Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pins

Recenze a test sluchátek Niceboy HIVE Pins

Popularita bezdrátových sluchátek stále roste. A nám se mezi svátky dostala do uší bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pins. Tato sluchátka s cenovkou do 1 000 Kč nás mile překvapila svým zpracováním i zvukovou kvalitou. Více se dozvíte v podrobné recenzi.

Obsah balení

Malá krabička obsahuje nabíjecí pouzdro se sluchátky Niceboy HIVE Pins, USB-C kabel a náhradní nástavce do uší pro maximální pohodlí při poslechu. Nechybí ani přehledný návod v několika jazycích včetně toho českého.

Jediný nedostatek vidíme v krátkém nabíjecím kabelu. Pokud budete dokovací stanici sluchátek nabíjet z notebooku, může vás krátký kabel omezovat během vaší práce.

bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pins – obsah balení

Design a zpracování – 9,5/10

Černá sluchátka vypadají elegantně a díky svému provedení budou sedět všem uživatelům. Testovaná špuntová sluchátka Niceboy mají z výroby nasazenou jednu velikost nástavce. Pokud by vám však tato velikost nevyhovovala, můžete využít jeden ze dvou náhradních špuntů z balení.

Samotnému zpracování sluchátek nemůžeme nic vytknout. Jde sice vidět, že se nejedná o luxusní produkt, ale vyloženě levným dojmem nepůsobí. Při běžném nošení oceníte malé rozměry i nízkou váhu. Jedno sluchátko váží pouhé 3 gramy a celková hmotnost sluchátek včetně krabičky pro jejich uložení činí 55 gramů.

Když už se bavíme o praktické krabičce, musíme zmínit i to, že se nejedná pouze o designovou záležitost. Černé plastové pouzdro slouží zároveň jako nabíjecí stanice. Konstrukce je rozdělena na dvě části. Spodní část obsahuje baterii s kapacitou 380 mAh a vrchní část je vyklápěcí. Po otevření krabičky najdete dva vnitřní magnetické otvory, kam bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pins přesně zapadnou. Nemusíte se tedy bát, že by vám během cest nebo při nabíjení vypadla.

Ať už necháte krabičku na stole nebo ji vezmete s sebou na cesty, není třeba se za ni stydět. Černé provedení s bílým nápisem niceboy působí elegantně a díky matnému provedení na krabičce nejsou vidět ani otisky prstů.

Niceboy HIVE Pins vydrží hrát přibližně 4 hodiny, ale praktická dokovací stanice může dobu přehrávání prodloužit až o 18 hodin. A jak stanici se sluchátky nabít? Stačí ji připojit pomocí USB-C kabelu k notebooku nebo ke stolnímu počítači.

Stresovat se nemusíte ani během nabíjení. Na stav baterie vás upozorní diody na vrchní části sluchátek. Indikační LED dioda svítí během nabíjení červeně, přičemž jakmile je stanice plně nabita, svítí diody modře. Jediné, co nás trochu mrzí je krátký USB-C kabel, který vám může ztížit práci na notebooku během nabíjení.

jak nabít bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pins

Technické specifikace – 9/10

Pokud vás bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pins zaujala, budou vás zajímat i technické parametry. Spárování a veškerá komunikace funguje na bezdrátové technologii Bluetooth 5.0. Dosah je přibližně 10 metrů, ale pozor na překážky. Pokud necháte mobilní telefon v jiné místnosti, sluchátka mohou mít problém s přenosem signálu přes zeď. To však není chybou výrobce, ale použité Bluetooth technologie. S tímto problémem se tedy setkáte u většiny bezdrátových sluchátek.

špuntová bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pins

Kladně hodnotíme jednoduchost používání. Sluchátka zapnete dlouhým stisknutím multifunkčního tlačítka a jakmile se spárují a začnou LED diody blikat, můžete sluchátka připojit pomocí Bluetooth například ke svému mobilnímu telefonu, tabletu nebo k notebooku. Párování se zařízením probíhá rychle. Frekvenční rozsah se pohybuje od 20 Hz  do 15 kHz, přičemž citlivost činí ≥ 102 dB.

K zahození rozhodně není ani výrobcem deklarovaná odolnost sluchátek podle normy IP54. Se sluchátky Niceboy se sice potápět nemůžete, ale pokud budete mít chuť na procházku v dešti, nemusíte se o svá sluchátka bát.

technické parametry sluchátek Niceboy HIVE Pins

Za zmínku stojí i to, že se sluchátky Niceboy HIVE Pins nemusíte pouze poslouchat hudbu. Jsou vhodné také k handsfree hovorům, a dokonce s nimi můžete ovládat hlasové asistenty Siri a Google Assistant. K dispozici je i multipoint párování.

Ovládání Jak na to
Zapnout / vypnout Stiskněte a podržte multifunkční tlačítko
Přehrát / pauza Jeden stisk libovolného tlačítka
Následující skladba Dvojitý stisk pravého tlačítka
Přechozí skladba Dvojitý stisk levého tlačítka
Přijmout / ukončit hovor Jeden stisk libovolného tlačítka
Odmítnout hovor Dlouhý stisk libovolného tlačítka
Zvýšení hlasitosti Dlouhý stisk pravého tlačítka
Snížení hlasitosti Dlouhý stisk levého tlačítka
Aktivace Siri nebo Google Assistant Trojitý stisk levého tlačítka

Zvuková kvalita – 10/10

Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně levná sluchátka, neočekávali jsme žádné zázraky. Ale tento model nás skutečně příjemně překvapil. Za méně než 1 000 Kč dostanete sluchátka s čistým silným zvukem. Sluchátka mají také dost slušné basy, na čemž má zásluhu technologie MaxxBass a měniče velikosti 13 mm.

Velice sympatické je i automatické párování k zařízení po vytažení sluchátek z dokovací stanice. Sice to vypadá jako bezvýznamná drobnost, ale není tomu tak.

bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pins

Recenze a zkušenosti zákazníků

Náš názor už znáte, ale co na sluchátka Niceboy HIVE Pins říkají další uživatelé? Jen samou chválu! Uživatelům se líbí design, jednoduchost ovládání, kompaktní rozměry sluchátek, ale i kvalita zvuku. Není tedy divu, že má tento model na portále Heureka.cz hodnocení 96 %.

Alternativy k Niceboy HIVE Pins

Velice oblíbenou, avšak dražší variantou těchto sluchátek jsou sluchátka Niceboy HIVE Pods 2. Skvělá jsou také Niceboy HIVE E2, která jsme dříve na vlastní uši testovali.

Závěrečné hodnocení

9.5

Perfektní

Niceboy HIVE Pins jsou kvalitní cenově dostupná bezdrátová sluchátka s dlouhou výdrží baterie. Vzhledem k jejich zpracování a čistému zvuku je můžeme doporučit i náročnějším uživatelům.

Design a zpracování
9.5
Technické specifikace
9
Zvuková kvalita
10
Klady
  • Stylový kompaktní design
  • Praktická dokovací stanice
  • Výdrž sluchátek 4 hodiny (s dokovací stanicí + 18 hod.)
  • Kvalitní zvuk
  • Snadné ovládání
  • V uších skvěle sedí
  • Ovládání hlasových asistentů
Zápory
  • Krátký nabíjecí kabel

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (4 hlasy)

Autor recenze

Sabina Krejčová
Sabina Krejčová

Sabču zajímají nové technologie, deskové i PC hry, kultura a cestování. Ve volném čase se věnuje geocachingu, vaření nebo svému blogu. Jejím velkým vzorem je herečka Emilia Clarke. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Valerie (12. 1. 2021 16:01)

Děkuji Vám za užitečnou recenzi moc jich na tyto sluchátka není.... Máme je pár dnů a jak píšete cenově dostupná a hezky hrají takže spokojenost.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář