Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Online kurzy

Recenze Seduo.cz

18. 10. 2022 aktualizováno

Seduo online kurz recenze

Kurzy online Seduo.cz provozuje společnost LMC, která má dlouholeté zkušenosti na českém trhu práce a vzdělávání. Stojí za populárními portály Jobs.cz a Prace.cz. V rámci testů online kurzů jsme některé kurzy vyzkoušeli a níže vám přinášíme naše zkušenosti v podobě recenze.

Přehlednost stránky – 8/10

Stránka Seduo.cz jednoznačně patří mezi ty přehlednější. Ani začátečník se nemá šanci ztratit, což je výborná zpráva. Hned na horní straně homepage máte k výběru jednotlivé kategorie kurzů a vyhledávání. Do řádku můžete zadat jak název kurzu, tak jméno oblíbeného lektora. Vyhledávání funguje dobře. Kousek vedle se nabízí záložka pro firmy a správa vlastního účtu včetně přehledu online vzdělávacích kurzů, které jste si někdy dříve zakoupili.

Líbí se mi možnost zobrazení nejnovějších kurzů. Pokud na Seduo chodíte často a nějaké kurzy máte již splněné, jedním kliknutím se rychle dozvíte, zdali se neobjevily kurzy nové. Klikat ale není ani potřeba, protože nejnovější kurzy jsou zobrazeny také ve střední části webu. Kousek pod nimi jsou pak umístěny nejsledovanější kurzy zdarma. Nechybí ani doporučení a nejprodávanější a nejlépe hodnocené kurzy.

Nabídka online kurzů – 9/10

K výběru se nabízí spousta rozličných odvětví. Konkrétně jde o byznys, design, jazyky, marketing, nástroje a kancelářský software a osobní rozvoj. Třeba byznys nabízí v tuto chvíli 369 kurzů, jazyky 35 kurzů a osobní rozvoj 54 kurzů. Jak tedy vidíte, Seduo.cz vás může posunout v mnoha oborech kupředu. Témata a složitost kurzů pamatuje na studenty ze SŠ a VŠ, ovšem najdou se i takové online kurzy, které jsou vhodné pro žáky ZŠ a seniory.

Každý kurz začíná krátkým představením, tedy ukázkou, která vám daný online kurz rychle představí. Snadno se přesvědčíte, zdali je pro vás právě tento kurz vhodný nebo ne. Pak už stačí zaplatit a rovnou se pustit do studia. U většiny kurzů si můžete přečíst uživatelské hodnocení, které na mne působí věrohodně.

Kvalita kurzů – 9/10

Kurzů Seduo nabízí skutečně hodně. Myslím si, že si každý z prezentované nabídky najde přesně to, co potřebuje. Máte problémy s češtinou? Zkuste kurz online Jak na český pravopis, ve kterém se v rámci 20 minut dozvíte, jak na s/z, psaní mě/mně a tak dále. Pro výuku angličtiny doporučuji online kurz angličtiny Kompletní angličtina s Broňou Sobotkou, kde se v rámci 9 hodin dozvíte spoustu důležitých informací. Tyto kurzy angličtiny jsou skutečně výborné a zároveň zábavné. Ovšem ani na německý jazyk se nezapomnělo, doporučuji Firemní telefonování v němčině.

Výborný je také kurz pro trénování trémy v podání Olgy Lošťákové. Moc poučný je pak kurz od generála v záloze Andora Šándora, který vám něco poví o kariérním postupu, motivaci či delegované práci. A pokud máte problémy s prokrastinací, pak by vám mohl pomoci vynikající Petr Ludwig. Za sebe rozhodně doporučuji online kurzy marketingu, které zasahují spoustu zajímavých témat.

Seduo online kurz recenze

Online kurzy zdarma

Jestliže s první platbou stále váháte, vyzkoušejte kurzy online zdarma – na všechny se podívejte zde. Skvělý je například Jak úspěšně najít práci, Komunikace s lidmi nebo hodinový kurz Projektové řízení krok za krokem.

Na kurzech oceňuji zejména vynikající kvalitu zvuku. Videa se mi dobře poslouchala na reproduktorech i na mobilu. Pokud se vám nechce na jednotlivé odborníky dívat, prostě si je pusťte do ucha. Samozřejmě ne všude je to možné. Kurzům nemám z mé strany co vytknout, vždy jsem byl maximálně spokojen.

Ceny kurzů 8,5/10

Cena kurzů mi nepřijde nijak přehnaná. Některé stojí pár stokorun, ty dražší si koupíte i za 2 000 – 3 000 Kč. Jak jsme si ale řekli výše, nemálo kurzů online je dostupných zcela zdarma, což je příjemný benefit. Studium si vyzkoušíte a teprve poté se rozhodnete, jestli vám taková forma vzdělávání vůbec vyhovuje.

Proč Seduo.cz

Studium vzdělávacích kurzů online se věnují sympatičtí lidé a odborníci svého oboru. Dokončil jsem několik kurzů a na vystupování nebo technickou úroveň si nemohu stěžovat. Během studia se mi líbí možnost přeskakování, pozastavování nebo zhlédnutí kurzu opakovaně. Výborná je i volba studia na notebooku nebo mobilu. Seduo.cz má dokonce aplikaci pro Android i iOS.

Seduo online kurz recenze

Většina online vzdělávacích kurzů nabízí závěrečný test, který vás prozkouší, zdali jste dané problematice dobře porozuměli. Třešničkou je pak získání online kurzu s certifikátem. Ten si můžete po dokončení kurzu online zařadit do svého CV. Pokud budete nespokojeni, Seduo vám garantuje vrácení peněz do 10 dní od nákupu. To není vyloženě krátká doba, například konkurenční VímVíc.cz ale slibuje až 30 dnů.

Závěrečné hodnocení

8.6

Skvělý

Úroveň kurzů na Seduo.cz je na vysoké úrovni. Líbí se nám vystupování lektorů, zajímavá témata a odbornost. Podpora mobilní aplikace je také fajn.

Přehlednost stránky
8
Nabídka online kurzů
9
Kvalita kurzů
9
Ceny kurzů
8.5
Klady
  • 369 kurzů online
  • Hezky zpracovaný web
  • Slušné množství kurzů online
  • Šikovní a známí lektoři
  • Online kurzy s certifikátem
  • Nechybí kurzy zdarma
  • Mobilní aplikace
Zápory
  • Kurzů zdarma by mohlo být víc
  • Vrácení peněz do 10 dnů

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (51 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář