Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze Pirelli Winter 210 SottoZero III

Datum 19.9.2020 Katka Muchová Katka Muchová

recenze Pirelli Winter 210 SottoZero III 22545 R17 91H

Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 91H jsou velice kvalitní zimní pneumatiky, které v našem testování získaly druhé místo. Nabízejí skvělé jízdní vlastnosti a výbornou ovladatelnost vozu i v nejnáročnějších podmínkách. Překvapí vás také dobrou spotřebou paliva a vzhledem k vysoké kvalitě překvapivě dobrou cenou.

Hodnocení Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 91H

Hodnocení9.1
Perfektní

Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 91H hodnotíme kladně ve všech ohledech. Poradí si i s tím nejtěžším terénem, mají samočistící vzorek s výbornou přilnavostí i schopností odvádět vodu a nečistoty pryč od kola. Dalším plusem je nízká spotřeba paliva a dlouhá životnost. Pirelli Winter 210 SottoZero III můžeme doporučit jako špičkový model s více než přijatelnou cenou.

Chování na mokru
9.5
Chování na sněhu
9
Chování na ledu
9
Chování na suchu
9
Úspora paliva
8.5
Tichost
8.5
Uživatelské hodnocení
10

Perfektní zpracování za dobrou cenu

Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 91H jsou vysoce kvalitní zimní pneumatiky. Při našem testování získaly druhé místo. Díky perfektním jízdním vlastnostem je nezaskočí žádné počasí a mohou v mnohém směle konkurovat i našemu vítěznému modelu. Bude skvělou volbou pro řidiče, kteří hledají špičkové provedení a přitom přijatelnou cenu. Za Pirelli Winter 210 SottoZero III zaplatíte překvapivě málo a zimní pneumatiky se stejnou cenovkou s lepšími vlastnostmi zřejmě nenajdete.

Stavěné pro terén

Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 jsou přímo určené pro pohyb nejen na silnicích a upravených cestách, ale i v obtížnějších podmínkách. Hodí se především pro vozy s větším výkonem, které potřebují maximálně spolehlivé a bezpečné obutí. Nabídnou skvělou ovladatelnost vozu v každém terénu, od vody, přes vysoký i uježděný sníh, až po náledí. Vynikají dokonalou trakcí na měkkém povrchu a rychlou reakcí a stabilitou v zatáčkách. Šířka 225 je větší, než bývá u průměru R17 zvykem. Díky robustnímu tvaru rozkládají Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 lépe váhu celého automobilu a odolávají tvrdému povrchu.

Dlouhá životnost a samočistící vlastnosti

Zimní pneumatiky Pirelli Winter 210 SottoZero III mají ve svém vzoru široké mezery mezi jednotlivými bloky. Ty nejenže odvádějí pryč vodu, aby se nehromadila pod kolem a nezhoršovala ovladatelnost automobilu, ale také mají samočistící vlastnosti a zbavují dezén případných usazenin volného či mokrého terénu. Směs, ze které jsou Pirelli Winter 210 SottoZero III zhotoveny, má konzistentní vlastnosti v zimě i při vyšší provozní teplotě. Velkým plusem pneumatik je také jejich dlouhá životnost.

Nízká spotřeba paliva

Tyto poměrně širší pneumatiky umožňují jet rychlostí až 240 km/h, což je skvělý parametr, který vás nebude nijak omezovat. Za pochvalu také stojí úspora paliva; třída C je na robustní zimní obutí více než dobrá. Index nosnosti 91 patří mezi modely s vnitřním průměrem R17 sice mezi menší, přesto nelimitující a lze s ním Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 bez problémů používat i pro vysoce výkonné a těžší vozy. Mírným nedostatkem je vyšší hlučnost 72 dB. Pokud však vezmeme v úvahu poměr přijatelné ceny a perfektních jízdních vlastností, lze tuto drobnost pneumatikám odpustit.

Klíčové vlastnosti Hodnoty
Šířka 225
Profil 45
Vnitřní průměr R17
Index nosnosti 91
Index rychlosti 240 km/h
Úspora paliva C
Přilnavost za mokra B
Hlučnost 72 dB
Náš tipNáš tip

Pokud chcete vědět kdo vyhrál, přečtěte si náš test zimních pneumatik.

Nejprodávanější zimní pneumatiky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odeslat komentář

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]