Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze streamovací služby SkyShowtime

zkušenosti skyshowtime

Nemůžete si vybrat v nabídce Netflixu a další streamovací služby vás také příliš neoslovily? Možná vás zaujme SkyShowtime. Co tato relativně nová služba nabízí, pro koho je určená a čím se od dalších streamovacích služeb liší, se dočtete na následujících řádcích.

Rychlé shrnutí recenze

Nechce se vám číst celý článek? Shrnuli jsme pro vás hodnocení do nejdůležitějších bodů:

 • Obsah knihovny: Zejména starší filmy a seriály z produkce Paramount a Universal Pictures
 • Dabing a titulky: český dabing či české titulky u všech titulů
 • Věková hranice: Pro celou rodinu
 • Počet zařízení: maximálně 2
 • Cena: od 159 Kč měsíčně
 • Podporovaná zařízení: smart TV, PC, notebooky, mobily (Android, iOS), tablety, iPod, iPad
 • Registrace: online do pár minut
 • Zrušení členství: bez výpovědní lhůty, okamžitě

Nabídka filmů na SkyShowtime

S ohledem na poměrně širokou konkurenci se možná ptáte, co vám může SkyShowtime vlastně nabídnout. Přesto, že zde najdete spoustu filmů a seriálů, které nabízí i jiné platformy, na SkyShowtime můžete shlédnout i filmy, které jinde neuvidíte. SkyShowtime totiž úzce spolupracuje s produkčními společnostmi jako je Paramount Pictures a Universal Pictures,

Ačkoliv SkyShowtime nabízí i celou řadu nových snímků, najdete tu i opravdu pestrou nabídku starších kultovních snímků. Nejen mileniány jistě potěší, že proslulé snímky z 80. a 90. let se pyšní svou vlastní kategorií. Pro nostalgické vzpomínání je SkyShowtime naprosto perfektní.

filmy na skyshowtime

Filmy, které jste viděli už stokrát, vás příliš nelákají? SkyShowtime vám nabídne i filmové novinky. Aktuálně zde můžete shlédnout například oceňovaného Oppenheimera či nejnovějších pokračování filmové ságy Mission Impossible. Co nás při testování příjemně potěšilo, je poměrně široká nabídka filmových ság. Kromě Mission Impossible si můžete pustit všechny snímky ze sérií jako je Star Trek, Rychle a zběsile, Jurský park anebo Ladíme. Na konkurenčních platformách leckdy najdete jeden či dva díly ze série, takže v tomto ohledu nás SkyShowtime opravdu mile překvapil.

Nabídka seriálů na SkyShowtime

V knihovně najdete nejen filmové ale také seriálové novinky. Zmínit můžeme například oblíbený Yellowstone anebo Tatéra z Osvětimi. Tyto tituly najdete i na konkurenčních platformách, a tak SkyShowtime nabídne svým zákazníkům také originální obsah, který jinde nenajdete. Gamery jistě potěší seriál Halo a za zmínku stojí třeba i komediální drama Poker Face.

Stejně jako u filmů, také v kategorii seriálů najdete nejen novinky, ale i populární seriály z předchozího milénia. Při listování knihovnou jsme tak narazili na Xenu, Columba, Frasiera či Kancl. V nabídce nostalgických seriálů toho však najdete mnohem víc.

jaké seriály jsou na skyshowtime

Mezi seriály si vyberou příznivci všech žánrů. Nechybí tu komediální seriály, dramata, historické seriály, ale najdete tu i několik fantasy seriálů. Co se sci-fi seriálů týče, nabídka je poměrně pestrá. Čeká tu na vás například Star Trek Discovery i Next Generation nebo seriály Battlestar Galactica. Co se dokumentárních seriálů týče, několik titulů tu najdete, ale nabídka rozhodně není tak široká a zajímavá, jakou nabízí například Netflix.

SkyShowtime pro děti

Pokud máte děti, předplatným SkyShowtime je jistě potěšíte. Jako jediná streamovací platforma totiž nabízí kompletní sbírku Tlapkové patroly. Děti tak můžou shlédnout nejen všechny díly seriálu, ale čekají na ně také tlapkové velkofilmy či spinoffs v podobě seriálu Rubble a jeho parta. Pokud u vás doma tlapky nefrčí, mezi pořady pro děti najdete spoustu dalších možností. Jako příklad můžeme uvést legendárního Spongeboba, Shimmer a Shine anebo Plamínka a čtyřkoláky.

Skyshowtime pořady pro děti

Na SkyShowtime najdete spoustu titulů z produkce Nickelodeon. Nejen malé diváky jistě zaujme původní animovaný seriál Avatar: Poslední vládce větru, ale ke shlédnutí tu jsou i starší klasické hity, jako Želvy Ninja, Dora průzkumnice anebo Hlasiťákovi.

Kromě dětských seriálů tu na vás čeká také celá řada dětských a rodinných filmů. Na filmový večer s rodinou se skvěle hodí filmová sága Shrek, Madagaskar nebo Tajný život mazlíčků. Pamatujete si na rodinnou komedii Beethoven? Na SkyShowtime si můžete pustit všechny díly z této filmové ságy.

Co dalšího sledovat na SkyShowtime?

Narozdíl od konkurenčních streamovacích služeb, SkyShowtime vám kromě filmů a seriálů nic moc dalšího nenabídne. Sportovní pořady či živá vysílání, jako nabízí například Max (původně HBO Max), tu nenajdete. Velmi omezená je i nabídka dokumentů či reality show. V knihovně se nachází ale poměrně velké množství filmů i seriálů, a to jak z produkce velkých společností, tak z vlastní produkce.

co sledovat na skyshowtime

Produkce Ukázka z nabídky titulů SkyShowtime
DreamWorks Shrek, Příběh žraloka, Madagaskar, Monstra vs. vetřelci, Kung Fu Panda
Nickelodeon Avatar: Poslední vládce větru, Tlapková patrola, Spongebob, Henry Nebezpečný
Paramount Yellowstone, Frasier, Indiana Jones, Kmotr, Ospalá díra, Jackass, Americká krása
Peacock Zákon a pořádek, Kancl, Ted, Dr. House, Knight Rider, Will a Grace, Monk
Sky Tatér z Osvětimi, Kateřina Veliká, Riviera, Dreamland, Lockerbie
Universal K-9, Serenity, Psycho, Černočerná tma, Teorie všeho, E.T., Lhář lhář

Je SkyShowtime v češtině?

Jistě vás potěší, že valná část obsahu je k dispozici v českém znění. S českým dabingem můžete shlédnout i většinu novinek. A když přeci jen narazíte na pořad bez českého dabingu, k dispozici máte vždy české titulky. Do češtiny je předabovaný i obsah pro děti. Oproti Netflixu, který nabízí celou řadu dětských pořadů bez dabingu, nás SkyShowtime příjemně překvapil. Také aplikace, přes níž můžete koukat na mobilu či tabletu, je dostupná v českém jazyce. Pokud dáváte přednost originálnímu znění, tak vám jistě udělá radost, že i u předabovaných titulů máte k dispozici původní zvuk s anglickými titulky. Tuto drobnost také nenabízí všechny streamovací služby.

skyshowtime filmy a seriály

Kolik stojí předplatné SkyShowtime?

Stejně jako u ostatních streamovacích služeb, i v tomto případě máte na výběr z několika typů předplatného. U všech druhů předplatného je kvalita obrazu a zvuku stejná, avšak SkyShowtime nabízí svým uživatelům sledování obsahu s reklamou či bez reklam. Druhá varianta je pochopitelně zpoplatněna. Základní měsíční předplatné s reklamou stojí 159 Kč, za variantu bez reklam si připlatíte 60 Kč měsíčně. Cenově výhodnější je pak roční předplatné, které vás s reklamou přijde na 1 259 Kč, bez reklamy činí cena za rok 1 759 Kč. Při pořízení ročního předplatného získáte 12 měsíců sledování za cenu 8 měsíců, což je výhodnější cena, než nabízí Max či Disney+. Cena za jeden měsíc je však srovnatelná s ostatními streamovacími službami.

Je na místě zmínit, že pod pojmem reklama rozumí SkyShowtime reklamy třetích stran, které se pouští v průběhu sledování. U vyššího předplatné tyto reklamy neuvidíte. Avšak i s předplatným Standard Plus se vám před filmem či seriálem budou čas od času přehrávat ukázky a upoutávky na obsah dostupný na SkyShowtime. Upoutávky jsou sice krátké, ale vzhledem k tomu, že je není možné přeskočit, umí být pěkně otravné.

Registrace na SkyShowtime

Sledovat obsah na SkyShowtime můžete prakticky ihned. Registrace a založení účtu je nesmírně snadné a zvládnete to za pár minut. V prvním kroku si vyberete typ předplatného a následně se zaregistrujete.  Jak tomu bývá, ke svému účtu se budete přihlašovat pomocí emailové adresy. Nemusíte si tedy vymýšlet žádné uživatelské jméno, pouze si nastavíte heslo. K placení je třeba použít platební kartu Visa či MasterCard, ale využít můžete i službu PayPal.

Jak se registrovat na skyshowtime

Jak zrušit SkyShowtime?

Ačkoliv se předplatné každý měsíc či rok automaticky obnovuje, zrušení SkyShowtime je opravdu snadné. V nastavení vašeho úču, kam se dostane ze stránky se seznamem profilů, jednoduše zvolíte možnost změnit předplatné. Kromě dalších nabízených plánů zde uvidíte možnost zrušit předplatné. Stejně jako u konkurenčních streamovacích služeb, také SkyShowtime vám nechá přístup ke sledování do konce daného fakturačního období. Předplatné tak můžete zrušit třeba druhý den po registraci a do konce měsíce či roku můžete pokračovat ve sledování.

Jak zrušit skyshowtime

SkyShowtime a počet zařízení

Co se týče počtu zařízení, na kterých se můžete současně dívat, SkyShowtime trochu zaostává za konkurencí. Předplatné s reklamou umožňuje pouze jeden stream, vyšší předplatné bez reklam pak dva. Možnost sledovat obsah na maximálně 2 zařízeních současně nám u prémiového předplatného přijde poměrně málo. Na druhou stranu, předplatné je koncipováno pro jednu domácnost.

Sledování SkyShowtime offline a stahování

Také SkyShowtime nabízí svým předplatitelům možnost sledování v režimu offline. Stáhnout si filmy či seriály do mobilního zařízení však mohou pouze uživatelé s předplatným Plus. Nižší předplatné vám offline koukat neumožní. Také počet položek, které si můžete současně stáhnout do vašeho zařízení, je poměrně chabý. Do mobilu či tabletu si můžete stáhnout maximálně 30 položek, které zůstanou dostupné 30 dní. Pokud však daný titul rozkoukáte, na jeho shlédnutí budete mít pouze 48 hodin. Podobné podmínky platí vesměs u všech streamovacích služeb.

Když porovnáme, jaké možnosti stahování nabízí konkurenční platformy, SkyShowtime ze srovnání nevychází příliš dobře. Třeba Max umožňuje stažení 30 položek již se základním předplatným a Disney+ dokonce neomezené stahování.

Chcete sledovat SkyShowtime během dovolené či služební cesty? Pokud cestujete v rámci Evropské unie, streamovací platformu můžete bez problému využívat i v zahraničí. Mimo Českou republiku můžete streamovat až 180 dní. Vzhledem k tomu, že se obsah knihovny se v různých zemí liší, některé pořady nemusí být v zahraničí přístupné. Mimo Evropskou unii prozatím streamování SkyShowtime neumožňuje.

Kvalita obrazu a zvuku

Kvalita zvuku i obrazu je pro všechny uživatele, bez ohledu na typ předplatného, stejná. Většina filmů a seriálů je dostupná ve Full HD rozlišení. Přijde vám to v dnešní době málo? SkyShowtime přislíbilo upgrade na rozlišení 4K, na které se můžeme těšit snad už brzy. Co se kvality zvuku týče, platforma nabízí formát Dolby Digital 5.1. Ale pozor, abyste si mohli prostorový zvuk vychutnat, musí tuto funkci podporovat zařízení, na kterém streamujete. V opačném případě vám zvuk poběží ve formátu Dolby Digital 2.0.

Aplikace SkyShowtime

Pro sledování SkyShowtime na stolním počítači či notebooku si vystačíte pouze s internetovým prohlížečem. Pokud však chcete na filmy či seriály koukat na mobilním zařízení či chytré televizi, budete potřebovat aplikaci. Ta je ke stažení pochopitelně zdarma a můžete si ji nainstalovat do mobilního telefonu s Androidem i operačním systémem iOS. Aplikace funguje i na tabletech nebo iPadech.

Ovládání a uživatelská přívětivost

Svým vzhledem jsou si všechny streamovací platformy velice podobné. Na úvodní stránce, kde uvidíte své profily, se můžete prokliknout do nastavení svého účtu. Orientaci na domovské stránce vašeho profilu značně usnadňuje horní lišta. Na ní se můžete rychle prokliknout na filmy, seriály či seznam položek, které jste si uložili. Jak tomu bývá i u konkurence, seznam vašich rozkoukaných filmů a pořadů najdete pod doporučenými pořady. Při spuštění rozkoukané položky se vás aplikace zeptá, zda chcete ve sledování pokračovat či pustit video od začátku.

filmy a seriály na skyshowtime

Rádi usínáte u televize? Pak vás jistě potěší, že u rozkoukaných seriálů se můžete přímo z videa překliknout na seznam epizod a vrátit se tam, kde jste usnuli. Tuto drobnost, kterou ale nenabízí každá streamovací platforma, rozhodně musíme pochválit. Například Disney+ vám toto neumožní a pokud se chcete vrátit o pár epizod zpátky, musíte si daný seriál znovu vyhledat z domovské stránky.

Rozložení domovské stránky je přehledné a praktické zároveň. Uvidíte zde pořady seskupené podle žánrů, témat a nechybí ani doporučení podle titulů, které jste na SkyShowtime již shlédli. Na druhou stranu, vyhledávání titulů se příliš nepovedlo. Vyhledávat můžete podle názvu pořadu i jména herce, podle témat či klíčových slov však hledání nefunguje. Pokud jste zvyklí kliknout na lupu a začít psát, pak vás vyhledávání na této platformě asi trochu potrápí. Narozdíl od konkurenčních služeb, na SkyShowtime musíte při vyhledávání nejprve kliknout do vyhledávacího řádku a teprve poté začít psát.

skyshowtime hodnocení

Rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola na SkyShowtime je srovnatelná s konkurenčními platformami. Pro omezení obsahu máte k dispozici 2 nástroje. Prvním možností je nastavení věkového limitu. To můžete provést na jakémkoliv profilu. Pokud máte děti různého věku, každému z nich můžete povolit přehrávání z jiné věkové kategorie. V nastavení profilu pak jednoduše vyberete jednu ze 3 kategorií. Obsah pro děti do 12 let nese označení Family, tvorba pro dospívající je označená jako Teenager a pořadu pro dospělé se ukrývají v kategorii Adult.

Věkový limit sice ochrání děti před nevhodným obsahem, avšak rozdělení do 3 věkových kategorií nám přijde nedostatečné. Přeci jen pořad určený pro 10leté dítě nemusí být vhodný pro tříleťáka. Druhou možnost rodičovské kontroly pak představuje uzamčení profilu pomocí PIN kódu. Tím můžete uzamknout dospělácké profily, do nichž se již bez PIN kódu nedostanete.

vyzkoušení skyshowtime

Závěrečné hodnocení

A jak SkyShowtime hodnotíme? Podle nás se jedná o velmi povedenou streamovací službu, která si svou uživatelskou základnu rozhodně najde. Narozdíl od ostatních platforem zde totiž najdete opravdu bohatou a pestrou nabídku starších filmů a seriálů. Pár kultovních kousků sice najdete i na Netflixu či Max, ale opravdu žádná streamovací platforma jich nenabízí tolik jako SkyShowtime. Dalším plusem je partnerská spolupráce se studiem Paramount, díky které tu na vás čeká exkluzivní obsah, který nikde jinde nenajdete. Rodiče jistě potěší velice široká nabídka dětských pořadů. Kromě rodinných a dětských filmů si malý diváci jistě zamilují pořady z produkce Nickelodeon.

Co se týče ceny, ta je srovnatelná s konkurencí. Prémiové předplatné vám však v tomto případě nepřinese lepší kvalitu obrazu, ale umožní vám přehrávání bez reklam. U levnějšího předplatného se budete muset smířit s reklamami v průběhu sledování. Pochválit ale musíme přehlednou aplikaci, i když vyhledávání by mohlo být šikovnější. V současnosti je obsah dostupný ve Full HD kvalitě, avšak v budoucnu se předplatitelé mohou těšit z upgradu na rozlišení 4K.

Klady
 • Exkluzivní obsah
 • Velký výběr starší tvorby
 • Tvorba z produkce Paramount i Universal
 • Pořady Nickelodeon
 • Přehledná aplikace
 • Dostupnost dabingu
 • Možnost stahování u vyššího předplatného
Zápory
 • Slabší nabídka současné tvorby
 • Malý výběr dokumentů
 • Maximálně 2 streamy najednou
 • Zatím jen Full HD kvalita

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář