Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze srovnávače Pojištění.com

30. 5. 2022 aktualizováno

recenze srovnávače pojisteni.com

Pojištění.com vám pomůže najít nejlevnější pojistku a ještě přidá výraznou slevu. Porovnává základní i speciální druhy pojištění. Vyhledávání je detailní, abyste si smlouvu co nejlépe přizpůsobily vlastním požadavkům.

Hodnocení srovnávače Pojištění.com

8.3

Skvělý

Pojištění.com od e-Finance se bude líbit každému, kdo hledá zavedenou firmu, výhodnou cenu nebo všem, kteří by rádi uzavřeli speciální a atypickou pojistku. V naší recenzi také chválíme přehlednost webu a vyhledávání bez nutnosti zadání kontaktních údajů či jiných nepotřebných osobních informací.

Přehlednost webu
7.5
Kvalita informací a zpracování nabídek
8
Kontakty a zákaznická podpora
8
Rozsah nabídky
9.5
Klady
 • Výrazné slevy
 • Velké množství typů pojištění
 • Vyhledávání na 100 % bez zadání kontaktu
 • Doopravdy srovnává i atypické pojistky
 • Mnoho informací a zajímavostí na webu
Zápory
 • Průměrný počet smluvních pojišťoven
 • Některé porovnání je formou formuláře
 • Ne všechny vyhledané pojistky odpovídají zadaným parametrům

Základní informace o srovnávači Pojištění.com

Srovnávač pojištění s adresou pojisteni.com je jedním z největších a nejstarších pojišťovacích srovnávačů. Patří pod společnost e-Finance Makléři, s.r.o. Portál pro porovnávání vznikl již v roce 2006 a může se pochlubit opravdu širokou nabídkou svých služeb. Ačkoliv nemá na rozdíl od konkurence příliš viditelnou reklamu, u zákazníků je dlouhodobě oblíbený.

pojisteni.com test srovnávače pojištění

Podporované pojišťovny

Pojištění.com je sice velký srovnávač, avšak počet smluvních partnerů patří spíše k průměru. Celkový výpis bohužel na webových stránkách chybí. Zato u každého z typů pojištění najdete informaci, mezi jakými pojišťovnami bude srovnávač vyhledávat.

Pro hlavní a nejčastěji objednávané typy máte k dispozici obvykle kolem 7 až 8 pojišťoven. Životní pojištění bohužel ale podporuje jen jednu. U menších a speciálních druhů pojištění srovnáte zpravidla 2 až 3 nabídky. Avšak ani to není vůbec špatné.

Konkurenční porovnávače totiž obvykle atypickým pojistkami ani nedisponují, a pokud již ano, nabízí jen jejich zprostředkování od jedné pojišťovny, nikoliv skutečné srovnání jako pojisteni.com.

test pojisteni.com

Ve srovnávači Pojištění.com od e-Finance můžete najít větší i menší pojišťovny. Všechny jsou spolehlivé, prověřené a poskytují férové služby bez skrytých chytáků. Při objednání pojistky přes pojisteni.com vám navíc dají výraznou slevu. Ta může například u cestovního pojištění dosahovat až 50 % a u pojištění vozu dosáhnou klienti e-Finance až na 85% snížení ceny.

Typy pojištění

V nabídce typů pojištění a rozmanitosti situací, které si můžete pojistit, patří Pojištění.com mezi číslo jedna na trhu. Nabízí všechna základní pojištění, z nichž se specializuje především na cestovní a automobilové, ale také mnoho speciálních druhů pojistek. Najdete zde například:

 • Pojištění automobilu (havarijní pojištění a povinné ručení i pojištění asistenčních služeb)
 • Pojištění majetku (nemovitosti i domácnosti)
 • Cestovní pojištění + pojištění storna
 • Pojištění odpovědnosti
 • Životní a úrazové pojištění (včetně speciálního úrazového pojištění dětí)
 • Pojištění zvířat (psů a dokonce i koní)

Mezi opravdu atypické pojistky, které většina konkurence nenabízí, patří:

 • Pojištění lodí
 • Pojištění podnikatelů
 • Pojištění realitních makléřů
 • Pojištění myslivců
 • Pojištění dětských táborů
 • Pojištění GDPR
 • Pojištění pohledávek
 • Pojištění přepravy a nákladu
 • Pojištění hrobů

Jak již bylo zmíněno, Pojištění.com od e-Finance dokonce i speciální služby ve většině případů skutečně porovnává mezi více pojišťovnami, pokud to lze (nikoliv jen nabízí od jednoho poskytovatele).

Počet nabídek je zde ale samozřejmě trošku nižší než u hlavních pojistek. Například pojištění hrobů srovnává dvě pojišťovny, pojištění myslivců tři a pojištění realitních makléřů dokonce čtyři. Výjimku tvoří pojištění lodí, které na pojisteni.com není porovnávané, jen zprostředkovávané jedním smluvním partnerem.

nabídka pojišštění.com

Vyhledávání

Vyhledávání je podrobné a zadáváte do něho mnoho informací, aby vám mohl srovnávač Pojištění.com najít doopravdy ideální nabídku na míru. Často se vám nejspíše stane, že si budete muset dohledat nějaké údaje (např. zastavěnou plochu nemovitosti či rok výroby a výkon auta). Samozřejmě u jednodušších pojistek je kolonek k vyplnění méně než u těch složitějších.

najít pojištění srovnávač pojisteni.com

Dobrou zprávou je, že všechny povinné údaje se týkají jen pojistné smlouvy. Zbytečná osobní data a telefonní čísla nejsou povinné. Dokonce ani u pojištění automobilu, u kterého konkurence povětšinou požaduje kontakt vždy před vyplněním. Pojištění.com v našich recenzích hodnotíme jako jednu z nejvíce přátelských služeb k soukromí klientů.

Je-li pro vás důležité nezadávat na internet před uzavřením pojistky zbytečně svůj telefon a e-mail, bude tento srovnávač skvělou volbou. Na druhou stranu samotný web upozorňuje, že pokud kontakt dobrovolně zadáte, může vám nabídnout více pojistek.

Nalezené výsledky vyhledávání lze seřadit od nejlevnějších nebo podle doporučení, které zohledňuje celou řadu kritérií. Nabídky jsou vypsány pod sebou a mají u sebe uvedené nejdůležitější parametry, podle kterých se můžete orientovat.

Kromě tohoto základního výpisu také vždy můžete otevřít velmi detailní přehled, co pojistka zahrnuje a jaké jsou částky jejího krytí. Nechybí ani mnoho dokumentů, které vám poskytnou další informace o všeobecných podmínkách pojišťovny i o vámi vybraném finančním produktu.

pojistky srovnání pojisteni.com

Vyhledávání u hlavních pojistek funguje spolehlivě a zcela on-line. V případě atypických pojištění ale namísto běžných kolonek pro parametry a údaje najdete jen kontaktní formulář. Pro vytvoření nabídky do něj zadáte kontakt a můžete přidat i popisek, ve kterém vysvětlíte, co potřebujete.

Ačkoliv tato metoda není tak praktická, rychlá a přehledná, stále je téměř jediným způsobem, jak srovnat speciální pojistky, jako je například pojištění myslivců, aniž byste si museli sami hledat všechny informace.

pojisteni.com speciální pojistky

Parametry pojistek

Většinu parametrů pojistky si nastavíte již při vyhledávání. V samotných výsledcích již nemáte příliš možností úprav. Můžete v nich jen pomocí zaškrtávacích políček upravovat rozsah pojištění. Dávejte však pozor, zda vámi vybraná pojistka nabízí vše, co jste si zvolili. Obzvláště horní doporučené nabídky nemusejí vždy pokrývat všechny vámi v parametrech zvolené situace.

parametry pojistek na pojisteni.com

Další služby a funkce

Srovnávač Pojištění.com se specializuje výhradně na porovnávání pojistek a příliš jiných funkcí u něho nenaleznete. Zákazníky však potěší podrobnými informacemi na svých webových stránkách. Dozvíte se na nich základní věci o všech typech nabízených pojistek a nechybí ani blog plný zajímavých tematických článků, slovník pojmů či návody na uzavření nebo naopak vypovědění pojistné smlouvy.

Zákaznická podpora

V případě, že budete potřebovat pomoci s pojistkou či se samotným systémem srovnávače pojisteni.com, můžete se obrátit na zákaznickou podporu. Ta funguje dobře přes telefon od 9 do 18 hod. od pondělí do čtvrtka. V pátek jen do 17 hod. Také je k dispozici e-mail nebo rychlý kontaktní formulář. Podpora funguje dobře a ochotně vám v případě problémů s čímkoliv pomůže.

Klíčové vlastnosti

Parametry

Srovnání nabídek pojištění

Pojištění automobilu (havarijní pojištění a povinné ručení i pojištění asistenčních služeb), pojištění majetku (nemovitosti i domácnosti), cestovní pojištění + pojištění storna, pojištění odpovědnosti, životní a úrazové pojištění (včetně speciálního úrazového pojištění dětí), pojištění zvířat (psů a koní), pojištění lodí, pojištění podnikatelů, pojištění realitních makléřů, pojištění myslivců, pojištění dětských táborů, pojištění GDPR, pojištění pohledávek, pojištění přepravy a nákladu, pojištění hrobů

Informace u vybraných produktů

Pojišťovna, typ pojištění, dokumenty cena, sjednání pojištění a další podrobnosti

Možnost přímo sjednat vybrané pojištění

Možnost dotazu/kontakt na asistenci

, stačí zavolat nebo napsat

Telefonická podpora

Po-Čt 9:00-18 hod.; Pá 9:00-17:00 hod.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (34 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář