Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze vibrační plošiny inSPORTline VibroGym Lotos

recenze vibrační podložky inSPORTline VibroGym LotosVítěz testuTestado.cz

Víte, že pravidelný trénink s vibrační podložkou zpevní vaše tělo a zároveň zlepší váš zdravotní stav? S vertikální vibrační plošinou VibroGym inSPORTline Lotos můžete trénovat doma každý den bez omezení. Tento model vybral test vibračních plošin jako vítěze.

Hodnocení vibrační plošiny inSPORTline VibroGym Lotos

8.8

Skvělý

Vibrační stojan VibroGym inSPORTline Lotos je vhodný pro všechny muže i ženy jakékoliv věkové kategorie. Díky pevnému stabilnímu rámu mohou tento model bezpečně používat i senioři nebo lidé po úrazech. Kromě zpevnění postavy a boji s tukovými tkáněmi zajišťuje vibrační podložka VibroGym také regeneraci svalstva a rehabilitaci po úrazech. Uživatelé si chválí elegantní design, masážní podložku s adhezní vroubkováním, tichý chod, jednoduché ovládání a také nosnost až do 120 kg.

Design a rozměry
9
Hmotnost a nosnost
8
Účinek vibrací
10
Funkce a doplňky
8
Klady
 • Vertikální vibrace
 • Robustní rám
 • Tichý chod
 • Moderní design
 • Nosnost 120 kg
 • Jednoduché ovládání
 • Tréninkový plán součástí balení
 • Vysoký výkon
Zápory
 • Větší rozměry
 • Vyšší hmotnost
 • Pouze 3 programy

Vibrační podložky jsou všeobecně velice prospěné pro tělo i pro zdraví. Formují postavu, odbourávají tukové vrstvy, zlepšují kardiovaskulární systém, zrychlují metabolismus, zlepší lymfatický systém a celkově zlepší zdravotní stav.

Mnoho lidí se však při použití vibrační plošiny bez madel necítí dobře. Nemají se o co opřít a chybí jim stabilní prvek. Vibrační stoj VibroGym inSPORTline Lotos je oblíbený právě díky tomu, že tento stabilní prvek má. Součástí recenzovaného modelu je totiž odolný rám, o který se můžete při cvičení pohodlně opřít.

Další výhodou je elegantní vzhled, velmi vysoký výkon a několik přednastavených programů pro každodenní trénink. Vybrat si můžete ze 3 přednastavených tréninkových programů nebo si přes manuální režim nastavit svůj vlastní. Cenou je vibrační podložka se stojanem sice dražší než její konkurenční vibrační základny bez madel, ale ve své kategorii jde o cenově dostupné zařízení. Vibrační podložky s pevným rámem se cenově pohybují od 5 000 Kč až do 50 000 Kč.

Součástí vibrační podložky VibroGym inSPORTline Lotos je i seznam doporučených cviků na každou partii těla.

Design a rozměry – 9/10

Stojanovou vibrační plošinu VibroGym inSPORTline Lotos můžete zakoupit v klasickém světlém provedení nebo můžete svůj domov rozzářit pomocí výrazné červené verze. V obou případech s černou vibrační podložkou s adhezivním vroubkováním. Toto vroubkování nemá vliv pouze na design, ale také na samotné účinky přístroje, protože prokrvuje a masíruje vaše chodidla během tréninku.

Bohužel se v tomto případě nejedná o až tak skladný produkt, protože rozměry vibrační podložky jsou 140 × 67 × 64 cm. Díky této velikosti je však větší i samotná vibrační plocha, takže se nemusíte omezovat pouze na cviky ve stoje nebo v sedě.

Hmotnost a nosnost – 8/10

Vibrační stojany patří do vyšší váhové kategorie právě kvůli robustnímu stojanu. Model VibroGym inSPORTline Lotos váží 30 kg a může se pochlubit nosností až 120 kg.

Účinek vibrací – 10/10

Vibrační plošina VibroGym inSPORTline Lotos patří mezi produkty s vertikálními vibracemi. Ty jsou vhodné nejenom na zpevnění postavy, ale také k redukci tukových tkání a ke zlepšení zdravotního stavu. Podložka napomáhá rychlému zotavení po úrazech, účinně bojuje s celulitidou, regeneruje svaly po fyzické námaze, zvyšuje tvorbu růstového hormonu a také zlepšuje krevní oběh a lymfatický systém. Vertikální vibrace se navíc používají i k léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů.

Madla vedoucí od displeje dolů k masážní vibrační plošině umožňují výběr z více cviků. Také usnadňují cvičení a rehabilitaci osobám, které se hůře pohybují. S touto vibrační plošinou mohou bez problému cvičit i senioři nebo lidé po úrazech v rámci rehabilitace.

Potěšil nás i výkon 300 W a maximální frekvence vibrací 27, 25 Hz, díky kterým je vibromasážní přístroj velice účinný.

Funkce a doplňky – 8/10

Vibrační podložka VibroGym inSPORTline Lotos nemá přídavná madla a ani žádná nepotřebuje. K lepší stabilitě a k velkému výběru cviků slouží pevný rám, který je součástí vibrační desky.

Model VibroGym inSPORTline Lotos je vybaven LED displejem, jenž zobrazuje zvolený program, délku cvičení a také rychlost vibrací. Vše potřebné máte přímo před sebou, takže se nemusíte sklánět k zemi pro přepnutí programu jako u vibračních základen bez stojanu.

Na displeji si můžete nastavit až 50 stupňů vibrací a jeden ze 4 programů – 3 přednastavené programy a 1 manuální, který si nastavíte přesně podle vašich potřeb. Součástí tohoto modelu je i instalační manuál a soupis cviků, které můžete s vibrační plošinou VibroGym inSPORTline Lotos provádět.

Technické parametry

Typ: plošina bez madel
Výkon motoru: 300 W
Celkové rozměry: 140 × 67 × 64 cm
Rozměry desky: 65 × 62 cm
Hmotnost:  30 kg
Nosnost: 120 kg
Max. frekvence vibrací: 27,25 Hz
Max. amplituda: 8 mm
Stupně nastavení vibrací:  50
Přednastavené programy: 3
Manuální programy:
Dálkový ovladač: ×
Displej:
Náš tip

Pokud vás recenzovaný model nezaujal, podívejte na nejlepší vibrační plošiny a podložky dostupné na českém trhu.

Nejprodávanější vibromasážní stroje

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (2 hlasy)

Autor recenze

Sabina Krejčová
Sabina Krejčová

Sabču zajímají nové technologie, deskové i PC hry, kultura a cestování. Ve volném čase se věnuje geocachingu, vaření nebo svému blogu. Jejím velkým vzorem je herečka Emilia Clarke. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář