Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze autokamery TrueCam M7 GPS Dual

19. 4. 2022 aktualizováno

test autokamery TrueCam M7 GPS Dual

Pokud hledáte přední i zadní kameru pro váš vůz, dost možná byste mohli ocenit model TrueCam M7 GPS Dual. Recenze prozradila, že jde o slušnou autokameru s Full HD záznamem, která má GPS, detekci radarů a pohybu. Také magnetické upevnění je moc příjemné. Vše co potřebujete vědět o TrueCam M7 se dočtete v této recenzi.

Hodnocení autokamery TrueCam M7 GPS Dual

8.6

Skvělá

TrueCam M7 GPS Dual je skvělá kamera do auta pro natáčení záznamu v přední i zadní části vozu. Za stále dobrou cenu dostanete slušně vybavenou Full HD autokameru, která vás upozorní na radary a je vybavena GPS modulem. Magnetické upevnění je velmi praktické. Základní balení obsahuje kartu pro natáčení, takže nemusíte nic kupovat.

Design a zpracování
9
Manipulace a ovládání
8.5
Funkce
9
Displej
8.5
Kvalita videí
8
Klady
  • Přední i zadní kamera
  • Jednoduché magnetické upevnění
  • GPS, upozorní na radary, spořič s tachometrem
  • Detekce nárazu/pohybu
  • Součástí balení je USB karta
  • Skvělá cena
Zápory
  • Video max. ve Full HD
  • Bez Wi-Fi
  • Méně uživatelského nastavení

Design a zpracování

TrueCam M7 GPS Dual představuje ideální řešení za stále slušnou cenu. Osloví hlavně proto, že má kromě přední také zadní kameru. Součástí autokamery TrueCam je také magnetický modul a kovový objektiv. Právě na ten můžete zacvaknout polarizační CPL filtr, který se postará o odstranění odlesků na čelním skle.

Testovaná kamerka TrueCam M7 GPS Dual je skutečný drobek. Na výšku měří 4,5 cm a na délku pouhých 6,9 cm. Displej zabírá plochu 2 palce. Aby autokamera M7 vydržela sloužit co nejdéle, výrobce použil superkondenzátor (nemá vlastní baterii). Právě ten se dobře vypořádá se změnami teplot, díky čemuž dokáže zajistit dlouhou životnost recenzovaného modelu.

Hodnocení autokamery TrueCam M7 GPS Dual

Manipulace a ovládání

Ovládání kamery do auta TrueCam M7 GPS Dual je jednoduché. Šikovný magnetický držák usnadňuje manipulaci. Sundání a připnutí je otázkou okamžiku. Na záběry se můžete podívat přímo na displeji. Pomocí tlačítek si vybíráte v menu. Popisky jsou samozřejmě v češtině.

Funkce

Autokamera TrueCam M7 GPS Dual nabízí několik skvělých funkcí, které využijete při jízdě nebo stání. Za zmínku stojí parkovací režim. Přítomný G-senzor rozpozná náraz, načež se obě kamery automaticky zapnou a začnou nahrávat okolní dění. Kamerku stačí nechat zapnutou v napájení.

Výborná je také funkce zobrazující aktuální rychlost jako spořič obrazovky. Spořič se ostatně po určité době sám zapne, díky čemuž vás nebude displej oslňovat. Přímo ve videu si můžete nechat ukázat informace o rychlosti a vaší poloze (autokamera s GPS). Autokamera TrueCam M7 umí také ochránit záběry před smazáním a natáčet ve smyčce.

Recenzovaný model TrueCam vlastní magnetický GPS modul, který detekuje rychlostí radary ve 36 zemích světa. Databáze má zaznamenaných přes 40 tisíc takových míst!

funkce TrueCam M7 GPS Dual

Displej

Hodnocená autokamera TrueCam M7 GPS Dual vlastní 2palcový displej, který ovládáte pomocí bočního tlačítka. Displej je přehledný a poskytuje možnost přehrát si pořízené záznamy. V úsporném režimu vám zobrazí vaši aktuální rychlost.

displej TrueCam M7 GPS Dual

Kvalita videí

Testovaný model TrueCam M7 GPS Dual k natáčení videí využívá čočku s úhlem záběru 150 ° (zadní 130 °). Kamerka dokáže pořídit video ve Full HD rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Kvalita videí je na slušné úrovni. Obraz je relativně hezký také v noci, kdy kamerka využívá funkci širokého dynamického rozsahu WDR (podrobné vysvětlení je k přečtení zde).

Některá konkurence je samozřejmě hodně napřed (umí natáčet např. ve 4K), ovšem berte stále v potaz cenu autokamery TrueCam M7. Součástí balení je kromě přední (FHD) také zadní kamera s rozlišením HD. Zadní kameru si není problém upevnit jak na zadní sklo, tak na přední, abyste mohli sledovat dění ve vozidle. Ocení třeba taxikáři.

Klíčové vlastnosti Hodnoty
Rozlišení 1 920 × 1 080 px
Displej 2″
GPS modul
Rychlostní radary
Čeština
Pozorovací úhel přední 150 °, zadní 130 °;
Kapacita baterie bez baterie
Délka napájecího kabelu 300 cm
Slot pro microSD kartu až 64 GB
Hmotnost 64 g

Nejprodávanější autokamery dle Heureky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (23 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář