Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Cestování

Recenze portálu Slevomat

18. 12. 2023 aktualizováno

Slevomat - cestovní kancelář testado

Slevomat je rozsáhlý portál zaměřený nejen na cestování. Mezi cestovní agentury jsme ho zařadili z toho důvodu, že prodává zájezdy a pobyty v Česku i zahraničí, které nabízí různé cestovní kanceláře. Zájezdy kupujete prostřednictvím voucheru. Nabídka destinací není příliš rozsáhlá, počet jednotlivých pobytů vás ale mile překvapí. Přesvědčte se sami.

Hodnocení Slevomat

8.5

Skvělé

Slevomat je server, na kterém zakoupíte vše od potravin až po wellness pobyty. Právě se zakoupením zájezdů a pobytů je neodmyslitelně spojen. Mile vás překvapí různorodost zájezdů, s velkou nabídkou destinací ale příliš nepočítejte. Slevomat spolupracuje se známými i méně známými cestovními kancelářemi, což k různorodosti také přispívá.

Kvalita služeb
8
Cena
9
Podpora
8
Uživatelské prostředí
9
Klady
  • Běžné i netradiční ubytování
  • Pobytové i poznávací zájezdy
  • Dlouhá platnost voucherů
  • Pobyty v ČR i zahraničí
  • Články o cestování
  • Tipy na výlety
Zápory
  • Menší výběr destinací

Kvalita služeb – 8/10

Pokud bychom nehodnotili jen samotné cestování, vysloužil by si Slevomat plný počet bodů. Kde jinde najdete tak rozsáhlou nabídku služeb, které se týkají gastronomického průmyslu, ubytování, zájezdů, zážitků, wellness procedur či zboží? Slevomat nabízí toto všechno a ještě mnohem více – navíc při udržení perfektně přehledných webových stránek.

Pojďme nyní ale k samotné kategorii Cestování. Začneme tím, co jsme uvedli do záporů. Od Slevomatu nemůžete čekat příliš pestrou nabídku destinací, které by vás zavedly do různých koutů světa. Samozřejmostí je ale Česká republika, střední Evropa, jižní Evropa a některé další země. Stačí začít psát do vyhledávacího pole a zjistíte, zda je destinace v nabídce.

Pestrost destinací nahradila pestrost nabízených ubytování i zájezdů. Vybírat můžete z tisíců pobytů a zájezdů – v nabídce jsou například poznávací zájezdy, jednodenní zájezdy, wellness pobyty, pobyty na venkově, na horách, u moře, pro seniory nebo v netradičním ubytování.

Cena – 9/10

Ceny pobytů a zájezdů se různí. Obecně lze říci, že si na Slevomat jdete pro nabídku, pokud chcete ušetřit. Ceny by tedy měly být výhodnější, než na jaké jste zvyklí u běžných cestovních kanceláří. Pravidlo o slevových akcích ovšem u Slevomatu už tak docela neplatí. Dnes se specializuje spíše na prodej exkluzivních nabídek, které se cenově shodují s cestovkami.

Cena závisí na tom, co hledáte. Bude-li to jednodenní zájezd do Drážďan, vejdete se s cenou do tisícikoruny. Pokud se ale rozhodnete odcestovat na Floridu, může se cena vyšplhat až na několik desítek tisíc. V tomto ohledu se Slevomat od cestovek příliš neliší.

Možnosti úhrady

Abyste obdrželi voucher na služby, zájezdy nebo ubytování, musíte jej nejdříve zaplatit. Po připsání peněz na účet Slevomatu se voucher objeví na vašem e-mailu. Jak tedy zaplatit?

Je to velice snadné. Platit je možné kartou online, bankovním převodem, na pražské prodejně či na terminálu Sazky. Postup pro uplatnění voucheru je pak napsaný přímo na něm.

Cena zájezdu - slevomat recenze

Podpora – 8/10

V oblasti zákaznické podpory jsme Slevomatu ubrali dva body. Pokud totiž potřebujete najít přesný kontakt, tak to trvá. Po rozkliknutí kolonky Kontakt se vám nejdříve zobrazí oblast, ke které váš dotaz směřuje. Pro kontakt musíte zhruba do poloviny stránky. V ní naleznete telefonické spojení i adresu pobočky. E-mailové spojení zde chybí.

S týmem Slevomatu se můžete spojit také na chatu. Tedy, abychom byli přesní – spojíte se jen s virtuálním asistentem. I zde tedy probíhá pomoc přes nejčastěji řešené dotazy a odpověď je velice obecná. Když si asistent neví rady, navrhne přepojení na operátora.

Uživatelské prostředí – 9/10

Webové stránky Slevomatu působí velice jednoduše a jsou uživatelsky přátelské. Ve filtru můžete jednoduše zadat, kam byste se chtěli podívat, termín zájezdu a počet dnů. Pod filtrem se nachází dlaždice s odkazy na jednotlivé pobyty, kterých je, jak jsme si již řekli, mnoho.

Pod nabídkou zájezdů je tlačítko, které vás zavede do celé kategorie, ve které už si můžete prohlížet celou dostupnou nabídku. Na hlavní stránce se vám dostane všeho podstatného. Kromě zájezdů odtud můžete zamířit i do blogu o cestování nebo za tipy na výlety.

Na Slevomatu je více než 2 000 nabídek, přičemž všechny jsou znázorněny na interaktivní mapě. Můžete si také zvlášť zaškrtnout políčko Hledám dárek, které omezí nabídku jen na pobyty a zájezdy, které jsou díky své dlouhé platnosti oblíbené jako dárek.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.4 (31 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Při psaní recenzních a srovnávacích článků zjistíte, kolik toho ještě nevíte. A to mě na této práci baví, cítím totiž potřebu se neustále vzdělávat. A co víc – být součástí webu, jako je Testado, je pro copywritera velkou příležitostí se posouvat dál.

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář