Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze generátoru ozonu VirBuster 20000E

VirBuster 20000E recenze

S výkonem 20 000 mg ozonu za hodinu, dlouhou životností a povrchovou úpravou vyráží do boje proti mikroorganismům a virům generátor ozonu VirBuster 20000E. Ve srovnání s ostatními generátory ozonu se může pyšnit vysokým výkonem a promyšleným zpracováním. Bohužel ale počítejte s vysokou cenou. Jak se ovládá a jak je na tom s účinností? Na to si odpovíme v této recenzi.

O výrobci

Nejen tento, ale i další generátory ozonu s pojmenováním VirBuster pochází z dílny české společnosti Diametral. Tento výrobce elektrotechnických zařízení má ve svém sortimentru kromě generátorů ozonu rovněž i pájecí stanice, transformátory a další. Zajímavý je výběr výukových pomůcek pro školy. Na nich se studenti seznamují se základy elektrotechniky.

Design a ovládání – 9,5/10

Než si řekneme, jak je na tom generátor ozonu VirBuster 20000E s účinností, podíváme se nejdříve na jeho design a způsob ovládání. Podobně jako u modelu VirBuster 4000A se můžete spolehnout na moderní provedení, které je zárukou pro snadné použití i dlouhou životnost. Toho bylo docíleno například použitím ocelového plechu s povrchovou úpravou. K té byl použit práškový lak.

Zařízení disponuje integrovaným madlem, což při jeho přenášení opravdu oceníte. Lépe se tak popasujete s hmotností 4,8 kg, kterou považujeme u těchto přístrojů za standardní. Bytelnost výrobku byla před uvedením na trh testována, je tedy ověřeno, že odolá i náročnějšímu zacházení. Ventilátory jsou vybavené kuličkovými ložisky, i u nich tedy počítejte s dlouhou životností.

Z popisu výrobce je logické, že se jedná o zařízení vyráběné na našem území. Jedná se o certifikovaný výrobek s nenáročnou údržbou. A také nenáročnou obsluhou. K té slouží několik fyzických tlačítek. S jejich pomocí lze přístroj zapnout a vypnout, zahájit provoz či nastavit elektronický časovač. Ten lze regulovat v rozmezí od 0 do 120 minut. Ke sledování zbývajícího času slouží bargraf.

VirBuster 20000E - design a ovládání - recenze

Účinnost – 9/10

Ani u dalšího hodnoceného parametru nemáme nic zásadního, co bychom chtěli vytknout. Generátor ozonu VirBuster 20000E má široké spektrum využití, které zahrnuje např. dezinfekci nemocnic, škol, fitness prostor, restaurací i domácností. Je také využitelné pro dezinfekci městské hromadné dopravy, interiérů aut, klimatizací a podobně.

Ve všech zmíněných zařízeních vás VirBuster 20000E zbaví nežádoucích mikroorganismů, které by mohly být potenciálně nebezpečné pro lidský organismus. Eliminuje také nejrůznější pachy, likviduje hmyz a parazity. Ničí bakterie, kvasinky i plísně. Účinnosti pomáhá přítomnost filtru, který zamezuje rozptylování prachových částic do prostoru.

Tento generátor ozonu je příslibem vysokého výkonu a s ním spojeného silného oxidačního účinku. Výkon generátoru činí 20 000 mg produkovaného ozonu za hodinu. Udává se, že by měl být schopen si poradit s prostory do velikosti až 750 .

VirBuster 20000E - účinnost - recenze

Orientační doba dezinfekce

Doba dezinfekce se pochopitelně odvíjí od velikosti dezinfikovaných prostor. Na základě údajů daných výrobcem se lze domnívat, že k dezinfekci interiéru automobilů postačí přístroji 15 minut. Za 10 minut vyčistí prostory do velikosti 50 . Pro dezinfekci největších zmiňovaných prostor o velikosti až 750 m³ bude VirBuster 20000E potřebovat zhruba 1,5 hodiny. Viz níže.

VirBuster 20000E - orientační doba dezinfekce - recenze

Závěrečné hodnocení

9.3

Perfektní

Generátor ozonu VirBuster 20000E s produkcí ozonu 20 000 mg za hodinu se osvědčí ve velmi velkých prostorech. Je účinný v prostorech do velikosti až 750 . Oceníte na něm také bytelné zpracování, kvalitní povrchovou úpravu, madlo na přenášení či přítomnost elektronického časovače. Nevýhodou zůstává jen vyšší cena.

Design a ovládání
9.5
Účinnost
9
Klady
  • Produkce 20000 mg/hod
  • Kvalitní povrchová úprava
  • Integrované madlo
  • Dlouhá životnost
  • Široké spektrum využití
Zápory
  • Vyšší cena

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (30 hlasů)

Autor recenze

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Při psaní recenzních a srovnávacích článků zjistíte, kolik toho ještě nevíte. A to mě na této práci baví, cítím totiž potřebu se neustále vzdělávat. A co víc – být součástí webu, jako je Testado, je pro copywritera velkou příležitostí se posouvat dál.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář