fbpx
Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze cestovní agentury Invia.cz

Datum 10.5.2021 Petr Smejkal Petr Smejkal

Recenze cestovní agentury Invia.cz

Invia patří mezi nejlepší cestovní agentury v České republice. Nejde o cestovní kancelář jako takovou, ale o srovnávač zájezdů. Momentálně spolupracuje se 134 cestovními kancelářemi. Mimo Arktidy se můžete podívat do jakéhokoliv světadílu. Proč si vybrat dovolenou na Invia.cz se dozvíte v naší recenzi. Mrkněte i na výběr nejlepších cestovek.

Hodnocení Invia

Hodnocení9.4
Perfektní

Invia.cz patří mezi nejlepší cestovní agentury letošního roku. Nabízí velké množství cestovních kanceláří, spoustu nádherných destinací, tisíce hotelů a slušnou cenovou nabídku. Vše si jednoduše vyberete na přehledné stránce, která poskytuje řadu podrobných možností.

Kvalita služeb
9.5
Cena
9.5
Podpora
9
Uživatelské prostředí
9.5
Klady
  • Velké množství cestovních kanceláří
  • Spousta kamenných poboček po celé ČR
  • Pestrý výběr destinací
  • Skvělé ceny
  • Spousta služeb navíc
  • Přehledné stránky
Zápory
  • Bez online chatu

Kvalita služeb – 9,5/10

Jak jsme psali v úvodu. Invia není plnohodnotnou cestovní kanceláří v pravém slova smyslu. Pokud si dovolenou přes Invii objednáte, budete cestovat s jednou ze 134 cestovních kanceláří, které má Invia ve své nabídce. Invia je spíše srovnávač a vyhledávač zájezdů a dovolených. V žádném případě to ale neznamená, že něco ztrácí ze svých kvalit.

Invia v současné době patří mezi největší agentury v ČR. Kromě velkého počtu cestovek poskytuje možnost vycestovat do většiny koutů světa. Mimo Arktidy se můžete podívat do Afriky, Antarktidy, Asie, Austrálie a Oceánie, Evropy, Jižní Ameriky, Severní Ameriky a Střední Ameriky.

S Invií se podíváte do nejoblíbenějších zemí světa: Řecko, Turecko, Bulharsko, Itálie, Španělsko, Egypt, Chorvatsko, Portugalsko a dalších. Vybírat můžete z 141 006 hotelů. Zároveň se pyšní 61 pobočkami po celé České republice. Kromě velkých měst sídlí i v malých.

Kromě zprostředkování krásné dovolené cestovní agentura Invia nabízí dárkové poukazy, cestovní pojištění, privátní transfery, parkování na letišti, autopůjčovny, skupinové letenky a jiné speciální nabídky.

Cena – 9,5/10

Cenová nabídka se samozřejmě přímo odvíjí od vašich požadavků, kvality hotelu, lokality a od spousty jiných parametrů. Níže se podíváme na nejatraktivnější destinace za nejnižší ceny.

  • Řecko: Do tříhvězdičkového hotelu Panorama Village (Agia Pelagia) na Krétě můžete letět již za 10 490 Kč za osobu. Týdenní pobyt zahrnuje služby all inclusive.
  • Chorvatsko: Do tříhvězdičkového hotelu Bluesun Hotel Bonaca můžete vycestovat vlastním dopravním prostředkem již za 4 974 Kč za osobu. Týdenní pobyt zahrnuje služby all inclusive.
  • Egypt: Do pětihvězdičkového hotelu Albatros Sea World můžete letět již za 11 990 Kč za osobu. Týdenní pobyt zahrnuje služby all inclusive.

*Ceny se samozřejmě průběžně mění.

Možnosti úhrady zájezdu

Platební podmínky nejsou nijak omezené. Platit lze kartou Mastercard, Visa, nebo můžete zaplatit online z účtu na účet. Dovolenou je možné dokonce uhradit z více účtů. Invia přijímá také příspěvky od zaměstnavatele až do výše 20 000 Kč na jednu objednávku. Je možná platba voucherem, poukázkou i benefitním poukazem.

Invia poskytuje také pojištění, které si vyřídíte po rezervaci vaší dovolené.

Invia.cz - hodnocení a podrobná recenze

Podpora – 9/10

Komunikovat můžete přímo telefonicky na čísle 226 000 600 v době Po-Ne 9-18 hod. Pokud neradi telefonujete, svůj dotaz můžete napsat na poradce@invia.cz. Invia má také Facebook, kde pravidelně zveřejňuje novinky. Lze vypsat i kontaktní formulář. Škoda, že nemá aktivní online chat, který by mnozí z vás určitě ocenili.

Pokud se objeví nějaký problém, například budete s kvalitou dovolené nebo službami nespokojeni, budete chtít něco reklamovat atd., bude nutné se obrátit na pořadatele zájezdu, tj. cestovní kancelář. Invia v tomto případě není kompetentní k řešení takových problémů. Jak jsme psali výše, jedná se čistě o zprostředkovatele.

Uživatelské prostředí – 9,5/10

Prostředí stránky Invia.cz je podle mého názoru intuitivní a uživatelsky příjemné. Myslím, že se lehce zorientuje i naprostý začátečník nebo starší člověk, který s internetovým světem teprve začíná.

V prvé řadě se dozvíte důležité informace ohledně cestování v době Covidu. Rychlá nabídka vás nejprve navede pro výběr cestování letecky, autem nebo dovolenou v ČR. Snadno si také vyberete cílovou destinaci a dobu konání dovolené. Pokud nemáte vůbec představu, kde budete trávit svůj volný čas, můžete se nechat inspirovat pestrou nabídkou turistických destinací a pobytů. Skvělý je i filtr pro výběr letiště, odkud si přejete odletět.

Na webu najdete magazín se zajímavými články a recenze hotelů, které hodnotili samotní uživatelé. Nechybí ani časté dotazy.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 3.0 (4 hlasy)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád nové technologie, historii, internet a zajímavé knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM, pátým rokem se naplno věnuje Testádu a postupně proniká do tajů SEO. Obdivuje Elona Muska, rád si zacvičí a občas proběhne. Po večerech začal psát knihu o Osvětimi. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář