechny tyto tři služby lze jakkoliv vzájemně kombinovat. Krom odpovědnosti za škodu, která je pevně daná, je možné si zvolit výši plnění. Na rozdíl od přednastavených balíčků tak máte daleko větší svobodu rozhodování, jak bude vaše pojistka vypadat.

Generali Česká pojišťovna nehradí krom zdraví a odpovědnosti za škodu žádné další nadstandardní služby a výlohy na domácí mazlíčky, jako je například ztráta či náklady na nalezení.

Generali nabízí pojištění psů i koček. Pro každé zvíře se vyplňuje formulář zvlášť. Částka se liší nejen podle nastavené výše plnění, ale i podle velikosti plemene. Těžší psi mají částku vyšší. Pokud chcete pojistit čistokrevného psa, musíte vyplnit také číslo průkazu původu. Pro ostatní je zde volba „kříženec“.

generali pojistka pro psy

Podmínky uzavření a vyplácení – 9/10

Pojišťovna Generali nabízí pojištění psů ve věkovém rozmezí od 3 měsíců do 8 let u psů do 40 kg / do 4 let věku u psů nad 40 kg. V případě koček je vždy maximální stáří 8 let. Již uzavřená pojistka platí do 10 let věku u menších hafanů a do 5 let u těžších psů. Pro uzavření smlouvy musí být zvíře čipované. Povinné je taktéž očkování.

Kromě očekávatelných výjimek, jako je týrání psů či chronické onemocnění, nemá pojištění mazlíčků žádné výjimky. Celkově se řadí k nejjednodušším a nejsrozumitelnějším pojistkám na trhu. Pojistné podmínky jsou sice dlouhé, ale to je dáno především tím, že jsou do nich zahrnuté i informace jako ochrana osobních údajů. Samotné informace o pravidlech pojistky se vejdou do několika odrážek.

Věděli jste, že se Generali také řadí mezi největší a nejoblíbenější pojišťovny pro psy s množstvím spokojených klientů? Pokud si chcete sjednat smlouvu on-line s co nejméně komplikacemi, určitě se vám bude Česká pojišťovna líbit.

Česká pojišťovna pro psy

Výše plnění – 8,5/10

Ve výši plnění patří pojištění zvířat České pojišťovny k průměru na trhu. Jako plus oceňujeme, že si můžete pojistku nastavit přesně podle sebe. Pokud se například bojíte jen toho, že pes něco vyvede, není problém uzavřít pouze krytí odpovědnosti.

Ve formuláři pro sjednání pojištění máte na výběr pro léčení úrazu nebo nemoci mezi 15 000, 20 000 nebo 30 000 Kč, a při uhynutí nebo utracení mezi 5 000, 10 000 či 15 000 Kč. Pojištění odpovědnosti za mazlíčka je také volitelné, ale má pevnou sumu – škoda na zdraví je pojištěná na 2 miliony, škoda na věcech na milion a finanční škoda na 500 000 Kč.

Cenová výhodnost – 7,5/10

Nejnižší cena za základní pojistku se všemi třemi položkami je kolem 500 Kč za měsíc. Pokud se vzdáte například pojištění úmrtí psa, dostanete se zhruba na 300 Kč za měsíc. Naopak při nejvyšším možném plnění zaplatíte za pojištění psa u Generali cca 350 Kč. Bude-li váš pes většího plemene, může to být dokonce přes 600 Kč za měsíc. Jak již bylo zmíněno, kočky mají pojistku levnější.

Generali pojištění mazlíček recenze testado

V nově sjednané pojistné smlouvě u zdravého mazlíčka můžete čekat spoluúčast ve výši 10 % na veterinární náklady. S věkem psa se s velkou pravděpodobností bude pohybovat směrem nahoru. Plusem je, že v případě pojištění odpovědnosti za zvíře nemá Generali České pojišťovny nastavenou žádnou spoluúčast. Pokud tedy máte zlobivého mazlíčka či se prostě bojíte, že něco provede, bude pro vás tato pojistka správnou volbou.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (4 hlasy)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář