Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Výškově nastavitelné stoly od AJ Produkty – doporučení

21. 5. 2021 aktualizováno

Výškově nastavitelné stoly vyrábí široká škála společností. V tomto článku se zaměříme na přehled modelů od společnosti AJ Produkty. Je jich celkem 5 a mnoho z nich lze objednat v několika velikostech a tvarech. Který z nich vybrat? Poradíme níže.

Výškově nastavitelné stoly od AJ produkty

Nomad Flexus Modulus Modulus Smart
Polohovací stůl Nomad Stůl Flexus - recenze Polohovací stůl Modulus Stůl Modulus Smart
Cena od 6 495 Kč od 6 695 Kč od 6 695 Kč od 18 495 Kč
Typ elektrický elektrický elektrický elektrický
Tvar desky obdélný obdélný, vykrojený, rohový obdélný, vykrojený, rohový obdélný
Výška desky 70-117 cm 70-117 cm 64-129 cm 64-129 cm
Délka desky 120 cm 120-200 cm 120-200 cm 120-180 cm
Šířka obdélné desky 75 cm 80 cm 80 cm 80 cm
Nosnost 100 kg 100 kg 120 kg 120 kg
Antikolizní ochrana × ×
Osobní nastavení × × ×
Barva desky bílá bílá, šedá, buk bílá, černá, dub, bříza bílá, černá, dub, bříza
Materiál desky lamino lamino lamino lamino
Materiál konstrukce ocel ocel ocel ocel
Záruka 3 roky 3 roky 3 roky 3 roky
Zjistit více Zjistit více Zjistit více Zjistit více

Všechny stoly od AJ Produktů jsou poháněny elektrickým motorem, vyznačují se slušnou nosností (100-130 kg) a stabilitou a mají záruku 3 roky. Konstrukce všech stolů je z oceli a odolnou laminovou desku můžete mít až v 5 barvách. Levnější stoly mají rozsah výšky od 70 do 117 cm, což je dostatečné pro průměrně vysokého uživatele. Ti vyšší (cca nad 190 cm) nebo naopak ti nižšího vzrůstu mohou volit z dražších modelů s rozsahem 64-129 cm.

Výškově nastavitelný stůl do menších pracoven

Pokud jste průměrného vzrůstu a do své pracovny hledáte malý polohovací stůl za dobrou cenu, máte na výběr ze 2 modelů.

Nejlevnější variantou je model Nomadkterý pořídíte již od 7 800 Kč. Stůl je dodáván v elegantním černobílém provedení s obdélnou deskou o šířce 75 cm a délce 120 cm. Pokud byste chtěli jinou barvu, můžete volit nejmenší stůl řady Modulus s rozměry 60×120 cm, který je nabízen ve 4 barvách a stojí o pár stovek více.

Polohovací stůl v poměru cena/výkon

Malé stoly mohou být pro pohodovou práci limitující. Pokud tedy máte v kanceláři dostatek prostoru, volte některý z větších modelů. V poměru cena kvalita můžeme doporučit zejména stoly řady Flexus a Modulus. První zmiňovaná řada je levnější, určená pro lidi s průměrnou výškou. Druhá je pak díky většímu výškovému rozsahu (64-129 cm) vhodná i pro nadprůměrně vysoké jedince. Navíc je vybavena antikolizním systémem. O našich konkrétních zkušenostech se stolem Modulus se můžete dočíst v podrobné recenzi.

Obě řady jsou nabízeny nejen v tradičním obdélném tvaru, ale deska může být i vykrojená či rohová.

Výškově nastavitelný stůl pro náročné

Máte-li vyšší rozpočet a chtěli byste něco extra, pak doporučujeme model Modulus Smart, který se oproti “nechytré” variantě může pochlubit aplikací, která vám umožní nastavit preferovanou výšku pro stání i sed, upozorní vás na změnu polohy a sbírá statistická data o vašem pohybu během práce. Škoda jen, že je tento model dostupný pouze s obdélnou deskou.

Stoly Adeptus tvary

Různé tvary polohovacího stolu Modulus

Konferenční polohovací stůl

Do tabulky se nám již nevešel, nicméně AJ Produkty nabízejí i výškově nastavitelný jednací stůl. Porady tak můžete vést nejenom v sedě, ale stisknutím jednoho tlačítka i ve stoje.

Jednací stůl Modulus

Jednací stůl Modulus

Závěr

Stoly s nastavitelnou výškou od společnosti AJ produkty se vyznačují skvělým poměrem cena/kvalita a proto jsme je zařadili i do našeho TOP výběru polohovacích stolů.

Náš tip

Nevybrali jste si? Zkuste náš přehled českých polohovacích stolů Hobis.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor článku

Václav Hrnčíř
Václav Hrnčíř

Fanda do elektroniky a nejrůznějších spotřebičů. Vím, že vybrat správný produkt není vždycky snadné, a tak bych Vám rád pomohl alespoň v základní orientaci. Konečná volba bude vždycky na Vás, nicméně doufám, že mé rady a tipy Vaše rozhodování co nejvíce ulehčí. Můj Facebook, Osobní stránky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář