Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Pneumatiky

Recenze Pirelli Winter 210 SottoZero III

19. 9. 2020 aktualizováno

recenze Pirelli Winter 210 SottoZero III 22545 R17 91H

Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 91H jsou velice kvalitní zimní pneumatiky, které v našem testování získaly druhé místo. Nabízejí skvělé jízdní vlastnosti a výbornou ovladatelnost vozu i v nejnáročnějších podmínkách. Překvapí vás také dobrou spotřebou paliva a vzhledem k vysoké kvalitě překvapivě dobrou cenou.

Hodnocení Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 91H

9.1

Perfektní

Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 91H hodnotíme kladně ve všech ohledech. Poradí si i s tím nejtěžším terénem, mají samočistící vzorek s výbornou přilnavostí i schopností odvádět vodu a nečistoty pryč od kola. Dalším plusem je nízká spotřeba paliva a dlouhá životnost. Pirelli Winter 210 SottoZero III můžeme doporučit jako špičkový model s více než přijatelnou cenou.

Chování na mokru
9.5
Chování na sněhu
9
Chování na ledu
9
Chování na suchu
9
Úspora paliva
8.5
Tichost
8.5
Uživatelské hodnocení
10

Perfektní zpracování za dobrou cenu

Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 91H jsou vysoce kvalitní zimní pneumatiky. Při našem testování získaly druhé místo. Díky perfektním jízdním vlastnostem je nezaskočí žádné počasí a mohou v mnohém směle konkurovat i našemu vítěznému modelu. Bude skvělou volbou pro řidiče, kteří hledají špičkové provedení a přitom přijatelnou cenu. Za Pirelli Winter 210 SottoZero III zaplatíte překvapivě málo a zimní pneumatiky se stejnou cenovkou s lepšími vlastnostmi zřejmě nenajdete.

Stavěné pro terén

Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 jsou přímo určené pro pohyb nejen na silnicích a upravených cestách, ale i v obtížnějších podmínkách. Hodí se především pro vozy s větším výkonem, které potřebují maximálně spolehlivé a bezpečné obutí. Nabídnou skvělou ovladatelnost vozu v každém terénu, od vody, přes vysoký i uježděný sníh, až po náledí. Vynikají dokonalou trakcí na měkkém povrchu a rychlou reakcí a stabilitou v zatáčkách. Šířka 225 je větší, než bývá u průměru R17 zvykem. Díky robustnímu tvaru rozkládají Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 lépe váhu celého automobilu a odolávají tvrdému povrchu.

Dlouhá životnost a samočistící vlastnosti

Zimní pneumatiky Pirelli Winter 210 SottoZero III mají ve svém vzoru široké mezery mezi jednotlivými bloky. Ty nejenže odvádějí pryč vodu, aby se nehromadila pod kolem a nezhoršovala ovladatelnost automobilu, ale také mají samočistící vlastnosti a zbavují dezén případných usazenin volného či mokrého terénu. Směs, ze které jsou Pirelli Winter 210 SottoZero III zhotoveny, má konzistentní vlastnosti v zimě i při vyšší provozní teplotě. Velkým plusem pneumatik je také jejich dlouhá životnost.

Nízká spotřeba paliva

Tyto poměrně širší pneumatiky umožňují jet rychlostí až 240 km/h, což je skvělý parametr, který vás nebude nijak omezovat. Za pochvalu také stojí úspora paliva; třída C je na robustní zimní obutí více než dobrá. Index nosnosti 91 patří mezi modely s vnitřním průměrem R17 sice mezi menší, přesto nelimitující a lze s ním Pirelli Winter 210 SottoZero III 225/45 R17 bez problémů používat i pro vysoce výkonné a těžší vozy. Mírným nedostatkem je vyšší hlučnost 72 dB. Pokud však vezmeme v úvahu poměr přijatelné ceny a perfektních jízdních vlastností, lze tuto drobnost pneumatikám odpustit.

Klíčové vlastnosti Hodnoty
Šířka 225
Profil 45
Vnitřní průměr R17
Index nosnosti 91
Index rychlosti 240 km/h
Úspora paliva C
Přilnavost za mokra B
Hlučnost 72 dB
Náš tip

Pokud chcete vědět kdo vyhrál, přečtěte si náš test zimních pneumatik.

Nejprodávanější zimní pneumatiky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (2 hlasy)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář