Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pods 3 PRO

5. 9. 2021 aktualizováno

Niceboy HIVE Pods 3 PRO recenze

Sluchátek značky Niceboy jsme již vyzkoušeli několik. Nedávno to byl model HIVE Pins, který nás zaujal snad po všech stránkách. Jak si vedou nová HIVE Pods 3 PRO si povíme v recenzi. Niceboy znovu vsadil na poměr cena a výkon. Bude slavit úspěch?

Obsah balení

Pohledná krabička obsahuje vše potřebné. Kromě samotných bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pods 3 PRO se uvnitř nachází nabíjecí box, nabíjecí kabel s koncovkou USB-C a USB-A, náhradní nástavce do uší a manuál v českém jazyce. Pro plnohodnotné používání nic nechybí.

recenze Niceboy HIVE Pods 3 PRO - obsah balení

Design a zpracování – 9/10

True Wireless sluchátka HIVE Pods 3 PRO představují klasická špuntová sluchátka. Nástavce na uši lze snadno měnit, tudíž pokud vám nevyhovuje jedna velikost, můžete vyzkoušet jinou.

Zpracování sluchátek je na slušné úrovni. Matná barva zařízení sluší do takové míry, že působí až prémiově. Miniaturní velikost a decentní provedení k luxusnímu dojmu ještě přispívají.

recenze Niceboy HIVE Pods 3 PRO

Při pohledu na sluchátka spatříme dotykovou plošku, LED diodu, mikrofon, piny pro nabíjení a nástavce na uši. Tedy obvyklé zpracování, které se nevymyká zažitému trendu poslední doby. Podobně stejně je na tom nabíjecí box. Malá krabička je opatřena LED indikátory nabíjení a nabíjecím portem typu USB-C.

Krabička se otevírá klasickým způsobem. Po otevření spatříte sluchátka od Niceboy a nápis HIVE. Dno je osazeno piny pro nabíjení. K těmto pinům každé sluchátko dosedne velmi přesně. O to se stará přítomný magnet, který každé sluchátko výborně drží. Nemůže se vám tak stát, že by z sluchátka z krabičky nahodile vypadla.

Elegantní jsou jak sluchátka, tak nabíjecí box.

 

Výdrž baterie

Niceboy HIVE Pods 3 PRO vydrží podle výrobce hrát až 9 hodin. Na tomto parametru se výrazně promítá způsob, jakým hudbu posloucháte. Kromě hlasitosti hraje roli gamingový mód, který zaručí krátké zpoždění zvuku. Při běžném poslechu na zhruba středí až vyšší hlasitosti s devítihodinovou výdrží souhlasím.

 • Kapacita baterie sluchátek: 2× 50 mAh
 • Kapacita nabíjecího boxu: 470 mAh

Mysleme ale také na přítomný nabíjecí box, který budete mít většinou při sobě. Snadno se vejde do každé kapsy, kabelky nebo batohu. Ten dokáže recenzovaná sluchátka HIVE Pods 3 PRO opakovaně dobít. Při ideálním stavu tak získáte až 33 hodin poslechu hudby. Ještě zmíním, že pro bezdrátové nabíjení lze využít libovolnou bezdrátovou nabíječkou s Qi certifikací.

Pokud srovnám výdrž na baterii nových sluchátek od Niceboy s konkurencí, ve stejné cenové třídě patří mezi nejlepší.

Technické specifikace – 9/10

True Wireless sluchátka Niceboy fungují na bezdrátové technologii Bluetooth 5.2. Dosah přenosu je tedy klasických 10 metrů. Za ideálních podmínek počítejte s výrazně větším dosahem. K poslechu vám vystačí chytrý mobil nebo jiné zařízení. Pro používání není nutná aplikace.

Někdo může namítat, že tím pádem mizí pokročilejší možnosti nastavení. Je to samozřejmě pravda, na stranu druhou je používání rychlé a snadné. Zapnete Bluetooth, najdete HIVE Pods 3 PRO v nabídce blízkých zařízení a posloucháte.

 • Podporované profily Bluetooth: HFP, HSP, A2DP, AVRCP
 • Podporované kodeky: AAC, SBC, mSBC, aptX, LC3
 • Impedance: 16 Ω

Samotné ovládání není žádná věda. Pár fíglů se ale je třeba naučit. Po prvním úspěšném spárování se sluchátka zapínají automaticky po vyjmutí z krabičky. Pro jejich vypnutí je stačí vrátit zpátky do nabíjecího boxu. Sama se potom odpojí od vašeho zařízení. Sluchátka lze samozřejmě vypnout manuálně, a to stiskem obou multifunkčních tlačítek po dobu cca 4 sekund. Energii potom šetří automatické vypnutí, které proběhne po 5 minutách nečinnosti.

recenze Niceboy HIVE Pods 3 PRO

Multifunkční tlačítko zvládá přehrávání, pozastavení a přejetí na novou skladbu, případně ukončení hovoru. Dvojitý stisk pravého tlačítka zvýší hlasitost, dvojitý stisk levého hlasitost zase o jeden stupeň sníží. Na řadu pak přichází také trojité stisky, kterými ovládáte gamingový mód. Ovládání je obecně snadné a brzy si na něj zvyknete.

Náš tip

Další bezdrátová sluchátka najdete v našem výběru. Zároveň vám poradíme, jak taková sluchátka vybrat a na co si dát pozor.

Frekvenční rozsah se pohybuje od 20 Hz do 20 kHz, přičemž citlivost činí 94db ± 3dB. Sluchátka vlastní stupeň krytí dle certifikace IP55. Potápět se sice nemůžete, ale nenadálý déšť nebo stékající pot během tréninku sluchátkům neublíží. Jsou tedy odolná vůči vlhkosti a prachu.

Jsou tedy ideálním společníkem na sport. Dobře drží při zvedání činek i chůzi na rotopedu. Nosil jsem je do posilovny a při běhání. Všude obstála na výbornou.

Niceboy HIVE Pods 3 PRO umožňují mimo poslechu hudby také telefonovat. Mikrofon využívá technologii k potlačení šumu, což se pozitivně projevilo během hovorů. Druhá strana si na kvalitu mého hlasu nikdy nestěžovala. Telefon tak můžete nechat bez problémů v kapse.

Nové HIVE Pods 3 PRO podporují hlasové asistenty Siri a Google Assistant.

HIVE Pods 3 PRO recenze a test

Zvuková kvalita – 9/10

True Wireless sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 PRO dokazují, že i za příznivou cenu lze koupit malá sluchátka s kvalitním zvukem. Zvukový projev obstarává 6mm reproduktor v každém sluchátku. Kvalita je opravdu velmi dobrá. Chválím výšky, instrumenty a náznak basů.

Při používání oceníte automatické zapnutí a spárování s vaším mobilem ihned po vytažení sluchátek z dokovací krabičky.

Závěrečné hodnocení

9

Perfektní

Niceboy HIVE Pods 3 PRO jsou skvělá bezdrátová sluchátka v poměru ceny a výkonu. Líbí se nám po stránce designové i zvukové. Potěšila dlouhá výdrž na baterii a možnost telefonování.

Design a zpracování
9
Technické specifikace
9
Zvuková kvalita
9
Klady
 • Pěkný design
 • Šikovná nabíjecí krabička
 • Dlouhá výdrž
 • Slušná kvalita zvuku
 • V uších skvěle sedí
 • Vhodná ke sportování
 • Možnost telefonování
Zápory
 • Krátký nabíjecí kabel

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 3.6 (5 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář